خرید ملک در برزیل یکی از راه های اخذ اقامت برای ایرانیان در قاره آمریکا است که اخیراً مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. خرید ملک یکی از محبوب ترین راه های اخذ اقامت در تمامی کشورها برای متقاضیانی است که سرمایه مناسب دارند و می خواهند سرمایه خود را محفوظ نگه دارند. تنها برخی کشورهای محدود از طریق خرید ملک به ایرانیان اقامت می دهند که برزیل یکی از این کشورها می باشد.

سوالات متداولی در این میان پیش می آید که آیا با خرید ملک در برزیل امکان اخذ اقامت برای خانواده وجود دارد؟ استاندارد های سرمایه گذاری در برزیل چگونه است؟ واجدین شرایط خرید ملک برزیل در برزیل چه کسانی هستند؟ برای اخذ پاسخ به این سوالات با مطالعه کامل این مقاله می توانید به آن ها دست یابید. در این مقاله که درباره خرید ملک در برزیل نگارش شده است می خواهیم درباره موضوعاتی مانند اقامت برزیل از طریق خرید ملک، شرایط املاک در برزیل و شرایط خرید آپارتمان در برزیل بپردازیم. در همین راستا شما همراهان گرامی می توانید برای بدست آوردن اطلاعات دقیق در مورد خرید ملک در برزیل با شماره های مؤسسه مشاوره ای ملک پور (MIE اتریش) تماس بگیرید و از مشاور ابتدایی و رایگان مشاورین ارشد موسسه مشاوره ای mie اتریش بهره برید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

خرید ملک در برزیل

عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور برزیل برای زندگی
 • اقامت برزیل از طریق خرید ملک
 • بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل
 • واجدین شرایط خرید ملک در برزیل
 • مراحل خرید ملک در برزیل
 • هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل
 • وکیل خرید ملک در برزیل
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در برزیل
 • سوالات متداول در زمینه خرید ملک در برزیل
 • سخن پایانی در زمینه خرید ملک در برزیل

فایل ویدیویی توضیحات موسسه در خصوص مهاجرت به برزیل

فایل صوتی این ویدیو

خرید ملک در برزیل

کشور برزیل برای زندگی

کشور برزیل یکی از بزرگ ترین کشورهای واقع در آمریکای جنوبی به شمار می آيد که جمعیت انبوهی را در خود گنجانده است. زبان رسمی این کشور پرتغالی برزیلی است و زبان انگلیسی در این کشور رایج است. بنابراین مهاجرین مسئله خیلی زیادی با زبان نخواهند داشت. برای زندگی در برزیل متقاضیان می بایست اقامت این کشور را داشته باشند تا بتوانند از خدمات شهروندی این کشور به نفع خود استفاده کنند. کشور بزریل یکی از کشورهایی است که با قوانین آمریکا با مهاجرین رفتار می کند و به دلیل تمایل به جذب سرمایه گذار، اخیراً راه های سرمایه گذاری مختلفی مانند خرید ملک در برزیل را ارائه کرده است.

برزیل یکی از کشورهای با تنوع فرهنگی بسیار متنوع است که جزء کشورهای صلح طلب در دنیا محسوب می شود. بزریل در بین کشورهای آمریکای لاتین قوی ترین اقتصاد را داراست که همین امر می تواند موجب دلگرمی متقاضیان خرید ملک در برزیل باشد.

flag icon brazil
شرایط عمومی برزیل

اقامت برزیل از طریق خرید ملک

اقامت برزیل از طریق خرید ملک یکی از سریع ترین نوع اقامت در آمریکا است و متقاضیان با سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلار در ملک، امکان اخذ اقامت این کشور را خواهند داشت. از جمله نکات مثبتی که می توان روی این اقامت به آن اشاره نمود، عدم ارائه مدرک زبان و عدم محدودیت سنی است. به طوری که متقاضیان می توانند با هر سنی بالای ۲۰ سال با خرید ملک در برزیل اقامت خود و خانواده را بدست آورد. با این مبلغ متقاضیان می توانند ۱ ملک در برزیل را خریداری نمایند یا چندین ملک را به صورت همزمان خریداری نموده و شامل اخذ اقامت برزیل با خرید ملک شود. بنابراین خرید آپارتمان در برزیل، خرید خوابگاه های مسکونی، خرید خانه های ویلایی و غیره شامل این پلن خواهد شد و متقاضیان با خرید ملک در برزیل از حداقل ۲۰۰ هزار دلار به بالا می توانند اقامت دائم بدست آورند.

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل

متقاضیانی که قصد خرید ملک در برزیل یا هرگونه سرمایه گذاری در این کشور را دارند، با توجه به انتقال مبالغ بالا می بایست به استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور بسیار توجه نمایند. چرا که در صورت عدم توجه به وضعیت اقتصادی کشور، فسادهای مالی و سیستم قضایی، سابقه مصادره أموال در کشور، سرمایه گذاری شما می تواند به شکست ۱۰۰٪ منجر شود. بنابراین برای اقدام به خرید ملک در برزیل، قبل از هر گونه اقدامی متقاضیان باید به بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در برزیل بپردازند که در این قسمت از مقاله ما قصد داریم با بررسی میزان آن ها به طور دقیق به شما عزیزان خاطر نشان شویم. به کمک کارشناسان ارشد موسسه مشاوره ملک پور می خواهیم با استفاده از قوانین جدید مهاجرت و آموزش های استاد ملک پور خدمات عالی به شما عزیزان در باب خرید ملک در برزیل ارائه نماییم. همچنین یکی از مهم ترین شاخص های سرمایه گذاری که می بایست در بحث خرید آپارتمان در برزیل به آن توجه بسیار نمود، میزان تورم برزیل است.

 • نمودار پیش بینی رشد اقتصادی برزیل:

نمودار پیش بینی رشد اقتصادی در برزیل

واجدین شرایط خرید ملک در برزیل

یکی از سوالات متداولی که ذهن بسیاری از متقاضیان خرید ملک در برزیل را به خود جلب کرده است، شرایط خرید ملک در این کشور است. اینکه افراد با چه شرایطی امکان خرید ملک در برزیل را خواهند داشت؟ آیا متقاضی خرید ملک در برزیل نیازمند ارائه مدارک خاص مانند مدرک تحصیلی و مدرک زبان است؟ در پاسخ به این سوالات می بایست گفت که خیر، متقاضیان برای خرید ملک در برزیل تنها می بایست مبلغ مورد نیاز خرید املاک در برزیل را داشته باشند و با توجه به اینکه این پلن یکی از پلن های سرمایه گذاری است نیازی به ارائه مدرک زبان، مدرک تحصیلی آکادمیک و حتی شرط سنی نخواهد داشت. بنابراین می توان گفت اقامت برزیل از طریق خرید ملک برای عموم افراد که وضعیت مالی خوبی دارند، امکان پذیر است. در این قسمت به بررسی واجدین شرایط خرید ملک در برزیل می پردازیم:

 • فرد باید بالای ۲۰ سال باشد
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی
 • عدم نیاز به دانش سطح زبان
 • اعطای اقامت به همسر و فرزند زیر ۲۱ سال
 • امکان اخذ اقامت والدین متقاضی

مراحل خرید ملک در برزیل

متقاضیانی که قصد خرید ملک در برزیل را دارند، در صورتی می توانند اقامت دائم خود و خانواده را بدست آورند که این اقدام قانونی باشد. منظور از قانونی بودن اقدام متقاضی این است که خرید ملک به صورت سوری یا ساختگی نباشد. چرا که صورت اقدام به تخلف نه تنها اقامت متقاضیان با مشکل رو به رو خواهد شد، بلکه امکان ریپورت و جریمه متقاضی نیز وجود دارد. بنابراین متقاضیان خرید ملک در برزیل می بایست این اقدام زیر نظر اداره ثبت کشور برزیل و اداره شهرداری این کشور به إتمام رساند. بنابراین ملک خریداری شده در این کشور می بایست جزء املاک ریجستر شده و دارای کد در این کشور باشد.برای خرید املاک در برزیل متقاضیان نیازی به شراکت با فرد برزیلی نخواهند داشت و می توانند ۱۰۰٪ سهام ملک را به نام خود سازند. بنابراین می توان گفت برای اخذ اقامت برزیل با خرید ملک، متقاضیان نیازمند ارائه اسناد واقعی و اقدامات قانونی هستند.

هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در برزیل

برای افرادی که به دنبال اقامت برزیل از طریق خرید ملک هستند، بحث هزینه ها بسیار موضوع مهمی به شمار می آيد. چرا که خرید ملک در برزیل جزء راه های سرمایه گذاری در کشور محسوب می شود و متقاضیان با سرمایه خود اقدام می نمایند. بنابراین بحث هزینه های خرید ملک در برزیل یکی از دغدغه های اصلی متقاضیان است. همانطور که بررسی نمودیم هزینه های خرید ملک در برزیل مبالغ متفاوتی دارد اما خرید ملکی که منجر به اخذ اقامت شود، از ۲۰۰ هزار دلار شروع می شود. این مبالغ می تواند بسته به شرایط ملک تا ۵۰۰ هزار دلار نیز پیش رود. بنابراین می توان گفت اقامت برزیل با خرید ملک تنها با مبلغ ۲۰۰ هزار دلار به بالا ممکن است. در این قسمت از مقاله که به واسطه مشاورین و کارشناسان موسسه مشاوره ای ملک پور (mie اتریش) نوشته است، متوجه شرایط خرید ملک در برزیل شدیم.

لازم به ذکر است که با توجه به اینکه این مقاله به واسطه آموزش های اقای استاد ملک پور در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است هر گونه حق انتشار و کپی را مورد منع قانونی و شرعی قرار داده است. همچنین اجاره املاک در برزیل بسته به منطقه شهری و نوع ملک هزینه های متفاوتی دارد.

 • دبیرستان کارنگی واوانگارد
 • دبیرستان علوم و فناوری توماس جفرسون
 • مدرسه لاتین بروکلین
 • آکادمی بین المللی
 • مدرسه مقدماتی کالج استنتون
 • آکادمی کلاستیک گیلبرت

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی و بیشتر در زمینه خرید ملک در برزیل، روی این لینک کلیک کنید.

وکیل خرید ملک در برزیل

یکی از مهم ترین اقداماتی که باعث به نتیجه رسیدن اصولی اقامت برزیل از طریق خرید ملک می شود، اقدام با وکیل مهاجرت همان کشور یعنی برزیل است. چرا که اقدام با وکیل خبره می تواند راه و رسم کار را به طور کامل به کار گیرد و دانایی و مهارت وکیل مهاجرت یا وکیل خرید ملک در برزیل باعث به ثمر رسیدن پروسه متقاضیان خواهد شد. متقاضیان خرید ملک در برزیل یا توجه به هزینه های بالایی که در این راه خواهند داشت و همچنین با توجه به سرمایه بالایی که در این مسیر می بایست بابت خرید ملک در برزیل هزینه کنند، اقدام از طریق وکیل بسیار موضوع مهمی است. بنابراین برای مسائلی که هزینه های بالایی دارد و همچنین با توجه به بی اطلاعی متقاضیان خارجی از قانون و قوانین مهاجرتی کشور مقصد، متقاضیان در صورتی که با وکیل خبره و کار بلد کارشان را از پیش نبرند می توانند حتی ریسک مالی داشته باشند. در نتیجه اقدام نادرست می تواند نه تنها سرمایه متقاضیان را پوچ کند بلکه اقامت آن ها را به خطر اندازد.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در برزیل

در راستای پروسه خرید ملک در برزیل موسسه مشاوره ملک پور برای کمک به شما عزیزان در امور مهاجرت به این کشور، با کمک وکیل برزیلی و به کمک استاد ملک پور راه را برای شما همراهان گرامی هموار ساخته ایم. چنانچه برای خرید ملک در برزیل نیاز به کمک دارید یا برای انجام امور حقوقی در این پروسه نیازمند همراهی تیم خبره هستید، می توانید برای مهاجرتی امن و آسان با موسسه مشاوره ملک پور همراه شوید. این مقاله که مشغول به مطالعه آن هستید، تمامی نکات تخصصی درباره خرید ملکر در برزیل را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. البته لازم به ذکر است که تمام نکات آن به واسطه مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با استفاده از آموزش های استاد ملک پور نگارش شده است. در همین راستا به عنوان یکی از خدمات موسسه حقوقی ملک پور mie اتریش ویدیو گام به گام تا اخذ اقامت گرد آوری شده است. در این ویدیو که توسط استاد ملک پور طراحی و ضبط شده است، به شما عزیزان یاری می رسانیم که بتوانید مهاجرتی درست و آسان را با استفاده از این ویدیو پیش گیرید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول راجع به خرید ملک در برزیل

فرزندان تا چند سالگی می توانند به عنوان همراهان در پرونده خرید ملک برزیل قرار گیرند؟

در پروسه خرید ملک در برزیل متقاضیان می توانند همراهان خود که همسر و فرزند زیر ۲۱ سال است را با خود همراه سازند.

خرید ملک در برزیل با چه مبالغی ممکن است؟

متقاضیان خارجی برای خرید ملک در برزیل می بایست حداقل ۲۰۰ هزار دلار ملک خریداری نمایند.

نوع اقامتی که با خرید ملک می توان بدست آورند چیست؟

در صورتی که خرید ملک با مبلغ حداقل ۲۰۰ هزار دلار باشد، نوع اقامت دائم است که در ابتدا ۳ ساله و ۱ سال بعد تبدیل به اقامت دائم خواهد شد.

آیا متقاضیان برای اخذ اقامت خود در برزیل از طریق خرید ملک نیازمند داشتن شرط حضور هستند؟

خیر، خرید ملک در برزیل یکی از راه هایی است که متقاضیان نیازی به داشتن حضور در کشور نخواهند داشت.

سخن پایانی در مورد خرید ملک در برزیل:

در این مقاله هر آنچه در باب خرید ملک در برزیل بود را برای بالا بردن اطلاعات شما دوستان گرامی به اشتراک گذاشتیم. دریافتیم که متقاضیان برای خرید آپارتمان در برزیل نیازی به داشتن تحصیلات بالا و دانش از زبان خاصی ندارند. در این روش متقاضیان برای خود و خانوادشان (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) می توانند اقامت دائم این کشور را بدست آورند که یکی از ارزشمند ترین اقامت ها محسوب می شود. برای خرید ملک در برزیل تنها با خرید ملک به ارزش ۲۰۰ هزار دلار به بالا، متقاضیان می توانند اقامت دائم بگیرند و این مبلغ می تواند در چند خانه تقسیم شوند. شما همراهان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ملک در برزیل می توانید با واحد مشاورین با شماره های موسسه ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی بتوانید استفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید با ارائه پرسش های خود در قسمت پرسش و پاسخ سوالات سایت پاسخ آن ها را در کم ترین زمان ممکن از مشاورین ما بدست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *