بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی، ارزان‌ترین کشور برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور، تحصیل دندانپزشکی بدون آزمون ورودی و پرسش‌هایی از این قبیل سال‌ها دغدغه دانش آموزان ناکام در کنکور رشته تجربی و والدین آن‌ها می‌باشد. رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی از پردرآمدترین رشته‌های شغلی در هر جای دنیا به‌حساب می‌آیند، به همین دلیل دانش آموزان بسیاری تمایل به تحصیل در این رشته‌ها دارند. متغیر تأثیرگذار در بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی برای برخی از دانشجویان حیث علمی بالا و سطح کیفی آموزش می‌باشد درحالی‌که برای برخی دیگر ارزان‌ترین کشور برای تحصیل در این رشته‌ها می‌باشد و ملاک برخی دیگر این است که دانشگاه مقصد،عدم آزمون ورودی است. در راستای نیاز شما عزیزان شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی را در انواع کشورها مورد بررسی قرار می‌دهیم.

به علت تماس‌های مکرر شما عزیزان در رابطه با ارزان ترین کشورها برای تحصیل دندان پزشکی ، تحصیل پزشکی در خارج از کشور بدون مدرک زبان و تحصیل پزشکی در اروپا بر آن شدیم تا علاوه بر جواب سوالاتتان، نکات کلی راجع به تحصیل پزشکی و دندانپزشکی را نیز بیان کنیم .در صورت تمایل برای بررسی شرایط شخصی شما و پیشنهاد کشورهای برتر متناسب با شرایط شخصی خودتان با موسسه حقوقی MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر بهترین جای دنیا برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی در 45 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • بررسی کشورهای مختلف ازلحاظ نحوه ورود به رشته پزشکی و دندانپزشکی
  • هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای برتر
  • باورهای غلط در مورد تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی
  • راهنمایی‌های لازم برای دریافت بورسیه در رشته پزشکی و دندانپزشکی
  • پاسخ به سؤالات متداول در زمینه بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی
  • سخن پایانی در باب بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی
بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

بررسی کشورهای مختلف ازلحاظ نحوه ورود به رشته پزشکی و دندانپزشکی

همان‌گونه که اطلاع دارید در کشورها مانند آمریکا، انگلستان، کانادا، آلمان، اتریش و یا سوئیس سطح کیفی آموزش بسیار بالاست  و برای حفظ این کیفیت، هنگام پذیرش دانشجو در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی از دانش آموزان آزمون ورودی می‌گیرند. خوشبختانه کشورهایی هم هستند مانند فرانسه، آلمان، اتریش و اسپانیا که برای پذیرش در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی نیاز به آزمون ورودی ندارند اما تحصیل رایگان در این کشورها به زبان بومی آن کشور خواهد بود. لازم به ذکر است که شرط معدل متغیر تأثیرگذار در فرآیند پذیرش شما خواهد بود. همراهان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروسه تحصیل پزشکی در اروپا، تحصیل ارزان دندانپزشکی، بهترین کشور برای تخصص دندانپزشکی، تحصیل پزشکی در خارج از کشور بدون مدرک زبان، با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی در خصوص بهترین کشور برای تحصیل دندانپزشکی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اروپا متناسب با شخص شما سؤال نمایید

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص بهترین جای دنیا برای رشته های پزشکی و دندانپزشکی

فایل صوتی این ویدیو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهترین جای دنیا برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می توانید روی این لینک کلیک کنید.

هزینه تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشورهای برتر

از آنجا که در دانشگاه‌های کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا و انگلستان که در رتبه‌بندی‌های جهانی در بالاترین سطح قرار دارند سطح کیفی آموزش و امکانات تحصیلی در بالاترین حد خود قرار دارد برای تحصیل رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی شهریه دریافت می‌کنند. البته که اخذ پذیرش از این دانشگاه‌ها بسیار سخت‌گیرانه انجام می‌شود و شما نیاز به یک رزومه قوی دارید اما اگر بتوانید پذیرش بگیرید در حقیقت یک سرمایه گزاری بلندمدت روی زندگی حرفه‌ای خود انجام داده‌اید که بازگشت سرمایه شما را تضمین می‌کند. شما در قبال پرداخت شهریه این دانشگاه‌ها، معتبرترین مدرک تحصیلی را دریافت خواهید کرد و آینده‌ی شغلی روشنی برای خود رقم می‌زنید.

البته باید در نظر داشته باشید که علی‌رغم اینکه شهریه‌های گرانی در دانشگاه‌های کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان می‌پردازید اما این کشورها برای دانشجویان پرتلاش بورسیه‌های بسیار زیادی در نظر گرفته‌اند که از سال دوم به بعد با توجه به پشتکار و نمرات شخص به وی اختصاص خواهد یافت که ممکن است هزینه تحصیلات وی را کم‌تر از دانشگاه‌های آلمان کند.

به‌منظور آگاهی شما عزیزان از محدوده هزینه‌های تحصیل دندانپزشکی در برخی از کشورهای مختلف در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. دانشگاه وایومینگ آمریکا سالانه 18 هزار دلار ، دانشگاه کوئین مری انگلستان سالانه 42 هزار پوند ، دانشگاه چارلز استورت استرالیا سالانه 37 هزار دلار، دانشگاه ساسکاچوآن کانادا سالانه 34 هزار دلار، دانشگاه داندانپزشکی سملویس مجارستان سالانه 18 هزار دلار شهریه اخذ می کنند.

شهریه (یورو- دلار)

لیست دانشگاه ها
16300 دلار دندانپزشکی پکس (تاسیس شده در کشور مجارستان)
33985 پوند داندی انگلستان
37000یورو دانوب اسکاتلند
37000 دلار چارلر استورت استرالیا
17750 یورو وایومینگ آمریکا
32000 دلار آدلاید استرالیا
34000 دلار ساسکاچوآن کانادا
8000 دلار علوم پزشکی تاسیس شده در صوفیا بلغارستان
11000 یورو دندانپزشکی پاول جوزف صفاریک
11000 یورو دندانپزشکی کمنیوس
42000 یورو کوئین مری انگلستان

باورهای غلط در مورد تحصیل رشته پزشکی و دندانپزشکی

خیلی از شماها ممکن است باورهایی داشته باشید در مورد اینکه تحصیل دادن پزشکی در برخی از کشورها نسبتا ارزان می باشد ما در این بخش در رابطه با باورهای غلط شما در رابطه با این موضوع می پردازیم . یکی از این باورهای اشتباه انتخاب ارزان‌ترین کشورها برای تحصیل دندان‌پزشکی مانند روسیه، اوکراین و یا بلاروس می‌باشد، زیرا مدارک این کشورها، برای کشورهایی مانند سوئیس، اتریش، انگلستان، آمریکا معتبر نمی‌باشد و اگر قصد ادامه تحصیل یا کار داشته باشید امکان آن برای شما وجود نخواهد داشت. معادل‌سازی مدرک تحصیلی و دریافت اجازه کار دو فاکتور کلیدی می‌باشند که باید مدنظر قرار گیرند. بنابراین اهمیت بالایی دارد که از ابتدا یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید تا در آینده دچار این‌گونه مشکلات نگردید.

نکته بعدی که لازم است دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی درباره آن آگاهی داشته باشند، لیست دانشگاه‌های مورد تائید وزارت بهداشت  ایران است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که پس از فارغ‌التحصیل شدن قصد بازگشت به وطن و ادامه تحصیل یا کار در ایران را دارید باید قبل از اقدام به پذیرش، از بودن دانشگاه مقصد در لیست دانشگاه‌های مورد تائید وزارت بهداشت  ایران اطمینان حاصل بفرمایید. موسسه حقوقی MIE باافتخار در سال‌های اخیر مراجعه‌کننده‌های بسیاری را در پروسه اخذ پذیرش برای تحصیل در رشته پرطرفدار پزشکی و دندانپزشکی همراهی کرده است، اگر قصد ادامه تحصیل‌دارید و مایل هستید بدانید با توجه به امکاناتتان بهترین کشور برای تخصص دندانپزشکی کجاست این امکان برای شما عزیزان فراهم‌شده تا با مشاوران ما به‌صورت رایگان جلسه تلفنی داشته باشید و پس‌ازآنکه شرایط شما به‌صورت کامل توسط مشاوران موسسه بررسی گردید، بهترین کشور برای تحصیل پزشکی رایگان خدمتتان اعلام می‌گردد.

راهنمایی‌های لازم برای دریافت بورسیه در رشته پزشکی و دندانپزشکی

افراد زیادی تمایل دارند که جهت تحصیل در خارج از ایران بورسیه دریافت نمایند، نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که گرفتن بورسیه  در مقاطع مختلف به هیچ عنوان کار آسانی نخواهد بود. در این بخش عوامل مؤثر درگرفتن بورسیه و توصیه‌های لازم را خدمتتان عرض می‌کنیم. به‌طور خلاصه باید گفت که شانس گرفتن بورسیه با سنگینی رزومه شما رابطه مستقیم دارد پس لازم است برای آن از قبل‌تر برنامه‌ریزی کنید. یکی از مواردی که به رزومه شما وزن می‌دهد معدل بسیار بالا و نمرات درخشان است. گزینه بعدی رتبه کنکور است، اگر تک‌رقمی کنکور باشید نیز درگرفتن بورسیه شانس خواهید داشت. توصیه بعدی دوره‌ها و کارهای داوطلبانه در کنار پزشکان می‌باشد. شانس دریافت بورسیه شما بالاتر خواهد رفت اگر بتوانید از چند پزشک توصیه‌ نامه بگیرید.

توصیه آخر این است که اگر این امکان برایتان وجود دارد که از دوره دبیرستان به کشورهایی مانند امریکا یا انگلستان مهاجرت کنید و دیپلم خود را ازآنجا اخذ نمایید، شانس اعطای بورسیه‌ها به شما بسیار بالاتر خواهد رفت. برای این منظور شما می‌توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را بر روی وب‌سایت موسسه تکمیل کنید و از مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص این مجموعه بهره‌مند گردید.

پاسخ به سؤالات متداول در زمینه بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشی

✅کدام کشور را برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در الویت قراردهم، آینده  شغلی درخشانی خواهم داشت؟

دو کشور آمریکا و انگلستان دارای بالاترین آمار از لحاظ دارا بودن برترین دانشگاها برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی می باشند.

✅در برخی از کشور ها  تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی می باشد ،  ارزان‌ترین این کشورها کدم‌اند؟

کشورهای مجارستان، چک و لاتویا.

✅لیسانس علوم پایه قبل از تحصیل پزشکی در کدام کشورها لازم است؟

در کشورهای آمریکا و کانادا و استرالیا نیاز است یک دوره 4 ساله در رشته‌های علوم پایه بگذرانید

آیا تحصیل پزشکی در کشوری مانند انگلستان رایگان است؟ خیر. از سال دوم به بعد اگر واجد شرایط بورسیه باشید می‌توانید برای کاهش هزینه‌های تحصیلی درخواست بورسیه بنمایید.

✅ کدام کشور برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور کمترین شهریه را دریافت می کند و ارزان ترین است؟ اسپانیا. شما با اخذ مدرک زبان اسپانیایی می توانید شهریه ی خود را به قدری کاهش دهید که تقریبا رایگان برای شما تمام شود. برای این منظور نیاز است که یک دوره یک سال و نیمه جهت آماده شدن برای زبان اسپانیایی و دروس موردنیاز پزشکی باید بگذرانید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی در باب بهترین کشور برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

رشته‌های پزشکی و دندان‌پزشکی به دلیل آنکه از پردرآمدترین رشته‌های شغلی در دنیا به‌حساب می‌آیند، دانش آموزان بسیاری تمایل به تحصیل در این رشته‌ها دارند. برای برخی از دانشجویان حیث علمی بالا و سطح کیفی آموزش ، برای برخی دیگر ارزانترین کشور برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور مهم است و ملاک برخی دیگر ،عدم آزمون ورودی است. اگر تمایل دارید اطلاعاتی راجع به ارزان ترین کشورها برای تحصیل دندان پزشکی و تحصیل ارزان دندانپزشکی، بهترین کشور برای تحصیل دندانپزشکی تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اروپا ، تحصیل دندانپزشکی بدون آزمون ورودی و بهترین کشور برای تحصیل پزشکی رایگان بدست آورید کافی است با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را بر روی وب‌سایت موسسه تکمیل کنید و از مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص این مجموعه بهره‌مند گردید. همچنین می‌توانید در بخش ثبت پرسش» سؤالات خود را مطرح تا در اسرع وقت توسط کارشناسان به شما پاسخ داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *