تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

کشورهای آلمان و اتریش به دلیل شرایط اقتصادی مناسب، وجود موقعیت های شغلی بسیار، دانشگاه های معتبر و رضایت بالای زندگی، بسیار مورد توجه بوده اند. علاقمندان به تحصیل رایگان در اتریش و آلمان سوالات بسیاری از قبیل: آیا امکان تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان وجود دارد، شرایط تحصیل رایگان در آلمان با مدرک دیپلم و شرایط تحصیل رایگان در آلمان چگونه است، دارند که در این نوشتار سعی شده است به آن ها پاسخ دهیم و صفر تا صد تحصیل در اتریش با حداقل هزینه را به متقاضیان شرح دهیم. در صورتی که در زمینه تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش یا هر مسیر مهاجرتی سوال یا ابهامی داشتید می توانید با موسسه مشاوره ای ملک پور تماس بگیرید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر تحصیل رایگان در آلمان و اتریش در 30 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • شرایط کلی تحصیل رایگان در آلمان و اتریش
  • معرفی دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش
  • مدارک لازم برای تحصیل رایگان در آلمان و اتریش
  • شرایط کار پس از تحصیل در آلمان و اتریش
  • هزینه های زندگی در آلمان و اتریش
  • خدمات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان در آلمان و اتریش
  • پاسخ به سوالات پرتکرار درباب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش
  • سخن پایانی درباره تحصیل رایگان در آلمان و اتریش
تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

فایل صوتی این ویدیو

شرایط کلی تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

هنگامی که بخواهیم از برترین کشورهای پیشرفته اروپایی نام ببریم، حتما اسم آلمان و اتریش در آن لیست خواهد بود. زبان آلمانی، زبان رسمی این دو کشور پیشرفته می باشد. با توجه به صنعتی بودن این دو شهر، کیفیت بالای زندگی، سطح بالای رضایت از زندگی، وجود موقعیت های شغلی مناسب و دانشگاه های معتبر، این دو کشور مورد توجه بسیاری از علاقمندان به مهاجرت قرار گرفته اند. با توجه به هزینه های نسبتا بالای زندگی در این دو کشور، بسیاری از افراد به دنبال راهی برای تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش هستند. باید گفت که هزینه های تحصیل در آلمان و اتریش بسیار اندک است به طوری که می توان گفت که تحصیل در اتریش و آلمان، رایگان است

زیرا دانشجویان بین المللی فقط هزینه اندکی جهت بیمه و خدمات دانشجو پرداخت می کنند. ولی به طور کلی برای تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش می بایست به زبان این دو کشور یعنی زبان آلمانی بدانید و مدرکی حداقل در سطح A2 داشته باشید. البته برخی از دانشگاه ها برای پذیرش مدرک زبان آلمانی از متقاضی درخواست نمی کنند ولی متقاضی برای اینکه شانس اخذ ویزای خود را افزایش دهد می بایست این مدرک را داشته باشد. علاوه بر داشتن مدرک زبان، متقاضی می بایست در کنکور ایران قبول شده باشد و اجازه تحصیل در آن رشته را داشته باشد تا بتواند به تحصیل رایگان در آلمان و اتریش در آن رشته بپردازد.

توجه نمایید که برای تحصیل در گرایش های علوم پزشکی می بایست حتما در آزمون ورودی دانشگاه کشور مورد نظرتان قبول شوید. پس در صورتی که مدرک زبان آلمانی ندارید می توانید از محصول آموزش زبان آلمانی موسسه ملک پور استفاده نمایید تا در کمترین زمان ممکن به سطح A2 دست یابید و بتوانید به تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان و اتریش بپردازید. اگر می خواهید به تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان آلمانی بپردازید می توانید در دانشگاه های خصوصی این کشور مشغول به تحصیل شوید اما می بایست هزینه اندکی برای تحصیل پرداخت نمایید این گزینه برای کشور آلمان نیز وجود دارد.

معرفی دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش

با توجه به سطح و کیفیت بالای دانشگاه های آلمان و اتریش، افراد زیادی خواهان تحصیل رایگان در دانشگاه های آلمان و اتریش می باشند زیرا در صورتی که بخواهید با مدرک زبان انگلیسی به تحصیل مشغول شوید هزینه اندکی باید پرداخت نمایید و در صورتی که قصد تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش را دارید می بایست به زبان آلمانی به تحصیل بپردازید. لیست دانشگاه های رایگان اتریش و آلمان را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

دانشگاه های اتریش دانشگاه های آلمان
The University of Vienna Technical University of Munich (TUM)
The Vienna University of Technology Ludwig Maximilians University Munich (LMU)
The University of Innsbruck Ruprecht Karls Universität Heidelberg
Graz University of Technology Universität Hamburg
The Medical University of Vienna Freie Universität Berlin

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل رایگان در آلمان و اتریش می توانید روی این لینک کلیک کنید.

مدارک لازم برای تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

برای تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش می بایست با صفر تا صد تحصیل در اتریش و آلمان آشنا شوید و متناسب با شرایط تحصیل رایگان در آلمان و اتریش برای دانشگاه های رایگان این دو کشور درخواست دهید و مدارکی که هر دانشگاه مد نظرش می باشد را ارائه نمایید. زیرا گردآوری مدارک جزو مهمترین قدم های اپلای می باشد چراکه هر نقصی در پرونده و مدارک خواسته شده، شما را از تحصیل در دانشگاه های این دو کشور معتبر باز میدارد. اگر خواهان دانستن شرایط تحصیل رایگان در آلمان با مدرک دیپلم هستید و می خواهید برای مقطع کارشناسی درخواست بدهید، بایستی ریز نمرات دیپلم به همراه ترجمه را حتما ارسال نمایید و اگر خواهان تحصیل در مقطع ارشد هستید حتما علاوه بر ریز نمرات دیپلم خود، ترجمه مدرک کارشناسی خودتان را نیز ارائه دهید. ارائه مدرک زبان آلمانی نیز فقط در برخی از دانشگاه ها اجباری است پس حتما سایت دانشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید. کشور آلمان روی گپ تحصیلی حساس می باشد اما کشور اتریش روی گپ تحصیلی حساس نمی باشد به راحتی می توان برای پذیرش و ویزا در این دانشگاه ها اقدام نمود.

این مقاله توسط موسسه ملک پور (موسسه MIE اتریش) تهیه و تنظیم شده است و از خوانندگان آن درخواست می دارد بدون ذکر منبع از آن کپی برداری ننمایند چرا که کپی برداری بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است.

شرایط کار پس از تحصیل در آلمان و اتریش

هدف بسیاری از افراد برای تحصیل در خارج از کشور، اخذ اقامت دائم این کشور می باشد. با تحصیل در کشورهای آلمان و اتریش نمی توانید اقامت دائم این دو کشور را به دست بیاورید و اقامتی که به شما داده می شود صرفا به دلیل تحصیل می باشد و می بایست پس از اتمام تحصیل به کشور خود باز گردید حال اگر قصد اقامت داشته باشید می بایست پس از اتمام تحصیل ویزای دیگری اخذ نمایید تا مجاز به اقامت در این دو کشور باشید. کشورهای آلمان و اتریش به متقاضیان تحصیل اجازه می دهند که 18 ماه در این کشورها سکونت داشته باشند و به دنبال کار بگردند و اگر در این مدت توانستند کاری مرتبط با رزومه کاری و تحصیلی خود پیدا نمایند، می توانند ویزای کاری این دو کشور را اخذ کنند. داشتن تخصص، دانستن زبان آلمانی و انگلیسی و مدرک تحصیلی مرتبط با تخصص، شما را در پیدا نمودن کار بسیار یاری می کنند. پس از 5 سال اقامت کاری در اتریش و پرداخت بیمه و مالیات و نداشتن سوء پیشینه می توانید اقامت دائم این کشورها را اخذ نمایید.

هزینه های زندگی در آلمان و اتریش

یکی از موارد مهم در انتخاب کشور برای زندگی، در نظر گرفتن هزینه زندگی آن کشور است. پس می توان اینگونه گفت که تنها هزینه برای دانشجو، هزینه ی زندگی در این دو کشور می باشد زیرا متقاضی می تواند به تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش بپردازد. به طور کلی هزینه ی زندگی در آلمان و اتریش نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا مناسب تر می باشد به طوری که یک دانشجو برای زندگی در آلمان حدود ۷۰۰ یورو به صورت ماهیانه و در اتریش حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ یورو هزینه دارد. البته هزینه های زندگی در یک کشور به میزان قابل توجهی به طریقه و نحوه ی زندگی فرد دارد. برخی از هزینه های زندگی در کشور آلمان و اتریش برای آشنایی بیشتر شما در زیر آورده شده است.

عنوان اتریش آلمان
امکانات اولیه برای یک آپارتمان ۸۵ متری مثل آب و برق و … $207 $253.23
اینترنت $26.90 $29.92
۱۲ عدد تخم مرغ $4.36 $2.68
یک قرص نان $2.02 $1.79
یک کیلوگرم برنج $1.81 $2.19
یک پاکت شیر یک لیتری $1.29 $0.98
هزینه اجاره یک آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر $1,639.48 $1,512.83

خدمات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

موسسه حقوقی ملک پور با سابقه بیش از ۱۵ سال فعالیت در زمینه مهاجرت، به دانشجویان بسیاری در زمینه تحصیل رایگان آلمان و اتریش در مقطع دیپلم و سایر مقاطع خدمات بسیاری ارائه داده است. موسسه mie امکان اقدام برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیل در اتریش و آلمان از صفر تا صد را برای شما عزیزان انجام می دهد. شما می توانید با موسسه تماس بگیرید و شرایط خود را به صورت رایگان برای تحصیل رایگان در آلمان و اتریش توسط مشاورین مجرب بررسی نمایید.

پاسخ به سوالات پرتکرار درباب تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

با تحصیل رایگان در اتریش و آلمان ، آیا می توان اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت نمود؟

پس از تحصیل در این کشورها باید کار کنید و حدود چهار تا پنج سال مالیات برای شما رد کنند تا بتوانید به اقامت دائم این کشور دست یابید.

آیا امکان اخذ ویزای همراه همزمان در کشورهای آلمان و اتریش وجود دارد؟

بله امکان اخذ و دریافت ویزای همراه در آلمان و اتریش وجود دارد. البته در کشور اتریش، این ویزا به صورت هم زمان و در کشور آلمان سه تا چهار ماه بعد امکان پذیر است.

هزینه زندگی در آلمان و اتریش چقدر است؟

هزینه زندگی در آلمان برای یک دانشجو حدود ۷۰۰ یورو و در اتریش حدود ۸۰۰ یورو است

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی درباره تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش مورد استقبال بسیاری از دانشجویان ایرانی قرار گرفته است. در این مقاله که توسط کارشناسان متخصص مجموعه نگارش شده است سعی شده است که تمامی اطلاعات موردنیاز برای فرد که می خواهد تحصیل رایگان داشته باشد، خدمتتان ارائه گردد.تحصیل رایگان در صورتی امکان پذیر است که فرد، زبان رسمی کشور موردنظر را یاد داشته باشد. از مزایای دیگر تحصیل در آلمان و اتریش، امکان داشتن ویزای همراه می باشد که متاهلین به راحتی می توانند برای خانواده خود از این ویزا استفاده نمایند. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات تکمیلی در ارتباط با تحصیل رایگان در کشورهای آلمان و اتریش دریافت نمایید، با موسسه ملک پور تماس بگیرید تا مشاورین به صورت رایگان در این زمینه به شما مشاوره دهند. در ضمن می توانید نظرات خود را در رابطه با تحصیل رایگان در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *