سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا، شرایط سرمایه گذاری در استرالیا، بهترین سرمایه گذاری در استرالیا، ویزای سرمایه گذاری استرالیا، اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، ویزای بیزنس استرالیا و بهترین سرمایه گذاری در استرالیا به همراه تمامی شرایط و نکات مهم و اصلی در این مقاله برای شما متقاضیان همیشه همراه گردآوری شده و مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. اگر شما نیز متقاضی سرمایه گذاری در این کشور  از راه های خرید اوراق قرضه یا ثبت شرکت می باشید پیشنهاد می شود، در این مقاله با ما همراه باشید. آیا با خرید ملک میتوان اقامت استرالیا را به دست آورد؟ حداقل سرمایه گذاری در این کشور چه میزان می باشد؟ سرمایه گذاری در بورس استرالیا چگونه است ؟  آيا سرمایه‌گذاری در استرالیا به لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد؟ موسسه مشاوره ای MIE موسسه مشاوره ای MIE با بیش از ۱۵ سال سابقه، مقالات علمی بسیار زیادی را برای شما در وب سایت های رسمی ما گردآوری کرده است تا بتوانید اطلاعات بسیار مفیدی را از این طریق به دست بیاورید. هم چنین این امکان برای شما فراهم شده است که با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری در 30 ثانیه


آنچه در این مقاله می خوانیم

 • کشور استرالیا برای زندگی
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا
 • استاندارد های سرمایه گذاری در استرالیا
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در استرالیا
 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خودحمایتی
 • مزایای سرمایه گذاری در استرالیا
 • معایب سرمایه گذاری در استرالیا
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا
 • سخن پایانی

کشور استرالیا برای زندگی

قبل از سرمایه گذاری در استرالیا بهتر است با شرایط عمومی این کشور بیشتر آشنا شوید تا بتوانید انتخابی درست و منطقی حاصل از آگاهی و علم داشته باشید. زبان رسمی این کشور، زبان انگلیسی می باشد. پایتخت آن کانبرا و یکی از بزرگترین شهر های آن شهر سیدنی می باشد. مردمان این کشور مسیحی هستند و سیستم حقوقی آن نیز بر اساس قانون مشترک بریتانیا می باشد. واحد پول و ارز آن دلار استرالیا است. به لحاظ ساختار دولتی این کشور دارای سلطنتی بر اساس قانون فدرال است و آب و هوای آن نیز در سرتاسر قاره متغیر می باشد و به طور کلی گرم است.

استرالیا به لحاظ مساحتی  7،692،024  کیلومتر مربع است و سرانه تولید ناخالص داخلی 499.35 دلار می باشد. سرمایه گذاری در استرالیا به علت اینکه بیشتر به حالت امتیاز بندی می باشد، شرایط خاص و منحصر به فردی دارد و متقاضیان قبل از هرگونه اقدام برای این کشور می بایست شرایط امتیازی خود را بسنجند. شما در این کشور برای سرمایه‌گذاری نیاز به مدرک زبان با نمره آیلتس ۴.۵ دارید.

پرچم استرالیا
شرایط عمومی استرالیا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از روش های مختلف امکان پذیر می باشد اما می بایست دید که این روش های مختلف آیا نهایتاً منجر به گرفتن اقامت استرالیا و اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای متقاضیان می شود یا خیر. در حال حاضر سرمایه‌گذاران بسیار زیادی از سر تا سر دنیا به خصوص کشورهایی مثل چین روسیه و آفریقا سرمایه خود را به جهت دارا بودن اقتصاد برای اجرای یک کسب و کار به کار می‌گیرند. یرای این که این فرصت سرمایه گذاری را در استرالیا به دست بیاورید حتماً می بایست دارای شرایط و امتیاز های خاصی باشید تا پرونده های سرمایه‌گذاری را در این کشور اجرا کنید. در ادامه شرایطی را که می بایست سرمایه گذاران خارجی داشته باشند، برای شما گفته خواهد شد. یکی از موضوعات بسیار مهم که دارای امتیاز نیز می‌باشد مسئله سن است. افرادی که متقاضی سرمایه گذاری در استرالیا می باشند، می بایست زیر ۴۵ سال باشند.

این افراد باید به زبان انگلیسی در سطح مطالعه تسلط کافی داشته باشند و  بتوانند از خود سابقه کار مدیریتی در چند سال اخیر به همراه طرح تجاری بسیار قوی ارائه نمایند. آن دسته از کسانی که موفق به سرمایه‌گذاری در این کشور می شوند، بعد از گذشت حدود چهار سال که اقامت موقت داشتند، میتوانند برای اقامت دائم نیز درخواست بدهند. تمام پروسه های سرمایه گذاری در کشور  استرالیا بیش از یک سال طول می‌کشد و شرط حضور آن بسیار بالا و حدود ۹ ماه در سال می باشد. یکی از پیشنهادهای ویژه ما برای متقاضیان سرمایه گذاری در استرالیا و یا دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی تهیه ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسابقه مهاجرت می باشد که توسط آقای استاد ملک پور تهیه شده است و در اختیار عموم قرار گرفته است.

فای تصویری موسسه MIE در زمینه اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

فای صوتی این ویدئو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه رمایه گذاری در استرالیا می توانید روی این لینک کلیک کنید.

استاندارد های سرمایه گذاری در استرالیا

قبل از هرگونه سرمایه گذاری در استرالیا بهتر است، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور مورد بررسی قرار گیرد. مباحثی همچون مصادره اموال و امنیت اقتصادی برای  سرمایه گذاری در استرالیا و همچنین نرخ بیکاری و فساد اداری و مالیاتی همراه مسائل مهم دیگر می بایست بررسی شود. اگر استاندارد های سرمایه گذاری در کشوری مورد رعایت عموم قرار نگیرد و یا پایین باشد، نشان دهنده نبود امنیت برای سرمایه گذاری و بالا بودن ریسک سرمایه گذاری در این کشور است. نرخ مصادره اموال که یکی از مهم ترین استاندارد های سرمایه گذاری است و هرچه به عدد1 نزدیک تر شده، امن تر نیز می باشد در ادامه تحت عنوان نموداری بررسی شده است:

 • نرخ مصادره اموال

 • کنترل فساد

سرمایه گذاری در استرالیا

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در استرالیا

قبل از هرگونه سرمایه گذاری در استرالیا بهتر است با یک وکیل مجرب و آگاه به امور مهاجرتی که در زمینه های حقوق بین الملل تجارت تخصص داشته باشد و بتواند مشاوره حقوقی بدهد، مشورت داشته باشید تا با آگاهی کامل و علم در این مسیر قدم بگذارید و همچنین قبل از هر گونه اقدام بهتر است، شاخص های اقتصادی تاثیر گذاری که در این کشور وجود دارد، تولید ناخالص داخلی، پیش بینی رشد سرمایه گذاری، نرخ مالیات، بهره بانکی و شاخص های بسیار مهم و حیاتی دیگر که نهایتا منجر به سود اقتصادی سرمایه گذار می شود، مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین سرمایه گذاران برای اینکه آینده سرمایه خود را بدانند بهتر است، موارد گفته شده را مورد بررسی قرار دهند.

یکی از مسائل مهم بحث مالیات بر درآمد است که بسیار مورد توجه مخصوصاً ایرانیان که عادت به پرداخت مالیات های سنگین ندارند، قرار گرفته است. در استرالیا مالیات بر درآمد بستگی به سطح درآمد افراد نیز دارد و تحت عنوان نموداری مورد بررسی قرار گرفته:

 • مالیات بر درآمد

تولید ناخالص داخلی استرالیا
 • تولید ناخالص داخلی

مالیات بر درآمد استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید ملک در استرالیا

همان طور که مستحضر هستید، یکی از راه های سرمایه گذاری در استرالیا خرید ملک می باشد. این راه یکی از پرطرفدارترین راه‌های سرمایه‌گذاری در این کشور است. نکته حائز اهمیت این است که باید خرید ملک در این کشور نمی توانید اقامت را اخذ کنید . در سال ۲۰۱۵ به علت وجود چینی ها و خرید ملک از سمت آنها دولت استرالیا قوانینی وضع کرد که هر کسی که مجوز دریافت بکند، اجازه خرید ملک در این کشور را داشته باشد. افراد برای خرید ملک در این کشور نیازمند یک اقامت موقت یک ساله می باشند که باید از طرف هیئت بازرسی سرمایه گذاری خارجی در استرالیا دریافت نمایند. این املاکی که خریداری می شود، می بایست در آنها بازسازی صورت گیرد.  حداقل خرید ملک در استرالیا ۷۵۰ هزار دلار می باشد که در هنگام فروش می‌بایست مالیات ملک را نیز از آن پرداخت نمایند. خریداران اجازه ندارند که ملک را جهت بازسازی در این کشور و ساخت و ساز خریداری کنند و اگر کسی بدون مجوز اقدام به خرید ملک بکند جرم محسوب شده و ۱۳۵ هزار دلار استرالیا جریمه می شود و ممکن است به سه سال حبس نیز محکوم شود.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در استرالیا یکی دیگر از راه های کسب اقامت این کشور می باشد. اما شرایط و قوانین بسیار سفت و سختی دارد که در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طبق قانون کسانی که متقاضی ثبت شرکت در استرالیا می باشند می بایست هم مدرک زبان، هم سابقه کار مدیریتی و هم سرمایه ای بالغ بر ۴۰۰ هزار دلار تا دو میلیون دلار را در این شرکت  سرمایه گذاری نمایند. یکی از مهم ترین نکات اصلی که می بایست به آن توجه شود ارائه یک طرح تجاری بسیار قوی می باشد که از طرف سرمایه گذاران اجباری است. این طرح تجاری می بایست به قدری قوی باشد که تولید بازار بین المللی و استخدام کارمندان استرالیایی را در پی داشته باشد. سرمایه گذاری در کشورهای دیگری مثل اتریش و سوئیس این شرایط را ندارد و خیلی کم هزینه تر و کم دردسر تر و پروسه زمانی کمتری را نیز احتیاج دارد و سرمایه تقریباً ۱۵۰ هزار یورو را نیز نیازمند است و کمتر از ۹ ماه پروسه اقامتی و سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت متقاضیان انجام خواهد شد. پیشنهاد می شود که اگر متقاضی ثبت شرکت و گرفتن اقامت هستید برای کشورهای دیگری که شرایط آسان تری مانند اتریش دارند اقدام نمایید.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی

کارآفرینی نیز یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. برای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی ابتدا می بایست امتیازات لازم را کسب نمود. یکی از این امتیازات این است که سن افراد حداقل می بایست زیر ۵۵ سال باشد و این افراد بتوانند یک طرح تجاری بسیار قوی برای این روش ارائه نمایند. مجموع امتیازات می‌بایست به ۶۵ امتیاز برسد. این نوع ویزا تحت عنوان ویزای ۱۸۸ یاد می شود. طبق این ویزا کسانی که می‌خواهند کسب و کاری جدید و نوآورانه در این کشور ایجاد نمایند، ابتدا اقامت موقت دریافت می کنند و بعد از آن به آنها اجازه اقامت دائم داده می شود. افراد می بایست یا یک کسب و کار جدید راه اندازی کنند و یا کسب و کار را توسعه بدهند و یا اینکه می توانند سرمایه حداقل یک و نیم میلیون دلاری را در بخش های منطقه‌ای و یا دولتی استرالیا سرمایه گذاری کنند. بنابراین سرمایه مورد نیاز برای این کار نیز بسیار سنگین و زیاد می باشد و افراد می بایست حداقل ۴ سال را در یکی از ایالت های استرالیا حضور داشته باشند و حداقل دوسال نیز در آن زندگی کنند.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در استرالیا خرید اوراق قرضه دولتی می باشد. سرمایه گذاری در استرالیا از طریق این روش نیز امکان پذیر می باشد و نهایتا نیز اگر شرایط لازم را داشته باشد منجر به گرفتن اقامت می شود. باید توجه کرد که دو نوع اوراق قرضه در استرالیا موجود می باشد:

 یک: اوراق قرضه خزانه داری معامله شده با مبادله

 دو: اوراق بهادار فهرست بهادار فهرست شده خزانه داری مبادله شده

 هر یک از این اوراق های خزانه قرضه دولتی می‌بایست هزار دلار ارزش داشته باشند و می‌بایست حدود ۵ میلیون دلار اوراق قرضه در این کشور خریداری شود که بتوانند از این طریق اقامت به دست بیاورند و به مدت ۴ سال این را حفظ کنند. افراد می بایست در همان ایالتی که اقدام به خرید اوراق قرضه نموده‌اند، اقامت گزینند. تمامی مطالب مربوط به این مقاله مربوط به مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) می باشد و هرگونه کپی برداری از این مقاله هم به لحاظ شرعی حرام است و هم به لحاظ قانونی جرم است و پیگرد قانونی دارد.

سرمایه گذاری در استرالیا از طریق خودحمایتی

خود حمایتی یکی دیگر از روش‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد که اولین‌بار این کلمه توسط استاد ملک پور انتخاب شده و در جاهای دیگر بیشتر با تمکن مالی یاد می شود. این ویزا تحت عنوان ویزای ۴۰۵ یاد می‌شود و قوانین و شرایط خاص خود را دارا می باشد. در خودحمایتی استرالیا فرد محدودیت سنی دارد یعنی حداقل باید ۵۵ سال سن داشته باشد و سرمایه ای بالغ بر ۷۵۰ هزار دلار پشتوانه مالی داشته باشد و درآمد و حداقل حقوق دو سال گذشته آن ۷۵۰ها به  هزار دلار برسد و یک اسپانسر شیپ ایالتی نیز باید داشته باشند و حداقل ۴ سال نیز بتوانند ویزای خود را تمدید کنند. اگر بخواهیم خود حمایتی این کشور را با کشوری مثل اتریش و یا اسپانیا و فرانسه و حتی یونان مقایسه کنیم شرایط استرالیا بسیار سخت تر از باقی کشورها است. به طور مثال خود حمایتی کشوری مثل فرانسه محدودیت سنی ندارد و سرمایه خیلی زیادی نمی خواهد و حتی شرط حضور هم ندارد و افراد مجبور نیستند که طی این ۵ سال در این کشور حضور داشته باشند.

مزایای سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا دارای مزایای بسیار زیادی نیز علی‌رغم داشتن معایب آن می باشد. یکی از مزایای سرمایه گذاری در این کشور فرصت داشتن یک کسب و کار جدید در این کشور و همچنین قابلیت تبدیل شدن ویزای آن بعد از ۴ سال و امکان اخذ اقامت دائم در صورت رعایت شرایط لازم و نهایتاً نیز دریافت پاسپورت این کشور برای متقاضیان مهاجرت به این کشور می باشد. اگر افراد بتوانند موفق به دریافت پاسپورت این کشور شوند موفق به اخذ هشتمین پاسپورت معتبر دنیا شده‌اند و امکان سفر به ۱۶۹ کشور بدون نیاز به ویزا را کسب کرده اند. این مناطق و کشورها عبارتند از آمریکای مرکزی، آمریکای شمالی، کارائیب، آمریکای لاتین، بخش های بسیار زیادی از آفریقا و اروپای غربی و همچنین بسیاری از کشورهای آسیایی است.

معایب سرمایه گذاری در استرالیا

اما معایب سرمایه گذاری درکشور  استرالیا بیشتر از مزایای آن می باشد. به خاطر سنگین بودن سرمایه مورد نیاز در این کشور و طولانی مدت بودن پرونده های سرمایه‌گذاری که بیش از یکسال سال زمان می‌برد و بالا بودن قیمت مستغلات و مسکن و املاک در شهر های بزرگ آن نظیر ملبورن و سیدنی و هم چنین امتیازی بودن آن، محدودیت های سنی و نیاز بودن به مدرک زبان و نیاز به اسپانسر شیپ ایالتی داشتن باعث شده است که استرالیا مقصد و انتخاب خوبی برای سرمایه گذاری محسوب نشود. بهتر است برای سرمایه گذاری کشورهایی نظیر؛ کانادا، اتریش و مجارستان انتخاب شوند که با سرمایه کمتر و شرایط راحت تر امکان گرفتن اقامت را در بهترین کشورهای دنیا برای شما فراهم آورده است.

سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در استرالیا

✅انواع اوراق قرضه در استرالیا کدامند؟

اوراق قرضه خزانه داری معامله شده با مبادله، اوراق بهادار فهرست بهادار فهرست شده خزانه داری مبادله شده.

✅شرایط اخذ اقامت کشور استرالیا  از طریق اوراق قرضه کدامند؟

فردی که خواستار اقامت استرالیا است، می‌بایست حدود ۵ میلیون دلار اوراق قرضه در این کشور خریداری شود که بتوانند از این طریق اقامت به دست بیاورند و به مدت ۴ سال این اقامت را حفظ کنند. یکی دیگر از شروط گرفتن اقامت از این طریق این می باشد که افراد می بایست قطعاً در همان ایالتی که اقدام به خرید اوراق قرضه نموده‌اند، اقامت گزینند.

✅شرایط ثبت شرکت در استرالیا چیست؟

طبق قانون کسانی که متقاضی ثبت شرکت در استرالیا می باشند می بایست هم مدرک زبان، هم سابقه کار مدیریتی و هم سرمایه ای بالغ بر ۴۰۰ هزار دلار تا دو میلیون دلار را در این شرکت  سرمایه گذاری نمایند.

✅حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در استرالیا چقدر است؟

۷۵۰ هزار دلار.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

سرمایه گذاری در استرالیا، شرایط سرمایه گذاری در استرالیا، بهترین سرمایه گذاری در استرالیا، ویزای سرمایه گذاری استرالیا، اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری، ویزای بیزنس استرالیا و بهترین سرمایه گذاری در استرالیا در قالب نمودارها و مطالبی آموزنده و علمی با زبانی شیوا مورد بررسی قرار گرفت و دریافتیم که سرمایه گذاری در استرالیا بیشتر از اینکه مزایا داشته باشد، معایب بسیار زیادی دارد. به خاطر بالا بودن سرمایه مورد نیاز در این کشور و داشتن شرایط سنی و محدودیت ها و امتیاز بندی ترجیح داده می‌شود که برای سرمایه گذاری کشورهای دیگری مانند اتریش و مجارستان انتخاب شود. سرمایه گذاری در کشور استرالیا و همچنین خرید اوراق قرضه در این کشور و راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری آن به صورت تخصصی تر در مقالات دیگر مورد بررسی قرار گرفته است که پیشنهاد می شود تمامی مقالات ما را در این زمینه مطالعه نمایید و همچنین گزینه های دیگری نظیر یوتیوب، آپارات، فیس‌بوک، اینستاگرام و کانال های تلگرامی و دیگر صفحات اجتماعی برای شما وجود دارند که به وسیله آن ها و جستجو کردن کلید واژه سرمایه گذاری در استرالیا به همراه کلید واژه ملک پور می توانید ویدیوهای آموزشی بسیار زیادی را مشاهده نمایید.

3 پاسخ
  • hoseini
   hoseini گفته:

   سلام دوست عزیز. برای سرمایه گذاری در استرالیا از طریق کارآفرینی ابتدا می بایست امتیازات لازم را کسب نمود. یکی از این امتیازات این است که سن افراد حداقل می بایست زیر ۵۵ سال باشد و این افراد بتوانند یک طرح تجاری بسیار قوی برای این روش ارائه نمایند. مجموع امتیازات می‌بایست به ۶۵ امتیاز برسد. این نوع ویزا تحت عنوان ویزای ۱۸۸ یاد می شود. طبق این ویزا کسانی که می‌خواهند کسب و کاری جدید و نوآورانه در این کشور ایجاد نمایند، ابتدا اقامت موقت دریافت می کنند و بعد از آن به آنها اجازه اقامت دائم داده می شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *