ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک ، مهاجرت به دانمارک از طریق ثبت شرکت ، اخذ اقامت دانمارک از طریق استارت آپ و قوانین ثبت شرکت در دانمارک در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در کشور دانمار ک بایستی یک کسب و کار نو ایجاد کنید که به اصطلاح به آن استارت آپ (startup) می گویند. این کسب و کار باید شرایط خاصی داشته باشد تا بتوان از این طریق اقامت دانمارک را اخذ کرد که در این مقاله بررسی می شود. همینطور برای افرادی که از طریق ثبت شرکت در دانمارک خواهان کسب و کار و ایجاد یک پایگاه اقتصادی هستند نیز می تواند گزینه بسیار موثری باشد. شما عزیزان می توبرای اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

ثبت شرکت در دانمارک

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور دانمارک و قوانین ثبت شرکت در دانمارک
 • مالیات و ارزش افزوده ثبت شرکت در دانمارک
 • مراحل آنلاین ثبت شرکت در دانمارک
 • اخذ اقامت دانمارک از طریق استارت اپ StartUp
 • مزایای ثبت شرک در دانمارک و اقامت از طریق استارت اپ
 • شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و استارت اپ
 • حقوق و مزایای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک
 • سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در دانمارک
 • سخن پایانی درباره ثبت شرکت در دانمارک

درباره کشور دانمارک و قوانین ثبت شرکت در دانمارک

سرمایه گذارانی که خواهان ثبت شرکت در دانمارک  به طور موقت هستند، گذراندن پروسه ایی از قبیل:  ثبت فعالیت تجاری خود را در سازمان ثبت کسب و کار فعالان خارجی، رعایت کردن قوانین کشور دانمارک در خصوص امنیت و مسائل پزشکی، اطلاع از مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد و خدمات اجتماعی و اخذ مجوز  برای اجرای برخی مشاغل و فعالیت ها مثل مشاغلی نظیر الکترونیک الزامی می باشد.

سوالی که برای برخی افراد ممکن است ایجاد شود این است که زبان رسمی دانمارک چه زبانی است؟ زبان رسمی کشور دانمارک زبان دنیش می باشد. البته برای تجارت در کشور دانمارک تسلط به زبان انگلیسی کافی می باشد. همچنین ارائه تمامی مدارک و اسناد دولتی و ثبت شرکت به زبان انگلیسی امکان پذیر است.

حال اگر یک فرد خارجی یک شرکت را در دانمارک به ثبت برساند این شرکت از نظر ماهیت حقوقی شرکت خارجی تلقی می شود ولی اگر یک شخص با نام کاربری (Nameid) قصد ایجاد یک شرکت را در دانمارک داشته باشد این شرکت دانمارکی تلقی می شود. در ادامه این مقاله درباره اخذ اقامت دانمارک از طریق استارت آپ مطالبی بیان شده است.

مالیات و ارزش افزوده ثبت شرکت در دانمارک

به عنوان یک شرکت خارجی که در دانمارک تاسیس شده است باید وقتی کالا به فروش میرسد مالیات بر ارزش افزوده به دولت دانمارک پرداخت شود. در برخی موارد نیز توسط منافع دیگری که توسط شرکت به دست می آید باید مالیات بر درآمد به دولت دانمارک پرداخت شود. اگر شرکت در دانمارک افراد دانمارکی استخدام کرده است باید طبق قوانین کار دانمارک مالیات بر درآمد کارکنان را نیز بپردازد.

مراحل آنلاین ثبت شرکت در دانمارک

سرمایه گذارانی که خواهان ثبت شرکت در کشور دانمارک هستند تنها در صورتی می توانند به این امر دست یابند که  NameID  داشته باشند و اگر فردی NameID نداشت  می تواند می تواند با ثبت گزینه “ثبت نام یک شرکت غیر دانمارکی” کد CVR دریافت کند. سرمایه گذاران می توانند ثبت شرکت را به صورت آنلاین نیز در سایت زیر انجام دهند.

https://indberet.virk.dk/myndigheder/stat/ERST/Start_virksomhed?nm_extag=Link%3D%2Cforside%2Cmest-anvendte-start-virksomhed%2C

اخذ اقامت دانمارک از طریق استارت اپ StartUp

استارت آپ ها اخیرا یکی از روش های اخذ اقامت کشورهای اروپایی می باشند. بدین معنی که افرادی که بتوانند کسب و کاری را  خلاقانه و نواورانه ایجاد کنند به طوری که برای دولن دانمارک سودی در بر داشته باشد امتیازاتی از این طریق به فرد تعلق می گیرد که بر اساس آن می تواند اقدام به ثبت شرکت کند. به دنبال این پروسه می تواند اقامت این کشور را اخذ نماید. انواع ویزاهای استارت آپ و اخذ اقامت از این روش در بسیاری از کشورها همچون:  اتریش ، آلمان ، کانادا ، آمریکا مشاهده می شود .

کشور دانمارک به دلیل تاثیر مثبت اقتصادی و ایجاد مشاغلی که از راه اندازی یک کسب و کار جدید و پر ایده ایجاد می شود از استارت آپ ها و نو آوران اقتصادی حمایت می کند. برای تاییدیه طرح تجاری بایستی پتانسیل رشد اقتصادی بالا و در مقیاس اقتصاد اروپا کسب وکار قوی ای باشد . در این راستا اگر طرح تجاری سرمایه گذار تایید شد به وی اقامت و مجوز کار 2 ساله اعطا می شود که در صورتی که این کسب و کار دارای سود در این 2 سال باشد وی می تواند نسبت به تمدید اقدام کند. شایان ذکر است بر ای دست یابی به این نوع اقامت بیزینس و کسب و کار بایستی در زمینه های  زمینه های IT , ICT , technology   باشند.

مزایای ثبت شرک در دانمارک و اقامت از طریق استارت اپ

 • رتبه اول بین اروپا برای استارت آپ ها
 • رتبه اول جهان برای کسب وکار و بیزینس
 • شاد ترین مردم جهان در سال 2016
 • کپنهاگن بهترین شهر جهان برای زندگی در سال2014

نکته بسیار جالب دانمارک از این روش این می باشد که حتی تا 3 نفر نیز می توانند از این روش با ایجاد یک طرح تجاری و یک کسب و کار موفق اقامت این کشور را اخذ کنند.

شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک و استارت اپ

سرمایه گذارانی که خواهان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک می باشند بایستی شرایطی را داشته باشند . همچنین طرح پیشنهادی انها باید مورد تایید مسئولین و متخصصین تجارت در دانمارک باشد. شایان ذکر است سالانه تنها به 75 نفر این اقامت اعطا می شود. شرایط مورد نیاز عبارتند از:

 • اثبات توانایی مالی حدود 20 هزار یورو برای یک سال
 • سرمایه گذار بایستی نقش مهم و فعالی در روند و پیشروی کسب و کار داشته باشد.

  حضور فرد باید برای وجود و ادامه فعالیت تجاری مهم باشد

 • اثبات توانایی مالی حدود 20 هزار یورو برای یک سال

حقوق و مزایای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دانمارک

سرمایه گذارانی که از طریق ثبت شرکت اقامت این کشور را بدست می آورند از مزایایی بهره مند می شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

 • حق کار در دانمارک در شغلی که فرد ایجاد کرده است.
 • سرمایه گذار علاوه بر حق اقامت در دانمارک می تواند تا 6 ماه از سال را در کشور های دیگر حوزه شنگن اقامت داشته باشد.
 • بهره بردن از حقوق اجتماعی و البته برخی حمایت های اجتماعی مثل حقوق بیکاری و حق مسکن زمانی به فرد تعلق می گیرد که اقامت دائم را اخذ کرده باشد.
 • با این نوع اقامت به فرد اجازه حضور در کلاس های زبان دانمارکی به صورت رایگان اعطا می شود.
 • اعطا کردن این اقامت به همراه و مجوز کار برای همراه

سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در دانمارک

مراحل ثبت شرکت در دانمارک چیست؟

انتخاب نوع شرکت مورد نظر، ثبت برند تجاری، ثبت و دریافت شماره مالیاتی در دانمارک، صدور قراداد های استخدام، ارائه اساس نامه اصلی شرکت.

آیا با ثبت شرکت در دانمارک می توانیم اقامت این کشور را اخذ کنیم ؟

خیر.

مقالات مرتبط

سخن پایانی درباره ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک، مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در دانمارک، اخذ اقامت دانمارک از طریق استارت آپ در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. کشور دانمارک جزو تاپ ترین کشورهای جهان از نظر زندگی و کار می باشد و با ثبت شرکت در دانمارک و ارائه یک طرح تجاری مناسب و مفید اخذ اقامت دانمارک مسائله دور از ذهنی به نظر نمی رسد. افراد بسیاری با جسارت به سمت ایده های بزرگ خود میروند و به بهترین ها و اهداف خود نیز میرسند.کشور دانمارک از کشورهایی می باشد که این امکان را برای افراد با رویاهای بزرگ می دهد که به اهداف خود برسند. ثبت شرکت در کشور دانمارک مساله ای حقوقی است که برای این امر بهتر است با وکلای تخصصی و وکلای بین الملل مشاوره انجام داد تا از مسیر قانونی این کار انجام شود. موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه مهاجرت و امور بین الملل آماده اخذ پرونده و راهنمایی و مشاره افراد می باشد. در خصوص نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

2 پاسخ
 1. نیکا
  نیکا گفته:

  سلام. با سرمایه ده ملیارد میتونم ثبت شرکت در کشور دانمارک انجام بدم ؟ با این مبلغ چه نوع سرمایه گذاری میتونم انجام بدم . ممنون

  پاسخ
  • shahidi
   shahidi گفته:

   سلام دوست عزیز. ثبت شرکت در دانمارک منجر به دریافت اقامت نمی شود و تنها جنبه سرمایه گذاری دارد. پیشنهاد میکنیم از راه تحصیل در دانمارک اقامت تحصیلی این کشور را اخذ نموده و سپس به بیزنس و سرمایه گذاری در دانمارک بپردازید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *