اسکیل ورکر کانادا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

اسکیل ورکر کانادا، سیستم امتیاز بندی اسکیل ورکر کانادا، شرایط دریافت ویزای کاری کشور کانادا به صورت کامل و جامع در این نوشتار به آن می پردازیم. تلاش ما بر این است که به تمامی سوالات شما عزیزان در این مقاله پاسخ دهیم. سوالات نظیر، امتیاز بندی به چه صورت است؟ آیا با روش اسکیل ورکر امکان بردن همراه وجود دارد؟ چه مشاغلی در این سیستم واجد شرایط هستند؟ همان طور که می دانید کانادا جزو کشورها سردسیر منطقه می باشد به همین دلیل به سرزمین سفید معروف است. اما می دانستید در کانادا مناطق بسیار زیبا با آب و هوای خوب وجود دارد و امروزه شرایط شغلی بسیاری را برای مهاجرین فراهم کرده است. از این رو موسسه حقوقی ملک پور با داشتن 15 سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت، یار و یاور شما عزیزان می باشد. شما می توانید از طریق وب سایت های موسسه ملک پور درخواست مشاوره خود را به صورت رایگان ثبت کنید و یا از طریق تلفن های موسسه با مشاورین ما تماس گرفته و شرایط خود را جهت دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا به صورت رایگان ارزیابی کنید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

فایل ویدیویی اسکیل ورکر کانادا (قسمت اول)

فایل صوتی این ویدیو (قسمت اول)

شرایط کلی اسکیل ورکر کانادا

کشور کانادا برای جذب نیروهای متخصص و ماهر برنام ای با عنوان اسکیل ورکر کانادا طراحی کرده است. اسکیل ورکر کانادا در واقع ویزای اقامت کاری کانادا می باشد. اسیل ورکر کانادا یک سیستم امتیازبندی می باشد که در آن تمامی شرایط متقاضیان بررسی می شود. همچنین اسکیل ورکر کانادا دارای ریزه کاری ها بسیاری می باشد و نیازمند ارزیابی دقیق و اقدامات هوشمندانه می باشد. در این مقاله می خواهیم نحوه بررسی امتیازات، مشاغل مورد نیاز در این سیستم و غیره را به طور کامل بررسی کنیم. کشور کانادا یکی از کشورها واقع شده در قاره آمریکا شمالی می باشد. این کشور دارای آب و هوای سردسیری می باشد. کشور کانادا شامل 10 استان مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا و غیره می باشد. علاوه بر این کشور کانادا دارای 3 قلمرو نیز می باشد. مساحت کشور پهناور کانادا 9.98 میلیون کیلومتر مربع و تعداد جمعیت این کشور 36 میلیون نفر می باشد. واحد پول کشور کانادا، دلار کانادا (CAD) و زبان این کشور انگلیسی و فرانسوی است. پایتخت کشور کانادا شهر اتاوا می باشد. کانادا از نظر سیاست وابسته به پادشاهی بریتانیای کبیر است، علاوه بر این زیر نظر ملکه انگلستان اداره می شود. در ادامه شرایط کلی ویزا اسکیل ورکر کانادا را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

تفاوت اسکیل ورکر و اکسپرس انتری در کانادا

طبق تعریف، اکسپرس انتری یک سیستم آنلاین می باشد که متقاضیان از این روش می توانند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند. لازم به ذکر است، متقاضیان برای اخذ اقامت دائم کشور زیبا کانادا باید از یکی از این 3 روش، فدرال اسکیل ورکر کانادا، تجربه کار کانادایی  (CEC)و یا فدرال اسکیل ترید (FST) اقدام کنند. از این سیستم جهت محاسبه امتیازات متقاضیان و تعیین صلاحیت مربوط به هر یک از این سه برنامه استفاده می شود. به طور مثال: میزان پول متقاضیانی که وارد کانادا می شوند حائز اهمیت است. زیرا در برنامه اسکیل ورکر کانادا متقاضیان باید توان مالی کافی جهت پرداخت هزینه ها خود و خانوادشان را دارا باشند. ولی در روش تجربه کانادایی این قانون وجود ندارد. متقاضیان زمانی که شرایط لازم برای هر یک از برنامه ها را دارا باشند می توانند به سیستم اکسپرس انتری وارد شوند. همانطور که گفته شد هر یک از برنامه ها شرایط و قوانین خاص خود را دارند.

علاوه بر این، امتیازبندی در اسکیل ورکر کانادا با امتیازبندی در اکسپرس انتری متفاوت است. موارد و فاکتورهای مشابهی در هر دو سیستم وجود دارد ولی به طور کلی محاسبه امتیازات متفاوت است. کمترین امتیاز مورد نیاز برای وجد شزایط شدن در سیستم اسکیل ورکر کانادا 67 می باشد. افرادی که بتوانند این حداقل امتیاز را دریافت کنند می توانند وارد استخر اکسپرس انتری (Pool) شوند در صورتی که در سیستم اکسپرس اینتری هیچ حداقلی وجود ندارد و متقاضیانی که بتوانند بیشترین امتیاز را کسب کنند، دعوتنامه دریافت می کنند و پس از دریافت این دعوتنامه افراد می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

نرخ بیکاری در کانادا

یکی از مهمترین فاکتورها برای مهاجرت و انتخاب کشور، بررسی نرخ بیکاری آن کشور می باشد. همانطور که گفتیم کانادا کشور پهناوری است و سالیانه برنامه های متفاوتی را جهت دریافت مهاجرین ارائه می کند. با این وجود همچنان کانادا به نیروی متخصص و مهاجرین بیشتری نیاز دارد. به همین دلیل نرخ بیکاری در این کشور در سال 201 مقدار 8.4 درصد می باشد. البته با در نظر گرفتن نیاز این کشور به نیروی ماهر این نرخ برای مهاجرین نگران کننده نخواهد بود. در نمودار زیر نرخ بیکاری کانادا را بین سال های 2011 تا 2021 مورد بررسی قرار داده ایم.

با توجه به نتایج به دست آماده از نمودار، نرخ بیکاری در این کشور سال به سال رو به کاهش است. در نتیجه می توان گفت کشور کانادا یکی از بهترین کشورها برای مهاجرین محسوب می شود.

فایل ویدیویی اسکیل ورکر کانادا (قسمت دوم)

فایل صوتی این ویدیو (قسمت دوم)

حداقل امتیاز اکسپرس انتری در کانادا

برای دریافت ویزای کار در کانادا متقاضیان باید در ابتدا امتیازات لازم جهت شرکت در این سیستم را بدست آورند. فاکتورها زیادی در این سیستم امتیازبندی تاثیر گذارند نظیر، سن، سابقه کاری، سطح زبان، تمکن مالی، تحصیلات و غیره.

 • افرادی که تمایل دارند از روش اسکیل ورکر اقدام کنند حداقل باید دارای دیپلم 12 ساله باشند تا واجد شرایط دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا شوند. اما لازم به ذکر است که بدانید با داشتن حداقل لیسانس شانس بیشتری در این سیستم پیدا خواهید کرد.
 • برای کسب امتیاز در رابطه با سابقه کاری، متقاضی باید در رشته و حرفه خود دارای سابقه باشد تا بتواند امتیاز لازم را کسب کند.
 • همانطور که می دانید زبان کشور کانادا انگلیسی و فرانسوی است. متقاضیانی که برای اسکیل ورکر کانادا درخواست می دهند دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی واجب می باشد. البته نوع زبان بستگی به استان محل اقامت دارد.
 • نشان دادن تمکن مالی جهت پرداخت هزینه ها زندگی در مدت 6 ماه در کشور کانادا الزامی می باشد.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید به تنهایی ( بدون کمک وکیل مهاجرت ) در خارج از کشور کار پیدا کرده و برای اخذ اقامت خود اقدام نمایید. ⭐️

راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور

اسکیل ورکر کانادا و سیستم امتیازبندی

متقاضیان در صورتی که بتوانند امتیازات لازم را از مرحله اول کسب کنند می توانند وارد مرحه دوم شوند. در ادامه این مطالب اصول امتیازبندی سیستم اسکیل ورکر در کانادا را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مرحله اول: Federal Skilled Worker

متقاضیان باید حداقل 67 امتیاز در این مرحله از 100 امتیاز کسب کنند تا واجد شرایط مرحله دوم شوند. برای کسب این امتیاز 6 فاکتور حائز اهمیت فراوانی است.

 • مهارت ها انگلیسی و فرانسوی:

  بیشترین امتیازی که در این بخش می توانید کسب کنید 28 است. نمره هر مهارت زبان در این سیستم اهمیت فراوانی دارد. این 4 مهارت شامل Listening، Writing ، Speaking و Reading است. متقاضیان برای اثبات سطح زبان خود نیاز به ارائه مدرک معتبر زبان مانند IELTS را دارند. در صورت داشتن دو مدرک زبان فرانسوی و انگلیسی متقاضیان می توانند شانس خود را در این سیستم افزایش دهند.

   نمرات معادل IELTS با CLB

  نمرات معادل TEF (فرانسه) با CLB (در صورتی که مدرک بعد از 1 آپریل 2014 صادر شده باشد)

  (در صورتی که مدرک قبل از آپریل 2014 صادر شده باشد)

  اگر متقاضیان مدرک زبان دوم آنها معادل CLB 5 باشد در تمامی مهارت ها 4 امتیاز بدست می آورند.

 • تحصیلات:

  بیشترین امتیازی که می توانید از این مرحله کسب کنید 25 می باشد. برای به دست آوردن این امتیاز شما باید مدارک تحصیلی خود را در موسسات مورد تایید اداره مهاجرت معادل سازی کنید و یا در کانادا تحصیل کرده باشید.

 • سابقه کاری:

  در این بخش شما می توانید ماکسیمم 15 امتیاز کسب کنید. منظور از تعداد سال، سال هایی که به صورت تمام وقت کار کرده اید و توانسته اید کسب درآمد کنید. کار به صورت داوطلبی در این سال ها شامل امتیاز نمی باشد.

  علاوه بر این عنوان شغلی که در آن سابقه کسب کرده اید باید در لیست مشاغل کانادا موجود باشد.

 • سن:

  ماکسیمم امتیاز 12 می باشد.

 • پیشنهاد شغلی:

  در صورت داشتن پیشنهاد شغلی به صورت تمام وقت و دائمی ( فصلی نباشد) به طوری که در لیست NOC  0 یا A یا B قرار داشته باشد می توانید قبل از درخواست از طریق ویزای اسکیل ورکر کانادا امتیاز کسب کنید. ماکسیمم امتیاز 10 می باشد.

 • سازگار پذیری:

  در صورتی که متقاضی متاهل باشد، همسر او ماکسیمم 10 امتیاز در این سیستم می تواند بدست آورد.

مرحله دوم: POOL

همانطور که گفتیم پس از کسب حداقل 67 امتیاز شما می توانید وارد POOL شوید. در این مرحله امکان اخذ ماکسیمم 1200 امتیاز را دارا هستید. 600 امتیاز در مورد شرایط فردی و 600 امتیاز دیگر به پیشنهاد کاری مربوط می شود. متقاضیانی که در داخل POOL و یا استخر قرار می گیرند در 25 مرحله در سال براساس ماکسیمم امتیاز انتخاب می شوند و در آخر برای آنها دعوتنامه از سوی دولت ارسال می شود. افراد می توانند به مدت 1 سال در داخل POOL باشید و در صورتی که نتوانند دعوتنامه اسکیل ورکر کانادا را کسب کنند امکان درخواست مجدد و ایجاد Profile جدید برای افراد وجود دارد.

عواملی که در امتیازات EXPRESS ENTERY  تاثیر گذارند.

 • شرایط اولیه متقاضی:

 • شرایط همسر:

 • مهارت:

  موارد 1، 2و 3 مجموعاً 600 امتیاز را دارا می باشند.

 • امتیازات اضافی:

  مجموع موارد 1، 2، 3 و 4 حداکثر 1200 می باشد.

جزئیات امتیازات مربوط به هر بخش:

 • فردی:

  متاهل ماکسیمم امتیاز دریافتی 460

  مجرد ماکسیمم امتیاز دریافتی 500

 • زبان:

  مهارت اول زبان

  ماکسیمم امتیاز برای هر مهارت زبان (writing-Listening-Reading-Speaking)

  متاهل 32 امتیاز

  مجرد 34 امتیاز

  نمرات معادل IELTS  با CLB

  نمرات معادل TEF (فرانسه) با CLB

  اگر مدرک بعد از تاریخ 1 آپریل 2014 صادر شده باشد:

  اکر مدرک قبل از تاریخ 1 آپریل صادر شده باشد:

  مهارت دوم زبان

  ماکسیمم امتیاز برای هر مهارت (writing-Speaking-Listening-Reading)

  متاهل 6 امتیاز (ماکسیمم 22 امتیاز)

  مجرد 6 امتیاز (ماکسیمم 22 امتیاز)

  مجموع نمرات فردی:

  متاهل ماکسیمم 460 امتیاز

  مجرد ماکسیمم 500 امتیاز

 • امتیازات همسر متقاضی ( در صورت وجود )

  مهارت زبان اول همسر ( ماکسیمم 20 امتیاز و یا برای هر مهارت 5 امتیاز)

  تحصیلات

  سابقه کار خارجی و سطح زبان خوب (CLB 7 و یا بالاتر)

  سابقه کار خارجی به همراه سابقه کار کانادایی

  مجموع تمامی موارد 1، 2 و 3 ماکسیمم 600 می باشد.

شرایط اخذ ویزای همراه در اسکیل ورکر کانادا

یکی از ویژگی های  ویزای اسکیل ورکر کانادا،  قابلیت دریافت ویزا برای همراهان متقاضی می باشد. همراهان شامل همسر و فرزند کمتر از 18 سال می باشد. به همین دلیل در سیستم اسکیل ورکر کانادا همسر متقاضی می تواند امتیازات پرونده همسر خود را با استفاده از سوابق کاری، تحصیلات، زبان و سن افزایش دهد. همچنین متقاضی باید تمکن کافی جهت پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده را دارا باشد.

مدارک لازم جهت کار در کانادا

اصلی ترین هدف در ویزای اسکیل ورکر کانادا دریافت اجازه کار کانادایی می باشد. علاوه بر این افراد با داشتن ویزا کاری کانادا می توانند طی چند سال اقامت دائم کانادا را برای خود و خانواده خود اخذ نمایند. لازم به ذکر است این مدارک باید واقعی باشند تا بتوان افسر اداره مهاجرت را قانع کرد. این مدارک شامل:

 • ترجمه شناسنامه متقاضی
 • ترجمه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • گذرنامه با بیش از 6 ماه اعتبار
 • داشتن مدرک زبان
 • تهیه نامه اشتغال و سابقه کاری
 • تمکن مالی

میزان حقوق متقاضی در سیستم اسکیل ورکر کانادا

یکی از دلایلی که افراد برای ویزای اسکیل ورکر کانادا درخواست می دهند، حقوق پرداختی می باشد. این حقوق باید در حدی باشد که متقاضی بتواند هزینه زندگی خود و خانواده را پرداخت کند. میانگین حقوق پرداختی در این کشور 6.088 دلار ماهانه می باشد. در این جدول می توانید میزان حقوق دریافتی مشاغل گوناگون در کشور کانادا را ارزیابی کنید.

مشاغل مورد نیاز در اسکیل ورکر کانادا 2021

اداره مهاجرت کانادا لیستی از مشاغلی که در این کشور مورد نیاز است را در وب سایت خود قرار داده است. در این جدول افراد می توانند شغل، تحصیلات و یا حرفه خود را با کد مربوطه پیدا کنند. همچنین از مناسب بودن شغل خود در کانادا مطلع شوند.

در سیستم اسکیل ورکر کانادا، مشاغل در 5 دسته طبقه بندی شده اند.

 • گروه 0 (zero):

  شغل های مدیریتی نظیر مدیران رستوران ها، ناخدایان، مدیران معادن و غیره.

 • گروه A:

  متخصصین که معمولاً نیاز به مدارک دانشگاهی دارند. نظیر پزشکان، دندانپزشکان، معماران و غیره.

 • گروه B:

  مشاغل فنی و یا مهارتی که دارای دیپلم هستند و یا آموزش دیده اند. نظیر لوله کش، برق کار، سرآشپز و غیره.

 • گروه C:

  مشاغل متوسط مانند قصاب های صنعتی، رانندگان کامیون، توضیع مواد غذایی و غیره.

 • گروه D:

  مشاغل کارگری مانند جمع کنندگان میوه، نظافتچی ها، کارگران نفتی و غیره.

نکته مهم: متقاضیان در صورتی که از طریق ویزای اسکیل ورکر کانادا اقدام می کنند باید توجه داشته باشند که عنوان شغلی افراد باید در گروه ها 0، A و B قرار داشته باشد.

موسسه حقوقی ملک پور این گروه بندی ها را برای راحتی شما عزیزان در جداول زیر قرار داده است.

 • گروه 0 (zero):

 • گروه A:

 • گروه B:

کاریابی در اسکیل ورکر کانادا

پیدا کردن کار در اسکیل ورکر کانادا اهمیت فراوانی دارد. شماره بیمه اجتماعی یا number social insurance  یکی از الزامات کاریابی در کانادا می باشد. متقاضیان از راه های زیادی می توانند در کانادا کار پیدا کنند نظیر:

 • افراد می توانند برای پیدا کردن کار در کانادا به مرکز خدمات این کشور یا Service Canada مراجعه کنند

  این سازمان راه و روش رزومه نوشتن را به طور کامل به متقاضیان آموزش می دهد.

 • وب سایت های کاریابی در کشور کانادا

  این وب سایت ها اطلاعات کامل و جامعی در خصوص کاریابی به افراد ارائه می دهند، همچنین افراد می توانند اطلاعات کامل هر شغل، یا میزان تجربیات کاری مورد نیاز، حقوق دریافتی و غیره را بررسی کنند.

 • Job Bank

  در این وب سایت متقاضیان می توانند اطلاعات کاملی در مورد کاریابی متناسب با محل سکونت خود در کشور کانادا پیدا کنند.

معرفی موسسات کاریابی در کانادا

همانطور که گفتیم موسسات فراوانی در کانادا هستند که افراد را برای پیدا کردن کار مناسب راهنمایی می کنند. این مراکز واسطه بین کارفرما و متقاضی هستند. این مقاله توسط تیم حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است، هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع جرم محسوب می شود و پیگیرد قانونی دارد. در جدول زیر تعدادی از وب سایت های کاریابی در کانادا برای آگاهی شما عزیزان قرار داده شده است.

متقاضی محترم با استفاده از محصول آموزش اقامت کاری کانادا (اسکیل ورکر) می توانید به راحتی برای دریافت این ویزا ارزشمند اقدام نمایید.

آموزش اقامت کاری کانادا (فدرال اسکیل ورکر)

⭐️ موسسه حقوقی ملک پور برای آگاهی بخشی هر چه بیشتر مشتاقان مهاجرت کاری به کانادا ، یک محصول ویدئویی را تدارک دیده است که بصورت ریز به ریز و جزء به جزء و به صورت جامع اقامت کاری کانادا توسط مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا جناب آقای افضلی و استاد ملک پور نابعه مهاجرت ایران آموزش داده شده است. پیشنهاد اکید می کنیم که این محصول را تهیه نموده و از زیر و زبر مهاجرت کاری به کانادا مطلع گردید. ⭐️

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید به تنهایی ( بدون کمک وکیل مهاجرت ) در خارج از کشور کار پیدا کرده و برای اخذ اقامت خود اقدام نمایید.

راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور

وضعیت اقامت و دریافت تابعیت کانادا از طریق اسکیل ورکر کانادا

یکی از مزیت ها کار کردن در کشور کانادا رسیدن به تابعیت این کشور است. افرادی که از طریق اسکیل ورکر کانادا بتوانند ویزای کار این کشور را دریافت کنند در ابتدای امر اقامت 5 ساله کانادا را دریافت کرده اند. در صورتی که بتوانند 3 سال از 5 سال آخر زندگی خود را در کشور کانادا کار کنند و تمام مالیات خود را پرداخت کنند می توانند اقامت خود را تمدید کنند. در نتیجه با تمدید مکرر اقامت کاری، می توانند تابعیت این کشور را اخذ نمایند. متقاضیان برای دریافت تابعیت این کشور لازم است شروطی را دارا باشند. از جمله، دریافت نمره قبولی از آزمون شهروندی. این آزمون شامل زبان، تاریخ کشور کانادا و غیره می باشد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.⭐️

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

پرسش و پاسخ در رابطه با اسکیل ورکر کانادا

✔️اسکیل ورکر کانادا و یا ویزای کاری کانادا چیست؟

اسکیل ورکر کانادا براساس یک سیستم امتیازبندی می باشد.  متقاضیانی که بتوانند امتیازات لازم از این سیستم را بدست آورند می توانند برای دریافت ویزای کاری کشور کانادا درخواست کنند. همچنین اسکیل ورکر کانادا روش مناسبی برای دریافت اقامت دائم کشور پهناور کانادا می باشد.

✔️افراد با چه شرایطی می توانند در اسکیل ورکر کانادا شرکت کنند ؟

افرادی که بتوانند در مرحله اول 67 امتیاز و در مرحله دوم حداقل 450 امتیاز از این سیستم دریافت کنند، برای دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا شانس دارند.

✔️در صورتی که رشته ام جزو رشته های NOC C باشد آیا میتوانم برای اسکیل ورکر کانادا اقدام کنم؟

شرط لازم جهت درخواست اسکیل ورکر کانادا رشته و یا زمینه فعالیتی متقاضیان می باشد که باید طبق جدولی که اداره مهاجرت کانادا ارائه داده است در یکی از دسته بندی ها 0، A و B قرار داشته باشد.

✔️در صورت متاهل بودن آیا شرایط همسر تاثیری در امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا دارد؟

بله. همسر شما می تواند با ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی و یا سوابق شغلی تا حدودی امتیاز پرونده شما را افزایش دهد.

سخن پایانی در مورد اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا، ویزای کاری کانادا و همچنین تمام قوانین امتیازبندی کانادا در این نوشتار مورد بررسی کامل و جامع قرار گرفت. به طور کلی اسکیل ورکر کانادا یک سیستم امتیازبندی می باشد که افراد در دو مرحله می توانند واجد شرایط قرارگیری در pool شوند. در هر دوره، دولت براساس بیشترین امتیاز افراد را انتخاب کرده و برای متقاضیانی که انتخاب می شوند دعوتنامه صادر می کند. متقاضیان از این روش می توانند به همراه خانوادشان وارد خاک کانادا شوند. همچنین افرادی که ویزای اسکیل ورکر کانادا را دریافت می کنند، در بدو ورود به این کشور اقامت دائم خود را اخذ نموده اند و اگر در مدت 3 سال از 5 سال آخر را در خاک کشور کانادا باشند و به طور منظم مالیات های خود را پرداخت کرده باشند می توانند برای دریافت تابعیت این کشور اقدام کنند. موسسه حقوقی ملک پور همواره آماده ارائه خدمات بی نظیر جهت دریافت ویزای اسکیل ورکر کانادا به شما عزیزان می باشد. در صورتی که تمایل به بررسی شرایط پرونده خود دارید می توانید با تلفن های موسسه تماس بگیرید و به طور رایگان با مشاورین ما صحبت کنید و یا درخواست مشاوره رایگان خود را از طریق وب سایت های مجموعه ارسال کنید مشاورین ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیردند و شرایط شما را مورد ارزیابی دقیق قرار می دهند. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاه ها بنویسید. سوالات شما توسط کارشناسان موسسه پاسخ داده میشود.

1 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام
  30 ساله فوق لیسانش شیمی دارم با سطح زبان در حد 6.5. متاهل هستم. هسرم 34 ساله فوق لیسانش کامپیوتر و زبان 5.5. آیا شرایطمون برای درخواست اسکیل ورکر کانادا مناسبه؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *