برای استفاده راحت و سریع تر از وبسایت مؤسسه حقوقی ملک پور به آدرس https://malekpourmie.net/، در این نوشتار بخش های مختلف این وبسایت معرفی می شود.

  • چطور به مقالات مهاجرت تحصیلی به برترین کشورهای جهان دست پیدا کنم؟
  • چگونه می توانم محصولات ویدئویی مؤسسه MIE را خریداری کنم؟
  • در کدام قسمت می توانم سوالاتم را بنویسم و پاسخ بگیرم؟
  • چطور می توانم از روش ها و قوانین مهاجرت به کشور های مختلف اطلاع یابم؟
  • چطور می توانم از مشاورین مؤسسه MIE مشاوره رایگان بگیرم؟
  • چگونه می تونم سابقه مؤسسه MIE را بررسی کنم؟

چطور به مقالات مهاجرت تحصیلی به برترین کشورهای جهان دست پیدا کنیم؟

از منوی اصلی سایت در بالای صفحه، بر روی مهاجرت تحصیلی کلیک کنید. در این منو برای دسترسی سریع تر، تمام مقالات مرتبط با تحصیل در مهم ترین کشورها قرار داده شده است. البته شما می توانید مقالات تحصیلی کشور های دیگر را نیز از طریق منوی قوانین کشور ها بیابید.

چگونه می توانم محصولات ویدئویی مؤسسه MIE را خریداری کنم؟

از منوی اصلی وبسایت در بالای صفحه، بر روی گزینه محصولات ویدئویی کلیک کنید. در این منو لیست محصولات ویدئویی مؤسسه MIE را مشاهده می کنید که با کلیک بر روی دکمه “اطلاعات بیشتر” می توانید متن و ویدئو معرفی محصول را بررسی کنید و اقدام به خرید نمایید.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه نحوه خرید محصولات 

 

در کدام قسمت می توانم سوالاتم را بنویسم و پاسخ بگیرم؟

با کلیک بر روی گزینه “سوالات مهاجرت” از منوی اصلی سایت، می توانید وارد بخش پرسش و پاسخ وبسایت شوید. در این بخش می توانید سوالات خود را مطرح کنید و کارشناسان مؤسسه MIE به صورت رایگان به شما پاسخ خواهند داد. 

چطور می توانم از روش ها و قوانین مهاجرت به کشور های مختلف اطلاع یابم؟

در بخش “مهاجرت، تحصیل، کار، سرمایه گذاری” در منوی اصلی سایت، مقالات مربوط به انواع روش های مهاجرت و قوانین اخذ اقامت و تابعیت به تفکیک کشور نمایش داده شده است. شما می توانید بر روی نام کشور مورد نظر خود کلیک کنید و مقالات مربوط به مهاجرت به آن کشور از روش هایی همچون تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی را مطالعه کنید.

چطور می توانم از مشاورین مؤسسه MIE مشاوره رایگان بگیرم؟

برای اخذ مشاوره رایگان با کارشناسان مؤسسه MIE می توانید بر روی گزینه “تماس با مؤسسه” در منوی اصلی سایت کلیک کنید. یا بر روی دکمه “مشاوره رایگان” در قسمت سمت راست و پایین وبسایت کلیک کنید. شما می توانید از طرق مختلف از جمله تماس تلفنی، تماس از طریق واتس اپ و تکمیل فرم ارزیابی با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

چطور می توانم از آقای ملک پور سوال بپرسم و پاسخ بگیرم؟

شما می توانید در یک فایل ویدئویی سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ را مستقیما از جناب آقای ملک پور، مدیریت مؤسسه MIE اتریش، دریافت کنید. در بخش “بیشتر” از منوی اصلی سایت، بر روی آپلود ویدئو کلیک کنید و فایل سوال خود را بارگزاری کنید.

چگونه می تونم سابقه مؤسسه MIE را بررسی کنم؟

سابقه درخشان مؤسسه MIE را می توانید در گالری ویزاهای وبسایت مشاهده کنید. تصویر ویزاهای اخذ شده به همراه مصاحبه موکلین در این بخش موجود است. از بخش “بیشتر” در منوی سایت می توانید بر روی گزینه “ویزای موکلین” کلیک کنید و وارد گالری ویزاها شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *