خوانندگان گرامی با توجه به اینکه در سال های اخیر سرمایه گذاری در هاستل یکی از موارد محبوب برای مهاجرین بوده، در این نوشتار قصد داریم به بررسی جامع آن بپردازیم. اگر شما جز افراد مشتاق و مایل به سرمایه گذاری در خارج از کشور بوده باشید حداقل یک بار خرید هتل و هاستل در خارج از کشور به چشمتان خورده است. موسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که با ارایه اطلاعات جامعی در این زمینه شما را یاری دهد تا با ریسک کمتری برای گرفتن اقامت با سرمایه گذاری اقدام نمایید. علاوه بر آن  می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری ایرانیان در خارج از کشور با دفاتر موسسه مشاوره ای mie تماس حاصل و از مشاوره رایگان در این زمینه بهرمند گردید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر سرمایه گذاری در هاستل 31 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • هاستل چیست؟
 • شرایط و ریسک سرمایه گذاری در هاستل های خارجی
 • افزایش قیمت ملک و تأثیر آن در سرمایه گذاری هاستل
 • مزایای خرید و یا سرمایه گذاری در هاستل های خارجی
 • سرمایه گذاری در هاستل های خارجی و محصولات موسسه MIE
 • سوال و جواب های رایج درباره سرمایه گذاری در هاستل های خارجی
 • نتیجه آخر سخن پایانی در خصوص سرمایه گذاری در هاستل های خارجی
سرمایه گذاری در هاستل

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در هاستل

فایل صوتی این ویدیو

هاستل چیست؟

“هاستل” از ترکیب دو کلمه “Host   مهمان کردن” و “Hotel هتل” تشکیل شده است و در واقع یک اقامت گاه موقت محسوب می شود. در اغلب کشورهای پیشرفته، هاستل ها بسیار مورد استقبال گردشگران داخلی و توریست های خارجی خواهان اقامت ارزان قیمت می باشند. عموماً هاستل‌های معتبر، اتحادیه بین المللی دارند و وبسایت مرجع  www.hiHostels.com می باشد. هاستل ها اغلب دارای امنیت هستند. می توان هاستل را به پانسون شبیه دانست. در واقع هاستل یک ساختمانی است که شامل چند اتاق می شوند و شما یک تخت داخل یک اتاق را اجاره می کنید. هر اتاق تخت، سرویس بهداشتی، حمام و امکانات مخصوص به خود را دارد و آشپزخانه‌ نیز بیرون از اتاق‌ها و به طور مشترک قابل استفاده است. اتاق می تواند یک تخت داشته باشد و یا چند تخت در یک اتاق وجود داشته باشد که به این اتاق های مشترک دورمیتوری یا دورم (Dormitory) گفته میشود. از آنجا که یک اتاق بین چند مسافر مشترک است قیمت پایین می‌آید. اتاق های مشترک در هاستل امکان تعامل با دیگر مسافران را فراهم می کند که سبب پیدا کردن دوستان صمیمی از همه جای دنیا برای شما می‌شود.یکی از مزایای هاستل ها داشتن آشپزخانه و امکانات کافی برای پخت و پز است.

شرایط و ریسک سرمایه گذاری در هاستل های خارجی

یکی از کم ریسک ترین و منطقی ترین روش های سرمایه گذاری ایرانیان در کشورهای خارجی، سرمایه گذاری در هاستل ها می باشد که با توجه به شرایط مالی و اقتصادی متقاضی به دو صورت قابل انجام خواهد بود. متقاضی می تواند یک ساختمان هاستل را بطور کامل خریداری نماید یا اینکه در هاستل سهام داشته و سرمایه گذاری کند. در شیوه اول از آنجایی که « خرید املاک و مستغلات » یکی از کم ریسک ترین سرمایه گذاری های خارجی شناخته می شود، شما می توانید با خرید هاستل یک سرمایه گزاری با ریسک کم و پر رونق را داشته باشید. در شیوه دوم که سرمایه گذاری در یک هاستل خارجی است شما امکان دریافت وام را خواهید داشت. به عبارتی اگر 800 هزار یورو سرمایه برای هاستل نیاز باشد، شما تنها با سرمایه گذاری 400 هزار یورو و گرفتن 400 هزار یورو وام می توانید سرمایه گذاری در یک هاستل خارجی داشته باشید و علاوه بر دریافت سود ماهیانه از افزایش قیمت ملک خود نیز در دراز مدت سود ببرید.

افزایش قیمت ملک و تأثیر آن در سرمایه گذاری هاستل

تاکید کردیم که سرمایه گذاری در هاستل های خارجی یک راه منطقی جهت سرمایه گذاری خواهد بود، در همین راستا لازم است چگونگی پروسه افزایش قیمت ملک و املاک و هاستل ها را با هم بررسی کنیم. از آنجایی که افراد زیادی علاقه به زندگی و یا سفر به شهر های محبوبی چون استکهلم، وین، آمستردام و…را دارند، جمعیت در این شهر ها معمولا رو به رشد است و متناسب با افزایش جمعیت، رفت و آمد نیز در آن شهر ها بیشتر خواهد شد و خواهش برای مسکن و ملک افزایش می یابد که نتیجه طبیعی آن بالا رفتن قیمت ملک و املاک و هاستل ها خواهد بود. برای مثال اگر ملکی (هاستل) به ارزش حدودی یک میلیون یورو بخرید، حدود 3 تا 5 هزار یورو در ماه به شما سود خواهد داد. یعنی در سال حدود 5 الی 15 سود می کنید. به همین خاطر تاکید کردیم سرمایه گذاری در هاستل های خارجی یکی از راه های منطقی سرمایه گذاری برای شما خواهد بود.

پیش تر کم و بیش از مزیت هاستل ها نام بردیم ، مزیت هایی که هم شامل مسافران می شود هم صاحبان آنها می شود.  اما در اینجا به تفکیک مهترین موارد را خدمتتان عرض میکنیم:

 • هاستل ها سودآورند چون روزانه اجاره داده می شوند
 • مدیریت هاستل ها به نسبت هتل ها و دیگر اقامتگاه ها بسیار ساده تر است
 • در مقایسه با هتل ها نیاز به ارائه خدمات و امکانات زیادی نیست در نتیجه مخارج کمتری را برای صاحب هاستل در پی دارد و از طرفی برای مسافران هم کم هزینه تر و به صرفه تر خواهد بود.
 • با خرید ملک هاستل علاوه بر سود ماهانه، از افزایش قیمت ملک در دراز مدت بهره مند می شوید.

  محتوای لیست اینجا میرود

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در هاستل می توانید روی این لینک کلیک کنید.

سرمایه گذاری در هاستل های خارجی و محصولات موسسه MIE

سروران عزیز تلاش ما بر آن بوده تا با ساده ترین شکل ممکن هر آنچه مربوط به خرید هتل و هاستل در خارج از کشور می شود را بریتان شرح دهیم. ویدیوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت یکی از محصولات بی نظیری است که در سایت اصلی موسسه ملک پور برای شما عزیزان قرار داده شده و به همه متقاضیان مهاجرت در جهت یافتن بهترین روش مهاجرتی و سرمایه گذاری یاری و کمک خواهد نمود. همچنین، در این محصول ویدیویی نکاتی در مورد هاستل ها و کشور هایی که به وسیله خرید و سرمایه گذاری در هاستل می توانید اقامت آنها را بدست آورید نیز بیان شده است.

سوال و جواب های رایج درباره سرمایه گذاری در هاستل های خارجی

هاستل چیست؟

 هاستل می تواند معادل پانسیون در نظر گرفته شود. اتاق های مجزا که شامل سرویس بهداشتی نیز هستند.

امکان دریافت وام برای خرید هاستل و سرمایه گذاری در هاستل های خارجی وجود دارد؟

بلی. در کشورهای اروپایی به سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل با توجه به میزان سرمایه گذاری، وام اعطا می کنند.

سود دهی هاستل ها چه مقدار است؟

جواب این سوال به موارد زیادی بستگی دارد. میزان سرمایه اولیه، کشور مورد نظر و مناسب با شرایط شما درصد سود را مشخص خواهد کرد.

بهترین سرمایه گذاری در خارج از کشور که سود ده باشد و ریسک کمی داشته باشد کدام است؟

همانطور که اشاره کردیم سرمایه گذاری در هاستل می تواند یکی از ایمن ترین سرمایه گذاری ها باشد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

نتیجه آخر سخن پایانی در خصوص سرمایه گذاری در هاستل های خارجی

در توضیح مزایای خرید هتل و هاستل در خارج از کشور مواردی ذکر کردیم مانند : برای خرید هاستل به سرمایه کمتری نسبت به هتل های لاکچری نیاز دارید، مدیریت آن خیلی راحت تر از هتل است، خدمات و امکانات کمتری به نسبت هتل نیاز است که عرضه شود ،دریافت اجاره روزانه باعث کسب سود معقولی می شود. همچنین به غیر از دریافت اجاره، قیمت ملکتان در دراز مدت نیز افزایش خواهد داشت. سروران گرامی این امکان برای شما فراهم گردیده که با موسسه مهاجرتی ملک پور از طریق تلفن ارتباط برقرار کنید و به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را با توجه به شرایط و میزان سرمایه خود دریافت نمایید. علاوه بر آن می توانید از ویدیوهای آموزشی روی وبسایت دیدن نمایید. در صورت تمایل می توانید با ارائه پرسش های خود در قسمت پرسش و پاسخ سایت، پاسخ سوالاتتان را در کم ترین زمان ممکن از مشاورین ما کسب کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *