ثبت شرکت در آمریکا، مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت، خرید شرکت در امریکا، ثبت شرکت در کالیفرنیای آمریکا، شرایط ثبت و خرید انواع شرکت در آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا با ثبت شرکت در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. آیا با ثبت شرکت در آمریکا میتوان به اقامت و تابعیت آمریکا دست یافت؟ برای ثبت شرکت چه شرایطی باید وجود داشته باشد؟ آیا کشور آمریکا کشور مناسبی برای ثبت شرکت است؟ یکی از راه های مهاجرت به آمریکا از طریق ثبت شرکت می باشد که در حال حاضر متقاضیان بسیاری را دارد. از نظر علمی ، آمریکا کشور مناسبی برای ثبت شرکت می باشد. شما عزیزان یم توانید برای اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

ثبت شرکت در آمریکا

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور آمریکا و شرایط ثبت شرکت در آمریکا
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا
 • استاندارد های سرمایه گذاری
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • انواع ثبت شرکت در آمریکا
 • هزینه های موردنیاز ثبت شرکت در آمریکا
 • نقاط مثبت ثبت شرکت در آمریکا
 • مراحل ثبت شرکت در آمریکا
 • وکیل ثبت شرکت در آمریکا و خدمات مؤسسهMIE
 • نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در آمریکا
 • سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در آمریکا
 • سخن پایانی در زمینه ثبت شرکت در آمریکا

درباره کشور آمریکا و شرایط ثبت شرکت در آمریکا

کشور آمریکا متشکل از ۵۰ ایالت می باشد که یک منطقه آن فدرال و پنج  سرزمین آن خود مختار هستند. مساحت این کشور ۹.۱ میلیون متر مربع با جمعیت حدود ۳۲۷ میلیون نفر و زبان رسمی این کشور به زبان انگلیسی می باشد.  آمریکا از نظر وسعت، چهارمین کشور و از نظر جمعیت سومین کشور دنیا به شمار می آید. واحد پولی این کشور. دلار آمریکا است و پایتخت آن شهر های زیبای واشنگتن و پر جمعیت ترین شهر این کشور نیویورک است. پروسه ثبت شرکت در امریکا بدین شرکت است که ابتدا نام شرکت یا نام تجاری را ثبت کنید ، یک گواهی ادغام یا مقالات ادغام ثبت کنید و هزینه ای را پرداخت کنید. همچنین در مرحله بعدی شما نیاز به تهیه آیین نامه شرکتی و برگزاری جلسه هیئت مدیره دارید. در ادامه این مقاله درباره شرایط اخذ اقامت آمریکا با ثبت شرکت مطالبی را بیان کرده ایم.

پرچم آمریکا
شرایط عمومی آمریکا

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا منجر به اخذ اقامت نخواهد شد و افرادی که قصد اخذ اقامت کشور آمریکا را دارند با توجه به پیچیدگی هایی که در این روش وجود دارد، نمی‌توانند از این طریق به اقامت دائم برسند. پیشنهاد می شود افرادی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارند به دلیل سخت گیریهایی که در اعطای ویزای آمریکا وجود دارد، از روش های ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت در مجارستان،ثبت شرکت در اسلواکی، ثبت شرکت در اسلوونی استفاده نمایید تا اقامت اروپا را دریافت کرده و به راحتی به آمریکا رفت و آمد کنید.

استانداردهای سرمایه گذاری

کسانی که خواهان سرمایه گذاری در کشورها می باشند بایستی به استانداردهای سرمایه گذاری همچون: نرخ مصادره اموال، کنترل فساد نیز توجه نمایند. یکی از مهمترین عواملی که در سرمایه گذاری باید در نظر گرفت  امنیت سرمایه افراد می باشد. به عبارت دیگر دولت آمریکا باید با سرمایه گذاران خارجی همان گونه رفتار کند که با سرمایه گذاران داخلی رفتار می کند. یکی دیگر از استانداردهای سرمایه گذاری مهم نظام قضایی کشور آمریکا و صداقت و احساس مسئولیت در ادارات این کشور می باشد.

 • نرخ مصادره اموال

 • کنترل فساد

انواع ثبت شرکت در آمریکا

سرمایه گذاری در آمریکا دارای پروسه طولانی و پیچیده ایی می باشد .البته برای ثبت شرکت کمی آسان تر می باشد. سرمایه گذارانی که خواهان سرمایه گذاری در این کشور می باشند ، تسلط به زبان انگلیسی برای ارتباط با شهروندان آمریکایی الزامی می باشد. با توجه به این نکته که کشور آمریکا دارای شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری مطلوبی می باشد، افراد زیادی متقاضی ثبت شرکت در این کشور می باشند. ثبت شرکت در آمریکا می تواند به روش های مختلف انجام شود. یکی از این روش های ثبت شرکت، شرکت های با مسئولیت محدود می باشد. یکی از نکات مهم درمورد ثبت شرکت آمریکا با مسئولیت محدود این می باشد که متقاضی باید اقامت این کشور را داشته باشد. نکته حائز اهمیت دیگر در ثبت شرکت این است که مدیران سهام بایستی اقامت کشور آمریکا را داشته باشند. نوع دیگر از ثبت شرکت در آمریکا نوعی از شرکت با مسئولیت محدود می باشد. این نوع شرکت ها به نامهای ccorp و LLC می باشند. این نوع از شرکت ها برای افرادی مناسب می باشند که قصد ثبت شرکت در مناطق کوچک آمریکا داشته و قصد دارند که از مالیات معاف شوند. این افراد می توانند برای شرکت های با مسئولیت محدود به نام های ccorp و LLC اقدام کنند. شرکت CO-corporation می تواند در مناطق کوچک آمریکا ثبت شده و نیازی به پرداخت مالیات نداشته باشد. در ثبت این نوع شرکت می توان سهامداران نامحدودی داشت و مالیات پرداخت نکرد.

هزینه های مورد نیاز ثبت شرکت در آمریکا

در برخی از سرمایه گذاری ها در آمریکا سرمایه مورد نیاز 200 هزار دلار می باشد ولی اصولا سرمایه مورد نیاز در هر سرمایه گذاری در این کشور متفاوت می باشد. به دلیل استقبال زیاد  سرمایه گذاران در رابطه با هزینه مورد نیاز در این زمینه کشور امریکا برای آن ظرفیتی قرار داده است. ارائه طرح تجاری و یا همان بیزینس پلن یکی از پیش نیازهای ثبت شرکت که می تواند سرمایه گذار را از  سرمایه گذاران دیگر متمایز سازد. طرح ارائه شده بایستی برای دولت آمریکا دارای سود باشد . همچنین این طرح باید نوآور و ابتکار شخص بوده باشد.

نقاط مثبت ثبت شرکت در آمریکا

یکی از نقاط مثبت در زمینه ثبت شرکت در آمریکا این است که سرمایه گذاران بدون داشتن اقامت این کشور می توانند اقدام به ثبت شرکت در این کشور کنند. دسترسی به بازار ایالات متحده کلید موفقیت بسیاری از مشاغل در سراسر جهان است. موثرترین راه برای دستیابی به این بازار با یک شرکت آمریکایی ، استفاده از بزرگترین ، بهترین بازار جهانی یکپارچه جهان با کمترین نرخ مالیات است. راه اندازی یک شرکت در ایالات متحده به عنوان یک غیر مقیم ساده است که شما به کمک تیمی متخصص در تشکیل شرکت ، مهاجرت ، واردات و صادرات ، مالیات بین المللی ، املاک و مستغلات و زنجیره تأمین کمک کنید. ثبت شرکت در آمریکا برای اتباع خارجی ، این موارد لازم است:

 • فروش آسان تر در بازار ایالات متحده ، از نظر گمرکی و مالیاتی
 • برای سرمایه گذاری ، شما می توانید به بازارهای عمومی و بازارهای سرمایه در ایالات متحده دسترسی پیدا کنید
 • شهرت شرکت خود را ، هم به مشتریان آمریکایی و هم در بسیاری از بازارهای خارج از کشور تقویت کنید
 • دریافت ویزا برای سرمایه گذاری در ایالات متحده آسان تر است
 • شما می توانید مالیات خود را از درآمد منبع ایالات متحده کاهش دهید.

مزایای بسیاری برای راه اندازی یک شرکت وجود دارد. از قبیل : محافظت از دارایی های شخصی ، ترکیب کردن سرمایه شرکا کمک می کند تا دارایی های شخصی خود را از سرمایه گذاری خود جدا کنید. ادغام یا راه اندازی شرکت یکی از بهترین راه هایی است که یک صاحب تجارت می تواند از این طریق از دارایی های شخصی خود محافظت کند. بیشتر افراد صرفاً به همین دلیل شراکت را انتخاب می کنند ، اما مزایای دیگری نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، ساختار تجارت شراکتی دارای مزایایی همچون: صرفه جویی پول در مالیات، ایجاد انعطاف پذیری بیشتری در تجارت، تفکیک پذیری بهتر از لحاظ حسابرسی و فراهم کردن سرمایه بهتر می باشد. طلبکاران برای دریافت طلب خود، اگر مبلغ تسویه بیشتر از دارایی های شرکت بود، می توانند به دنبال دارایی های شخصی مالک بروند.

مراحل ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا دارای مراحلی می باشد. نحوه راه اندازی یک شرکت آمریکایی برای افراد غیر مقیم آمریکا به شرح زیر است:

 • مرحله تعیین

  در این مرحله بررسی و تعیین مواردی همچون: نوع ، مکان و سرمایه مورد نیاز کار، نیاز شما به حفاظت از مالکیت معنوی، آیا به اخذ مجوزهای ویژه نیاز دارید؟، نیاز شما به ویزا یا سایر نیازهای مهاجرتی، به کارمندان برای مشاغل، دسترسی به بازارهای سرمایه در ایالات متحده و بازاریابی ، زنجیره تأمین و سایر خدمات پشتیبانی الزامی می باشد.

 • مرحله برنامه ریزی

  در مرحله برنامه ریزی شرکت تعیین موارد عملی همچون:  نام شرکت( خواه شرکت عام باشد یا یک شرکت با مسئولیت محدود)، نام  ایالت ها و کشورها برای ثبت نام، میزان  سرمایه شرکت (چه تعداد سهام با چه ارزش واقعی و هر سهامدار چقدر به عنوان سرمایه خود در شرکت کمک خواهد کرد)، مشخص کردن سهامداران ، افسران و مدیران و نقش  مسئولیت های افسران و مدیران الزامی است.

 • مرحله اجرا

  پس از اتمام مرحله برنامه ریزی شرکت ، مرحله اجرا بایستی  سریع انجام شود که این مراحل عبارتند از:

  • تهیه کردن مدارک لازم
  • تشکیل شرکت
  • در صورت نیاز شرکت را در ایالات دیگر ثبت کنید
  • تشکیل جلسه سازمانی ، انتصاب افسران و مدیران ، صدور سهام به سهامداران و انجام اقدامات دیگر در صورت لزوم
  • شماره شناسه کارفرمای فدرال را بدست آورید
  • تهیه و تنظیم BE-13 را با دفتر آمار اقتصادی ایالات متحده
  • افتتاح حساب بانکی
  • شروع کار اعم از: خرید ، اجاره یا اجاره فضای اداری ، استخدام کارمندان ، بازاریابی محصولات

وکیل ثبت شرکت در آمریکا و خدمات مؤسسهMIE

ثبت شرکت در آمریکا امری تخصصی است که هر متقاضی، برای این نوع اقدام می بایست با وکیل و متخخص اقدام نماید. موسسه حقوقی ملکپور با داشتن 15 سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و متخصص امور مهاجرتی کشورهای مختلف، خدمات و مشاوره های تخصصی خود را در عرصه بین المللی و امور مربوط به ثبت شرکت در آمریکا برای موکلین خود ارائه می دهد. با توجه به شرایطی که آمریکا در اعطای ویزا قائل شده اسست توصیه می شود از کارآفرینی و ثبت شرکت کانادا برای ورود به آمریکا به دلیل هم مرز بودن با آمریکا، در خصوص کارآفرینی کانادا اقدام کنیم که توجه شما عزیزان را به مطالعه در این مورد  جلب می کنم.

نکات مهم و نهایی ثبت شرکت در آمریکا

اگر شما عزیزان به دنبال اقامت در آمریکا هستید و ثبت کردن شرکت را برای این هدف برگزیده اید، باید به این نکته توجه داشته باشیم  که این مسیر چندان مسیر سهل و آسانی نیست و  با وجود تحریم ایران از طرف کشور آمریکا سختی های این نوع اقدام برای ایرانی ها افزایش هم یافته است و انتقال پول از کشور ما به کشور آمریکا و همچنین از آمریکا به ایران به سختی انجام خواهد شد. در کشور آمریکا در نوع شرکت با مسئولیت محدود، با وجود ۲ یا ۳ نفر، شرکت را می توان ثبت کرد و این مورد یکی از مزیت های این نوع شرکت نسبت به شرکت سهامی است. نکته مهم دیگر در برخی از ایالت های آمریکا، شرکت ها از مالیات بر درآمد، معاف خواهند بود که این یک مزیت مهم واساسی به شمار می آید، زیرا که  موضوع مالیات بر درآمد در آمریکا نسبت به کشورهای دیگر جهان، متفاوت می باشد. نکته حائز اهمیت در این باب این است که در شرکت آمریکایی نیازی به حضور سهامداران و مدیران شرکت نمی باشد.

سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در آمریکا

✅ آیا با ثبت شرکت در امریکا می توانیم اقامت این کشور را بدست آوریم؟

خیر.

✅ نرخ مصادره اموال در کشور امریکا چقدر است؟

یک.

مقالات مرتبط

سخن پایانی در زمینه ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا، مراحل و نقاط مثبت ثبت شرکت در آمریکا، استاندارد های سرمایه گذاری در آمریکا از طریق ثبت شرکت و شرایط اخذ اقامت آمریکا با ثبت شرکت در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. ثبت شرکت در کشور آمریکا در بسیاری از رشته ها و بیزینس پلن ها امکان پذیر است و داوطلبان می توانند با توجه به رشته و مهارت مورد نظر خود، محل انجام فعالیت خود را نیز انتخاب نمایند. برای اخذ اطلاعات بیشتر در باب ثبت شرکت در آمریکا و یا یافتن بهترین گزینه جهت انجام این اقدام، می توانید با تماس تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان حقوقی موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره MIE اتریش بهره مند شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ نیز مطرح نمائید و پاسخ سوال خود را به صورت رایگان دریافت نمایید.

2 پاسخ
 1. سارا
  سارا گفته:

  سلام وقت بخیر . من قصد دارم در کشور امریکا شرکتی رو ثبت کنم ایا می تونم اقامت این کشور رو از این طریق بدست بیارم ؟ ممنون.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *