ثبت شرکت در برزیل یکی از روش های سرمایه گذاری در برزیل است که برای علاقمندان به اخذ اقامت برزیل اهمیت خاصی دارید. همان طور که می دانید ثبت شرکت با ارائه طرح تجاری امکان پذیر است و در برزیل شخص می تواند یا طرح و ایده تجاری خود را اجرا کند که این ایده باید نوآورانه و خلاقانه باشد و تأثیر مثبتی بر اقتصاد برزیل داشته باشد یا یک شرکت و بیزنس فعال را خریداری کند و این بیزنس نباید اشباع شده باشد. از آن جا که ثبت شرکت و پرداخت مالیات به شخص امکان دریافت اقامت را می دهد، پس کشوری که برای این منظور انتخاب می شود بسیار مهم است باید دید آیا کشور مذکور فرصت های مناسبی برای سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان و سرمایه داران قرار می دهد یا خیر؟ شرایط سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در برزیل به چه صورت خواهد بود؟ اگر قصد دارید با ثبت شرکت در برزیل به این کشور مهاجرت کرده و اقامت آن جا را کسب کنید این مقاله را مطالعه نموده و از طریق تماس با موسسه مهاجرتی ملک پور مشاوره رایگان و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر ثبت شرکت در برزیل در یک دقیقه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور برزیل برای زندگی
 • شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق ثبت شرکت
 • استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل
 • ثبت شرکت در برزیل و انواع شرکت
 • هزینه ثبت شرکت در برزیل
 • خرید شرکت در برزیل
 • ریسک ها و نکات مهم ثبت شرکت در برزیل
 • نقاط مثبت و منفی ثبت شرکت برزیل
 • مراحل ثبت شرکت در برزیل
 • اهمیت طرح تجاری در پروسه ثبت شرکت در برزیل
 • سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در برزیل
 • ثبت شرکت در برزیل و سخن پایانی
ثبت شرکت در برزیل

کشور برزیل برای زندگی

برزیل یکی از کشورهای آمریکای جنوبی است که امروزه در زمره کشورهای پر طرفدار برای مهاجرت قرار گرفته است. پایتخت این کشور، شهر زیبای برازیلیا بوده و مساحت کشور برزیل حدود 8.516.767 کیلومتر مربع است و جمعیتی بالغ بر 210.338.000 هزار نفر دارد. زبان رسمی مردم برزیل پرتغالی برزیلی است و امروزه برزیل کشوری چند ملیتی محسوب می شود که تنوع فرهنگ ها و زبان ها در آن مشهود است. رشد اقتصادی و بازار تجاری گسترده این کشور را برای مهاجرت و سرمایه گذاری بسیار جذاب نموده است.

flag icon brazil

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص ثبت شرکت در برزیل

فایل صوتی این ویدیو

شرایط عمومی برزیل

شرایط اخذ اقامت برزیل از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت نیاز به بیزنس پلنی دارید که نوآورانه باشد و برای اقتصاد برزیل سود دهی داشته باشد. برای سرمایه گذاری حداقل مبلغی که لازم است 500.000 رئال برزیل است. اگر شخص بخواهد با ثبت شرکت 10 نفر برزیلی را استخدام کند می تواند با سرمایه اولیه 150.000 رئال برزیل اقدام به ثبت شرکت نماید. در این صورت اقامت 1 تا 2 سال به شخص داده می شود. و تا 2 سال قابل تمدید است و بعد از 4 سال شخص می تواند تابعیت کشور برزیل را اخذ نماید.

برای ثبت شرکت نیاز به بیزنس پلنی دارید که نوآورانه باشد و برای اقتصاد برزیل سود دهی داشته باشد. برای سرمایه گذاری حداقل مبلغی که لازم است 500.000 رئال برزیل است. اگر شخص بخواهد با ثبت شرکت 10 نفر برزیلی را استخدام کند می تواند با سرمایه اولیه 150.000 رئال برزیل اقدام به ثبت شرکت نماید. در این صورت اقامت 1 تا 2 سال به شخص داده می شود. و تا 2 سال قابل تمدید است و بعد از 4 سال شخص می تواند تابعیت کشور برزیل را اخذ نماید.

نرخ ریسک مصادره اموال در برزیل

یکی از شاخص های مهم سرمایه گذاری شاخص ریسک مصادره اموال است. این شاخص بین عدد 1 تا 7 مشخص می شود و هر چقدر به 1 نزدیک تر باشد نشان دهنده امنیت بالای این کشور برای سرمایه گذاری خارجی است. در تحلیل این نمودار می بینید که این شاخص متوسط بوده و نشان دهنده این است که این کشور امنیت بالایی برای سرمایه گذاری ندارد.

یکی دیگر از مواردی که در سرمایه گذاری اهمیت خاصی می یابد بررسی رشد تولید ناخالص داخلی است که در نمودار زیر رشد تولید ناخالص داخلی را مشاهده می نمایید که رو به رشد است.

نمودار تولید ناخالص داخلی در برزیل

نمودار دیگر که از اهمیت ویژه ای برخوردار است نرخ مالیات بر درآمد شرکت هاست. نرخ مالیات بر درآمد در برزیل 28 درصد است.

نرخ مالیات در برزیل

ثبت شرکت در برزیل و انواع شرکت

ثبت شرکت در برزیل شرایط مختلفی دارد زیرا زمانی که شما قصد ثبت شرکت در برزیل را دارید باید مشخص کنید چه نوع شرکتی قصد دارید تأسیس کنید. از جمله انواع شرکت ها در برزیل شرکت با مسئولیت محدود است که مختص سرمایه گذاران خارجی است برای ثبت سایر شرکت ها باید در نظر داشته باشید که دولت برزیل امکان ثبت سایر شرکت ها برای اتباع خارجی را در صورتی فراهم می کند که شخص اقامت این کشور را اخذ کرده باشد. برای ثبت شرکت شخص باید ثابت کند که تأسیس شرکت برای اقتصاد برزیل مفید است و سوددهی دارد. انواع شرکت در برزیل عبارتند از:

شرکت انفرادی

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت سهامی خاص

نمایندگی یا شعبه شرکت خارجی در برزیل

شرکت با مشارکت محدود

هزینه ثبت شرکت در برزیل

هزینه اولیه ثبت شرکت در برزیل نسبت به کشورهای دیگر پایین تر است و برای این منظور افراد با سرمایه حدود 2 تا 3 هزار یورو می توانند اقدام به ثبت شرکت در برزیل نمایند و مبلغی که برای سرمایه اولیه شرکت در نظر گرفته می شود حدود 25 هزار یورو محاسبه می شود. علاوه بر این ها هزینه های زندگی در برزیل نیز باید برآورد شود که بین 600 تا 1000 یورو در ماه است.

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی و بیشتر در زمینه ثبت شرکت در برزیل، روی این لینک کلیک کنید.

خرید شرکت در برزیل

برای خرید شرکت در برزیل شما نیاز به سرمایه اولیه ای در حدود 150.000 رئال برزیل معادل 50.000 دلار هستید. خرید شرکت در برزیل به چند روش میسر است. یک روش این است که شخص تمکن مالی مناسبی دارد و می تواند بیزنسی را خریداری کند یعنی یک شرکت فعال را خریداری می کند و امکان ادامه فعالیت تجاری شرکت را دارد در این صورت ویزای فرد سال به سال تمدید می شود و تحت شرایطی امکان تبدیل شدن به اقامت دائم را نیز دارد.

ریسک ها و نکات مهم ثبت شرکت در برزیل

این مسئله بسیار در خور توجه است که ثبت شرکت به خودی خود در هیچ کشور منجر به اخذ اقامت دائم نمی شود و سرمایه گذاری در برزیل همانطور که پیش از این نیز عنوان شد ریسک های زیادی دارد. برای دریافت اطلاعات دقیق تر در این زمینه حتما با موسسه مهاجرتی ملک پور (mie اتریش) تماس بگیرید تا مشاوران ما جدیدترین و دقیق ترین اطلاعات را به طور کاملاً رایگان به شما بدهند.

این مقاله توسط تیم حقوقی موسسه ملک پور(mie  اتریش) جمع آوری و تحلیل شده و کپی از آن خلاف قانون است.

نقاط مثبت و منفی ثبت شرکت برزیل

اگر شما از ثبت شرکت در برزیل قصد مهاجرت و اخذ اقامت را دارید ما کشورهایی مانند آلمان یا اتریش را معرفی می کنیم که امنیت سرمایه گذاری بالایی دارند و شما به راحتی می توانید اقامت این کشورها را اخذ کنید زیرا قوانین مهاجرتی این کشورها شرایط مناسب تر نسبت به برزیل دارند. از جمله نکات مثبت سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل می توان به این موارد اشاره کرد، فرد می تواند اقامت دائم خود و پاسپورت را در بازه زمانی 4 ساله اخذ نماید و مجوز کار از وزارت کار برزیل دریافت نماید و در هفتمین اقتصاد پویای دنیا فعالیت اقتصادی داشته باشد. شخص سرمایه گذار تسلط کامل و همه جانبه بر سرمایه شرکت دارد. امکان سفر به کشورهای اروپایی، کانادا و انگلستان برای سرمایه گذار فراهم است و همچنین می تواند از تمام حقوق شهروندان این کشور و امکانات رفاهی آن ها بهره مند شود.

مراحل ثبت شرکت در برزیل

مراحل ثبت شرکت در برزیل شامل موارد زیر است:

 • ارائه طرح تجاری نوآورانه وخلاقانه برای ثبت شرکت در برزیل
 • دریافت مجوز کار در برزیل از طرف اداره کار این کشور
 • ارائه نامه دریافت و پرداخت مالیات سال های گذشته
 • ارائه تأییدیه پرداخت مالیات از اداره مالیات مبنی بر پرداخت های قبلی
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه شخص متقاضی
 • ارائه تأییدیه تمایم مدارک توسط سفارت برزیل در کشور مبدأ
 • ارائه فرم تکمیل شده ویزا و پرداخت هزینه های ویزا
 • ارائه عکس و مدارک هویتی

اهمیت طرح تجاری در پروسه ثبت شرکت در برزیل

یکی از مهم ترین بخش های ثبت شرکت در برزیل ارائه طرح تجاری نوآورانه و خلاقانه به اداره کار و اتاق بازرگانی کشور برزیل است این طرح تجاری باید برای اقتصاد برزیل سود دهی داشته و در راستای فعالیت های اقتصادی این کشور باشد. در واقع متقاضی باید طرحی را ارائه دهد که تأثیر مثبتی بر اقتصاد برزیل داشته باشد و شرایط زیر را داشته باشد:

 • خلاصه ای از طرح مذکور باید ارائه شود که اهداف شرکت و طرح تجاری را بازگو می کند.
 • نمونه ای از محصولات شرکت باید معرفی یا ارائه شود تا حیطه فعالیتی شرکت روشن شود.
 • هیئت مدیره باید مشخص شود.
 • اساسنامه شرکت و اعضای اصلی با سمت مشخص شوند.
 • هزینه های شرکت باید مشخص شود.
 • تمکن مالی و پشتوانه و سرمایه شرکت باید تعریف شود.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول راجع به ثبت شرکت در برزیل

آیا خرید شرکت در برزیل امکان پذیر است؟

 بله متقاضی می تواند خرید شرکت در برزیل داشته باشد و یک شرکت فعال را خریداری نماید.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل با چه مبلغی امکان پذیر است؟

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل با سرمایه اولیه 500.00 رئال برزیل امکان پذیر است.

آیا با ثبت شرکت در برزیل می توان اقامت این کشور را اخذ کرد؟

 بله- بنابر شرایطی می توان پس از 4 سال اقامت دائم برزیل را اخذ کرد.

مهم ترین مسئله در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل چیست؟

 مهم ترین مسئله در سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل ارائه طرح تجاری است.

ثبت شرکت در برزیل و سخن پایانی

در این مقاله ثبت شرکت در برزیل و شرایط و جوانب آن به طور کامل و مفصل توضیح داده شد. برزیل کشوری واقع در امریکای جنوبی است و هفتمین اقتصاد فعال و بزرگ دنیا محسوب می شود. با ثبت شرکت در برزیل شما می توانید وارد اقتصاد و سرمایه گذاری پویای آمریکای لاتین شوید و با ارائه طرح تجاری خود ابتدا یک اقامت موقت 1 ساله دریافت نمایید که تا 2 سال قابل تمدید است و پس از 4 سال می توانید اقامت دائم دریافت نمایید. با این وجود به لحاظ امنیت سرمایه گذاری برزیل کشور متوسطی است و به همین دلیل چنانچه شما قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارید پیشنهاد ما به شما کشورهای اروپایی مانند آلمان و اتریش هستند که علاوه بر اقتصاد قوی قوانین مهاجرت مناسب تری دارند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با موسسه MIE اتریش تماس بگیرید و مشاوره رایگان و حرفه ای از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید. در انتها اگر سوالاتی دارید می توانید همین جا مطرح کنید تا در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *