اقامت اتریش

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

کیفیت بالای زندگی، نرخ پایین بیکاری، بالاترین سطح آموزش در دانشگاه ها و کالج های اتریش و همچنین ارزشمندی پاسپورت آن که به شما این آزادی را می دهد که بتوانید به 180 کشور دنیا از جمله آمریکا و کانادا و انگلیس و کشورهای حوزه شنگن سفر کنید، باعث گردید تا به شکلی تخصصی و کاربردی به مسایلی از قبیل آسان ترین راه مهاجرت به اتریش و یا آسان ترین راه اخذ اقامت اتریش بپردازیم تا شما عزیزان و همراهان گرامی بتوانید در پایان این نوشتار همه اطلاعات ضروری برای مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش را دریافت نمایید. اقامت اتریش، روش های مهاجرت به اتریش، هزینه مهاجرت به اتریش و سوالاتی از این قبیل از پرتکرار ترین سوالات شما عزیزان از مشاوران موسسه حقوقی MIE اتریش می باشد.

خوانندگان و همراهان همیشگی به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت و اخذ ویزای اتریش می توانید روی خطوط موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید تا بتوانید بهترین مسیر را برای مهاجرت به اتریش انتخاب کنید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر اقامت اتریش در 45 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور اتریش برای زندگی
 • اقامت اتریش از طریق کار
 • اقامت اتریش از طریق تحصیل
 • اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش از طریق ازدواج
 • اقامت اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت اتریش از طریق پناهندگی
 • اقامت اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در اتریش
 • اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش
 • مزایای اخذ اقامت اتریش
 • سوالات متداول در زمینه اقامت اتریش
اقامت اتریش

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص اقامت اتریش

 • 17 دقیقه
 • 6 K
 • ارسال

فایل صوتی این ویدیو

کشور اتریش برای زندگی

اتریش کشوری کوهستانی است که در قلب اروپا قرار دارد. زبان رسمی آن آلمانی و پایتخت آن وین است که بزرگترین شهر آن نیز می باشد. وین برای سال های متمادی بهترین شهر جهان انتخاب شده است. اگر بخواهیم کشور اتریش را از لحاظ مختلفی مانند شرایط اقتصای و یا فرهنگی با دیگر کشورها مقایسه نماییم، این کشور جزو بهترین کشورها برای زندگی می باشد زیرا علاوه بر امنیت بالای زندگی و نرخ پایین بیکاری که از مهم ترین فاکتورهای زندگی برای شهروندان یک کشور به حساب می آید، می توان به تحصیل رایگان در این کشور و موقعیت های شغلی فراوان در آن نیز اشاره نمود، که مجموعه این موارد هر ساله موجب جذب مهاجران فراوانی به این کشور می باشد.

هم چنین تمامی این موارد شرایط زندگی در اتریش را برای مهاجران به شرایطی ایده ال تبدیل کرده است. تابعیت اتریش طبق قوانین دولت اتریش، بعد از شش الی ده سال اقامت به فرد داده خواهد شد. در ادامه به شکلی تخصصی شرایط اقامت در اتریش و روش های مختلف مهاجرت به این کشور خدمتتان توضیح داده می شود.

پرچم اتریش
شرایط عمومی اتریش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در مدارس سوئیس می توانید روی این لینک کلیک کنید.

اقامت اتریش از طریق کار

اقامت کاری یکی از مطلوب ترین انواع اقامت به حساب می آید که افراد زیادی به مهاجرت از این طریق تمایل نشان می دهند. خبر خوب این است که جهت دریافت اقامت اتریش از طریق کار نیز چندین مسیر وجود دارد که در زیر به بررسی آن می پردازیم.

 • ویزای جستجوی کار اتریش (JOBSEEKERS)

این شیوه برای کسانی که در یک حوزه کاری تخصص دارند مطلوب است. برای ویزای جستجوی کار اتریش باید 65 یا 70 امتیاز از 100 امتیاز مندرج در جدول زیر را کسب کنید .توجه بفرمایید ویزای جستجوی کار اتریش اجازه‌ اقامت ۶ ماهه به منظور یافتن کار در اتریش را به شما می دهد. این امتیازبندی بر اساس سن، تحصیلات، سوابق کاری مرتبط ، نمره زبان انگلیسی یا آلمانی شما حساب می شود.

سن

امتیاز
20 الی 35 سال 20 امتیاز
35 الی 40 سال 15 امتیاز
40 الی 45 سال 10 امتیاز
سابقه کاری (به ازای هر سال 2 امتیاز) امتیاز (حداکثر 20 امتیاز)
حداقل 6 ماه سابقه کار در اتریش 10 امتیاز
مدارک تحصیلی در اتریش امتیاز
مدرک تحصیلی دکترا 40 امتیاز
فارغ التحصیلان رشته فنی مهندسی و کامپیوتر 30 امتیاز
فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های اتریش 10 امتیاز
مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس 20 امتیاز
مدرک زبان امتیاز
داشتن مدرک زبان المانی یا انگلیسی مبتدی یا پیشرفته 5 تا 10 امتیاز
 • ویزای کار در اتریش از طریق دریافت پیشنهاد کاری (JOBOFFER)

برای این ویزا نیاز دارید یک کمپانی اتریشی، پیشنهاد کاری برایتان بفرستد ولی از آنجا که اولویت استخدام همیشه با مردم آن کشور می باشد، آن کمپانی یا کارفرما ملزم می شود ابتدا برای سه ماه در کشور اتریش آگهی استخدام بدهد و در صورتی که در این سه ماه هیچ فرد واجد شرایطی پیدا نشد، می بایست این درخواست را دراتحادیه اروپا نیز آگهی کند. ملاحظه بفرمایید که گرفتن پیشنهاد کار از یک کارفرمای اتریشی بسیار دشوار، پیچیده و طولانی خواهد بود. در نهایت اگر بتوانید پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی دریافت کنید، فاکتورهایی مانند سن، تحصیلات، سوابق کاری مرتبط و مدرک زبان نیز برای اخذ ویزای کاری اتریش لازم خواهد بود.

 • فارغ التحصیلان دانشگاه ها و کالج های آموزش عالی اتریش

دولت اتریش به منظور یاری به دانشجویان اتباع خارجی که تحصیلات خود را در اتریش به اتمام رسانده اند ، فرصتی به منظور یافتن و یا حتی ایجاد شغل می دهد. دانشجویان پس از اتمام تحصیلات خود در اتریش و دریافت آموزش های مرتبط با رشته خود، می توانند برای دوازده ماه(یک سال) مجوز اقامت “دانشجویان” خود را تمدید نمایند. در تصویر زیر نمودار نرخ بیکاری در کشور اتریش را مشاهده خواهید نمود:

اقامت اتریش از طریق تحصیل

مسئله جالبی که در مورد کشور اتریش مد نظر می باشد تحصیل رایگان در آن است. چرا که شهریه در دانشگاه های دولتی این کشور بسیار پایین است. شهریه هر ترم حدودا 750 یورو می باشد اما شهریه در دانشگاه های خصوصی اتریش نسبت به رشته تحصیلی سالی 15000 یورو می باشد. البته رشته هایی مانند رشته های هنر و موسیقی در محدوده ی 20000 یورو می باشند.

ویزای دانشجویی اتریش یکی از پرتقاضاترین ویزاهایی است که شما عزیزان برای آن با موسسه حقوقی ملک پور تماس میگیرید و آن به علت ویژگی منحصر به فرد اتریش است که داشتن مدرک زبان برای گرفتن پذیرش  را ضروری نمی داند. به عبارتی حتی بدون مدرک زبان نیز می توان ویزای تحصیلی گرفت ولی دانشجویان پس از ورود به اتریش و قبل از شروع ترم دانشگاهی، میبایستی در کلاس های آموزشی زبان شرکت و نمره قبولی را کسب نماید. پس از نمره قبولی زبان مجاز است در کلاس های دانشگاهی خود شرکت کند.

اگر شما قصد دارید که در اتریش تحصیل کنید ، دانشگاه های برتر و دولتی این کشور گزینه مناسب تری برای شما هستند. زیرا شهریه ی دانشگاه های خصوصی اتریش بسیار بالاست ، علاوه بر شهریه اگر از دانشگاه های دولتی برتر فارغ التحصیل شوید پیدا کردن شعل بعد یا در حین تحصیل برایتان ساده تر خواهد بود. در پایین 10 دانشگاه برتر اتریش را مشاهده می کنید:

یادداشت

ردیف

بهترین دانشگاه های اتریش U.S. News & World Report Ranking 2021
1 University of Vienna 195
2 Medical university of Graz 352
3 Medicl university of Vienna 224
4 Medical university of Innsbruck 374
5 Vienna university of technology 338
6 University of Innsbruck 338
7 Graz university of technology 719
8 University of bodenkultur wien 607
9 Johannes kepler university linz 913
10 University of salzburg 847

زمانی که برای اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل اقدام می نمایید باید درنظر داشته باشید که طبق قوانین کشور اتریش اقامت شما در طول تحصیل به صورت اقامت موقت می باشد. اما دانشجویان بین المللی پس از اتمام تحصیلات خود در یک بازه یکساله می توانند درکشور اتریش به دنبال کار بگردند و یا آنها می توانند بعد از فارغ التحصیلی در خواست ویزای جستجوی کار که در بالاتر به آن پرداختیم نمایند و با این ویزا امکان اخذ اقامت کاری را به دست آورند.

دانشجویانی که پس از اتمام تحصیلات خود در اتریش بتوانند وارد بازار کار شوند و به مدت 5 سال در اتریش کار کنند می توانند برای اقامت دائم خود درخواست دهند. برای درخواست ویزای دانشجویی اتریش در ابتدا می بایست از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت نمایید.در قدم دوم باید درخواستی جهت دریافت ویزای دانشجویی اتریش ثبت کنید.

ارائه مدارک و نحوه ارائه مدارک یکی از حساس ترین بخش ها در گرفتن جواب ویزا است که در زیر به مهم ترین آنها اشاره میکنیم. شما قادر خواهید بود به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت ویزای دانشجویی اتریش و مدارک مربوطه روی خطوط موسسه تماس گرفته و از مشاوره های رایگان ما استفاده نمایید.

 • ارائه پاسپورت دارای اعتبار
 • دو قطعه عکس 3*4
 • نامه پذیرش از دانشگاه مقصد
 • فرم درخواست ویزای دانشجویی اتریش
 • انگیزه نامه قوی
 • نامه تمکن مالی که نشان دهنده توانایی شما در پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی می باشد.
 • بیمه نامه مسافرتی تا سقف 30 هزار یورو

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

یکی از مزیت های اتریش آن است که در دادن اقامت و تابعیت به مهاجران و اتباع خارجی سخت گیری افراطی اعمال نمی کند و راه های متنوعی را برای کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری قرار داده است. ثبت شرکت در اتریش زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری و یکی از راه های اصلی و محبوب مهاجرت به اتریش می باشد. پروسه قانونی سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اتریش بسیار پیچیده است به همین منظور ما سعی میکنیم به شکلی ساده آن را خدمتتان شرح دهیم و اگر همچنان مطلبی برایتان روشن نبود میتوانید با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات تکمیلی به طور رایگان خدمتتان شرح گردد.

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و اخذ کارت اقامت راه های متفاوتی دارد، برای نمونه در روش قرمز سفید قرمز شما ابتدا یک کارت اقامت 2 ساله دریافت می کنید اما در روش خود حمایتی شما کارت اقامت یک ساله دریافت میکنید. اشخاصی که تمکن مالی دارند و می توانند از عهده مخارج زندگی خود در اتریش بر بیایند ولی مدرک تحصیلی بالا و مدرک زبان نداشته باشند اقامت از طریق خود حمایتی اتریش پیشنهاد ما به آنها می باشد. شرط اصلی برای خود حمایتی آن است که شما تمکن مالی در حدود 22000 یورو و حداقل 3 ماهه داشته باشید.علاوه بر آن باید اثبات کنید که ماهانه درآمدی بالغ بر 2 تا 3 هزار یورو دارید

می توان اینگونه جمع بندی کرد که سرمایه گذارانی که قصد کسب اقامت دائم اتریش را دارند باید اقامتی 5 ساله در اتریش داشته باشند و برای اخذ تابعیت اتریش بایستی که به مدت 6 الی 10 سال در این کشور حضور داشته باشند.

در نمودار زیر می توانید از نرخ کنترل فساد در کشور اتریش مطلع شوید:

اقامت اتریش از طریق ازدواج

گرفتن اقامت از طریق ازدواج در کشور اتریش این گونه است که شخص باید با یک اتریشی ازدواج کند. در این حالت فرد باید به مدت 6 سال با شخص اتریشی زندگی مشترک داشته باشد و 5 سال ان را در اتریش بوده باشد و در این حالت می تواند درخواست تابعیت بدهد. برای درخواست تابعیت اتریش شرایط خاصی وجود دارد مثلا طرفین ازدواج باید بالای 18 سال باشند.شرط دیگر آن است که باید ثابت شود ازدواج سوری انجام نگرفته است و مدارک مربوط به آشنایی قبلی مانند عکس های مشترک و …ارایه گردد.از دیگرشرایط تسلط به زبان آلمانی، عدم سوء پیشینه، درآمد مناسب و موارد دیگرمیباشد.

 پس از ازدواج زمانی که برای دریافت ویزا اقدام می نمایید باید در نظر داشته باشید که مدارکی مانند سند ازدواج و همچنین مدارک دیگری اعم از مدارک هویتی را باید در سفارت اتریش به اداره مهاجرت تحویل دهید.

اقامت اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

بسیاری از شما عزیزان با موسسه حقوقی ملک پور تماس میگیرید و در خصوص اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور اتریش سوال می پرسید. بنابراین لازم دیدیم که توضیحاتی مهم و حقوقی در زمیینه اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد خدمت شما ارائه دهیم.

برای اخذ تابعیت از طریق تولد توجه به قانون اساسی کشورمقصد ضروری است. آیا قانون اساسی از اصل خاک پیروی میکند یا اصل خون؟ و یا هر دو؟ اصل خاک اشاره دارد به اینکه هر فردی که در خاک کشور مورد نظر متولد شود تابعیت آن کشور را کسب میکند. اصل خون به معنای کسب تابعیت بر اساس ملیت والدین (پدر یا مادر) می باشد. همانگونه که ملاحظه میفرمایید محل تولد فرد اهمیتی ندارد بلکه تابعیت والدینش شرط اساسی است.اخذ تابعیت کشور اتریش ازطریق تولد براساس سیستم خون می باشد و فرزندانی که در خاک اتریش متولد می شوند بر اساس اینکه والدین اتریشی داشته باشند می تواند تابعیت این کشور را به دست آورند.

اقامت اتریش از طریق پناهندگی

از طریق پناهندگی نیز میتوان اقامت اتریش را کسب کرد اما خدماتی در این زمینه توسط مؤسسه حقوقی MIE اتریش انجام نمیگیرد.این مطلب صرفاً جهت بالا بردن اطلاعات شما در خصوص معایب، خطرات و نکات پناهندگی می باشد.

اگر از طریق پناهندگی اقدام می کنید باید خود را برای یک زندگی سخت نیز آماده کنید به طور مثال شما باید در کمپ و پانسیون های دور افتاده ی اطراف شهر زندگی کنید که بسیار مشکل است .مشکل دیگری که وجود دارد این است که در بعضی موارد شخص برای گرفتن اقامت چندین سال باید صبر کند. نکته بعدی این است که پناه جو اجازه کار در کشور اتریش را ندارد.در نهایت اینکه الزامی است که دادگاه تعیین نماید که آیا به پناه جوی مورد نظر اقامت اعطا گردد یا خیر. در صورتی که شخص از این طریق اقامت دریافت نماید می تواند پس از گذراندن 6 سال در خاک اتریش برای دریافت تابعیت درخواست دهد.

اقامت اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اگرسابقه هنری قابل اثبات در یکی از شاخه های هنری داشته باشید و یا قرارداد کار هنری با یک موسسه هنری داشته باشید و درآمد ماهیانه ای حدود 2 تا 3 هزار یورو بدست آورید می توانید برای اخذ اقامت اتریش از این طریق اقدام کنید.از سوی دولت اتریش به مدت 2 سال نظارت خواهید شد تا اطمینان حاصل گردد شما در رشته هنری خود در اتریش کار خود را پیگیری می نمایید. از نکات قابل توجه این ویزا آن است که برای همراه نیز ویزای اتریش صادر می شود و همسر هنرمند اجازه می یابد کار تمام وقت در اتریش داشته باشد و تحصیل رایگان شامل فرزندان وی خواهد شد. نکته قابل تامل این است که این اقامت می تواند پس از 5 سال به اقامت دایم تبدیل شده و همینطور می تواند با گذشت زمان به تابعیت اتریش نیز ختم شود.

آسان ترین راه مهاجرت به اتریش

در این نوشتار تلاش نمودیم که اغلب روش های اخذ اقامت اتریش را برای شما به طور کامل شرح دهیم. روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، خودحمایتی، هنرمندان، پناهندگی، ازدواج و تولد به تفکیک برای شما عزیزان بررسی شد، در این پاراگراف نیز به بررسی آسان ترین راه مهاجرت به اتریش می پردازیم. با توجه به هزینه اقامت اتریش از روش های گوناگون، می توان نتیجه گرفت که آسان ترین راه اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل و هم چنین گرفتن اقامت طریق کار می باشد.

هزینه های زندگی در اتریش

اتریش به خاطر کیفیت زندگی همیشه برای مهاجران مورد توجه بوده است.   بر اساس آخرین رتبه بندی شاخص کیفیت زندگی کشور اتریش در رده پنجم جهانی قرار دارد. هزینه زندگی در اتریش در مقایسه با یک سری از کشورهای همسایه پایین است بعنوان مثال، تقریبا اکثر هزینه ها در سوئیس دو برابر اتریش است.

برای صحبت در مورد هزینه ها لازم است ذکر شود که تفاوت های فردی و لایف استایل هر شخص و همچنین شرایط زندگی وی متغیر هایی هستند که میتوانند روی برآورد هزینه تاثیر داشته باشند. اما در مجموع می توان گفت میانگین هزینه های زندگی هر فرد در اتریش چیزی بین محدوده 800 الی 1200 یورو می باشد و این موضع به عوامل متعددی بستگی دارد.بطور مثال برخلاف تصور عموم ، وین پایتخت اتریش نه تنها گرانترین شهر اتریش نیست بلکه ارزانترین شهر اتریش نیز محسوب می شود.

توجه بفرمایید حتی مکان مسکن که آیا در مرکز شهر یا در حومه شهر خانه  اجاره می کنید نیز در هزینه ها تاثیر دارد. در جدول زیر میتوانید میانگین قیمت اجازه و خرید مسکن در کشور اتریش را مشاهده بفرمایید.

میانگین هزینه ها به یورو

مسکن
800-600 اجاره یک واحد تک خوابه در مرکز شهر
700-400 اجاره یک واحد تک خوابه در اطراف شهر
1400-1100 اجاره یک واحد 3 خوابه در مرکز شهر
1200-900 اجاره یک واحد 3 خوابه در اطراف شهر
5000-4000 خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر
4000-3000 خرید هر متر مربع آپارتمان در اطراف شهر
2200-1800 میزان متوسط دریافتی هر شخص در وین

اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش

اخذ تابعیت اتریش بی شک هدف بسیاری از افرادی است که تمایل دارند به زندگی بهتری دست پیدا کنند. به استثنا روش تولد، برای کودکانی که والدین اتریشی دارند تمام روش هایی که توضیح دادیم فقط می توانند به اخذ اقامت دائم اتریش منجر شوند ولی فرد بلافاصله تابعیت اتریش را بدست نخواهد آورد و ضروری است که فرد مدت زمان مشخصی را در کشور اتریش حضور داشته و زندگی کند. به عبارتی اقامت دائم  بعد از 5 سال زندگی پیوسته در اتریش به فرد اعطا میگردد و مجموعاً بعد از 6 تا 10 سال زندگی در اتریش تابعیت اتریش قابل اخذ می باشد.

با شرط  تسلط به سطح B2 زبان آلمانی و ادغام با جامعه اتریشی در سال ششم امکان اخذ تابعیت این کشور فراهم میگردد. در مواردی که ازدواج با شهروند اتریشی اتفاق بیافتد فرد پس از 6 سال می توانید تابعیت اتریش را اخذ کند. اخذ تابعیت اتریش یکسری شرایط عمومی دارد که در زیر ذکر می شود:

 • شخص نباید در طول زندگی در اتریش دارای سوسابقه بوده و یا جرمی مرتکب شده باشد.
 • باید ثابت نماید می تواند از عهده هزینه های زندگی خود و همراهان خود را در طول اقامت در این کشور برآید.
 • باید توانسته باشد در طول زندگی خود در اتریش به زبان آلمانی تسلط پیدا کرده باشد.
 • دانش کافی از سیستم دموکراتیک و تاریخ این اتریش
 • متقاضی نباید در 12 ماه گذشته از محل کار خود اخراج شده باشد
 • متقاضی نباید عضو هیچ گروه تروریستی بوده و نباید برای کشور اتریش ایجاد تهدید کند
 • منزل مسکونی فرد متقاضی باید مشخص باشد

مزایای اخذ اقامت اتریش

از نظر بسیاری از افراد خارجی شرایط زندگی در اتریش مطلوب می باشد. اتریش کشوری مرفه و ثروتمند از لحاظ فرهنگی و اقتصادی به شمار می آید و کیفیت زندگی در آن مطابق گزارشات جهانی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. این موقعیت با ثبات اقتصادی سبب  رفاه اجتماعی بالایی برای ساکنین این کشور شده است. علاوه بر آن یکی از مزایای  تابعیت اتریش این است که این امکان را به شما می دهد تا به منظور سفرهای تا ۹۰ روز خود به آمریکا نیازی به اخذ ویزا نداشته باشید. لازم به ذکر است که اتریش در اتحادیه اروپا کاملا بی طرف بوده و عضو بی طرف به حساب می آید.

یکی از مهم ترین نکات ارزش پاسپورت کشور اتریش می باشد که از ارزش بالایی برخوردار بوده تا حدی که با پاسپورت این کشور می توان به بیشتر از 180 کشور دنیا سفر نمود، این کشورها از بریتانیا و آمریکا تا کانادا و کشورهای حوزه شنگن را شامل می شود.

سوالات متداول در زمینه اقامت اتریش

بهترین راه برای مهاجرت به اتریش کدام شیوه می باشد؟

در پاسخ به این سوال باید شرایط شخصی شما ، امکانات و محدودیت هایتان به طور شخصی بررسی گردد؛ به همین منظور مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور برای دادن مشاوره رایگان به شما در این زمینه آماده هستند. با این حال می توان این گونه بیان کرد که ویزای تحصیلی در دانشگاه های اتریش، ویزای جاب سیکر اتریش و ویزای قرمز سفید قرمز از بهترین روش های مهاجرت به اتریش می باشد.

آیا می توانم به صورت رایگان در کشور اتریش تحصیل کنم؟

 بلی. در صورت داشتن شرایط مورد نیاز مثل دانش و مدرک زبان آلمانی امکان تحصیل در دانشگاه اتریش برای شما وجود دارد.

کم هزینه ترین شیوه مهاجرت به اتریش کدام روش است؟

 می توان گفت که مهاجرت کاری از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به اتریش است.

شرایط اخذ تابعیت کشور اتریش به چه صورت است؟

برای این منظور باید  5 سال زندگی پیوسته در اتریش داشته باشید وپس از 6 تا 10 سال زندگی در اتریش تابعیت اتریش را میشود کسب کرد، با این پیش شرط که از این 10 سال، 5 سال آن را با اقامت دائم در اتریش بوده باشید .مایلیم باز هم اشاره کنیم که از طریق مهاجرت تحصیلی به طور مستقیم نمی توان تابعیت اتریش را کسب کرد و می بایست بعد از تحصیل اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی درباره اقامت اتریش

اقامت اتریش و انواع روش های مهاجرت به اتریش، همین طور روش های اخذ اقامت و تابعیت در این نوشتار به شکلی قانونی و تخصصی مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت. از آنجا که مهاجرت به اتریش در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از متقاضیان قرار گرفته در این نوشتار سعی شد با بررسی روش های متفاوت اقامت اتریش اطلاعاتی جامع در اختیارتان بگذاریم تا بر اساس شرایط خود بهترین مسیر را بتوانید انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است قبل از هرگونه اقدام جهت دریافت اقدام اتریش با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت نهایی این نوشتار نظرات و سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *