سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در فنلاند ، مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری ، اخذ اقامت و تابعیت فنلاند از طریق روش های سرمایه گذاری ، بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در فنلاند ، مزایا و معایب سرمایه گذاری در این کشور و انواع روش های سرمایه گذاری در کشور فنلاند در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. شرایط اصلی سرمایه گذاری در فنلاند چگونه است؟  آیا استاندارد های سرمایه گذاری در کشور فنلاند شرایط مناسبی دارد؟ آیا با انجام سرمایه گذاری می توان به اقامت  این کشور رسید؟ در این مقاله تلاش شده است به تمامی پرسش های فوق و دیگر پرسش های مشابه دراین  زمینه پاسخ داده شود. پروسه های سرمایه گذاری در این کشور از این طریق دارای نکات و ریز کاری های فراوانی بوده و انجام پروسه های آن نیاز به اطلاعات کامل و بهره گیری از وکلای مقیم در فنلاند می باشد. موسسه حقوقی ملک پور با بهره گیری از برترین وکلای اروپایی آمادگی خود را برای مشاوره و انجام پروسه های سرمایه گذاری بین المللی و کسب درآمد ارزی اعلام می دارد. شما بزرگواران همواره می توانید با دفاتر این موسسه ارتباط برقرار نموده و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب این موسسه بهره مند گردید.

سرمایه گذاری در فنلاند

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در فنلاند
 • مراحل سرمایه گذاری در فنلاند
 • استاندارد های سرمایه گذاری
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند
 • مزایای سرمایه گذاری در فنلاند
 • معایب سرمایه گذاری در فنلاند
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در فنلاند
 • سخن پایانی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه سرمایه گذاری خارج از کشور

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه سرمایه گذاری خارج از کشور

درباره کشور فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند این کشور با جمعیت ۵٫۴ میلیون نفر و مساحت ۳۳۸٫۱۴۵ کیلومتر ،هشتمین کشور در اروپا از نظر وسعت می باشد. پایتخت کشور فنلاند شهر  هلسینکی و واحد پول این کشور یورو است. فنلاند یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا است. فرصت های مناسب مختلفی شرایط را  برای سرمایه گذاری در صنعت و فن آوری در فنلاند بوجود آورده است. ثبات اقتصادی و به رسمیت شناختن حقوق سرمایه گذاران خارجی یکی از دلایل مهم و موثر زمینه ساز  اقدام به  سرمایه گذاری در این کشور می باشد. فنلاند و دانمارک از نظر شاخص فساد اقتصادی جزء  کشور هایی با کمترین فساد اقتصادی بوده اند. اقتصاد این کشور تا حد زیادی وابسته  به صادرات میباشد و بحران های اقتصادی اروپا هم بی تاثیر در صادرات این کشور نبوده  است.

از نقاط قوت اصلی کشور فنلاند عبارتند از : نیرو های کار تحصیل کرده ، اقتصادی پویا مبتنی بر علم و نوآوری، ثبات اقتصادی و عدم فساد در نظام اقتصادی و سیاسی، موقعیت استراتژیک در مرکز منطقه پویای اقتصادی شامل روسیه، کشورهای اسکاندیناوی و بالتیک، گرایش آن نسبت به فناوری سطح بالا و بستر مناسب تحقیق و توسعه .

پرچم فنلاند

مراحل سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و مراحل انجام آن در این بند مورد بررسی قرار میگیرد ،در نظر داشته باشید که در مرحله ی اول سرمایه اولیه به مبلغ صد هزار یورو باید در کشور مبدا در حساب فرد متقاضی  باشد ، این مبلغ به منظور سرمایه اولیه سرمایه گذاری در فنلاند میباشد ، که این مبلغ باید در حساب نزد بانک بوده  ونباید  در موسسات مالی و اعتباری و یا به صورت اموال غیر منقول ( ملک ) باشدکه در غیر این صورت  امکان ارائه مدارک به آن کشور را  نخواهد داشت . نکته بسیار مهم اینجا است که این مبلغ باید در حساب کوتاه مدت نزد بانک قرار داشته باشد  . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و جمع آوری شده ، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.همچنین اگر حساب بانکی بنام  دو نفر شخص حقیقی باشد و یا به هر نحوی غیر قابل برداشت باشد امکان ارائه ان را نخواهیم داشت .

مرحله  بعدی و یکی از  مهمترین مراحل در سرمایه گذاری در کشور فنلاند در نظر داشتن یک بیزینس پلن در این روش است . باید بدانید  برای اینکه بیزینس پلن شما سود ده و همچنین مورد نیاز این کشور باشد . در این مرحله شاید این سوال برای شما پیش بیاید که شما چه مقدار مالیات خواهید داشت ، اینکه چه مقدار سرمایه اولیه لازم است ، یا اینکه شما چه مقدار سود در سال بدست میآورید ؛ همه و همه در ابعاد بیزینس پلن شما گنجانده میشود.

فنلاند تنها کشور شمال اروپا است که انجام معاملات با واحد پول  یورو صورت میگیرد و همچنین نرخ تورم بسیار پایینی دارا میباشد،  شرایط نظام پولی و اقتصادی با ثبات باعث شده تا حکومت فنلاند از متقاضیان سرمایه گذاری در کشور فنلاند بسیار حمایت کنند همه این عوامل  سبب شده است تا زمینه فعالیت های اقتصادی و همکاری فنلاند با  اکثر کشور های اروپایی با استفاده از واحد پول یورو  بصورت سود آور و موثر فراهم  شده است .

شاید بهترین راه برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور فنلاند این باشد که در ابتدا یک سفر توریستی و یا یک دوره زبان در این کشور بگذرانید و بعد از آن اقدام به سرمایه گذاری در کشور فنلاند نمایید ، زیرا داشتن یک بیزینس پلن موفق در این روش موثر ترین و کارآمد ترین نکته حائز اهمیت در این راه خواهد بود .

استانداردهای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در فنلاند و اقدام برای سرمایه گذاری در این کشور نیازمند آن است که باید حتما بدانید  که فنلاند از نظر استاندارد های سرمایه گذاری در چه شرایط و جایگاهی که  در دنیا قرار گرفته است. یکی از مهمترین نکات برای سرمایه گذاران خارجی داشتن اطمینان از امنیت کشور، چگونگی برخورد دولت با سرمایه گذاران خارجی و همچنین نظام حقوقی و مصادر اموال در این رمینه است . کشور فنلاند جزء کشور هایی است که در آن تبعیضی بین شهروندان فنلاندی و اتباع خارجی دیده نمیشود و به همین دلیل متقاضیان زیادی تمایل به سرمایه گذاری در آن کشور را دارند و همچنین یکی از عوامل تاثیر گذار جذب افراد برای  سرمایه گذاری در این کشور این مطلب است که ریسک مصادره اموال در کشور فنلاند عدد یک می باشد و این میزان نشان دهنده ی وجود امنیت بالا برای متقاضیان سرمایه گذاری خارجی میباشد .

میزان ریسک سرمایه گذاری در بازه سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ در نمودار زیر نمایش داده شده است.

 • رشد ناخالص داخلی

مصادره اموال فنلاند

شاخص های اقتصادی تأثیر گذار

سرمایه گذاری در فنلاند می تواند یکی از بهترین  فرصت هایی باشد که در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. شاخص های مهم و با اهمیت  مورد توجه  سرمایه گذاران خارجی همچون عبارتند از : تولید ناخالص داخلی، مالیات و نرخ بیکاری.این عوامل مهم را بررسی می کنیم :

 • تولید ناخالص داخلی

از عوامل مهم شاخص های تاثیر گذار جهت سرمایه گذاری در یک کشور خارجی، میزان و نرخ تولید ناخالص داخلی آن کشور است. رشد تولید ناخالص داخلی فنلاند بر اساس آمار ۱۸۵٫۹ میلیارد یورو و سرانه آن ۲۷۱۰۰ یورو می باشد. در نمودار زیر تولید ناخالص داخلی مشاهده می نمایید.

تولید ناخالص داخلی فنلاند
 • نرخ مالیات

یکی دیگر از شاخص های مهم برای سرمایه گذاری در یک کشور، در نظر داشتن نرخ مالیات آن کشور برای فرد متقاضی  می باشد. هر چقدر میزان مالیات بالا باشد، سود سرمایه گذاری کاهش می آید ولی کشور فنلاند نسبت به سایر کشور های اروپایی از مالیات کمتری برای سرمایه گذاری برخوردار است ، نمودار زیر نشان دهنده مالیات کشور فنلاند می باشد. همانطور که مشاهده می کنید نرخ مالیات در فنلاند در سال 2016 تنها 15.4 درصد بوده است، که نسبت به نرخ مالیات سایر کشور های اروپایی که بر روی نرخ 20 درصد است ، به نسبت کمتر است.

 • نرخ بیکاری

یکی دیگر از عوامل مهم به منظور سرمایه گذاری در کشور فنلاند نرخ بیکاری آن است. هر چه نرخ بیکاری یک کشور پایین تر رونق کار و چرخه اقتصاد آن کشور پویا تر و بهتر می باشد. کشور فنلاند دارای نرخ بیکاری 6 در سال 2019 بوده است . به این معنی که در سال 2019 در کشور فنلاند از هر 100 نفر به طور میانگین 6 نفر بیکار وجود داشته است. نمودار زیر نشان دهنده نرخ بیکاری فنلاند در سال های اخیر می باشد.

نرخ بیکاری فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک در این زیر عنوان بررسی می گردد و توضیح اجمالی در خصوص شرایط آن برای شما بزرگواران تشریح می گردد. در انجام پروسه های سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در فنلاند  فرد متقاضی نیازمند داشتن اقامت است. در سال ۲۰۰۰ دولت از الزاماتی استفاده کرد که شخصی که ساکن و بومی کشور فنلاند نیست، باید مجوز خرید یک ملک را از  کشور فنلاند بگیرد تا از  نظر حقوقی افراد خارجی و غیر بومی را همانند افراد فنلاندی قرار گیرند . نکته حائز اهمیت در خصوص خرید ملک در کشور فنلاند این است که برای افراد غیر فنلاندی، محدودیتی برای خرید ملک  در جزایر آلنده وجود دارد  و بایستی از Aland  فین ها اجازه کسب نموده  تا بتوانند ملکی را در آلنده خریداری بنمایند .

از طریق اخذ وام میتوان اقدام به خرید ملک در فنلاند نمود . بیشتر املاک توسط وزارت مسکن و توسعه فنلاند احداث میشوند. بهتر است بدانید برای  سود دهی در این کشور از طریق خرید ملک می توان آپارتمان های کوچک را در مناطق شهری هلسینکی خریداری نموده و به دلیل شرایط ایده آل این منطقه برای سرمایه گذاری مناسب میباشد.  به جزء هزینه خرید ملک هزینه های مالیات نیز اضافه می شود که نرخ مالیات در زمینه ملک و املاک در این کشور در زیر به آن اشاره شده است:

 • نرخ مالیات بر انتقال اموال ( به عنوان مثال خانه و یا زمین ) با نرخ ۴%

 • اوراق بهادر ( مانند سهام در یک شرکت مسکن هنگام خرید آپارتمان) ۲%

مالیات انتقال معمولا توسط خریدار پرداخت می شود. خریداران خانه اول از مالیات انتقال تحت هر شرایطی معاف می باشند.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در فنلاند به شما امکان اخذ اقامت فنلاند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را به سریعترین و کارآمد ترین شیوه ممکن  می دهد. کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور می توانند توصیه های ارزشمند و روش های مقرون به صرفه ای که دراین راه به شما کمک میکند به شما ارائه دهند. مراحل سرمایه گذاری در فنلاند به این شکل می باشد که  شخص با مبلغی معین، می تواند اقدام به خرید تجارت نموده که البته باید مبلغ قابل توجهی باشد. در بررسی این مسائل و تصمیم گیری قطعی و انتخاب محل مناسب شرکت های معتبری وجود دارند که اشخاص را در خرید راهنمایی و گزینه هایی را معرفی می نمایند و یا به افرادی که باید یک طرح اقتصادی ارائه بدهند و آن طرح باید مورد تائید دولت فنلاند واقع شود کمک می کنند.

 • شرکت مطلوب و مناسب از نظر سرمایه گذاران خارجی

  شرکت با مسئولیت محدود یا شرکت سهامی عام

 • نوع موسسه مطلوب از نظر سرمایه گذاران خارجی

  شرکت با مسئولیت محدود

 • شرکت های خارجی اصلی

  اطلاعات مربوط به سرمایه گذاری در فنلاند در وب سایت فنلاند موجود است.

اصلی ترین منابع آماری در کشور فنلاند عبارتند از  : اداره آمار فنلاند،  آمار مالی تحقیق و توسعه توسط دولت فنلاند.

گفتیم که یکی از راه های سرمایه گذاری در فنلاند ثبت شرکت دراین کشورمیباشد  که فرد متقاضی ملزم  به ارائه بیزنس پلن یا طرح کسب و کار بوده و این طرح باید توسط دولت مورد تایید قرار گیرد. از آن جهت که حساب بانکی بخش مهمی از تاسیس شرکت می باشد و قوانین سختی در زمینه پول شویی همه ساله در فنلاند اعمال میشود .و همچنین بایستی قبل از باز کردن حساب در فنلاند اسناد مختلفی در زمینه حساب بانکی ارائه شود. ثبت شرکت در فنلاند به چند طریق امکان پذیر بوده که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:

 • ثبت شرکت با مسولیت محدودOY

  سرمایه گذاری اولیه برای ثبت این نوع  از شرکت مبلغ ۲۵۰۰ یورو بوده  و مدیریت آن یک نفر می باشد و تصمیم گیری شرکت توسط سهامداران صورت میگیرد.

 • ثبت شرکت با سهامی عام

  ثبت این نوع شرکت نیاز به حداقل سرمایه اولیه ۸۰ هزار یورو میباشد و بایستی یک هیئت مدیره و سه عضو داشته باشد.  این نوع شرکت در لیست اوراق بهادر هلسینکی می باشد و نرخ مالیات آن ۲۶ درصد است. تفاوت این شرکت با مسئولیت محدود در این است که در شرکت سهامی عام، سهام آن قابل فروش و انتقال است.

 • ثبت شرکت از طریق نمایندگی

  یک شرکت یا کمپانی که به صورت بین المللی قصد تاسیس شعبه در کشور فنلاند دارد، می تواند بوسیله ثبت شعبه در کشور فنلاند فعالیت داشته باشد میبایست محلی برای آن در نظر گرفته شود و مجوز NBRP اخذ نماید.

ایجاد شرکت و فعالیت در فنلاند نیاز به اسناد، بیزنس پلن و حساب بانکی داشته  و بعد از آن جلسه ای به همراه هیئت مدیره برگزار می شود و نیاز به کپی پاسپورت صاحبان الزامی می باشد. برخی از اصلی ترین و مهمترین مدارک جهت ثبت شرکت در کشور فنلاند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارائه بیزنس پلان با جزییات کامل شرایط بیزینس
 • تکمیل فرم های ثبت نام شرکت در فنلاند
 • حداقل ۲۵۰۰ یورو سرمایه

 • تاییدیه ارزش سهام
 • داشتن حساب بانکی در فنلاند

اصلی ترین مراحل ثبت شرکت در کشور فنلاند به صورت گام به گام به شرح زیر می باشد.

 • تکمیل فرم ها و ارسال آن به وزارت بازرگانی
 • دریافت تایید از وزارت بازرگانی فنلاند
 • تایید بیزنس پلن توسط وزارت بازرگانی در فنلاند

 • تعیین وقت سفارت و مراجعه به سفارت فنلاند برای درخواست ویزا
 • حضور در فنلاند و انجام بقیه پروسه ثبت شرکت در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کارآفرینی

برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کار آفرینی ، افرادی که عضو اتحادیه اروپا هستند بدون نیاز به ویزا می توانند در این زمینه فعالیت داشته باشند و کسب وکار راه اندازی کنند. برای افرادی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، بایستی در ابتدا مجوز ورود به کشور فنلاند  را اخذ نموده  و در مرحله بعدی برای انجام فعالیت تجاری و کار آفرینی اثبات سود دهی را داشته باشد و برای اخذ اقامت از این راه باید شخص در شرکت در فنلاند اشتغال داشته باشد. در صورت تمایل برای کارآفرینی باید فعالیت مورد نظر جزء موارد زیر باشد:

 • افرادی که دارای شرکت استارتاپ هستند
 • اشخاصی که دارای شرکت خصوصی TOIMINIMIYRTYS می باشند
 • افرادی که در شرکت AY شراکت دارند

 • افراد زیر نظر شرکت با مسئولیت محدود
 • افراد سهامدار در سمت ریاست و مدیریت شرکت

برای درخواست اقامت از طریق کار آفرینی در فنلاند روش کار به این شکل می باشد که در ابتدا فرد متقاضی در خواست خود را به مرکز   ELY(مرکز امور معیشت فنلاند ) ارسال میکند تا در این مرکز بررسی شود و میزان سود دهی شرکت بر اساس بیزنس پلن یا طرح کسب و کار ارزیابی شود و در نهایت این مرکز در مورد اجازه زندگی در فنلاند تصمیم گیری کرده و رأی نهایی را صادر می کند.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه موضوع این زیر عنوان می باشد. به صورت کلی اوراق قرضه به صورت پروسه خرید مستقیم اوراق دولتی از دولت می باشد و به واسطه آن فرد اقامت خود را دریافت می نماید . سرمایه گذاری در فنلاند از طریق اوراق قرضه مستقیما به میزان سرمایه گذاری بستگی دارد.  در نمودار زیر شرایط تغییرات اوراق قرضه در کشور فنلاند نمایش داده شده است. نشان دهنده تغییرات اوراق قرضه می باشد.

 • تغییرات اوراق قرضه

بررسی اخذ اقامت و تابعیت

فرایند اخذ اقامت فنلاند از روش های مذکور در زمینه سرمایه گذاری به این صورت می باشد که متقاضیان بایستی پنج سال در این کشور به صورت قانونی زندگی کرده و سپس می توانند درخواست دهند. یکی از راه های سرمایه گذاری در فنلاند خرید ملک است ولی توجه داشته باشید فقط با خرید  ملک میتوان به  سود دهی دست یافت . در خصوص سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت بایستی فعالیت و سود دهی داشته باشد و چند نفر را به عنوان کارمند  استخدام نمود و به واسطه آن کارت مجوز حضور در فنلاند به مدت دو سال داده می شود که بعد از ۵ سال برای اخذ تابعیت می توان درخواست داده شود.

برای دریافت اقامت فنلاند ابتدا باید ویزای سرمایه گذاری را دریافت نموده که مدت اعتبار آن به مدت دو سال است. بعد از تاریخ 1 آپریل 2018 نام ویزای سرمایه گذاری به کار آفرینی تغییر نمود.  به سرمایه گذارانی که بعد از تاریخ 1 آوریل 2018 در کشور فنلاند سرمایه گذاری نموده اند، مجوز زندگی  دو ساله داده می شود و به خانواده فرد اصلی نیز تعلق می گیرد .

مزایای سرمایه گذاری در فنلاند

برخی از اصلی ترین مزایای سرمایه گذاری در فنلاند به شرح زیر می باشد.

 • ثبات اقتصادی و ریسک پایین آن جهت سرمایه گذاری
 • دارای کمترین فساد اقتصادی
 • نیروی کار قوی و تحصیل کرده

 • تخصص در زمینه صنعت و فناوری اطلاعات IT، بهداشت ، درمان و سلامت، فن آوری های حافظ محیط زیست
 • امنیت اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاران خارجی و داخلی

معایب سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند و معایب سرمایه گذاری در این کشور در به صورت تیتر وار به شرح زیر می باشد.

 • مالیات بالا برای سرمایه گذاران خارجی
 • سخت گیری در زمینه طرح تجاری و بیزینس پلان
 • وابستگی اقتصاد این کشور  به صادرات

 • بازار داخلی محدود با تقاضای نسبتاً کم
 • بی نیاز بودن به سرمایه گذار به دلیل اقتصاد قوی

سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان

نقاط قوت اصلی کشور فنلاند کدامند؟

نیرو های کار تحصیلکرده، اقتصادی پویا مبتنی بر علم و نوآوری، ثبات اقتصادی و عدم فساد در نظام اقتصادی و سیاسی، موقعیت استراتژیک در مرکز منطقه پویای اقتصادی شامل روسیه، کشورهای اسکاندیناوی و بالتیک.

ریسک مصادره اموال در کشور فنلاند چند است؟

عدد یک می باشد.

انواع نرخ مالیات بر ملک و املاک در فنلاند کدامند؟

نرخ مالیات بر انتقال اموال ( به عنوان مثال خانه و یا زمین ) با نرخ ۴%،   اوراق بهادر ( مانند سهام در یک شرکت مسکن هنگام خرید آپارتمان) ۲%.

انواع ثبت شرکت در فنلاند کدامند؟

ثبت شرکت با مسولیت محدودOY، ثبت شرکت با سهامی عام، ثبت شرکت از طریق نمایندگی.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

سرمایه گذاری در فنلاند ، اخذ تابعیت فنلاند از طریق روش های سرمایه گذاری در فنلاند و مزایا و معایب سرمایه گذاری در این کشور و انواع روش های سرمایه گذاری در کشور فنلاند در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. در این مقاله سعی گردید انواع پروسه های سرمایه گذاری در فنلاند و شرایط اقتصادی این کشور مورد بررسی اجمالی قرار گیرد و به تمامی سوالات مطرح شده در ابتدای مقاله پاسخ علمی داده شود. اگر در حین مطالعه این مقاله سوال یا نکته مبهمی برایتان پیش آمد می توانید به آسانی آن را در انتهای همین مقاله در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا توسط مشاورین مجرب این موسسه و خود شخص جناب استاد ملک پور به این سوالات در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده شود. موسسه حقوقی ملک پور در طی 15 سال خدمت صادقانه خود همواره طعی نموده با بهره گیری از برترین وکلای لوکال در سرتاسر جهان به انجام پروسه های سرمایه گذاری شما بزرگواران را به سرانجام موفق برساند. برای اطمینان از انواع ویزا توسط این موسسه می توانید به گالری ویزا های این موسسه در وب سایت های ما مراجعه نمایید. همچنین لازم به ذکر است که شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور در سرتاسر جهان ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین جوان و مجرب بهره مند گردید.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *