دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

دوره زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش، مهاجرت از طریق تحصیل به زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش و اخذ اقامت به دنبال تحصیل در اتریش در این مقاله به شکل علمی و تخصصی ارزیابی خواهند شد. آیا با دوره زبان آلمانی امکان اخذ اقامت در اتریش وجود دارد؟ آیا اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی امکان پذیر هست؟ آیا فرد در حین تحصیل دوره زبان آلمانی در اتریش می تواند همراه داشته باشد؟ هزینه تحصیل زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش چه میزان است؟ دریافت ویزای دوره زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش به چه مدارکی نیازمند است؟ اتریش به دلیل موقعیت مکانی خوب و دارا بودن شرایط عالی اقتصادی، آموزشی و اجتماعی همواره مورد توجه مهاجران زیادی در سطح بین المللی بوده است. از همین رو، امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا با شرکت در دوره های زبان اتریش می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند یا خیر.

شما عزیزان نیز می توانید در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و از موسسه مشاوره اولیه رایگان دریافت کنید و به پاسخ تمامی سوال های خود در این باره برسید.

دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

عناوینی که در این نوشتار در خصوص دوره زبان در اتریش به تحلیل در آمده است.

 • شرایط پذیرش در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • کالج ها و دانشگاه های دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • شرایط کار دانشجویی حین تحصیل دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • هزینه های زندگی دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • اخذ اقامت دائم اتریش دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • مزایا و معایب آن دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • پرسش و پاسخ متداول در خصوص دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش
 • سخن پایانی درباره دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

شرایط پذیرش در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

یكی از موثرترین راههای یادگیری زبان  آلمانی، تحصیل این زبان در یك كشور آلمانی زبان است و اتریش راه را برای کسانی كه مایل به یادگیری و تحصیل زبان انگلیسی و آلمانی هستند باز می كند و طیف گسترده ای از برنامه ها و دوره ها را برای آموزش زبان های انگلیسی و آلمانی ارائه می دهد.

مراکز زیادی برای آموزش زبان های انگلیسی و آلمانی در اتریش وجود دارند که فقط کافی است در یکی از این مراکز ثبت نام کرده و یک دوره را سپری کنید.

پرچم اتریش
شرایط عمومی اتریش

کالج ها و دانشگاه های دوره زبان انگلیسی و المانی در اتریش

کالج ها و موسسات آموزشی مختلفی در کشور اتریش برای دانشجویان خارجی امکان تحصیل در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش را فراهم نموده اند. از جمله این کالج ها و موسسات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کالجSalas:

یک موسسه آموزشی برای دانشجویان بین المللی است. تمركز خود را روی دوره های آموزش زبان كوتاه مدت و بلند مدت قبل از دانشگاه گذاشته است. این مکان محلی برای افراد بلند پرواز است که می خواهند به زبان های انگلیسی یا آلمانی تسلط داشته باشند.

در جدول زیر شما اطلاعاتی در مورد دوره های این کالج مشاهده می کنید:

شهریه سطوح ارائه شده تعداد ساعت در هفته نوع دوره
525 یورو A1-B2 20 ساعت فشرده(4هفته ایی)
750 یورو A1-B2 30 ساعت فوق فشرده(4 هفته ایی)
2400 یورو A1-B2 10 ساعت خصوصی(4 هفته ایی)

مرکز آموزش زبانOSTARRICHI :

این مرکز آموزش زبان برای کسانی که می خواهند مهارت های زبان آلمانی و انگلیسی را به دست بیاورند بسیار خوب است. دوره های این مرکز آموزش زبان بر اساس چهارچوب مشترک آموزش زبان اروپا ارائه می شوند. پذیرش در این دوره ها هم فقط در روز های دوشنبه هر هفته انجام می شود. دانشجویان در گروه های کوچک از همان ابتدا در این آموزشگاه به یاد گیری زبان می پردازند. در جدول زیر اطلاعاتی در مورد این مرکز آموزش زبان ارائه شده است:

شهریه ساعت برگزاری دوره سطوح ارائه شده مدت دوره نوع دوره
400 یورو صبح و بعد از ظهر برای مبتدیانA1 4 هفته آشنایی مقدماتی با عبارات ساده و روزمره به شکل گفتاری و نوشتاری
400 یورو صبح و بعد از ظهر A2 4هفته کسب دانش پایه، یادگیری جملات و عبارات پر کاربرد به شکل گفتاری و نوشتاری
300 یورو صبح و بعد از ظهر B1 3 هفته به کارگیری زبان آلمانی در سطح پیشرفته و استاندارد
300 یورو صبح و بعد از ظهر B2 3 هفته با کارگیری مستقل زبان در سطح پیشرفته، فهم ساختارهای پیچیده به دو شکل ملموس و انتزاعی
600 یورو صبح و بعد از ظهر C1 3 هفته یادگیری مهارت های زبانی در سطح تخصصی
600 یورو صبح و بعد از ظهر C2 3 هفته صحبت به زبان آلمانی در سطح آلمانی زبانان

این آموزشگاه زبان مدرن که  در وین واقع شده است بیش از 20 سال تجربه به عنوان یکی از مدارس برجسته زبان آلمانی و انگلیسی دارا است. برنامه دوره گسترده این آموزشگاه از اموزش زبان برای بزرگسالان تا آموزش برای کودکان و نوجوانان در سراسر جهان است. در جدول زیر نیز نگاهی به دوره های این آموزشگاه کرد.

شروع شهریه از مدت دوره تعداد دروس ارائه شده در هفته نوع دوره زبان آلمانی
273 یورو 11-1 هفته 25 استاندارد (یادگیری زبان آلمانی در گروه های کم جمعیت و متشکل از دانشجویان بین المللی)
1853 یورو 52-12 هفته 25 استاندارد بلند مدت
397 یورو 11-1 هفته 35 فشرده
3221 یورو 52-12 هفته 35 فشرده بلند مدت
683 یورو 11-1 هفته 35 فوق فشرده
640 یورو 12-1 هفته 35-15 خصوصی
373 یورو 12-1 هفته 35/25 + 6/4/2 آلمانی در شهر (دوره استاندارد/فشرده و تدریس خصوصی خارج از فضای کلاس)

شرایط کار دانشجویی حین تحصیل دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

کسب درآمد هنگام تحصیل برای همه ضروری است اما همه کشورها اجازه چنین کاری را نمی دهند. در اتریش، دانشجویان بین المللی و دانشجویان داخلی مجاز به کار در حین ادامه تحصیل هستند.

با این حال، دانشجویان بین المللی که در ویزای دانشجویی اقامت دارند فقط می توانند برای چند ساعت محدود کار کنند که اگر در دوره کارشناسی تحصیل کنند 10 ساعت در هفته است. دانشجویان در دوره های کارشناسی ارشد مجاز به کار با اجازه کار تا 20 ساعت در هفته هستند. دانشجویان بین المللی مجاز به کار در تمام وقت تعطیلات و تعطیلات تحصیلی هستند. اتریش حداقل دستمزد مشخصی ندارد اما معمولاً حداقل 9 یورو در ساعت است.

هزینه زندگی دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

اتریش نه گران ترین و نه کمترین کشور از نظر هزینه های زندگی است، در واقع متوسط ​​ارزیابی می شود، که به طور میانگین ​​بین 950 تا 2000 یورو در ماه برای مسکن، غذا، حمل و نقل، نیازهای آموزشی و شخصی در آن بستگی دارد. وین در بین بقیه شهرهای کوچک اتریش گران است. در لیست زیر میانگین هزینه های زندگی در اتریش درج شده است.

هزینه اقلام و ایتم ها

خوراک و رفت امد

1.03 1 لیتر شیر
15.54 1 کیلو گرم گوشت گاو
9.50 1 کیلو گرم مرغ
0.55 یک بطری آب معدنی
10.63 پنیر
1.60 1 کیلو گرم برنج
1.73 یک قرص نان
1.24 1 لیتر بنزین
2.40 بلیط یک طرفه مترو
اجاره مسکن
724.65 اجاره آپارتمان 1 خواب در مرکز شهر
577.29 اجاره آپارتمان 1 خواب در خارج از مرکز شهر
1.326.04 اجاره آپارتمان 3 خواب در مرکز شهر
1.028.50 اجاره آپارتمان 3 خواب در خارج از مرکز شهر

اخذ اقامت دائم اتریش دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

دانشجویی که تحصیلات خود را در دوره زبان المانی و انگلیسی  به پایان رسانده است می تواند برای کار در اتریش بماند، وی باید مدت اقامت خود را تمدید کند و حداکثر مدت مجاز برای تمدید 6 ماه برای یافتن کار است. راه دیگر برای اخذ اقامت سرمایه گذاری است زیرا که فرد با محیط و زبان این کشور پس از سپری کردن دوره های زبان اشنا شده است و می تواند مناسب ترین روش سرمایه گذاری را برای خود انتخاب کند.  این نوع سر مایه گذاری می تواند در قالب ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در رستوران ها و فروشگاه ای زنجیره ایی عملی شود.

وضعیت همراهان دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

همیشه یکی از مشکلات اصلی علاقه مندان به حضور در دوره های زبان المانی و انگلیسی در اتریش امکان به همراه داشتن خانواده در طول این دوره ها بوده است. خوشبختانه در اتریش این امکان وجود دارد که فرد بتواند همسر و فرزندان زیر 18 ساله خود را به همراه داشته باشد و به تحصیل بپردازد همچنین فرزندان زیر 18 سال فرد متقاضی می توانند به صورت کاملا رایگان در اتریش تحصیل کنند و نیازی به پرداخت شهریه برای مدارس در اتریش نمی باشد.

همچنین همراهان نیز می توانند در اتریش به کار مشغول شوند البته این کار نیاز به گرفتن مجوز می باشد.

مزایا و معایب تحصیل دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

همان طور که قبلا در این نوشتار اشاره شده بود دوره زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش امکان حضور فرد و خانواده اش را در این کشور فراهم می کند. یاد گیری زبان آلمانی و انگلیسی در اتریش به افراد این اجازه را می دهد که با محیط، اداب، رسوم این کشور اشنایی بیشتری پیدا کنند. از معایب این دوره هم می توان به کوتاه بودن دوره اقامت در اتریش اشاره کرد و افراد برای اقامت بیشتر نیاز به پیدا کردن کار یا سرمایه گذاری در این کشور دارند.

در موارد زیر برخی مزایا های این دوره بررسی می شود:

 • این دوره ها هزینه نسبتا کمتری نسبت به شیوه های دیگر برای اقامت در اتریش دارد.
 • خیلی سریع تر می توان زبان المانی و انگلیسی را در محیط یاد گرفت.
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی و شرایط سنی.
 • می توان خانواده خود را (همسر و فرزندان زیر 18 سال) را به همراه داشت.
 • امکان تحصیل رایگان برای فرزندان زیر 18 سال در مدارس این کشور.
 • امکان کار برای فرد متقاضی و همراهان او.
 • اشنایی با محیط این کشور به صورت حضوری جهت سرمایه گذاری.
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به دیگر اقامت ها در این کشور.

بررسی ویزای همراه برای تحصیل در فرانسه

متقاضیان تحصیل در فرانسه می توانند در صورتی که به مدت زمان یک سال اقامت تحصیلی فرانسه را داشته باشند  و مدت زمان یک سال از زمان حضورشان در کشور فرانسه گذشته باشد درخواست الحاق خانواده خود را نمایند . وقتی از خانواده در حقوق بین الملل صحبت به میان می آید منظور همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال هستند. شرایط لازم برای اخذ ویزای همراه عبارتند از داشتن حساب بانکی با مبلغ کافی که نشان دهنده توانایی فرد در حمایت مالی از خود و خانواده  است، داشتن شغل با درآمد ماهیانه بیش از هزار و ۲۰۰ یورو، پس انداز مالی به مدت یک سال و داشتن مسکن مناسب جهت اسکان خانواده خود. افرادی که این شرایط را دارند باید مدارک لازم را تهیه و ارائه نمایند این مدارک عبارتند از فرم درخواست ویزای بلند مدت، ترجمه شناسنامه و سند ازدواج،  نامه تمکن مالی، کپی مدارک جهت اثبات اقامت متقاضی است در فرانسه و همچنین دو قطعه عکس از پاسپورت است.

پرسش و پاسخ متداول در خصوص دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

آیا نیاز به مدرک زبان برای اخذ ویزای اتریش می باشد؟

✔️خیر، در دوره هایی که موسسه ملک پور برای شما در نظر گرفته شما نیازی به هیچ گونه مدرک نمی باشید و  می توانید اقامت اتریش را دریافت کنید.

آیا تحصیل دوره های زبان انگلیسی در اتریش امکان پذیر است؟

✔️بله متقاضی می تواند هم انگلیسی و هم آلمانی در اتریش تحصیل کند. افرادی که قصد دارند از طریق گذراندن دوره های زبان انگلیسی به کشورهای دیگر نظیر آمریکا و کانادا انتقال پیدا کنند، می توانند با شرکت در دوره های زبان انگلیسی در اتریش به هدفشان برسند.

آیا اخذ اقامت اتریش و اروپا از طریق دوره های زبان انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است؟

✔️بله

ایا در دوره های زبان در اتریش امکان داشتن همراه وجود دارد؟

✔️بله، فرد متقاضی می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشد.

هزینه تحصیل در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش چقدر است؟

✔️بسته به نوع تحصیل این هزینه بین 11 هزار تا 14 هزار یورو تغییر می کند.

سخن پایانی درباره دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش

دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش در این نوشتار به طور کلی بررسی شد. اتریش از جمله مهمترین کشورهای اروپایی است که از رشد اقتصادی و رشد اجتماعی زیادی برخوردار است. دوره زبان انگلیسی و آلمانی در اتریش این شرایط را فراهم می کنند که در این کشور به راحتی اقامت بگیرید و همچنین با اشنا شدن با این کشور از نزدیک می تواند کمک به سزایی در تصمیم گیری شما برای سرمایه گذاری در این کشور کند. شما عزیزان نیز می توانید با تماس با موسسه ملک پور و گرفتن مشاوره کاملا رایگان در اسرع وقت به پاسخ های خود دست یابید. همچنین شما می توانید با درج نظرات و یا سوالات خود در قسمت دیدگاه به پاسخ های خود نیز برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *