قرار است در مقاله کاملا تازه و جدید سرمایه گذاری در برزیل، مطالبی راجع به شرایط سرمایه گذاری در برزیل به شما مطالعه کنندگان این مقاله ارائه دهیم و به شما چگونگی مهاجرت به برزیل را بگوییم و همچنین بگوییم که مراحل اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری به چه صورت است.

 آیا کشور برزیل برای سرمایه گذاری مقصد مناسبی به حساب می آید؟

چه روش هایی برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت برزیل وجود دارد؟

 آیا ویزای سرمایه گذاری برزیل منجر به اخذ اقامت و تابعیت برزیل می شود؟

در سال های اخیر کشور برزیل به دلیل داشتن اقتصاد قوی و به ویژه شرایط عالی اعطای اقامت و تابعیت مقصد سیل عظیمی از سرمایه گذاران خارجی شده است. به همین علت ما تصمیم گرفتیم مقاله ای را به بررسی انواع روش های سرمایه گذاری در کشور برزیل و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل اختصاص دهیم و تمامی اطلاعات مربوط به اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که علاقه مند هستید شرایط خود را به صورت تخصصی برای ویزای سرمایه گذاری برزیل و شرایط اخذ آن بررسی کنید، می توانید با کارشناسان  موسسه مشاوره ای MIE  تماس تلفنی برقرار کنید و با گرفتن مشاوره رایگان بهترین مسیر را برای اخذ اقامت برزیل انتخاب نمائید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در برزیل

عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • کشور برزیل برای زندگی
  • اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری
  • شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل
  • سرمایه گذاری در برزیل با مبلغی کمتر از 40 هزار دلار
  • سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل (سرمایه گذاری 100 هزار دلاری)
  • سرمایه گذاری و خرید ملک در برزیل (سرمایه گذاری 200 هزار دلاری)
  • مزایای سرمایه گذاری در برزیل
  • پرسش های متداول در مورد سرمایه گذاری در برزیل
  • نتیجه گیری در مورد سرمایه گذاری در برزیل
سرمایه گذاری در برزیل

کشور برزیل برای زندگی

کشور برزیل که جزء کشورهای آمریکای جنوبی به حساب می آید، بزرگترین کشور از میان تمام کشورهای آمریکای جنوبی و همینطور آمریکای لاتین محسوب می شود. از نظر مساحت و جمعیت، کشور برزیل به ترتیب پنجمین و ششمین جایگاه را در کل جهان به خود اختصاص داده است. اصلی ترین دلیلی که افراد به سرمایه گذاری در برزیل فکر می کنند، اقتصاد قوی این کشور است. کشور برزیل جزء 7 کشور برتر دنیا از لحاظ اقتصاد قوی و پیشرفته به حساب می آید؛ به عبارتی دیگر پنجمین اقتصاد قوی در دنیا برای کشور برزیل است. آب و هوای متنوع کشور برزیل از عوامل دیگری است که سرمایه گذاران جذب این کشور می شوند.

در کشور برزیل به هیچ وجه آثار و نشانه های نژاد پرستی دیده نمی شود و به همین دلیل است که کشور برزیل کشوری صلح آمیز با تنوع مختلف فرهنگی شمرده می شود. زبان رسمی این کشور پرتغالی است و واحد پول آن رئال پرتغال می باشد. از دلایل بسیار مهم دیگری که خیلی از افراد به سرمایه گذاری در کشور برزیل و مهاجرت به این کشور فکر می کنند، شرایط و مراحل اخذ اقامت برزیل و در نهایت پاسپورت برزیل می باشد که در بخش بعدی به تفصیل به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

flag icon brazil

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی و بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در برزیل روی این لینک کلیک کنید.

شرایط عمومی برزیل

اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه های نسبتا تازه و جدید به جهت مقیم شدن در برزیل، سرمایه گذاری است.. برای سرمایه گذاری در برزیل از سه روش استارت آپ، ثبت شرکت و خرید ملک می توان اقدام کرد. متقاضی ویزای سرمایه گذاری برزیل در صورتی که از طریق یکی از روش های سرمایه گذاری که منجر به اخذ اقامت برزیل می شود، اقدام کند و با سرمایه گذاری در کشور برزیل به ایجاد شغل های محلی در برزیل کمک کرده باشد، می تواند اقامت موقت برزیل را دریافت کند. شخص متقاضی به همراه همسر و فرزندان تا 21 سالگی در ابتدا اقامت دو ساله اخذ می کند که این اقامت هر دو سال تمدید می شود.

این اقامت موقت شرط حضور ندارد، تنها کافی است که در هر دو سال یکبار به کشور برزیل سفر کند. در نهایت بعد از گذشت 9 سال است که شخص موفق به اخذ اقامت دائم برزیل می شود. مهم ترین مسئله ای که در مورد سرمایه گذاری در برزیل وجود دارد، شرایط اخذ تابعیت برزیل و پروسه زمانی آن است و همین موضوع سبب شده است که سیل عظیمی از سرمایه داران خارجی سالانه کشور برزیل را برای مهاجرت خود انتخاب کنند. شخصی که در کشور برزیل سرمایه گذاری می کند و موفق به اخذ اقامت موقت برزیل می شود، با گذشت 4 سال می تواند درخواست تابعیت برزیل و شهروند شدن دهد. لازم به ذکر است که برای دریافت پاسپورت شخص متقاضی باید 6 ماه در سال را در کشور برزیل حضور داشته باشد و به زبان پرتغالی نیز تسلط داشته باشد. البته امکان اخذ پاسپورت پرتغال در مدت زمان کمتر نیز وجود دارد: در صورتی که شما فرزندی در برزیل به دنیا آورید یا اینکه با یک شهروند برزیلی ازدواج کنید، یک ساله می توانید تابعیت برزیل را به دست آورید.

شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در برزیل

به کسانی که متقاضی اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری و علاقه مند به مهاجرت به کشور برزیل هستند، توصیه می کنیم که حتماً قبل از هر گونه اقدامی شاخص ها و استاندارد  های سرمایه گذاری در کشور برزیل را بررسی کنند و پس از آن شروع به سرمایه گذاری در کشور برزیل کنند. اولین و مهم ترین استاندارد سرمایه گذاری نرخ مصادره اموال است، با توجه به جدیدترین آمار نرخ مصادره اموال در برزیل 3 است، این درحالی است که عدد 1 پایین ترین نرخ مصادره اموال را نشان می دهد و بالاترین نرخ مصادره اموال با عدد 7 نشان داده می شود. نرخ فساد دولت برزیل از عوامل تعیین کننده دیگر برای سرمایه گذاری در کشور برزیل است که با توجه به گزارشات اعلام شده نرخ فساد دولت برزیل منفی است و این نشان دهنده عدم وجود فساد در برزیل است. دو شاخص دیگر که برای سرمایه گذاری در برزیل بسیار حائز اهمیت هستند، نرخ تورم و مالیات می باشد. به نمودار زیر که نرخ تورم کشور برزیل را نشان می دهد، توجه فرمائید.

نمودار زیر نرخ مالیات کشور برزیل را از سال 2013 تا سال 2019 نشان می دهد. با توجه به این نمودار، نرخ مالیات در برزیل سیر نزولی داشته است و این موضوع مهم خبر خوبی برای کسانی که قصد اخذ ویزای سرمایه گذاری برزیل را دارند، به حساب می آید.

نرخ مالیات در برزیل

سرمایه گذاری در برزیل با مبلغی کمتر از 40 هزار دلار

با داشتن یه ایده خارق العاده و تازه، می توانید برای سرمایه گذاری و مقیم برزیلی شدن اقدام کنید. در روش استارت آپ، افراد باید بر ایده های نو سرمایه گذاری کنند و شرکت هایی را باید برای سرمایه گذاری انتخاب کنند که هدف آن ها حمایت از طرح های نوآورانه دولت است. مبلغ سرمایه گذاری در این حالت کمتر از 100 هزار رئال برزیل یا 40 هزار دلار است. نکته قابل توجه این است که در این روش افراد انتظار سود دهی نباید داشته باشند. لازم به ذکر است که مقاله سرمایه گذاری در برزیل توسط کارشناسان موسسه مشاوره ای mie به رشته تحریر درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن منع قانونی دارد. کسی که با سرمایه گذاری در شرکت ها و پروژه های نوپا، مبلغی کمتر از 40 هزار دلار سرمایه گذاری می کند، در ابتدا اقامت موقت دو ساله اخذ می کند و هر دو سال امکان تمدید این اقامت وجود دارد.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در برزیل (سرمایه گذاری 100 هزار دلاری)

اگر نقدینگی حساب شما 100 هزار دلار است و تمایل دارید این نقدینگی را بدون استرس به برزیل ببرید، باید قبل از رفتن بدانید که شما با داشتن این مقدار نقدینگی  می توانید به  ثبت شرکت برزیلی بپردازید. شرکتی  بدون از دست دادن  مراحل ثبت شرکت در برزیل به این صورت است که در ابتدا برای شخص متقاضی شرکت به اسم وی ثبت می شود و پس از آن مبلغ 100 هزار دلار را به حساب شرکت انتقال می دهد. نکته قابل توجه در مورد ثبت شرکت در برزیل این است که برای انجام این کار نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی، سابقه کاری و مدرک زبانی ندارد.

علاوه بر این، حیطه کاری شرکت در هر زمینه ای می تواند باشد. پس از ثبت شرکت در برزیل و اخذ اقامت، شخص متقاضی می تواند مبلغ سرمایه گذاری در شرکت را که 100 هزار دلار است در املاک سرمایه گذاری کند ؛ یا اینکه آن را به سپرده های بانکی یا صندوق های یورو یا دلار انتقال دهد. حتی امکان بازگشت سرمایه به کشور مبدأ بعد از دریافت اقامت دائم و پاسپورت وجود دارد. در صورتی که تمایل دارید در مورد ثبت شرکت در برزیل و مراحل کار اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمائید و از شرایط سرمایه گذاری در کشور برزیل از طریق ثبت شرکت مطلع شوید.

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص ثبت شرکت در برزیل

فایل صوتی این ویدیو

سرمایه گذاری و خرید ملک در برزیل (سرمایه گذاری 200 هزار دلاری)

ممکن است حدس زده باشید که خرید ملک و با عبارتی به نام کردن ملک برزیلی با مبلغ 200 هزار دلار نیز شما را به مقیم تبدیل خواهد کرد. امکان سرمایه گذاری در املاک تجاری و مسکونی در هر نقطه از مناطق شهری برزیل وجود دارد. حتی امکان خرید چند ملک مجموعاً به ارزش 200 هزار دلار در برزیل وجود دارد. موضوع قابل توجه در مورد سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک این است که امکان خرید املاک ساخته شده و یا در حال ساخت نیز وجود دارد. در روش سرمایه گذاری و خرید ملک در برزیل به ارزش 1 میلیون رئال برزیل شخص اقامت دو ساله اخذ می کند و بعد از 4 سال می تواند پروسه اخذ تابعیت برزیل را شروع کند. در صورتی که شما عزیزان به ارزش 2 الی 3 میلیون رئال برزیل ملک بخرید، می توانید در مدت 3 سال تقاضای پاسپورت برزیل کنید.

مزایای سرمایه گذاری در برزیل

مسیر سرمایه گذاری در برزیل توسط افرادی انتخاب می شود که به نحوی به برزیل و شهرهای آن به جهت ساختن آینده زیبا علاقه دارند. در کشور برزیل به دلیل داشتن اقتصاد قوی و توریستی بودن، امکان دریافت سود وجود دارد. علاوه بر این مالکیت 100 درصد ملک و بیزینس در برزیل ممکن است. یکی دیگر از مزایای سرمایه گذاری در برزیل این است که شرط حضور ندارد ؛ به این معنا که شما از طریق ثبت شرکت یا خرید ملک در برزیل سرمایه گذاری کرده اید و هم سود از سرمایه گذاری خود دریافت می کنید و هم به حضور شما در برزیل نیازی نیست. از مزایای مهم دیگر سرمایه گذاری در کشور برزیل که باعث می شود افراد به سرمایه گذاری در برزیل فکر کنند، پروسه اخذ پاسپورت برزیل هست که نسبت به بقیه کشورها پروسه کوتاه و راحتی می باشد. قابل توجه است که کشور برزیل دو تابعیتی است و پاسپورت برزیل رنک بالایی در میان پاسپورت های کشورهای دنیا دارد. طبق جدیدترین آمار، با پاسپورت برزیل امکان سفر به 147 کشور از جمله انگلستان، کشورهای آمریکای جنوبی و اکثر کشورهای شنگن بدون نیاز به ویزا وجود دارد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

پرسش های متداول در مورد سرمایه گذاری در برزیل

سرمایه گذاری در برزیل در چه بخش هایی برای ایرانیان وجود دارد؟

به نام کردن سند ملک 200000 دلاری، ثبت یک شرکت فعال برزیلی، پلن استارت آپ

آیا می توان با مبلغ 100000 دلار وارد بازار سرمایه بسیار قوی، برزیل شد؟

بله، با ثبت یک شرکت برزیلی امکان تحقق آرزوی شما وجود دارد.

حداقل مبلغی سرمایه گذاری در برزیل از طریق خرید ملک چقدر می باشد؟

200 هزار دلار حداقل مبلغی است که برای سرمایه گذاری و خرید ملک در برزیل در برزیل نیاز است.

حداقل مبلغی که از طریق آن می توان در برزیل سرمایه گذاری کرد چقدر است؟

40 هزار دلار حداقل مبلغ سرمایه گذاری  در برزیل است که امکان این نوع سرمایه گذاری فقط در پروژه ها و شرکت های نوآورانه است.

آیا شرط حضور برای سرمایه گذاری در برزیل الزامی است؟

خیر در تمامی روش های سرمایه گذاری در برزیل شخص اقامت موقت دو ساله اخذ می کند که شرط حضور ندارد.

امکان دریافت پاسپورت برزیل بعد از چند سال وجود دارد؟

بعد از 4 سال در صورتی که شخص 6 ماه در سال در برزیل زندگی کرده باشد، می تواند درخواست تابعیت کند.

نتیجه گیری در مورد سرمایه گذاری در برزیل

در مقاله فوقانی یک سری دلایل موجه به منظور سرمایه گذاری و انتقال نقدینگی به برزیل ارائه دادیم. کشور برزیل به دلیل اقتصاد قوی که دارد و با توجه به این که هیچ کدام از روش های سرمایه گذاری در برزیل از جمله استارت آپ، ثبت شرکت و خرید ملک شرط حضور ندارد مقصد مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. علاوه بر این، امکان اخذ پاسپورت برزیل که 1 الی 4 سال طول می کشد، مزید بر علت شده است که در سال های اخیر اکثر سرمایه داران کشور برزیل را برای محل سرمایه گذاری خود انتخاب کنند. چنانچه شما عزیزان قصد سرمایه گذاری در برزیل را دارید، می توانید با کارشناسان موسسه مشاوره ای mie ارتباط تلفنی برقرار کنید و شرایط خود را به صورت رایگان و تخصصی برای اخذ اقامت برزیل بررسی کنید. در صورت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط سرمایه گذاری در برزیل و دیگر کشورها سوالات خود را در قسمت دیدگاه سایت مطرح کنید و پاسخ آن ها را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *