همانگونه که می دانیم روش های مختلفی جهت مهاجرت به سایر کشورها از جمله کشورهای اروپایی وجود دارد که یکی از این روش های پر طرفدار سرمایه گذاری در کشورهای تاپ و تراز اول جهان است. یکی از روش های رایج و دارای طرفداران بسیار جهت سرمایه گذاری در اروپا افتتاح رستوران می باشد. امروزه با توجه به صنعتی شدن زندگی در کشورهای اروپایی بسیاری از افراد دیگر وقت خود را صرف تهیه غذا در منزل نمی نمایند و بیشتر وعده های غذایی خود را در رستوران ها صرف می کنند. از این رو تاسیس و افتتاح رستوران در اروپا در صورت پیروی از قوانین موجود در کشور مورد نظر و همچنین داشتن سرمایه لازم و مهارت های لازم باعث سودآوری بسیاری برای متقاضی خواهد بود. لذا ما در این مقاله افتتاح رستوران در اروپا و شرایط آن را به صورت کلی و دقیق مورد بررسی علمی قرار می دهیم.

موسسه مشاوره ای MIE با تجربه بسیار در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان و هرگونه خدمات در زمینه افتتاح رستوران در اروپا به سمت عزیزان می باشد. در ادامه به بررسی و بحث. در خصوص عناوین زیر خواهیم پرداخت:

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

افتتاح رستوران در اروپا در 31 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • شرایط کلی افتتاح رستوران در اروپا
  • روش های راه اندازی و افتتاح رستوران در اروپا
  • هزینه های مربوط به افتتاح رستوران در اروپا
  • میزان درآمد و سود حاصل از افتتاح رستوران در اروپا
  • بهترین کشورها جهت افتتاح رستوران در اروپا
  • اخذ اقامت از طریق افتتاح رستوران در اروپا
  • سوالات متداول
  • سخن پایانی
افتتاح رستوران در اروپا

شرایط کلی افتتاح رستوران در اروپا

همانگونه که بیان نمودیم افتتاح رستوران در اروپا یک نوع سرمایه گذاری خارجی بسیار مورد توجه سرمایه گذاران خارجی است اما نباید فراموش کرد که انجام این کار در اروپا نیازمند تجربه می باشد. داشتن تجربه در هر بیزینسی پایه و اساس گام های بعدی برای قدرت بخشیدن به آن می باشد. افتتاح رستوران در اروپا در واقع یک شغل پویا و نیازمند انرژی سطح بالا است که باید با توجه به استانداردهای خاص کشورهای اروپایی و مطابق با قوانین آنها انجام شود. حداقل سرمایه لازم برای شروع این کار 50 الی 100 هزار یورو می باشد که با توجه به محل و مکان افتتاح رستوران متغیر بوده و ممکن است تا 200 الی 300 هزار یورو نیز افزایش داشته باشد. داشتن مهارت زبانی کشور مقصد می تواند نقش اساسی در توسعه شغل رستوران داری و ایجاد ارتباط با مشتریان ایفا نماید. این متن توسط کارشناسان و تیم حرفه ای موسسه مشاوره ای MIE نوشته شده است و رونویسی از آن بدون ذکر منبع از نظر شرع و قانون حرام است. همچنین داشتن برنامه منظم و اصولی از ابتدا تا انتهای کار دارای نقشی بسیار اساسی در موفقیت افتتاح رستوران در اروپا است.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص افتتاح رستوران در اروپا

فایل صوتی این ویدیو

روش های راه اندازی و افتتاح رستوران در اروپا

علاقه مندان به افتتاح رستوران در اروپا باید با روش های مختلف موجود برای انجام این کار آشنا شوند. در صورتی که فردی تمایل داشته باشد تا خود به عنوان سرمایه گذار مستقیم وارد این حرفه گردد  باید در ابتدا اقدام به ثبت شرکت و ارائه بیزینس پلن نموده و سپس تمامی تاییدات لازم را از دولت کشور مقصد دریافت نماید. متقاضی باید در طرح تجاری تمامی جزئیات شامل اهداف، بازار هدف، چگونگی طراحی مکان و فضای رستوران و حتی منوی احتمالی خود را تشریح نماید. همچنین مکان ستوران باید از قبل مشخص شده باشد.

 در این بیزینس پلن شرح سوابق کاری و مدیریتی فرد نیز دارای اهمیت بسیاری است. همچنین متقاضی افتتاح رستوران در اروپا باید مشخص نماید که در طی سه الی پنج سال چه میزان سود و زیان خواهد داشت و به چه بودجه اولیه ای نیاز دارد. یکی دیگر از راه های راه اندازی رستوران در یک کشور اروپایی ورود به کشور مقصد از طریق تحصیل و کار و پس از آشنایی با شرایط کشور مقصد، اقدام به افتتاح رستوران می باشد. متقاضیان این کار می توانند یک رستوران در حال فعالیت را خریداری نموده و یا شعبه ای از یک رستوران دیگر تحت عنوان فرانشیز باشند. علاقه مندان و متقاضیان افتتاح رستوران در اروپا بطور حتم باید استانداردها و شاخص های موجود در زیر را در کشور مورد نظر خود برای باز کردن رستوران مورد توجه قرار دهند:

هزینه های مربوط به افتتاح رستوران در اروپا

ایجاد کسب و کار در هر کشوری از جمله افتتاح رستوران در حساب دارای هزینه های مختص به خود می باشد. کمترین هزینه مورد نیاز جهت افتتاح رستوران در مکان‌های مختلف اروپا به حداقل سرمایه 70 الی 100 صدر هزار یورو نیاز داشته و با توجه به شرایط مکانی تغییر پیدا خواهد کرد. علاوه بر هزینه ذکر شده متقاضیان باید هزینه های مختلف مربوط به تهیه مواد غذایی، حقوق کارمندان، بیمه، مالیات، هزینه های مربوط به تبلیغات و غیره را مورد توجه قرار دهند. میزان خدمات ارائه شده توسط هر رستوران و میزان لوکس و مجهز بودن آن نیز دارای تاثیر مستقیمی بر میزان افزایش هزینه می باشد. راه اندازی و افتتاح رستوران در کشورهایی نظیر آلمان و اتریش نیز از همین قواعد پیروی می نمایند. تمامی این هزینه ها باید به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته و برآورد شوند. همچنین ذکر هزینه های لازم جهت افتتاح رستوران در اروپا ضروری است. برای راه اندازی شعب برخی از رستوران های معروف اروپا نظیر مک دونالد متقاضی به حداقل سرمایه یک میلیون دلار نیاز دارد. به صورت تقریبی در این روش سرمایه گذاری 60 درصد مبلغ اولیه سرمایه گذاری و هزینه شده در طی سه سال بازگردانده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی کسب و کار در اروپا می توانید روی این لینک کلیک کنید.

میزان درآمد و سود حاصل از افتتاح رستوران در اروپا

یکی از اهداف اساسی مهاجرین از سرمایه گذاری در یک کشور علاوه بر دریافت اقامت و تابعیت، کسب درآمد و سود حاصل از سرمایه گذاری است. بررسی شاخص ها و استانداردهای موجود در یک کشور نظیر اقتصاد قوی و پایدار موجود در کشورهای اروپایی، دارای تاثیر مستقیمی بر روند سوددهی یک بیزینس می باشند. در زمینه افتتاح رستوران در اروپا، محل قرارگیری رستوران نیز دارای تاثیر مثبتی بر روند افزایش درآمد و سوددهی است. افتتاح یک رستوران در کشورهای مختلف اروپایی در معمول ترین حالت خود با کسر هزینه های مربوط به پرداخت بیمه، پرداخت مالیات، حقوق کارمندان و همچنین کسر هزینه مربوط به اجاره ملک حدود 4 الی 5 هزار یورو می باشد. این مبلغ سود حاصل نه تنها باعث تجربه یک زندگی کاملا” ایده آل را برای متقاضی و خانواده وی فراهم می نماید بلکه شرایط پس انداز نیز برای آنها فراهم می باشد.

بهترین کشورها جهت افتتاح رستوران در اروپا

علاقه مندان و متقاضیان افتتاح رستوران در اروپا بهتر است در خصوص انتخاب بهترین کشور جهت انجام این کار تحقیقات و بررسی‌های لازم را به انجام برسانند. یکی از کشورهای مورد توجه جهت افتتاح رستوران کشور سوئد است و در واقع امکان خرید رستوران در این کشور وجود دارد. برندهای معتبر در تمامی زمینه ها از شعب خود در تمامی زمینه ها از خرید مواد اولیه تا تبلیغ و جذب مشتری حمایت می نمایند و لذا بهترین کار در کشور سوئد خرید رستوران می باشد. یکی دیگر از کشورهای بسیار فعال در زمینه مواد غذایی و آشامیدنی کشور آلمان است که دارای پتانسیل بسیار مناسبی جهت افتتاح رستوران و همچنین شرکت های فعال در زمینه مواد غذایی می باشد.

امکان دریافت نمایندگی برندهای معتبری نظیر مک دونالد و برگر کینگ در کشور آلمان وجود دارد اما برای انجام این کار متقاضیان افتتاح رستوران در اروپا باید در ابتدا از روش های دیگر مهاجرتی اقامت بلند مدت آلمان را دریافت نموده باشند. کشورهایی نظیر ایتالیا، انگلستان، اسپانیا و فرانسه نیز که به صورت مداوم در عرصه مواد غذایی در حال رقابت با یکدیگر می باشند از بهترین گزینه ها جهت افتتاح رستوران و یا شعب و نمایندگی برندهای معتبر مواد غذایی در سطح جهان می باشند.

اخذ اقامت از طریق افتتاح رستوران در اروپا

علاوه بر سرمایه گذاری در یک کشور اروپایی هدف تمامی سرمایه گذاران از افتتاح رستوران در اروپا دریافت اقامت و تابعیت کشورهای اروپایی می باشد. همانگونه که می دانیم راه اندازی کسب و کار در کشورهای اروپایی در صورتی که با موفقیت همراه باشد و برای کشور مقصد سود ده باشد پس از 5 سال کار مداوم در حرفه رستوران داری و با پرداخت به موقع بیمه و مالیات می توان اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت کشور مقصد را بدست آورد. پیشنهاد می نماییم تا محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه و مشاهده نمایید تا به اطلاعات کاملی در ارتباط با اخذ اقامت سایر کشورها از جمله سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی و چگونگی اخذ اقامت این کشورها دست پیدا نمایید.

سوالات متداول

حداقل سرمایه لازم جهت افتتاح حساب در اروپا چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم جهت افتتاح رستوران در اروپا 70 الی 100 هزار یورو است.

حداقل سود حاصل از افتتاح یک رستوران در اروپا چقدر است؟

حداقل سود حاصل از افتتاح یک رستوران در اروپا 4 الی 5 هزار یورو است.

آیا کشور آلمان در زمینه افتتاح رستوران در اروپا گزینه مناسبی است؟

بله کشور آلمان یکی از فعالان در عرصه مواد غذایی و آشامیدنی در اروپا می باشد و افتتاح رستوران در کشور آلمان دارای مزیت های بسیاری است.

افتتاح شعبه مک دونالد در کشورهای اروپایی نیازمند چه مقدار سرمایه است؟

افتتاح شعبه مک دونالد در کشورهای اروپایی نیازمند حداقل یک میلیون یورو سرمایه است.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی

ما در این مقاله افتتاح رستوران در اروپا را مورد بررسی قرار دادیم. همانگونه که بیان نمودیم افتتاح رستوران در اروپا از طریق ثبت شرکت و یا دریافت نمایندگی از برندهای معروف مواد غذایی یکی از راه های سرمایه گذاری در اروپا جهت دریافت اقامت این کشور است. علاوه بر دریافت اقامت و تابعیت، متقاضیان افتتاح رستوران در اروپا در صورت انجام این کار به صورت اصولی می توانند به سود و درآمد مناسبی دست پیدا نمایند. شما متقاضیان عزیز جهت دریافت هرگونه مشاوره و اطلاعات تکمیلی در ارتباط با افتتاح رستوران در اروپا و همچنین دریافت نمایندگی از برندهای معروف می توانید از مشاوره کارشناسان و مشاورین مجرب موسسه مشاوره ای MIE استفاده نمایید و یا سوالات خود را در باکس زیر همین مقاله مطرح نموده و جواب دقیق آنها را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *