مهاجرت به استرالیا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و استاندارد های سرمایه گذاری

اقامت کانادا از طریق خرید ملک ، اقامت با خرید ملک، قیمت خرید ملک در کانادا، اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا خرید ملک در کانادا می تواند گزینه دیگری برای مهاجرت به کانادا باشد؟ هزینه های اجاره و خرید ملک در کانادا چقدر است؟ آیا با خرید ملک در کانادا می توانیم اقامت و تابعیت این کشور را بدست آوریم؟ ما در این مقاله سعی داریم تا به سوالات اینگونه پاسخ دهیم. بسیاری از مردم جهان مایل به مهاجرت به کانادا هستند .کشور کانادا از سرمایه گذاران خارجی بخصوص در زمینه خرید ملک استقبال می کند. برای خرید ملک در کانادا داشتن شرایطی همچون: یک امتیاز اعتباری خوب ، پول برای پرداخت وام مسکن و یافتن یک نماینده دولتی واقعی برای کمک به شما نیاز دارید. بازار املاک و مستغلات تورنتو به دلیل تقاضای زیاد مصرف کننده و عوامل اقتصادی مطلوب ، افزایش قیمت زیادی داشته است. اعتماد پایدار در بازار املاک و مستغلات ما با نرخ بهره کم ، دلار کم کانادا ، اقتصاد منطقه ای قوی و نرخ بیکاری زیر متوسط ​​نشان داده شده است. به همین دلیل است که بسیاری از مهاجران به دنبال کار در تورنتو می آیند و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی تصمیم به سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات کانادا می گیرند. شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اقامت کانادا با خرید ملک با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • شرایط اقامت کانادا از طریق خرید ملک
 • استاندارد های سرمایه گذاری در کانادا
 • شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری درکانادا
 • واجدین شرایط خرید ملک درکانادا
 • مراحل قانونی خرید ملک درکانادا
 • هزینه های اجاره و خرید ملک درکانادا
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور در مورد خرید ملک در کانادا
 • توصیه های حقوقی در زمینه اقامت کانادا از طریق خرید ملک
 • سخن پایانی در مورد اقامت کانادا از طریق خرید ملک

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا

شرایط اقامت کانادا از طریق خرید ملک

کشور کانادا از سرمایه گذاران خارجی به خصوص در زمینه خرید ملک استقبال می کند. حقوق و قوانین مربوط به خرید ملک در کانادا برای سرمایه گذاران خارجی همانند شهروندان کانادایی می باشد. اگر قصد دارید شش ماه یا کمتر در کانادا بمانید ، فرد غیر مقیم محسوب می شوید ، با این حال اگر می خواهید بیش از شش ماه در سال بمانید ، باید برای مهاجرت اقدام کنید. در آوریل 2017 ، دولت انتاریو مالیات غیرمقیم سفته بازی (NRST ) را وضع کرد ، مالیات 15٪ برای خرید املاک مسکونی در منطقه بزرگ طلای بزرگ در منطقه تورنتو توسط افرادی که تابعیت یا ساکن دائمی آن را ندارند . اگر خانه ای در منطقه تورنتو بزرگ خریداری می کنید ، باید 15٪ مالیات احتمالی غیرمقیم (NRST ) را پرداخت کنید. البته شما باید این مبلغ را به قیمت خرید خانه ها اضافه کنید. کشور کانادا به سرزمین فرصت ها مشهور است. به همین دلیل بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به روش های مختلفی به این کشور هستند. اخذ اقامت دائم PR به سرمایه گذاران فرصت ها و مزایای خوبی همچون: زندگی ، کار و تحصیل ارائه می دهد. پروسه اخذ کارت PR به طور معمول برای 5 سال صادر و سالانه می تواند تمدید شود.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

استاندارد های سرمایه گذاری در کانادا

کسانی که خواهان سرمایه گذاری در کشور کانادا هستند بایستی استاندارد های سرمایه گذاری را مورد توجه قرار دهند. این استاندارد ها شامل مواردی همچون: کنترل فساد و نرخ مصادره اموال می باشد.

 • نرخ مصادره اموال

نرخ مصادره  اموال یکی از موارد مهمی است که سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارند، باید به آن توجه کند. همان طور که در این نمودار مشاهده می فرمایید میزان این نرخ عدد 1 است. این بدان معنا است که سرمایه گذاری در کشور کانادا ؛ سرمایه گذاری امنی محسوب می شود.

خطر مصادره اموال کانادا
 • نرخ کنترل فساد

یکی از استاندارد های مهم سرمایه گذاری به خصوص در زمینه خرید ملک ، نرخ کنترل فساد می باشد. این نرخ بیانگر میزان فساد در بخشهای دولتی کشور کانادا می باشد. همان طور که در نمودار زیر مشاهده میکنید نرخ کنترل فساد در کشور کانادا برابر است با 1.92 درصد .

نرخ کنترل فساد کانادا

شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر خرید ملک

سرمایه گذاران علاوه بر توجه به استاندارد های سرمایه گذاری می بایست؛ به شاخص های سرمایه گذاری همچون:  نرخ تورم ، روند رشد اقتصادی و شرایط ثبات سیاسی نیز توجه نمایند. شاخص های اقتصادی مورد استفاده برای سنجش عملکرد یک اقتصاد و چشم انداز آن در اکثر کشورها یکسان است. آنچه که در این بین متفاوت است؛  اهمیت نسبی شاخص های خاص برای یک اقتصاد خاص در مقاطع زمانی مختلف است . Statistics Canada ، یک آژانس ملی ، آمار رشد اقتصاد کانادا را به صورت ماهانه و سه ماهه منتشر می کند. این گزارش تولید ناخالص داخلی واقعی (تولید ناخالص داخلی) کل اقتصاد و تقسیم شده توسط صنعت را نشان می دهد.

 • نرخ تورم

تورم که با شاخص قیمت مصرف کننده اندازه گیری می شود ، منعکس کننده درصد تغییر سالانه هزینه مصرف کننده متوسط ​​برای دستیابی به سبد کالا و خدمات است که ممکن است در فواصل زمانی مشخص ، مانند سالانه ، ثابت یا تغییر کند. نرخ تورم کانادا برای سال 2019 1.95٪ بود که نسبت به سال 2018 0.32٪ کاهش داشت.

نرخ تورم کانادا
 • تولید ناخالص داخلی

اقتصاد کانادا یک اقتصاد بازار بسیار پیشرفته است. به طوریکه نهمین تولید ناخالص داخلی با تولید اسمی و پانزدهمین تولید ناخالص داخلی با تولید PPP در جهان است. مانند سایر کشورهای پیشرفته ، اقتصاد کشور کانادا تحت سلطه صنعت خدمات است که حدود سه چهارم کانادایی ها را به کار گرفته است. کانادا سومین و بالاترین ارزش تخمینی منابع طبیعی در جهان  را دارد که ارزش آن در سال 2019 ، 1.736 تریلیون دلار آمریکا است. در نمودار زیر تولید ناخالص داخلی را مشاهده بفرمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اقامت سرمایه گذاری کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اقامت سرمایه گذاری کانادا

واجدین شرایط خرید ملک درکانادا

کانادا از خریداران مسکن از همه کشورها استقبال می کند و هیچ محدودیتی در میزان و نوع املاک و مستغلات وجود ندارد. برخی از بانک ها تعداد املاک مورد نظر خود را به 5 ملک برای هر شخص محدود می کنند. علاوه بر این ، از 21 آوریل 2017 ، 15٪ مالیات احتمالی غیرمقیم وجود دارد که باید توسط غیر شهروندان و ساکنان غیر دائم پرداخت شود . قوانین کانادا در مورد خارجیانی که در این کشور املاک و مستغلات خریداری می کنند ، مربوط به تابعیت نیست. حتی شهروندان کانادایی که بیش از نیمی از سال در کانادا اقامت ندارند نیز غیر مقیم محسوب می شوند. خریداران ملک از همه کشورها می توانند ملکی را در کانادا بدون محدودیت در نوع یا ارزش املاک خریداری کنند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری به خصوص در زمینه خرید ملک امکان پذیر نمی باشد.  شما عزیزان می توانید با خرید تجارتی یا شرکتی سریعتر به این امر دست یابید.

مراحل قانونی خرید ملک درکانادا

خرید ملک در کانادا همانند بقیه کشورها دارای پروسه قانونی می باشد.  سرمایه گذاران بایستی برای خرید ملک حسابی در کشور کانادا افتتاح کنند. TFSA حسابی است که به شما امکان می دهد پول خود را بدون مالیات پس انداز یا سرمایه گذاری کنید. شما مالیاتی را که از TFSA خود برداشت می کنید پرداخت نمی کنید. برای خرید خانه می توانید از TFSA خود نیز استفاده کنید. اگر برای اولین بار خریدار خانه هستید ، HBP به شما امکان می دهد تا 35000 دلار از RRSPs خود بدون مالیات برداشت کنید تا برای خرید اولین خانه خود هزینه کنید .پروسه قانونی خرید ملک در کانادا بدین صورت است که؛ وکیل به همراه نماینده املاک سندی مبنی بر پیشمهاد خرید به فروشنده با پیش پرداخت 10% ارائه می دهد. بعد از قبول کردن این سند توسط فروشنده و به توافق رسیدن هر دو برای قیمت؛  نسخه ای از توافق نامه برای وکیل و مشخص کردن شرایط را بررسی و تاریخ عقد قرارداد ارسال می شود . در طی این پروسه خریدار می تواند از ملک خود بازدید کند. همچنین بررسی مواردی همچون: عدم سوء پیشینه فروشنده و عدم هرگونه بدهی ملکی در مورد فروشنده  توسط وکیل انجام می پذیرد.

هزینه های اجاره و خرید ملک درکانادا

طی دهه گذشته ، بازار املاک و مستغلات کانادا یکی از داغترین بازارهای املاک و مستغلات در جهان بوده است. با توجه به وضعیت کانادا به عنوان کانون مهاجرت و همچنین عواملی از جمله بیکاری پایین و نرخ بهره پایین ، بازار املاک و مستغلات کانادا مورد توجه خریداران داخلی و بین المللی قرار گرفته است. بازار مسکن کانادا شاهد رکوردشکنی در ماه دسامبر بود زیرا فروش مسکن نزدیک به 40 هزار یا بیش از 40 درصد بیشتر از رکورد قبلی بود. قیمت مسکن در کل کشور به طور متوسط ​​به 607،280 دلار رسیده است که 18 درصد نسبت به دسامبر 2019 افزایش دارد. در حالی که بیشتر این رشد از کلانشهرهای بزرگ مانند GTA ، اتاوا یا مونترال حاصل شده است ، اما استانهای اقیانوس اطلس نیز تجربه قابل توجهی داشته اند افزایش قیمت قیمت مسکن در نیوبرانزویک 11.6 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته در حالی که قیمت مسکن در نوا اسکوشیا نسبت به سال گذشته 22.3 درصد افزایش یافته است. بیشتر این رشد عمدتا مربوط به املاک مستقل و نیمه جدا است ، اما فعالیت ، اگر قیمت نباشد ، برای آپارتمانهای کاندو در سراسر کشور نیز همچنان بالا است. در کشور کانادا هزینه های دیگری همچون مالیات خانه های نو ساخت وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی بایستی بدان توجه نمایند. به طور مثال آپارتمان های نوساخت شامل 100 دلار کانادا مالیات می باشد. در جدول زیر می توانید قیمت و هزینه خانه در کانادا را مشاهده بفرمایید.

شهر

یک خواب

دو خواب

مونترال
1334 $
1798 $
ونکوور
1967 $
3058 $
تورنتو
2314 $
2966 $
اتاوا
1597 $
2018 $

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در مورد خرید ملک در کانادا

در کانادا ، معمولاً مشارکت وکیل در مراحل بعدی خرید ملک معمول است. مشاغل اصلی آنها بررسی اسناد و مدارک ، جستجوی عنوان ، ثبت اسناد ، مراقبت از انتقال وجوه و به طور کلی کمک به شما در جلوگیری از افتادن به دام ها است. کمک و راهنمایی از وکلای مجرب کانادایی نه تنها موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود ، بلکه می توانند خطرات را کاهش دهند. موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن وکلا و مشاوران متخصص و مجرب و وکیل کانادایی رجیستر شده در کانادا که دارای ICCRC می باشد؛ می توانند در زمینه مهاجرت به روش های مختلف می توانند کمک شایانی به شما عزیزان کنند. در این راستا شما عزیزان می توانید در رابطه با خرید ملک در کانادا و اخذ اقامت با سرمایه گذاری در کانادا با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران و وکلای متخصص ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

توصیه های حقوقی در زمینه اقامت کانادا از طریق خرید ملک

کشور کانادا به دلیل دارا بودن مواردی همچون: سطح بالای زندگی ، نرخ بیکاری پایین، بالا بودن امتیاز اقتصادی و نطام بانکی سالم توجه بسیاری از مهاجران را به خود جلب کرده است. از آنجایی که خربد ملک و سرمایه گذاری در کانادا دارای پروسه پیچیده ایی می باشد . شایان ذکر است که با سرمایه گذاری در کانادا به یک سرمایه گذاری ایمن دست می یابید. اگر خواهان اخذ اقامت از طریق ملک هستین می توانید در کشورهایی همچون: پرتغال، قبرس و یونان اقدام کنید.  از این رو به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به این امر ؛ از وکلای مجرب و متخصص در این زمینه بهره مند شوید.

سوالات متداول در زمینه در زمینه اقامت کانادا از طریق خرید ملک

✅ آیا خرید ملک در کانادا موجب اخذ اقامت در این کشور می گردد؟

خیر. در کانادا از طریق خرید ملک نمی توان اقامت دریافت کرد و باید از روش های سرمایه گذاری و کارآفرینی که در این کشور وجود دارد برای اخذ اقامت اقدام نمایید.

✅آیا در کانادا برای خرید ملک، امکان اخذ وام وجود دارد؟

کانادا فقط در صورتی که اقامت داشته باشید، به شما وام برای خرید ملک می دهد.

✅خرید ملک در کانادا برای افراد غیرکانادایی امکان پذیر است؟

بله همه افراد در صورتی که شرایط موردنیاز را داشته باشند، می توانند برای خرید ملک این کشور اقدام نمایند.

✅هزینه خرید ملک در کانادا چقدر است ؟

حدود 800,000 دلار کانادا.

مقالات مرتبط

سخن پایانی در مورد اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک ، اقامت با خرید ملک، اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ، واجدین شرایط خرید خانه در کانادا در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. کانادا بر اساس اسمی تولید ناخالص داخلی ، یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد. کانادا به عنوان یکی از اعضای سازمان همکاری اقتصادی و گروه هفت ، یکی از باثبات ترین اقتصادهای جهان محسوب می شود. در سال 2015 ، طبق فهرست Forbes Global 2000 ، کانادا با 52 شرکت در لیست در رتبه 8 قرار گرفت. مهاجرت به کانادا یک پروسه پیچیده است و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری امکانپذیر نمی باشد. برای خرید ملک در کانادا داشتن شرایطی همچون: یک امتیاز اعتباری خوب ، پول برای پرداخت وام مسکن و یافتن یک نماینده دولتی واقعی برای کمک به شما نیاز دارید. بازار املاک و مستغلات تورنتو به دلیل تقاضای زیاد مصرف کننده و عوامل اقتصادی مطلوب ، افزایش قیمت زیادی داشته است. شما عزیزان در صورت داشتن سوال در مورد اقامت کانادا از طریق خرید ملک می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *