اقامت آمریکا با کمترین سرمایه

آمریکا به دلیل زیرساخت‌ های اقتصادی قوی و  فرصت های شغلی بی نظیر  در حال حاضر از لحاظ  سرمایه گذاری  به یک کشور محبوب در میان سرمایه‌ گذاران تبدیل گشته است. ایرانیان مهاجر و اتباع سایر کشورها  در حال‌حاضر مایل هستند از طریق سرمایه گذاری با مبلغ بسیار کم به اقامت کشور همیشه جذاب آمریکا برسند. در این نوشتار قصد داریم نکات و جوانب کلی اخذ اقامت آمریکا با کمترین سرمایه را مورد بررسی جامع و کلی قرار دهیم و علاوه بر آن تصمیم داریم نکاتی راجع به حداقل سرمایه برای مهاجرت به آمریکا و خرید بیزینس ارزان در آمریکا ارائه دهیم‌. مطمئناً در اذهان بیزینس من ها و تمامی اشخاصی که قصد دارن یک بیزینس آماده را در آمریکا خریداری نمایند، سوالات این چنینی شکل می گیرد: حداقل سرمایه مورد نیاز جهت خرید بیزینس آماده در آمریکا چه میزان می باشد؟ آیا ایرانیان مهاجر می‌ توانند از طریق سرمایه گذاری با مبلغ کم به آمریکا سفر کنند؟ آیا امکان اخذ اقامت آمریکا با کمترین سرمایه وجود دارد؟ بهترین سرمایه گذاری در آمریکا کدام است؟ به جهت آگاه شدن از پاسخ سوالات ذکر شده در این قسمت پیشنهاد می‌ کنیم، با دقت هرچه تمام تمامی موضوعات مقاله اقامت آمریکا با کمترین سرمایه را مطالعه نمایید. به تازگی موسسه حقوقی ملک پور با کمک وکلای متبحر، امکانات فوق العاده ای را برای مشتاقان مهاجرت و زندگی در آمریکا ترتیب داده است. بدین صورت که ایرانیان با انتقال مبلغ ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دلار به بازار سرمایه آمریکا می‌ توانند، برنامه خود را برای طولانی مدت تنظیم کنند و به اقامت کشور آمریکا در کوتاه مدت دسترسی پیدا کنند. حال اگر دوست دارید نام شما هم به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، در لیست دریافت کنندگان کارت اقامت آمریکا قرار گیرد، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور، MIE اتریش، تماس گرفته و شرایط خود را مطرح کنید. به خاطر داشته باشید که مشاوره اولیه و یا به عبارتی تماس اولیه شما بدون پرداخت هزینه انجام می‌ شود.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت آمریکا با کمترین سرمایه و شرایط عمومی

هنگامی که مهاجرین خارجی درباره کشور آمریکا با یکدیگر مکالمه می کنند، اولین چیزی که مورد بحث قرار می دهند و بدان توجه می کنند، اقتصاد قوی این کشور می باشد. در واقع، آمریکا به دلیل وجود ثروت عظیم در دل خود و به دلیل داشتن بازار کار و بازار سرمایه قوی ویا به عبارتی زیرساخت‌ های قوی و محکم از لحاظ اقتصادی هر ساله مورد توجه ویژه و مورد استقبال مهاجرین خارجی قرار می گیرد. مطمئنا از این موضوع مهم و اصلی مطلع می باشید که ورود به کشور آمریکا از مسیرهای مختلفی امکان پذیر می باشد. یکی از مسیرهای آسان ورود به کشور همه پسند آمریکا سرمایه گذاری با مبلغ کم در این کشور می‌ باشد. در حال حاضر تعداد زیادی از سرمایه‌ گذاران و بیزینس من ها به بازار سرمایه این کشور متمرکز شده‌اند. آنان با وارد کردن سرمایه خود به آمریکا و ایالت‌ های مختلف آن قصد دارند، علاوه بر دسترسی به سود بسیار زیاد به اقامت بسیار با ارزش آمریکا دسترسی پیدا کنند. حال اگر شما مخاطبان عزیز و محترم نیز تصمیم دارید به اقامت آمریکا با کمترین سرمایه دسترسی پیدا کنید، به نکات مهمی که قرار است در موضوعات بعدی مقاله به آن ها اشاره کنیم، توجه کنید.

پرچم آمریکا
چارت آمریکا

شرایط اخذ اقامت آمریکا با کمترین سرمایه

یکی از سوالات قابل تأمل و بسیار حائز اهمیتی که توسط شما متقاضیان مهاجرت به آمریکا در وب سایت رسمی مطرح می‌ شود این است که، آیا می‌ توان با انتقال سرمایه کم به آمریکا اقامت با ارزش این کشور را به دست آورد؟ قبل از پاسخ به سوال مطرح شده پیشنهاد می شود، ابتدا در خصوص انواع سرمایه گذاری در آمریکا به تحقیق و مطالعه بپردازید و همچنین راجع به بیزینسی که قرار است در کشور مبدا خریداری نمایید، تحقیقاتی را انجام دهید. یکی از مواردی که بایستی در رابطه با خرید یک بیزینس آماده در نظر داشته باشد، این است که بیزینس مدنظر شما قبل از این که توسط شما خریداری شده باشد، تا چه اندازه سوده بوده است؟ به عبارتی شما بایستی به صندوق بیزینس مد نظر توجه کنید. به طور معمول شما می توانید یک بیزینس آماده به مبلغ ۱۰۰ هزار الی ۲۰۰ هزار دلار آمریکا را از یک شهروند آمریکایی خریداری نمایید و از این طریق به اقامت کشور آمریکا دسترسی پیدا کنید و بهترین سرمایه گذاری در آمریکا را انجام دهید. سودی که از سرمایه گذاری کم (۱۰۰ الی ۲۰۰)هزار دلاری به دست می‌ آید، ماهانه تقریبا ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ دلار آمریکا می باشد. شما به عنوان یک بیزینس من می‌ بایست موضوع هزینه های زندگی در آمریکا و ایالت های متنوع و متعدد آن نیز توجه کنید و یک حساب سرانگشتی از هزینه های زندگی در این کشور انجام دهید. هزینه‌ های زندگی یک خانواده ۳ نفره در آمریکا در حالت معمول و به طور میانگین ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار در ماه می باشد.

اقامت آمریکا با کمترین سرمایه و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از مهم ترین و اصلی ترین  موضوعاتی که قرار است در این قسمت از مقاله خدمت شما مهاجرین و بیزینس من های خارجی ارائه دهیم، در باب استانداردهای سرمایه گذاری در آمریکا می باشد. توجه و تحقیق در خصوص این مسئله مهم سبب می شود تا شما تا حد زیادی از نرخ کنترل فساد و نرخ حاکمیت قانون در آمریکا و ایالت های آن آگاه شوید و بدانید که سیستم این کشور در خصوص دو نرخ ذکر شده چگونه عمل می کند‌ به طور معمول آمریکا از قوه قضاییه نسبتاً عادلی برخوردار می باشد. توجه به نمودار های آمده شده در زیر این متن سبب می‌شود تا شما از میزان دقیق نرخ حاکمیت قانون و نرخ کنترل فساد در کشور آمریکا مطلع شوید.

نمودار نرخ کنترل فساد در آمریکا:

نرخ کنترل فساد در آمریکا

نمودار نرخ حاکمیت قانون در آمریکا:

نمودار حاکمیت قانون در آمریکا

خدمات موسسه ملک پور

برای این که دقیقا بدانید خرید کدام بیزینس آماده در کشور آمریکا باعث پیشرفت شما خوبان  می شود و برای این که مطلع شوید خرید کدام بیزینس برای شما سودده می باشد، توصیه می گردد، پروسه مهاجرتی خود را در کنار وکیل مهاجرت آمریکا به انجام برسانید. وکیل مهاجرت آمریکا با قواعد مالی، بازار سرمایه و قوانین کلی سرمایه گذاری در آمریکا آشنایی دارد. موسسه حقوقی ملک با همکاری وکلای متبحر و آگاه بهترین راهنمای شما عزیزان می باشد. در واقع بهتر است به منظور جلوگیری از استرس های غیر ضروری از راهنمایی های این موسسه پیشرو استفاده کنید. همانطور که در مباحث قبلی ذکر شد، موسسه حقوقی ملک پور راه جذاب اقامت آمریکا با کمترین سرمایه را برای ایرانیان گشوده است. این موسسه همواره کمک می کند تا شما خوبان در کوتاه ترین زمان ممکن  مسیر مهاجرت موفقی را طی کنید‌. بهترین توصیه این موسسه به شما خوبان این است که قبل از برنامه ریزی و قبل از مهاجرت به خارج از کشور وارد وب سایت رسمی موسسه شوید و علاوه بر مطالعه مقالات رایگان، به رزومه  اشخاصی که از طریق این موسسه اقدام نمودند و در این مسیر موفق شده‌ اند، توجه کنید. همراهان همیشگی تمامی  نکاتی که در مقاله اقامت آمریکا با کمترین سرمایه ارائه داده شده‌ اند، در انحصار موسسه حقوقی ملک پور می باشند. این موسسه هیچ گونه رضایتی در خصوص استفاده غیر مجاز از مطالب این مقاله ندارد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.⭐️

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول در خصوص اقامت آمریکا با کمترین سرمایه

حداقل سرمایه مورد نیاز جهت خرید یک بیزینس آماده در آمریکا چه میزان می باشد؟

 ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار دلار آمریکا

 آیا ایرانیان مهاجر می‌ توانند از طریق سرمایه گذاری با مبلغ کم به آمریکا سفر کنند؟

 بله، به تازگی موسسه حقوقی ملک پور  راه جدیدی را برای ورود ایرانیان  گشوده است. بدین صورت که ایرانیان مهاجر با مبلغ کم(۱۰۰ هزار الی ۲۰۰ هزار دلار آمریکا)  می توانند سرمایه گذاری در آمریکا را تجربه کنند.

 آیا امکان اخذ اقامت آمریکا با کمترین سرمایه وجود دارد؟

 بله، اشخاصی که از طریق  اخذ اقامت آمریکا با کمترین سرمایه  به این کشور سفر می کنند، می توانند با پشت سر گذاشتن یک سری مراحل به اقامت این کشور دسترسی پیدا کنند.

 هزینه های زندگی در آمریکا ماهانه چه میزان می باشد؟

 به طور میانگین و به طور معمول هزینه های زندگی در آمریکا و ایالت های متنوع آن ماهانه ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ دلار می باشد‌.

سخن پایانی در رابطه با اقامت آمریکا با کمترین سرمایه

آمریکا از گذشته تا به امروز مسیر های مهاجرتی متنوعی را به منظور ورود اشخاص خارجی به خاک کشورش گشوده است. این کشور انواع ویزاها را در اختیار اشخاصی قرار می دهد که شرایط آنان برای زندگی و حضور در آمریکا مناسب می باشد. حال اگر می خواهید از طریق اقامت آمریکا با کمترین سرمایه به آمریکا سفر کنید و مشغول به فعالیت در بیزینس آماده خود شوید، توصیه می گردد؛ قبل از برنامه ریزی در این خصوص به مطالعه بپردازید و در کنار مطالعه مقاله اقامت آمریکا با کمترین سرمایه، مقالات سرمایه گذاری در آمریکا را نیز با دقت هرچه تمام مطالعه کنید. همچنین در خصوص نرخ بیکاری و استانداردهای سرمایه گذاری در کشور آمریکا تحقیقاتی را به انجام برسانید. در کنار موارد ذکر شده می‌ توانید به منظور بررسی صفر تا صد شرایط و رزومه خود با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور که به نوبه خود بهترین می باشند، ارتباط بگیرید. گفتنی است که ارتباط اولیه شما و یا به عبارتی مشاوره اولیه شما رایگان صورت می‌ گیرد. علاوه بر شرایط یاد شده، این فرصت برای شما عزیزان فراهم شده تا سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد. لطفا 5 ستاره ارزشمند خود را در زیر این مقاله از ما دریغ نفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *