آلمان، اتریش، دانمارک، فنلاند و کانادا تنها کشور های پرتقاضا به جهت تحصیل نیستند. زیرا علاوه بر کشورهای ذکر شده تقاضا برای قرارگیری در محیط تحصیلی کشور نیوزیلند و همچنین تقاضا برای اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند هر ساله رو به افزایش است. اعتبار موسسات، مدارس و دانشگاه هایی که در در شهرهای متعدد نیوزیلند تاسیس شده‌ اند و هر ساله مدارک بسیاری را صادر می کنند، بسیار بالا می باشد. اگر به دنبال بهترین گزینه های تحصیلی هستید و همچنین اگر به دنبال اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند و یا بورسیه دانشگاه وایکاتو نیوزلند در مقطع کارشناسی می باشید، به شما مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه مشاوره ای mie را پیشنهاد می کنیم. دلیل پیشنهاد ما به شما این است که متخصصین این موسسه با راهنمایی های خود افراد بسیاری را به سمت مسیر درست هدایت نموده اند.

پاسخ سوالات زیر را نیز می توانید در متن مقاله بیابید:

بورسیه‌ های تحصیلی نیوزلند برای دانشجویان بین‌المللی چه صورت است؟

بورسیه‌ های تحصیلی نیوزلند برای دانشجویان بین‌المللی چه مقدار از هزینه های تحصیلی را در بر می گیرند؟

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور نیوزیلند برای تحصیل و زندگی
 • بورسیه تحصیلی در نیوزیلند در مقطع کارشناسی
 • بورسیه تحصیلی در نیوزیلند در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورسیه تحصیلی در نیوزیلند در مقطع دکتری
 • هزینه زندگی دانشجویی در نیوزیلند
 • شرایط کار دانشجویی در نیوزیلند
 • مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند
 • ویزای دانشجویی نیوزیلند
 • سوالات متداول در زمینه بورسیه تحصیلی در نیوزیلند
 • سخن پایانی در زمینه بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص تحصیل در خارج از کشور

فایل صوتی این ویدیو

بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

کشور نیوزیلند برای تحصیل و زندگی

مطمئناً کشورهایی که برنامه های تحصیلی را علاوه بر زبان بومی به زبان انگلیسی ارائه می دهند، پرتقاضا تر از کشورهای می‌ باشند که گرایش ها را تنها به زبان بومی در اختیار فراگیران و علاقه‌ مندان قرار می‌دهند. در حال حاضر تعدادی از  دانشگاه های نیوزیلند همانند اوتاگو و اوکلند در لیست هزار دانشگاه رنک بالا، مطرح و خاص جهانی قرار دارند. هر شخصی که در این دانشگاه ها تحصیل نمایند از لحاظ علمی به درجات بالایی می رسد. بورسیه های تحصیلی نیوزیلند برای دانشجویان بین المللی به شرط آن که دانشجویان رزومه عالی ارائه دهند، در دسترس می باشند. در خصوص این که چه نوع بورسیه هایی در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا ارائه می شوند قرار است، در ادامه نکاتی قرار دهیم و به شما بگوییم هزینه تحصیل در نیوزیلند در حال حاضر و در سال جاری چه مقدار است.

پرچم نیوزلند
شرایط عمومی نیوزلند

بورسیه تحصیلی در نیوزیلند در مقطع کارشناسی

درخصوص شرایط صفر تا صد تحصیل در نیوزیلند و مدت زمان دوره های تحصیلی کارشناسی لازم است بدانید که، فراگیران ۳ الی ۴ سال پس از این که در جمع مطالعه کنندگان گرایش های کارشناسی قرار گرفتند، فارغ التحصیل می شوند. برای این که وارد چنین مقطعی شوید، بایستی دیپلم ۱۲ ساله و مدرک زبان آیلتس ۶ را نیز در کنار دیگر مدارک مورد پذیرش به مسئولین مربوطه ارائه دهید. حال برای این که دقیقاً بدانید نیوزیلند چه نوع بورسیه هایی را برای دانش آموختگان بین المللی سطح کارشناسی در نظر گرفته است، به ذیل این متن بسیار توجه کنید.

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه اوکلند:

 این نوع بورسیه، یکی دیگر از بورس های کارشناسی است که ارزش آن ۱۰ هزار دلار است و هزینه‌ های مربوط به زندگی شما، تحصیل شما و هزینه های مربوط به حمل و نقل، اجاره مسکن و دیگر هزینه های شما را تا یک سال پوشش می دهد.

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه کانتربری:

یکی از بورسیه های مهم کارشناسی است که با دریافت آن ۱۰ الی ۲۰ هزار دلار از هزینه های شما کاهش پیدا می‌کند.

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص تحصیل در برترین مدارس دنیا قسمت دوم

بورسیه تحصیلی در نیوزیلند در مقطع دکتری

با توجه به گزارش دانشگاه ها دیده شده که اکثر بورسیه ها را دانشجویان دکترا درخواست کرده‌ اند. همچنین اکثر بورسیه های تحصیلی نیوزیلند به مطالعه کنندگان متمرکز بر گرایش های دکترا اعطا شده اند. دلیل این که دانشجویان دکترا به نسبت دیگر دانشجویان برای اخذ بورسیه برتری دارند، این است که، این دانشجویان از لحاظ علمی پخت تر هستند و راحت تر می توانند مقالات، مدرک زبان سطح بالا و یا رزومه عالی ارائه دهند. در خصوص این که چه نوع بورسیه هایی در این مقطع ارائه می‌ شوند باید گفت، باید گفت که تعداد بورسیه های ارائه شده در این مقطع متنوع است. ولی بورسیه تحصیلی اتاگو، بورسیه دانشگاه کانتربری و بورسیه تحصیلی NZIDRS ، که به ترتیب با ارزش ۲۵ هزار دلار، ۲۰ هزار دلار و ۲۵ هزار دلار می باشند، مهمترین نوع بورسیه هایی می باشند که در این مقطع به دانشجویان اعطا شده اند.

هزینه زندگی دانشجویی در نیوزیلند

قطعاً هزینه های زندگی اذهان فراگیرانی که شرایط اخذ بورسیه تحصیلی نیوزیلند را ندارند، بسیار درگیر کرده است. اگر میزان نقدینگی که قرار است برای هزینه تحصیل در نیوزیلند و هزینه های زندگی در نیوزیلند کنار بگذارید با هزینه های زندگی و تحصیل یک ساله شما برابری می‌ کند، دیگر جای نگرانی نیست. در خصوص هزینه های زندگی در نیوزیلند به جدول زیر توجه کنید تا دقیقا مطلع شوید، میزان نقدینگی شما کفاف زندگی در نیوزیلند را می دهد یا خیر. قبل از بررسی جدول بهتر است بدانید که، هزینه تحصیل در نیوزیلند، 14 الی 18 هزار دلار است.

هزینه های زندگی قیمت به دلار نیوزیلند
1.5 لیتر آب معدنی 1.87
1 کیلو پیاز 2.57
1 کیلو گوجه 4.98
1 کیلو پنیرمحلی 9.72
1 لیتر شیر 2.68
یک وعده غذا در رستوران 18
12 عدد تخم مرغ 4.68
1 کیلو گوشت گوساله 16.80

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بورسیه تحصیلی در نیوزیلند می توانید روی این لینک کلیک کنید.

شرایط کار دانشجویی در نیوزیلند

راجع به کار دانشجویی شما به عنوان یک دانشجو باید بدانید که، خوشبختانه نیوزیلند به شما اجازه می دهد تا ۲۰ ساعت در هفته مشغول  به انجام کاری باشید که مرتبط با رشته تحصیلیتان است. البته کار نیمه وقت شما می تواند غیر مرتبط با رشته تحصیلیتان باشد. ولی اگر شغلی مرتبط بیابید، سابقه کار کسب می کنید و این سابقه کار در آینده که وارد بازار کار نیوزیلند و یا سایر کشورها شوید، برای کارفرمای مربوطه  ارزشمند خواهد بود و به نوعی تجربه شما استخدام شما را راحت تر می کند. گفتنی است که نیوزیلند به فراگیرانی که برنامه تحصیلی زیر ۲ سال را انتخاب کرده‌ اند، اجازه کار نمی‌ دهد.

مدارک و شرایط مورد نیاز اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

در این بخش به آنالیز صفر تا صد بورسیه تحصیلی در نیوزیلند خواهیم پرداخت. اگر فراگیری هستید که از لحاظ مالی نمی توانید در یکی از دانشگاه های انگلیسی زبان نیوزیلند تحصیل کنید و به عبارتی از پس شهریه سالانه تحصیل خود و همچنین از پس هزینه های زندگی و هزینه‌ های جانبی تحصیلی خود بر نمی آیید، ولی یک رزومه بسیار عالی، شگفت انگیز و قوی دارید، می توانید وارد رقابت اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند شوید. مطمئناً در ذهانتان چنین سوالی ایجاد شده است که منظور از رزومه تعالی چه رزومه ای است؟

رزومه ای که مسئولین با انداختن نگاهی به آن متوجه شوند که، معدل بسیار بالا، نمرات بسیار خوب، مقاله عالی و در صورت وجود سابقه کار دارید. اگر شرایط ذکر شده در رزومه شما به وضوح دیده شود، می‌ توانید برای اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند امیدوار شوید. تنها تفاوتی که بورسیه تحصیلی نیوزیلند با سایر بورسیه ها دارد این است که این کشور در ازای بورسیه تحصیلی که به شما می دهد از شما می‌ خواهد پس از دریافت مدرک، به مدت زمان دو سال وارد محیط کاری نیوزیلند شوید و برای دولت نیوزیلند کار کنید. برای افزایش سطح آگاهی خود در خصوص مدارک لازمه به جهت اخذ بورسیه تحصیلی در نیوزیلند به ذیل این متن نگاهی بیاندازید.

ارائه رزومه تحصیلی
 انگیزه نامه
 ارائه عکس
 ارائه شناسنامه
ارائه مدارک تحصیلی درجات قبلی
 ارائه ریز نمرات

ویزای دانشجویی نیوزیلند

قبل از ارائه نکات راجع به مسئله جمع آوری مدارک لازمه، بهتر است در خصوص تحصیل رایگان در نیوزیلند صحبت کنیم. اگر دوست دارید در ازای گرایشی که برای تحصیل خود انتخاب می کنید، هزینه ای متقبل نشوید، این امکان برای شما وجود دارد که به زبان بومی نیوزیلند در یک دانشگاه دولتی تحصیل کنید. البته تحصیل رایگان در نیوزیلند با اخذ بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. بدین صورت که برخی از بورسیه ها بخش قابل توجه از هزینه هایی که ذهن شما را درگیر کرده است کاهش می دهند که تقریبا می توان گفت اخذ بورسیه تحصیلی نیوزیلند با تحصیل رایگان در نیوزیلند برابری می کند. در خصوص اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند لازم است که به این موضوع توجه کنید که، سفارت نیوزیلند در اکثر مواقع ویزای افراد که بالای ۴ سال گپ تحصیلی دارند را، رد می کند. برای این که با ریجکتی ویزا نیوزیلند در پایان پروسه، مواجه نشوید، بهتر است گپ تحصیلی زیر ۴ سال را ارائه دهید و به کمک یک مشاوره تحصیلی جزء به جزء مراحل مهاجرت تحصیلی را پشت سر بگذارید که امکان ریجکتی ویزای شما کاهش یابد. برای این که بدانیم سفارت نیوزیلند چه مدارکی را برای صدور ویزا قبول می‌ کند، کافیست به ذیل این متن توجه کنید.

ارائه شناسنامه
پاسپورت
نامه پذیرش دانشگاه
عکس
نداشتن سابقه کیفری
ارائه گواهی سلامت پزشکی
ارائه نامه تمدن مالی
ارائه مدرک آیلتس مورد پذیرش دانشگاه مد نظر
ارائه رزومه
ارائه مدارک تحصیلی درجات قبلی

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول در زمینه بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

آیا نیوزیلند به تمامی مطالعه کنندگان در هر سه سطح دانشگاهی بورسیه تحصیلی اعطا می کند؟

 بله، تنها چیزی که سبب می شود شما برای بورسیه درنظرگرفته شوید، رزومه تحسین برانگیز شما می باشد.

چه کسانی واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی نیوزیلند هستند؟

 اشخاصی که دارای مقاله، مدرک سطح بالا، نمرات بسیار عالی و مدارکی که مهارت آنان را در زمینه های مختلف نشان می دهد، باشند برای دریافت بورسیه، واجد شرایط می باشند.

  آیا دانشگاه های با کیفیت و رنک بالای نیوزیلند بورس های تحصیلی ارائه می دهند؟

 بله، به عنوان مثال دانشگاه اوتاگو به فراگیران خارق العاده کمک هزینه تحصیلی می دهد

هزینه تحصیل در نیوزیلند سالانه چقدر است؟

تقریبا 14 الی 18 هزار دلار

سخن پایانی در زمینه بورسیه تحصیلی در نیوزیلند

یکی از مقصدهای راضی کننده جهت تحصیل و متمرکز شدن بر دروس دانشگاهی، کشور فنلاند است که در مورد آن مطالب تخصصی و کاربردی بسیاری در موضوعات قبلی ارائه دادیم. در مقاله بورسیه تحصیلی در فنلاند شمارا با بورسیه دولتی فنلاند آشنا نمودیم. درخصوص بورسیه فول فاند فنلاند نیز به این موضوع اشاره کردیم که ممکن است در صورت ارائه چند مقاله، سطح زبان بسیار بالا و معدل بسیار خوب برای بورسیه فول فاند فنلاند که درحال حاضر امکان دسترسی به آن در دانشگاه هلینسیکی وجود دارد و کل شهریه + ۱۰۰۰۰ یورو را پوشش می دهد، در نظر گرفته شوید. بورسیه فول فاند، پوشش دهنده تمام هزینه های مربوط به مهاجرت تحصیل و زندگی شما می باشد.
اگر به تازگی با موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش آشنا شده اید و به دنبال کسب اطلاعات به روز در رابطه با بورسیه تحصیلی در فنلاند می باشید، پیشنهاد ما ارتباط شما با کارشناسانی می باشد که بسیار آگاه هستند و به صورت رایگان شما و تمامی اشخاصی که در مورد بورسیه تحصیلی در فنلاند و یا سایر مسیرهای مهاجرتی سوال دارند، راهنمایی می کنند. البته شما با ثبت نظرات خود در بخش دیدگاه نیز می توانید، از راهنمایی های مشاورین ما به صورت کتبی بهره ببرید. لطفاً ستاره های زیرین مقاله بورسیه تحصیلی در فنلاند را به منظور رشد این مقاله و تمامی مقالاتی که توسط موسسه حقوقی ملک پور با تلاش های بسیار به نگارش درآمده اند، به ما هدیه دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *