سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

در حال حاضر دیده شده است تعدادی از اشخاصی که سرمایه دارند، قصد دارند سرمایه نقد خود را در وارد اروپا و دیگر کشورها نمایند. در میان دسته های سرمایه گذاری، برخی مشتاق انتقال سرمایه خود در رستوران های زنجیره ای می باشند. در واقع آن ها دوست دارند شعبه یک رستوران شناخته شده در خارج از کشور در اختیارشان قرار گیرد. در ادامه درباره راه اندازی رستوران در اروپا، خرید امتیاز مک دونالد و اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای مهم ترین و کلیدی ترین نکات را خدمت متقاضیان سرمایه دار و خدمت سرمایه‌ گذاران ایرانی و هم وطن ارائه خواهیم داد. حال اگر به دنبال اخذ اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرانچایزر می باشید و دوست دارید بانک اطلاعاتی خود را در خصوص مسائل و موضوعاتی چون مک‌ دونالد، ساب وی و غیره افزایش دهید، توصیه عالی ما این است که بعد از مطالعه مقاله سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و مقالات این چنینی با کارشناسان موسسه مشاوره ای و مهاجرتی ام ای ای اتریش ارتباط رایگان بگیرید. همچنین می توانید جهت به دست آوردن جدیدترین اطلاعات در خصوص سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای فرم تماس را به صورت صحیح پر کنید و از این طریق با کارشناسان همیشه آماده ارتباط بگیرید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای در 30 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و انواع مختلف سرمایه گذاری
 • روش سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای
 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و حداقل سرمایه مورد نیاز
 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و اخذ اقامت
 • مزایای سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای
 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و وکیل معتبر حقوقی
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای
 • سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و سخن پایانی

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای

فایل صوتی این ویدیو

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و شرایط عمومی آن

ممکن است به عنوان یک خارجی تمایل به انتقال سرمایه خود در بخش‌ های مختلفی داشته باشید که از جمله مهمترین آن ها، سرمایه‌ گذاری در KFC  می باشد. در ادامه درباره سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ای و موضوعات تخصصی ذکر شده در این بخش از مقاله پیش رو می خواهیم نکاتی خدمتتان ارائه دهیم. در حالت کلی، سرمایه‌ گذاران به ۲ صورت می‌ توانند نقدینگی خود را وارد بازار سرمایه کشور مقصد نمایند. سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای و به بیانی راه اندازی رستوران در اروپا مورد تقاضای جمعیت کثیری از ایرانیان و خارجیان می باشد. شایان ذکر است که برای سرمایه‌ گذاری در خارج از کشور لازم است که حضور فیزیکی خود را در بازار سرمایه کشور مقصد تیک بزنید. البته برای سرمایه‌ گذاری نیازی نیست که در کشور مقصد و بازار سرمایه آن بمانید. شما می توانید از راه دور بر سرمایه خود نظارت داشته باشید. خوشبختانه، مسیر سرمایه‌ گذاری در اکثر مواقع شما را به اقامت دائم نزدیک می‌ کند. گفتنی است که، اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای تحت شرایط بخصوصی وجود دارد. در ادامه انواع سرمایه‌ گذاری و ریز جزئیات خرید امتیاز مک دونالد در موضوعات زیرین مقاله سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ای مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و انواع مختلف سرمایه گذاری

پیش تر بیان کردیم که سرمایه‌ گذاران از ۲ طریق فرصت غوطه ور شدن در بازار سرمایه کشور مدنظر را دارند. به طور معمول، سرمایه گذاری ممکن است Passive باشد و یا ممکن است Active باشد. درباره هر دو حالت در زیر این نوشتار، نکات تخصصی قرار داده ایم.

 • سرمایه‌ گذاری Passive

  در این نوع سرمایه‌ گذاری تنها کافیست که سرمایه نقد خود را به خارج از کشور و بخش خاص انتقال دهید. به عنوان یک مثال اساسی و مختصر، جهت سرمایه‌ گذاری از طریق خرید ملک در خارج از کشور تنها لازم است که مبلغ تعیین شده ای را به بخش املاک وارد کنید و در دفتر اسناد رسمی سند ملک مشخص شده را به نام خود ثبت نمایید. خرید ملک خارق العاده ترین نوع سرمایه گذاری می باشد که در بیشتر مواقع به شما سود زیادی می رساند.

 • سرمایه‌ گذاری Active

   شخصی که این نوع سرمایه گذاری را برای اقامت دائم اروپا انتخاب می کند، می بایست بداند که حضور آن در تمامی مراحل سرمایه گذاری و پس از راه اندازی بیزینس نیز ضروری می‌ باشد. به عنوان یک مثال تخصصی و بسیار کوتاه می توان گفت که، در سرمایه‌ گذاری در رستوران های زنجیره ای لازم است که، شخص به عنوان صمت سطح بالا، بالای سر سرمایه خود حضور داشته باشد. در واقع سرمایه‌ گذار بایستی به عنوان مدیر بر بیزینس فعال خریداری شده و کارمندان خود مستقیماً نظارت داشته باشد. قابل ذکر است که علت اصلی سود مک دونالد، ساب وی و امثالهم این است که، صاحبان آنان اکثر وقت خود را صرف حضور در بخشی که خریداری نموده اند، می کنند.

روش سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای

یکی از دلایل واضح و پررنگ سرمایه‌ گذاری درKFC و یا مک دونالد این است که، چنین محل های خاصی علاوه بر این که خدمات ۲۴ ساعته به شهروندان ارائه می‌ دهند، جای پارک نیز در اختیار آنان قرار می‌ دهند. اشخاصی که به چنین محل هایی مراجعه می‌ کنند، می‌ دانند که زودتر از آن چه که تصور دارند، سفارش غذای آنان آماده می‌ شود. در واقع صاحبان چنین محل‌ هایی با برنامه ریزی بسیار دقیق پیش می‌ روند. مشتریان علاوه بر غذا می توانند، قهوه و یا نوشیدنی‌های دیگر سفارش دهند. در چنین محل هایی لازم است مدیر همه روزه بر کارمندان و مشتریان نظارت داشته باشد. به چنین سرمایه‌ گذاری‌ هایی اکتیو می گویند. از آن جا که درخواست برای راه اندازی رستوران در اروپا بسیار بالا و بیش از حد تصور است، کسب نمایندگی تقریباً غیر ممکن می باشد. ولی اگر از یک وکیل راه اندازی رستوران زنجیره‌ ای کمک بگیرید، تا حد زیادی کسب نمایندگی برایتان ممکن می شود. ولی در نظر داشته باشید که هیچ روشی صددرصد شما را به مقصد نمی‌ رساند و ممکن است به سودی که در ذهنتان بدان فکر می کنید، دست نیابید. بنابرین تمامی جوانب سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای را در نظر بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای می توانید روی این لینک کلیک کنید.

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و حداقل سرمایه مورد نیاز

به طور قطع، می دانید که حداقل سرمایه مورد نیاز برای بخش های مختلف بسیار متفاوت می‌ باشد. به عنوان مثال سرمایه اولیه برای خرید امتیاز مک دونالد با سرمایه اولیه برای خرید امتیاز KFC یکسان نمی باشد. علاوه بر این ممکن است، سرمایه لازمه برای راه اندازی رستوران های زنجیره ای در یک کشور اروپایی کمتر و یا بیشتر از دیگر کشورهای اروپایی باشد. به عنوان مثال، تعدادی از کشورها از سرمایه‌ گذاران می‌خواهند که مبلغ ۷۰ الی ۱۰۰ هزار یورو را وارد بازار سرمایه نمایند. لطفاً دقت کنید که، در سرمایه‌ گذاری هیچ چیزی قطعی نیست. ممکن است میزان سرمایه ای که انتقال داده اید، پس از گذشت مدت زمانی با سود بالاتر به شما باز گردد. همچنین ممکن است سرمایه شما کاملاً از بین برود.

موسسه حقوقی ملک پور از سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی می خواهد که قبل از تنظیم برنامه به جهت سرمایه گذاری در خارج از کشور و در اروپا در یک سری دوره‌ها شرکت کنند و تجربه کار در رستوران داشته باشند. زیرا سرمایه‌ گذار با شرکت در دوره ها و کسب تجربه دقیقا مطلع می شود که سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای برای شرایط اکنونش مناسب می باشد یا خیر. شایان ذکر است که، این موسسه ویدیو گام به گام اخذ اقامت را تهیه نموده و در اختیار مهاجرین قرار داده است. مطمئنا بانک اطلاعاتیتان با خرید این محصول در خصوص انواع سرمایه گذاری ها و انتخاب مسیر درست افزایش می‌ یابد. در حالت کلی، شما به اختیار و با توجه به شرایطتان اجازه دارید با انتقال ۷۰ الی ۱۰۰ هزار یورو به بازار سرمایه کشورهای اروپایی، بخشی از امتیاز ساب وی را از آن خود کنید. البته اگر مد نظر شما خرید مک دونالد است، باید ۱ الی ۲ میلیون یورو را وارد بخش مربوطه نمایید.

این مقاله توسط موسسه ملک پور (موسسه MIE اتریش) تهیه و تنظیم شده است و از خوانندگان آن درخواست می دارد بدون ذکر منبع از آن کپی برداری ننمایند چراکه کپی برداری بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است.

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و اخذ اقامت

قطعاً با تمرکز بر عناوین پیشین مقاله سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای دریافتید که، به منظور راه اندازی رستوران در اروپا و به عنوان مثال خرید امتیاز مک دونالد نیاز است یک سری مراحل پر از فراز و نشیب را طی کنید. خرید امتیاز ساب وی، مک دونالد و امثالهم در نگاه اول ممکن است راحت به نظر برسد. ولی به دلیل این که وجود نمایندگی ها بسیار بیشتر از حد انتظار است، نمی‌توان به راحتی پا در چنین مسیری گذاشت. با وجود تمام شرایطی که ذکر شد، عده‌ای مصمم هستند در رستوران‌ های زنجیره‌ ای سرمایه‌ گذاری کنند و اقامت دائم اروپا از طریق اخذ نمایندگی یا فرانچایزر را به دست آورند. از طریق خرید امتیاز مک دونالد، KFC و… می‌ توان به اقامت کشور مقصد دست یافت. به این صورت که شما ابتدا باید مجوز اقامت موقت کشور مدنظر را به دست آورید، سپس لازم است در دوره‌ های خاص شرکت کنید و بعد از آن امکان تغییر اقامت موقت به اقامت دائم سرمایه‌ گذاری وجود دارد. ولی اگر کشور انتخابی شما سوئیس باشد، از همان بدو امر اجازه انجام سرمایه‌ گذاری اصلی را خواهید داشت.

مزایای سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای

اگر انتخاب شما برای خرید امتیاز، مک دونالد باشد، می بایست قبل از سفر به کشور مقصد و قبل از خرید امتیاز راجع به مزایای آن تحقیق کنید. اگر مزایای آن پررنگ بود و نکات منفی آن بسیار کمرنگ بود، می توانید آسوده‌ تر از قبل پا در مسیر سرمایه گذاری بگذارید. یکی از بارزترین و حائز اهمیت ترین مزایای خرید امتیاز مک دونالد این است که، مسئولین مک دونالد بر روی ملک سرمایه‌ گذاری می‌ کنند. بدین صورت که شخص خارجی برای رسیدن به نمایندگی مک دونالد موظف است، سند ملک رستورانی را به نام خود کند و اجاره ای که از مک دونالد خود دریافت می‌ کند را به مدیر مک‌ دونالد بپردازد. شاید برایتان سوال پیش آید که چه دلیلی دارد شخص سرمایه گذار ملک رستورانی را به نام خود کند و از این طریق اقدام به خرید امتیاز مک دونالد نماید. دلیلش این است که، رستوران هایی چون: مک دونالد و امثالهم هزینه بسیار زیاد و هنگفتی را برای تبلیغات متقبل می‌ شوند. اگر آنان چنین چیزی را از سرمایه‌گذار خارجی نخواهند، ممکن است هزینه‌ ای که برای تبلیغات صرف می‌ کنند از بین رود. به عنوان مثال، اگر سرمایه‌ گذار در یک محل نماند و همواره به دنبال تغییر مکان باشد ممکن است، هزینه تبلیغات مک دونالد از بین برود.

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و وکیل معتبر حقوقی

وکیل راه اندازی رستوران زنجیره‌ ای به دلیل این که از صفر تا صد مراحل و شرایط راه اندازی رستوران های متنوع در اروپا مطلع می باشد، قطعاً گزینه عالی به جهت یاری شما در مسیر سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای و یا راه اندازی رستوران در اروپا به شمار  می آید. تیم حقوقی ملک پور به دلیل برخورداری از رزومه بسیار درخشان و به دلیل ارتباط نزدیک با وکیل راه اندازی رستوران زنجیره ای، بهترین راهنمای شما سرمایه داران عزیز می باشد. این موسسه به شما می گوید که کدام مسیر به نسبت دیگر مسیرها برای سرمایه گذاری و خرید امتیاز مک دونالد و امثالهم مناسب‌ تر است. تیم حقوقی ملک پور مقاله سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای را با تلاش به تدوین درآورده است، لذا کپی برداری از آن جایز است.

سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای

✅انواع سرمایه گذاری در خارج از کشور بخصوص کشورهای اروپایی کدام است؟

در سرمایه گذاری Passive نیازی نیست سرمایه‌ گذار خارجی حضور خود را در بازار سرمایه کشور مقصد به صورت مداوم و همه روزه تیک بزند ولی در سرمایه‌ گذاری Active، لازم است سرمایه دار در کشور بماند و به فعالیت کارکنان از نزدیک نظارت داشته باشد.

✅حداقل سرمایه لازمه به جهت راه اندازی رستوران در اروپا چه مقدار است؟

۷۰ الی ۱۰۰ هزار یورو

✅به طور تقریبی سرمایه اولیه مورد نیاز جهت خرید امتیاز مک دونالد چه مقدار می باشد؟

۱ الی ۲ میلیون یورو

✅حائز اهمیت ترین مزیت راه اندازی رستوران در اروپا کدام است؟

حائز اهمیت ترین مزیت در حال حاضر، به نام کردن سند ملک رستوران به نام خود می باشد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سرمایه گذاری در رستوران های زنجیره ای و سخن پایانی

درمقاله سرمایه‌ گذاری در رستوران های زنجیره ای، نکات مثبت خارق العاده ای وجود داشت. ولی در کنار نکات مثبت شما به عنوان یک سرمایه گذار می بایست در این خصوص تامل کنید که، آیا رستوران مدنظر شما سالانه سود بسیاری به دست می آورد و یا سود کم و ناچیز ی به دست می‌ آورد؟ مقاله حاضر را به جهت پاسخ به بخش عمده ای از سوالات شما در خصوص سرمایه گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ای ارائه دادیم. اگر قصد دارید که از طریق افتتاح رستوران به اروپا بروید و طعم بی نظیر غذاهای محلی را بچشید، و از همه مهمتر با زبان بومی کشور مقصد آشنا شوید، توصیه می‌ کنیم؛ با مشاورین موسسه مهاجرتی ام آی ای اتریش تماس گرفته و از آنان بخواهید که درباره تمامی مراحل خرید امتیاز رستوران مدنظر شما، اطلاعات جدید در اختیارتان بگذارند. جهت کسب مهمترین اطلاعات و به عبارتی برای اخذ مشاوره لازم نیست هیچ گونه هزینه‌ ای را متقبل شوید. زیرا امکان اخذ مشاوره اولیه رایگان برای شما همراهان همیشگی وجود دارد. شما عزیزان جهت رفع ابهامات خود در زمینه انواع رستوران ها نیز می توانید به بخش دیدگاه مقاله رجوع کنید و از این طریق به صورت پرسش و پاسخ، با مشاورین همیشه آماده ارتباط بگیرید. روشن نمودن ستاره های طلایی زیرین سبب می‌شود ما همه روزه مسیر رو به رشدی را طی کنیم. لطفاً در صورت راضی بودن از مقاله سرمایه‌ گذاری در رستوران‌ های زنجیره‌ ای ۵ ستاره زیر را روشن کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *