ده شهر برتر جهان کدامند؟ بهترین شهرهای دنیا برای زندگی 2021، کیفیت و معیار ده شهر برتر دنیا چگونه است؟ روش های مهاجرتی برای اخذ اقامت ده شهر برتر جهان کدامند؟ ما در این مقاله به این گونه سوالات و معیارها و تحقیقات سازمانهای مختلف را مورد بررسی علمی قرار می دهیم. سازمانهای بین المللی بهترین شهرهای جهان را معرفی می کنند. روزنامه indepnded ، traveles سالانه بهترین شهر های دنیا را معرفی می کنند. برای انتخاب برترین شهرهای دنیا معیارهایی همچون: کیفیت ، آرامش ، امنیت و سرسبزی لحاظ می گردد. وین شهری زیبا در کشور اتریش که مجموعه ای بی نظیر از میراث سنتی و مدرنیته، ساختمانهای باشکوه شاهنشاهی (کاخ شونبرون ، بلدیره ، کلیسای جامع سنت استفان) ، ساختمانهای نوین هنری (جدایی) و همچنین یک سنت طولانی مدت هنرهای موسیقی (فرانتس شوبرت ، ولفگانگ آمادئوس موتزارت) با معماری مدرن ، هنر ، جشنواره ها و مشهور را ارائه می دهد. این شهر زیبا و رویایی رتبه اول؛ ده شهر برتر جهان را به خود اختصاص داده است. چنانچه شما عزیزان بعد از مطالعه مقاله سوالی داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

ده شهر برتر جهان کدامند؟

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره وین بهترین شهر دنیا
 • معرفی ده شهر برتر جهان
 • راههای اخذ اقامت در این شهر ها کدامند؟
 • دلایل انتخاب وین بعنوان بهترین شهر جهان از لحاظ کیفیت زندگی
 • سخن پایانی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ده شهر برتر جهان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ده شهر برتر جهان

درباره وین بهترین شهر دنیا

شهر زیبای وین پایتخت کشور اتریش برای دهمین سال متوالی به عنوان بهترین شهر از نظر کیفیت زندگی در منبع رتبه بندی کیفیت زندگی Mercer انتخاب شده است. وین به دلیل دارا بودن سرسبزی ، حمل و نقل عمومی ارزان و کارآمد، زیرساخت های عالی ، تمیز ، ایمن ، میزان جرم و جنایت کم ؛ نمره بالایی در شاخص کیفیت زندگی 2019 کسب کرد. امروزه وین به عنوان یک مرکز هنری مدرن و شهری با کیفیت زندگی بسیار بالا نیز شناخته می شود. علاوه بر مکانهای مورد علاقه تاریخی ، این شهر نمونه های زیبایی از معماری نوآورانه ، مناطق خرید مد روز و نمونه های دیگری از سبک زندگی وینی را در قهوه خانه های سنتی خود، فروشندگان سوسیس و دیسکو ارائه می دهد. وین یکی از 4 کرسی رسمی سازمان ملل است و 15 سازمان ملل ، OSZE و اوپک و همچنین 18 سازمان بین المللی را در خود جای داده است.

پرچم اتریش
شرایط عمومی اتریش

معرفی ده شهر برتر جهان

 • سیدنی

  سیدنی در بین ده شهر برتر جهان ؛ رتبه دهم را به خود اختصاص داده است . این شهر یکی از بزرگترین شهرهای استرالیا می باشد که حدود 5 میلیون نفر جمعیت دارد و سالانه مهاجران زیادی به این شهر مهاجرت می کنند. مواردی همچون: داشتن سالن اپرای بادبان شکل، آب و هوای خوب و زیبایی منحصر بفرد به بهترین شهر جهان معروف است.

 • بازل

  این شهر با جمعیتی بیش از نیم ملیون نفر جمعیت در نزدیکی مرز آلمان و فرانسه واقع شده است. دانشمند معروف دراسموس در این شهر تدفین شده اند. زیبایی این شهر؛ علت انتخاب به عنوان برترین شهر جهان می باشد که رتبه 9 را در بین برترین شهر جهان را به خود اختصاص داده است.

 • ژنو

  ژنو که در جنوب دریاچه ژنو؛ مرکز دیپلماسی و بانکداری جهان  با جمعیتی حدود 600 تا 700 هزار نفر واقع شده است . داشتن مواردی همچون: امنیت، زیبایی و کیفیت بالای زندگی علل انتخاب هشتمین شهر برتر جهان معرفی شده است.

 • کپنهاگ

  این شهر با جمعیتی حدود 1,350,000 نفر جمعیت در کشور زیبای دانمارک واقع شده است . این شهر به دلیل داشتن ساختمانهای تاریخی و قصرهای سلطنتی بسیار زیبا ؛ رتبه هفتم را در بین برترین شهرهای جهان به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است که بیشتر شهروندان این شهر تنها از دوچرخه استفاده می کنند.

 • فرانکفورت

  این شهر با جمعیتی بین 700 الی 1000,000 نفر جمعیت؛ درکشور آلمان واقع شده است. داشتن امنیت بالا و امکانات رفاهی بالا علل انتخاب ششمین شهر برتر جهان می باشد. افراد مشهوری نظیر گوته در این شهر زندگی می کردند.

نکته جالبی در مورد برترین شهر جهان وجود دارد این است که شهرهای اوکلند در کشور نیوزلند و دوسلدوف در کشور آلمان رتبه پنجم بهترین شهرهای جهان را به خود اختصاص داده اند .

 • اوکلند

  اوکلند در کشور نیوزلند با جمعیتی حدود 1,600,000 هزار نفر جمعیت دارد و دارای دو بنادر زیبا با قایق های تفریحی دارد .

 • دوسلدوف

  این شهر دومین شهر در رتبه پنجم که با جمعیتی حدود 635,000 نفر جمعیت در کشور آلمان واقع شده است. رودخانه راین این شهر را به دو قسمت تقسیم کرده است. این شهر مرکز فشن و مد دنیا می باشد.

 • مونیخ

  این شهر با جمعیتی حدود 1,500,000 هزار نفر؛ رتبه چهارم برترین شهر در جهان را به خود اختصاص داده است. به دلیلی صنعتی بودن جای بسیار خوبی برای کاریابی می باشد.

 • ونکوور

  این شهر با جمعیتی حدود 2,600,000 نفر جمعیت در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا واقع شده است و رتبه سوم برترین شهرهای جهان را به خود اختصاص داده است. آب و هوای نسبتا مطبوع و دارای دانشگاه با رنکینک جهانی از مزیت های این شهر می باشد. زبان انگلیسی زبان رسمی این شهر می باشد.

 • زوریخ

  زوریخ یکی از زیباترین، امنیت ترین و رویایی ترین شهر در کشور بی نظیر سوئیس با جمعیتی حدود 1,500,000 نفر؛ رتبه دومین شهر برتر جهان را به خود اختصاص داده است.

 • وین

  شهر زیبای وین با جمعیتی حدود 2,000,000 نفر در کشور اتریش واقع شده است. این شهر به دلیل داشتن مواردی همچون: هنر، زیبایی و سیستم درمانی در دنیا مشهور می باشد. افراد مشهوری همچون: بتهوون در این شهر زندگی می کردند.

راههای اخذ اقامت در این شهر ها کدامند؟

طبق قوانی مهاجرتی روشهایی همچون: کاری، تحصیلی، خود حمایتی، ثبت شرکت و سرمایه گذاری از روشهای مهاجرت و اخذ اقامت کشورها می باشد. در رابطه با اخذ اقامت کشور اتریش ؛ مهاجران می توانند از طریق ویزای کاری و اخذ اقامت دائم و بعد از گذشت 5 سال طبق قوانینی پاسپورت و تابعیت اتریش را بدست آورند. شما عزیزان با تهیه مسیر گام به گام تا اخذ اقامت می توانید اطلاعات ارزنده و مفیدی نسبت به این امر بیابید.

دلایل انتخاب وین بعنوان بهترین شهر جهان از لحاظ کیفیت زندگی

وین در قسمت شرقی اتریش واقع شده و به مرزهای چک ، اسلواکی و مجارستان نزدیک است. بر اساس کیفیت زندگی ، وین ، اتریش اغلب به عنوان یکی از بهترین شهرهای جهان برای زندگی شناخته می شود. در مطالعه ای که در سال 2005 بر روی 127 شهر جهان انجام شد، واحد اطلاعات اقتصادی اکونومیست این شهر را برای اولین بار برترین شهر جهان برای زندگی رتبه بندی کرد. بین سالهای 2005 و 2010 ، وین مقصد شماره یک جهان برای کنگره ها و کنوانسیون های بین المللی بود. سالانه بیش از 6.8 میلیون گردشگر را به خود جذب می کند. زندگی در وین بسیار مقرون به صرفه است. همچنین این شهر میزبان بسیاری از سازمانهای مهم بین المللی از جمله سازمان ملل و اوپک است. “وین” نیز به  “شهر رویاها” معروف است؛ زیرا اولین روانکاو جهان زیگموند فروید در این شهر زندگی می کرد. این شهر تابستانهای گرمی دارد ، اما با بارشهای دوره ای که می تواند در ماه های جولای و آگوست به بیشترین میزان خود برسد و از ژوئن تا سپتامبر میانگین دمای بالا از 21 تا 27 درجه سانتیگراد (70 تا 81 درجه فارنهایت) است. بهار متغیر است و پاییز نیز معمولاً سرد و احتمال بارش برف در ماه نوامبر وجود دارد. بارش در کل سال متوسط ​​است.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

ده شهر برتر جهان کدامند؟ علت انتخاب وین به عنوان برترین شهر برای زندگی در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. وین اولین شهر اتریش است ، با جمعیتی در حدود 1.9 میلیون نفر و مرکز فرهنگی ، اقتصادی و سیاسی آن است. این هفتمین شهر بزرگ از نظر جمعیت در محدوده شهرهای اتحادیه اروپا و برترین شهر جهان برای زندگی می باشد. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در ده شهر برتر جهان ؛ در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *