ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های ثبت شرکت

ثبت شرکت در فرانسه، خرید بیزینس در فرانسه، اخذ اقامت و تابعیت از طریق ثبت شرکت در کشور فرانسه در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. ثبت شرکت در فرانسه از چه راه هایی امکان پذیر است؟ آیا ثبت شرکت در کشور فرانسه موجب اخذ اقامت و پاسپورت فرانسه می شود؟ مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در فرانسه چیست؟ اگر تمایل به مهاجرت به فرانسه دارید و مایل به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور هستید مقاله ذیل را از دست ندهید. کشور فرانسه به دلیل وجود صنایع متعدد از جمله کشورهای پیشرفته و صاحب سبک محسوب می گردد. فرانسه از اعضای مهم اتحادیه اروپا و شینگن است. از طرق متفاوتی می توان به کشور فرانسه مهاجرت نمود و اقامت و پاسپورت این کشور را اخذ کرد، این روش ها عبارتند از:  تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری ، ازدواج ، تولد و پناهندگی. اگر تمایل به مهاجرت به کشور فرانسه و اخذ اقامت و پاسپورت فرانسه دارید مقالات موسسه حقوقی ملک پور در سایت های این موسسه را از دست ندهید. همچنین به سبب برخورداری از مشاوره رایگان تلفنی و کسب اطلاعات مورد نیاز و بررسی تخصصی شرایط خود می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت در فرانسه

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور فرانسه و شرایط ثبت شرکت در فرانسه
 • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در فرانسه
 • استاندارد های سرمایه گذاری در فرانسه
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در فرانسه
 • انواع شرکت در کشور فرانسه

  فاطمه قاسمی گفته:

  سلام . من دکتری حسابداری دارم و شوهرم دکترای آی تی. قصد داریم شرکتی یا حسابداری یا کامپیوتری تاسیس کنیم . سرمایه یک ملیارد هستش. در کشور فرانسه کدوم یکی از این شرکتها بیشتر بازخورد داره ؟ شما با توجه به شرایطمون چ کشورس رو پیشنهاد میدین ؟ ممنون.

  پاسخ
 • hoseini
  hoseini گفته:

  سلام دوست عزیز. شما با این مبلغ نمی توانید نسبت به این امر اقدام کنید. این مبلغ فقط هزینه یک سال زندگی در کشور فرانسه می شود.بهتر است که شما از طریق تحصیل وارد کشور فرانسه و به دنبال آن وارد بازار کار شوید. برای همسرتان هم می تونین ویزای همراه بگیرید. برای ثبت شرکت سرمایه بیشتری مورد نیاز است.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *