موسسه MIE اتریش (موسسه حقوقی ملک پور) به ظن و گمان عده زیادی از هم وطنان و مشتریان خارج از کشور با توجه به تعداد همکاران و گستردگی کار بی اغراق یکی از بزرگترین و محبوب ترین موسسات مشاوره محسوب می شود. حتی در آمریکا و اروپا هم موسساتی با تجهیزات پیشرفته این چنینی و امکانات دیگر تقریبا نادر واندک است، اما موسسه MIE (موسسه حقوقی ملک پور) با گرایش تخصصی نسبت به مشاوره بنیان روش های نوینی را در ارائه خدمات مشاوره ای بنا گذاشته و امروز در سراسر جهان و به خصوص برای ایرانیان موسسه ای شناخته شده و معتبر و خوش نام محسوب می گردد.

این موسسه بی اغراق یکی از محبوبترین و بزرگترین موسسات مشاوره تخصصی است که از لحظه عقد قرارداد مشاوره و حتی پیش از قرارداد براساس اصول مدیریتی و با مشورت بزرگترین و برترین شرکت های آی تی در دنیا سیستم خاصی را برای مشتری در در نظر گرفته و از لحظه عقد قرارداد مشاوره به طور سیستماتیک برای ارائه خدمات مشاوره به شما برنامه خاصی دارد.

 

شما می توانید با عقد قرارداد با موسسه MIE از این نظام ویژه و منحصر بفرد مشاوره ای بهره مند شوید؛ مشاوره تلفنی مشاوران ما به طور رایگان و فاقد هزینه می باشد. تمام هموطنان ایرانی در سراسر جهان می توانند جهت مشاوره تلفنی اولیه به طور رایگان با ما تماس گرفته و در صورت تمایل برای مشاوره حضوری با مشاوران ما یا عقد قرارداد مشاوره برنامه ریزی کنند.

امیر محمد ملک پور وکیل پایه یک دادگستری و حقوقدان موسس و بنیانگذار موسسه حقوقی ملک پور در ایران، به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و آلمانی آشنایی داشته و فارغ التحصیل رشته حقوق  در مقطع لیسانس با معدل بالای ۱۸ مقطع فوق لیسانس در دانشگاه سراسری در تهران معدل بالای ۱۸ و دانشجوی دکترا در اروپا و تا کنون با معدل بسیار بالا هستند. ایشان سابقه تحقیق درباب مدیریت، موفقیت و روان شناسی و جامعه شناسی و مسائل  علمی بسیاری را داشته و شاید شما با فایل های موفقیت ایشان و یا سمینارهای مدیریت و تاثیرگذاری که آقای ملک پور برگزار کرده اند آشنا باشید.

شما می توانید زمانی را جهت مشاوره با شخص آقای ملک پور رزرو نموده و سپس با وقت قبلی با شخص ایشان مشاوره داشته باشید. تمامی اعضای ما در موسسه MIE به این موضوع می اندیشند که درچهارچوب قوانین و مقررات حقوقی و قانونی به شما عزیزان خدمات برتر و بهتری را ارائه کرده و صرف نظر از یک موسسه مشاوره ای به عنوان یک موسسه خدمت گزار مردم ارائه طریق و خدمات بنماید. شما می توانید در موتور جستجوی گوگل وب سایت ما را جستجو نموده و همچنین از طریق تعداد زیادی از اشخاصی که با ما مشاوره داشته اند از سابقه درخشان موسسه تحقیق بفرمایید.

در پایان به شما پیشنهاد می کنیم مدارک قانونی این موسسه از جمله ثبت قرارداد با موسسه مشاوره ای MIE به عنوان موسسه مشاوره  ای ثبت شده در اروپا، نمایندگی ما از دانشگاه ها، مراکز علمی کاریابی و موسسات حقوقی دیگر را ملاحظه نموده و همچنین آثار عمل ما نظیر احکام دادگستری که به نفع اشخاصی که با مشاوره نمودند صادر شده، ویزا هایی که اشخاصی که با مشاوره نمودند از طریق مشاوره با ما اخذ نموده اند و بسیاری دیگر از این مدارک را در همین وب سایت مشاهده فرمایید. چنانچه مایلید با موسسه MIE مشاوره داشته باشید توصیه می کنیم در قسمت ارتباط با ما شماره تلفن ما را پیدا نموده و با این موسسه مشاوره اولیه تلفنی رایگان داشته باشید.

از این که وب سایت موسسه MIE را مطالعه نمودید از شما سپاس گزاریم.