خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه ، اقامت فرانسه ، کسب تابعیت و شهروندی فرانسه ، خرید خانه در فرانسه پاریس ، اجاره آپارتمان در فرانسه ،  مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک،  اقامت از طریق خرید ملک ، شرایط و مدارک مورد نیاز جهت خرید ملک در فرانسه در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. آیا خرید ملک جهت سرمایه گذاری در فرانسه سود آور است؟ آیا خرید ملک منجر به اخذ اقامت فرانسه می گردد؟ ما در این مقاله سعی بر این داریم تا به سوالات این چنینی پاسخ دهیم .  شرایط عمومی سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فرانسه و هزینه های خرید ملک در این کشور، به صورت جامع پاسخ داده شود. شایان ذکر است که با خرید ملک در فرانسه نمی توانید اقامت این کشور را بدست آورید. شما عزیزان می توانید با مطالعه این مقاله چنانچه سوالی داشتید با موسسه حقوقی ملک پور MIE  تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

خرید ملک در فرانسه

آنچه در این مقاله می خوانیم

  • شرایط عمومی خرید ملک در فرانسه
  • اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه
  • استاندارد های سرمایه گذاری
  • شاخص های تاثیر گذار بر خرید ملک
  • سوالات متداول در زمینه خرید ملک در فرانسه

درباره کشور فرانسه

فرانسه با ساحلی پیوسته به مدیترانه و اقیانوس اطلس و همچنین کوه های آلپ دارای جاذبه های توریستی بسیاری است .  کشور فرانسه به دلیل سبک زندگی و فرهنگ بالا و همچنین هزینه های پایین زندگی  توجه مهاجران را به خود جلب کرده است . فرانسوی ها به دلیل ارزش قائل شدن برای زندگی و فرهنگ، در جهان شناخته شده اند. در مقایسه با  ده سال پیش هزینه ی زندگی و خرید  ملک در فرانسه بالا رفته است.  شهر زیبای پاریس ، پایتخت این کشور  می باشد. فرانسه به دلیل فرهنگ بالا و کهن دارای موزه ها و اماکن تاریخی بسیاری می باشد.

پرچم فرانسه
شرایط عمومی فرانسه

اخذ اقامت از طریق خرید ملک در فرانسه

نکته ایی که مهاجران برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور فرانسه اقدام می کنند، باید بدانند این است که با خرید ملک نمی توانید اقامت این کشور را بدست آورید. اگر با ویزای توریستی وارد کشور فرانسه شوید ،تنها در مدت اعتبار این ویزا که 90 روز است می توانید در این کشور حضور داشته باشید. بدین معنی که ویزاها قابل تمدید نیستند. برای اینکه بتوانید مدت زیادی در این کشور بمانید باید از روش های دیگری که  استفاده کنید.  زمانی که اقامت موقت کشور را بدست آوردید می توانید آن را تمدید کنید به شرطی که ثابت کنید از طریق تحصیل یا سرمایه گذاری در این کشور حضور دارید. طبق قانون، هر کس در این کشور یک کد شناسایی دارد. متقاضیان با داشتن پاسپورت معتبر و مدارک لازم می توانند درخواست  دهند . شهروندان بریتانیایی به دلیل اینکه جزو کشورهای اتحادیه اروپا هستند ، می توانند هر زمان که بخواهند در این کشور به کار بپردازند و زندگی کنند و نیازی به مجوز کار ندارند.

استاندارد های سرمایه گذاری

میزان خرید ملک در فرانسه  به دلیل افزایش تورم و قیمت املاک نسبت به سال های قبل کاهش چشمگیری داشته است. دولت فرانسه قیمت املاک تا حدودی متعادل نگه داشته است این مقاله متعلق به سایت مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و هرگونه کپی برداری از این مقاله پیگرد قانونی دارد. استاداردهای  نرخ  مصادره اموال و میزان کنترل فساد، با امنیت اموال و سرمایه این کشور رابطه مستقیم دارد .

  • نرخ مصادره اموال

  • کنترل فساد

کنترل فساد فرانسه

شاخص های تاثیر گذار بر خرید ملک

در رابطه با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک باید به دو عامل مهم (رشد قیمت ملک و رشد اقتصادی  )  در این زمینه توجه داشت. رشد اقتصادی بیان گر میزان تغییرات تولید ناخالص داخلی یک کشور می باشد .  در کشورهایی با اقتصاد بالا معمولاً میزان رشد اقتصادی بیش از 2 درصد می باشد. در ادامه می توانید این نرخ ها را مشاهده بفرمایید :

  • رشد قیمت ملک

  • رشد اقتصادی

رشد اقتصادی فرانسه

سوالات متداول در زمینه خرید ملک در فرانسه

آیا با خرید ملک در فرانسه  می توانیم اقامت این کشور را بدست آوریم؟

خیر. دولت فرانسه به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فرانسه اقامت و تابعیتی اعطا نمی کند.

آیا یک فرد خارجی می تواند در فرانسه ملک خریداری کند؟

سرمایه گذاران خارجی برای خرید خانه در فرانسه ،حتی افراد غیرمقیم محدودیتی ندارند.

ارزان ترین منطقه فرانسه برای خرید ملک کدام است؟

منطقه نوول-آکویتن.

با خرید ملک در فرانسه چقدر می توانیم در این کشور اقامت داشته باشیم؟

صاحبان خانه می توانند حداکثر هر 180 روز 90 روز در خانه های فرانسوی خود بمانند.

مقالات مرتبط

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *