خرید ملک در آمریکا

و مزایای خرید ملک

خرید ملک در آمریکا، مهاجرت به امریکا از طریق ملک، اقامت آمریکا از طریق خرید ملک، نحوه خرید خانه در آمریکا و ارزان ترین خانه در آمریکا، سرمایه گذاری در آمریکا از طریق خرید املاک، قیمت املاک و مستغلات در آمریکا و وکیل امور خرید ملک در کشور آمریکا را در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار داده ایم. متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا را دارند و یا به دنبال اخذ ویزای خرید ملک امریکا هستند ، در رابطه با مسائل گوناگونی سوال دارند. برخی از این سوالات عبارتند از : آیا امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آمریکا وجود دارد؟ هزینه های مورد نیاز برای خرید املاک و مستغلات در آمریکا چگونه است؟ قیمت خانه های لوکس در آمریکا چقدر است؟ چه افرادی واجد شرایط خرید ملک در کشور آمریکا می باشند؟ به همین دلیل تصمیم گرفتیم با تهیه این مقاله  به این سوالات شما پاسخ دهیم. شما عزیزان می توانید بعد از مطالعه مقاله چنانچه سوالی داشتید با موسسه حقوقی مک پور تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

خرید ملک در آمریکا

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور آمریکا و شرایط خرید ملک در امریکا
 • اخذ اقامت امریکا از طریق خرید ملک
 • استاندارد های سرمایه گذاری در امریکا
 • شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در امریکا
 • واجدین شرایط خرید ملک در امریکا

 • مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا

 • خرید و هزینه های اجاره ملک در آمریکا
 • وکیل امور ملک در آمریکا
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در آمریکا
 • توصیه های حقوقی در زمینه خرید ملک در آمریکا
 • سوالات متداول در زمینه خرید ملک در امریکا
 • سخن پایانی درباره خرید ملک در آمریکا

درباره کشور آمریکا و شرایط خرید ملک در آمریکا

آمریکا یا ایالات متحده آمریکا یک جمهوری فدرال است که شامل ۵۰ ایالت می شود. از لحاظ وسعت آمریکا چهارمین کشور در جهان و از لحاظ جمعیت سومین کشور می باشد. پایتخت این کشور واشنگتن دی سی ، پر جمعیت ترین شهر آن نیویورک و انگلیسی آمریکایی زبان ملی است که اصلی ترین زبان در این کشور محسوب می گردد. آب و هوای کشور آمریکا اغلب گرم است اما دارای آب و هوای مدیترانه ای و قطبی نیز می باشد. این کشور نسبت به همه ادیان و مذاهب بی طرف است و واحد پول آن دلار می باشد. آمریکا یکی از ثروتمند ترین کشور های دنیا است و سالانه افراد زیادی قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک  را دارند، به همین دلیل نیاز است تا قیمت خانه های لوکس در آمریکا ، قیمت خانه های معمولی در آمریکا و همچنین قیمت خانه در کالیفرنیا و سایر نقاط امریکا را بدانید تا بتوانید سرمایه گذاری سود آوری را انجام دهید.

پرچم آمریکا

اخذ اقامت امریکا از طریق خرید ملک

کسانی که قصد سرمایه گذاری با خرید ملک را دارند نمی توانند اقامت کشور امریکا را بدست آورند.اکثریت بر این باور اشتباه هستند که از این طریق می توانند به اقامت این کشور دست یابند. در حقیقت افرادی که قصد دارند در آمریکا ملک خریداری کنند ابتدا باید اقامت دائم امریکا را به دست آورند و پس از آن برای خرید ملک اقدام کنند. البته این امکان نیز وجود داد که افراد با اخذ ویزای توریستی به آمریکا بروند و ملک بخرند اما با این خرید ملک برای آن ها اجازه اقامت کشور آمریکا صادر نمی گردد.

استاندارد های سرمایه گذاری در امریکا

افرادی که متقاضی خرید املاک در آمریکا هستند باید ابتدا از استاندارد های تاثیر گذار بر این نوع سرمایه گذاری آگاهی داشته باشند. در واقع متقاضیان باید قبل از اقدام به هر نوع سرمایه گذاری با بررسی این استاندارد ها از شرایط اقتصادی آن کشور آگاهی داشته باشند. برخی از این استاندارد ها عبارتند از: نرخ مصادره اموال در آمریکا و نرخ کنترل فساد در این کشور که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 • نرخ مصادره اموال در آمریکا

این نرخ یکی از مهم ترین نرخ هایی است که برای سرمایه گذاری در یک کشور باید مورد بررسی قرار بگیرد و در واقع نشان دهنده آن است که تا چه میزان کشور میزبان ممکن است به علت های مختلفی همچون تحریم ها و یا تغییر رژیم حکومت اموال سرمایه گذار خارجی را مصادره نماید. این نرخ بازده ای بین ۱ یعنی کمترین خطر و ۷ یعنی بیشترین خطر را دارد. در ادامه می توانید نمودار خطر مصادره اموال مربوط به کشور آمریکا را در سال های گذشته مشاهده نمایید:

 • نرخ کنترل فساد در آمریکا

این نرخ بیان گر وضعیت کنترل فساد در کشور آمریکا می باشد. در واقع این نرخ بیان می کند که در این کشور به چه میزانی بر اعمال قدرت توسط افراد قدرتمند و ذی نفوذ برای اخذ منافع شخصی آن ها کنترل دارد. بازه این نرخ بین ۲٫۵ تا ۲٫۵- می باشد و هر چقدر این نرخ به ۲٫۵ نزدیک تر باشد به معنای بهتر بودن وضعیت این کشور در ارتباط با کنترل فساد می باشد. در ادامه نمودار نرخ کنترل فساد در کشور آمریکا را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر می توان گفت که کشور امریکا از این نظر در جایگاه نسبتا مناسبی می باشد که البته هنوز با ایده آل فاصله دارد.

شاخص های اقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری در امریکا

برای انجام سرمایه گذاری از طریق خرید املاک و مستغلات در آمریکا برخی از شاخص های سرمایه گذاری که باید مورد بررسی قرار بگیرند عبارتند از : نرخ تورم و نرخ رشد ناخالص داخلی، نرخ مالیات بر فروش ، نرخ بهره بانکی و … که در ادامه مقاله به شرح آن ها می پردازیم.

 • نرخ تورم کشور آمریکا

نرخ تورم  یکی از شاخص های مهم برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا می باشد که آن را مورد بررسی قرار می دهیم .  این نرخ بیان گر تغییرات در توان خرید و فروش در بازه های زمانی مشخص برای متقاضیان است. در ادامه نرخ تورم کشور آمریکا را در سال های اخیر مشاهده می کنید که در قیاس با سال های قبل کاهش داشته است و در جایگاه مناسبی می باشد:

 • نرخ رشد ناخالص داخلی در کشور آمریکا

این نرخ یکی دیگر از مهم ترین نرخ های تاثیر گذار در آمریکا است و بیان گر رشد اقتصادی آمریکا در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال های گذشته می باشد. در ادامه به بررسی نمودار نرخ رشد ناخالص داخلی آمریکا در سال های اخیر می پردازیم.

 • نرخ مالیات بر فروش در آمریکا

یکی دیگر از شاخصه های اقتصادی که بر خرید و فروش ملک در آمریکا دخیل است، نرخ مالیات بر فروش می باشد. طبیعتا شما برای خرید یک ملک یا فروش آن می بایست مالیات بپردازید و اهمیت این نرخ نیز در این امر مشهود است. جالب است بدانید نرخ مالیات بر فروش در کشور آمریکا صفر درصد است. در جدول زیر می توانید نرخ انواع مالیات ها را برای کشور آمریکا بررسی نمایید :

 • نرخ بهره بانکی در آمریکا

یکی از موارد مورد توجه متقاضیان سرمایه گذاری در امریکا توجه به نرخ بهره بانکی در این کشور می باشد.

با توجه به موارد ارائه شده لازم است بدانید که نمی توان گفت خرید ملک در آمریکا یک بیزنس سود آور است، زیرا نه منجر به اقامت می گردد و از طرفی به دلیل پرداخت مالیات برای خرید املاک گران قیمت شاید بهتر باشد در فرصت های دیگر سرمایه گذاری در آمریکا ، بیزنس خود را انجام دهید.

واجدین شرایط خرید ملک در امریکا

کشور امریکا همانند بقیه کشورها ، به سرمایه گذاران از طریق خرید ملک ، اقامت اعطا نمی کند.  در این راستا بهتر است ابتدا اقامت این کشور را بدست آورید و بعد اقدام به خرید ملک در این کشور کنید. در واقع ویزای خرید ملک امریکا وجود ندارد. ” این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهه شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی بوده و شرعا حرام می باشد. ” همچنین متقاضیان می توانند با اخذ ویزای توریستی وارد خاک این کشور شوند و اقدام به خرید ملک در این کشور کنند.

مراحل قانونی خرید ملک در آمریکا

به طور کلی پروسه خرید ملک در کشور آمریکا از طریق اخذ وام و تسهیلات بانکی زمان کوتاهی حدود ۲۵ تا ۳۰ روز نیاز دارد و خرید ملک به صورت نقدی تنها در ۷ الی ۱۰ روز انجام می شود. شایان ذکر است که خرید ملک در این کشور ، سرمایه گذاری تلقی نمی شود .صرفا محلی برای زندگی و سکونت می باشد.  مراحل قانونی خرید ملک در کشور آمریکا عبارتند از :

 • ارائه ثبت درخواست توسط متقاضی برای خرید ملک
 • انتخاب ملک مورد نظر جهت خرید
 • دریافت مشاوره از متخصصان آگاه به امور خرید ملک در آمریکا
 • تکمیل اسناد مربوط به خرید ملک در دفاتر اسناد رسمی
 • ارائه فیش پرداخت مالیات و انواع فی های دیگر
 • دریافت ملک از فروشنده
 • پرداخت هزینه های خرید ملک

خرید و هزینه های اجاره ملک در آمریکا

کسانی که خواهان خرید ملک در این کشور هستند می بایست به هزینه های خرید ملک توجه نمایند . در ادامه به بررسی قیمت خانه های لوکس و خانه های معمولی در آمریکا و اجاره املاک در چند ایالت پرداخته ایم:

وکیل امور ملک در آمریکا

کسانی که خواهان خرید ملک هستند کمک و مشاوره گرفتن از وکلای مجرب و مسلط به قوانین کشور مقصد امری حیاتی است. در این راستا سرمایه گذاران خرید ملک در کشور آمریکا برای  به حداقل رساندن ضررهای احتمالی ، کمک گرفتن از وکلای با تجربه ضروری می باشد. چرا که برخی از املاک موجود در کشور آمریکا دارای مشکلاتی از قبیل: حقوقی، ارثی و مالیاتی هستند که افراد عادی متوجه این موضوع نمی شوند. پیرو این مطالب شما عزیزان می توانید برای خرید ملک در کشور آمریکا از مشاوران و وکلای بین المللی و مجرب موسسه حقوقی ملک پور راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در آمریکا

همان طور که پیش تر بدان اشاره شد کسانی که قصد سرمایه گذاری از طریق خرید املاک در آمریکا را دارند بایستی از وکلای مجرب و متخصصی که تسلط به قوانین این کشور دارند،  بهره یابند. موسسه حقوقی ملک پور  MIE اتریش  با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و رزومه ای درخشان در رابطه با انواع راه های سرمایه گذاری در کشور آمریکا می تواند راهنما و مشاور شما عزیزان در این زمینه باشد و بروز هرگونه ضررات مالی جلوگیری کند.

توصیه های حقوقی در زمینه خرید ملک در آمریکا

امروزه افراد بسیاری هستند که بدون کمک و راهنمایی از مشاوران مجرب و متخصص در زمینه خرید ملک در آمریکا اقدام به این امر می کنند و نتیجه این کار، متحمل شدن ضررهای مالی می باشد؛ به همین دلیل بهتر است حتما از مشاوری که مسلط به مسائل حقوقی امریکا می باشد اقدام به خرید املاک و مستغلات در آمریکا نمایید. موارد حائز اهمیت در این باب عبارتند از :

 • با خرید ملک در آمریکا نمی توان به اقامت این کشور دست یافت
 • آسان بودن پروسه خرید ملک در آمریکا
 • ارائه وام های بانکی برای خرید ملک در کشور آمریکا
 • مالیات پرداختی توسط متقاضیان به صورت 2% از قیمت ملک می باشد
 • خرید ملک در کشور آمریکا سرمایه گذاری بشمار نمیرود

سوالات متداول در زمینه خرید ملک در آمریکا

✅ هزینه خرید خانه در ایالات متحده آمریکا چقدر است؟

متوسط ​​قیمت خانه در ایالات متحده 200000 دلار است.

✅ ارزان ترین ایالت برای خرید خانه در آمریکا کدام است؟

ویرجینیای غربی، آرکانزاس، آلاباما (کراوات) ، می سی سی پی، ایندیانا، اوکلاهما، کنتاکی، میسوری.

✅ آیا با خرید خانه در آمریکا می توانیم اقامت و تابعیت این کشور را بدست آوریم؟

خیر. با خرید ملک در کشور آمریکا نمی توانید به اقامت این کشور دست یابید.

✅ پروسه خرید ملک در کشور آمریکا چقدر بطول می انجامد؟

پروسه خرید خانه در آمریکا بین 7 تا 10 روز بطول می انجامد.

مقالات مرتبط

سخن پایانی درباره خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا، افراد واجد شرایط برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در آمریکا، نحوه خرید خانه در آمریکا و ارزان ترین خانه در آمریکا و مراحل قانونی خرید ملک در کشور آمریکا در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. شما عزیزان چنانچه بعد از مطالعه مقاله خرید ملک در آمریکا سوالی داشتید می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *