اقامت کار تحصیل و شرایط ورود به دوره های کار تحصیل را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد. اقامت کار تحصیل چیست؟ چه کشورهایی دوره های کار تحصیل را ارائه می کنند؟ مزایای اقامت کار تحصیل چیست؟ دوره های کار تحصیل به دلیل همزمان بودن تحصیل و کار طرفداران زیادی دارد و سیل عظیمی از دانشجویان متقاضی اخذ اقامت کار تحصیل هستند. همین موضوع سبب شده است که ما در این مقاله به صورت اختصاصی به بررسی دوره های کار تحصیل بپردازیم و تمامی اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط اخذ اقامت کار تحصیل را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه شما عزیزان علاقه مند به تحصیل و کار در کنار هم هستید و تمایل دارید برای اقامت کار تحصیل اقدام کنید، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا تماس تلفنی برقرار کنید و شرایط خود را به صورت رایگان و تخصصی برای گذراندن دوره های کار تحصیل بررسی نمائید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت کار تحصیل

عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • اقامت کار تحصیل چیست؟
  • اقامت کار تحصیل انگلستان
  • اقامت کار تحصیل آلمان
  • اقامت کار تحصیل کانادا (دوره های کوآپ)
  • خدمات موسسه ملک پور در زمینه اقامت کار تحصیل
  • سوالات متداول در زمینه اقامت کار تحصیل
  • سخن پایانی درباره اقامت کار تحصیل
اقامت کار تحصیل

اقامت کار تحصیل چیست؟

اقامت کار تحصیل در سال هاای اخیر مورد توجه اکثر علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی قرار گرفته است. دوره های کار تحصیل دوره های تحصیلی هستند که شخص در کنار تحصیل کار می کند و حقوق در قبال آن کار دریافت می کند. فرقی که دوره های کار تحصیل با دوره های تحصیلی دارد این است که شخص در حین تحصیل خود در زمینه مرتبط با رشته تحصیلی خود کار می کند و علاوه بر کسب تجربه کار درآمد ماهیانه نیز دارد. افرادی که در دوره های کار تحصیل وارد می شوند، به علت این که در حین تحصیل دوره های کارورزی متناسب با رشته خود را گذراندند، شانس بسیار بیشتری برای ورود به بازار کار بعد از فارغ التحصیلی دارند.

در حال حاضر کشورهای انگلستان، آلمان و کانادا دوره های کار تحصیل را ارائه می کنند که شرایط دوره های کار تحصیل هر کشور با دیگری فرق دارد. در ادامه دوره های کار تحصیل انگلستان، آلمان و کانادا را به همراه شرایط پذیرش در این دوره ها را در هر کشور به تفصیل خدمت شما عزیزان شرح خواهیم داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت کار تحصیل می توانید روی این لینک کلیک کنید.

اقامت کار تحصیل انگلستان

دوره های کار تحصیل انگلستان در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می شود. برخی از دانشگاه ها در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس در رشته های مدیریتی و بعضی از رشته های فنی مهندسی دوره هایی ارائه می کنند که دانشجویان می توانند تحصیل در انگلستان به همراه کار داشته باشند. به عبارتی دیگر یک سال به سال تحصیلی دانشجویان اضافه می شود و در طول این یک سال دانشجویان می توانند در بزرگترین کمپانی و شرکت ها در زمینه رشته تحصیلی خود کار می کنند و حقوق 12 الی 14 هزار پوند در سال دریافت می کنند. البته در طول تحصیل دانشجویان مجاز به انجام کار دانشجویی در انگلستان هستند و کار دانشجویی در انگلستان به عنوان راهی برای کمک هزینه زندگی تلقی می شود. موضوع مهمی که برای دوره های کار تحصیل انگلستان وجود دارد این است که نمره آیلتس برای تحصیل در انگلیس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 افرادی که می خواهند ویزای کار تحصیل انگلستان برای مقطع لیسانس اخذ کنند، باید آیلتس 6 ارائه کنند و آن دسته از افرادی که علاقه دارند برای دوره های کار تحصیل انگلستان در مقطع فوق لیسانس اقدام کنند، ملزم به ارائه آیلتس 6.5 هستند. لازم به ذکر است که محدودیت سنی تحصیل در انگلستان نیز برای اخذ پذیرش و ویزای کار تحصیل انگلستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طور کلی ویزای کار تحصیل انگلستان امتیاز بندی است و آیتم های سن و مدرک زبان بسیار حائز اهمیت هستند.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص کار تحصیل انگلستان

فایل صوتی این ویدیو

اقامت کار تحصیل آلمان

تحصیل در آلمان برای افرادی که دنبال تحصیل رایگان هستند، گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. اقامت کار تحصیل آلمان برای مقطع لیسانس در رشته های مدیریت، بیزینس، تجارت، توریسم و هتلداری، فیزیوتراپی، کار درمانی، مکاترونیک، مارکتینگ، سلامت، ورزش، خدمات مالی، منابع انسانی، مالیات و حسابرسی، سوشال ورک و … امکان پذیر است. برای ورود به دوره های کار تحصیل آلمان شخص باید دیپلم 12 ساله و مدرک زبان آلمانی C1 داشته باشد. علاوه بر این برای تحصیل در آلمان در این دوره ها، قبولی در کنکور سراسری ایران الزامی هست. برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان سن و گپ تحصیلی دانشجو بسیار مهم است.

برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان، شخص در ابتدا باید پذیرش از دانشگاه مربوطه اخذ کند. در نامه پذیرش تحصیلی برای افرادی که قصد گذراندن دوره های کار تحصیل آلمان را دارند، علاوه بر پذیرش تحصیلی دانشگاه، نامه قرارداد کاری هم می باشد. به این معنا که شخص در طول روز در دانشگاه درس می خواند و 16 الی 20 ساعت در هفته دوره های کارآموزی مرتبط با رشته تحصیلی خود را در شرکت های بین المللی می گذراند. مزایای دوره کار تحصیل آلمان این است که علاوه بر این که شخص هزینه ای بابت هزینه تحصیل پرداخت نمی کنند، حقوق ماهیانه 300 الی 500 یورو نیز دریافت می کند که این حقوق هزینه زندگی دانشجویی در آلمان را برآورده می کند.

از مزایای دوره کار تحصیل آلمان می توان به کسب کردن تجربه کاری و استخدام شدن در همان کمپانی بعد از به اتمام رساندن تحصیل نیز وجود دارد. در صورتی که شما علاقه مند به تحصیل در آلمان در دوره های کار تحصیل هستید و به زبان آلمانی آشنایی ندارید، می توانید با ارائه مدرک زبان A2 وارد دوره های فاندیشن شوید و یک سال زبان آلمانی را بخوانید و بعد از آن وارد کورس و دوره اصلی شوید. هزینه ای که برای تحصیل در دوره زبان آلمانی کالج باید پرداخت شود 5000 الی 5500 یورو در سال است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای دوره های کار تحصیل و آشنا شدن با هزینه زندگی دانشجویی در آلمان و شرایط کار دانشجویی در آلمان به لینک زیر مراجعه فرمائید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص کار تحصیل آلمان

فایل صوتی این ویدیو

اقامت کار تحصیل کانادا (دوره های کوآپ)

کشور کانادا نیز دوره های کار تحصیل تحت عنوان دوره های کوآپ ارائه می کند. دوره های کوآپ بیشتر برای رشته های فنی مهندسی است و طول مدت این دوره ها 1 الی 2 سال می باشد. در دوزه های کوآپ کانادا شخص 6 ماه الی 9 ماه درس می خواند و مابقی مدت تحصیل خود را تحت قالب دوره کارورزی می گذرانند. لازم به ذکر است که مقاله اقامت کار تحصیل توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است و هر گئنه کپی برداری از آن باطل است و پیگرد قانونی دارد. نکته قابل توجه این است که دانشجویان در طول دوره کارورزی بابت کاری که انجام می دهند حقوق ماهانه دریافت می کنند.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اقامت کار تحصیل

اقامت کار تحصیل بخاطر امکان تحصیل به همراه کار با حقوق توجه خیلی از دانشجویان را به خود جلب کرده است. موسسه حقوقی ملک پور که بیش از 16 سال سابقه کار در امور مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و دیگر روش ها دارد، این امکان ویژه را فراهم کرده است که برای دوره های کار تحصیل انگلستان به صورت انحصاری برای واجدین شرایط اقدام کند. موسسه حقوقی ملک پور که همیشه پیشگام و پیشقدم در تمامی پلن های مهاجرتی هست، برای دوره های کار تحصیل آلمان و کانادا نیز به افرادی که علاقه دارند در کنار تحصیل خود کار کنند، خدمات ویژه ای ارائه می کند. اگر شما عزیزان به دنبال تحصیل رایگان و قصد اخذ اقامت کار تحصیل آلمان را دارید، می توانید با مشاوره تحصیلی آلمان با موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید و شرایط خود را رایگان بررسی کنید.

شما عزیزان می توانید با اعتماد به سابقه کار و تخصص کادر حرفه ای و وکلای خبره موسسه حقوقی ملک پور، بهترین کشور را برای اقامت کار تحصیل خود انتخاب کنید و با خیال راحت پروسه مهاجرت تحصیلی خود را به وکلا بسپارید.

سوالات متداول در زمینه اقامت کار تحصیل

اقامت کار تحصیل برای چه کشورهایی ممکن است؟

انگلستان، آلمان و کانادا کشورهایی هستند که دوره های کار تحصیل ارائه می کنند.

اقامت کار تحصیل چیست؟

اقامت کار تحصیل به دوره هایی گفته می شود که شخص درس می خواند و در زمینه رشته تحصیلی خود در شرکت های معتبر کار می کند و حقوق دریافت می کند.

چه فاکتورهایی برای ویزای تحصیلی آلمان برای دوره های کار تحصیل مهم هستند؟

سن، گپ تحصیلی، مدرک زبان، قبولی در کنکور سراسری و داشتن دیپلم 12 ساله برای اقامت کار تحصیل آلمان مهم هستند.

چه فاکتورهایی برای دوره های کار تحصیل انگلستان مهم هستند؟

سن و ارائه آیلتس برای دوره های کار تحصیل انگلستان مهم هستند.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی درباره اقامت کار تحصیل

اقامت کار تحصیل و شرایط اخذ پذیرش در دوره های کار تحصیل را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. کشورهای انگلستان، آلمان و کانادا دوره های کار تحصیل که شامل تحصیل و کار می شوند به دانشجویان ارائه می کنند. دریافت حقوق و افزایش شانس کاریابی بعد از فارغ التحصیلی عواملی هستند که سبب می شود دانشجویان ترجیح دهند دوره های کار تحصیل را برای مهاجرت خود انتخاب کنند. موسسه حقوقی ملک پور شرایطی را فراهم آورده است که بر اساس شرایط شما برای دوره های کار تحصیل کشور انگلستان، آلمان و کانادا پذیرش بگیرد. چنانچه شما تمایل دارید که در کنار تحصیل شرایط کاری مناسبی داشته باشید و درآمد هم کسب کنید، می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا تماس بگیرید و شرایط خود را رایگان به صورت تخصصی برای مهاجرت تحصیلی بررسی کنید.
علاوه بر این، شما عزیزان می توانید سوالات خود را در مورد اقامت کار تحصیل برای کشورهای آلمان، انگلیس و کانادا در قسمت دیدگاه سایت مطرح کنید و پاسخ آن ها را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *