سرمایه گذاری در کانادا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا ، کسب تابعیت و شهروندی کانادا ،مهاجرت به کانادا  از طریق سرمایه گذاری در بورس،  شهروندی کانادا با سرمایه گذاری، قوانین اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا ، انواع روش های سرمایه در کانادا را در این مقاله علمی به طور کامل و جامع مورد بررسی و تحلیل قرار میدهیم. شرایط و مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا کدامند؟ حداقل سرمایه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کانادا و دریافت اقامت چقدر است؟ از جمله سوالاتی است که در ادامه به آنها پاسخ داده خواهد شد. برای مهاجرت به کانادا روش های مختلفی وجود دارد که سرمایه گذاری در کشور کانادا یکی از روش های مهاجرتی است که منجر به دریافت اقامت و پاسپورت این کشور می شود، اما سرمایه گذاری در این کشور روش آسان و قابل دسترسی نیست و نکات بسیاری دارد که پیشنهاد می شود برای بررسی شرایط خود جهت اقدام برای سرمایه در کانادا با مشاورین موسسه حقوقی ملکپور ( MIE اتریش ) تماس بفرمایید.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور کانادا
 • شرایط اخذ اقامت کانادا
 • استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا
 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک
 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه استانی کبک (سرمایه گذاری 210 هزار دلاری)
 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی
 • سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • مزایای سرمایه گذاری در کانادا
 • معایب سرمایه گذاری در کانادا
 • سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در کانادا
 • سخن پایانی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اقامت سرمایه گذاری آنتاریو

درباره کشور کانادا

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که شامل ده استان می باشد. کانادا مساحتی 9.98 میلیون کیلومتر مربع دارد که دومین کشور پهناور جهان به حساب می آید. پایتخت کانادا اتاوا و بزرگترین شهر آن تورنتو است. مرز مشترک کانادا و آمریکا بلندترین مرز در جهان است. همانگونه که گفته شد کانادا دومین کشور پهناور جهان است که مقام اول به روسیه اختصاص یافته است ولی جمعیت کانادا یک پنجم کشور روسیه است. پرجمعیت ترین شهرهای کانادا تورنتو، مونترال و ونکوور هستند که عموما افرادی که قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در کانادا را دارند، همین شهرها را برای مقصد مهاجرت شان انتخاب می کنند. زبان مردم در این کشور انگلیسی است و البته در برخی ایالت ها زبان فرانسه نیز کاربرد دارد. واحد پولی آن دلار کانادا است و روابط اقتصادی ای که با آمریکا دارد، در حد بسیار وسیع است که بزرگترین شریک اقتصادی آمریکا نیز محسوب می شود. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد تمایل به سرمایه گذاری در کانادا را دارند. در این مقاله به طور کامل به تشریح این موضوع می پردازیم که کدام یک از روش های سرمایه گذاری در کانادا منجر به دریافت اقامت و در نهایت پاسپورت کانادایی خواهد شد.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

شرایط اخذ اقامت کانادا

از جمله راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا می باشد. بسیاری از افراد به دلیل انگلیسی زبان بودن این کشور و نزدیکی آن با آمریکا تمایل دارند که در این کشور سرمایه گذاری کنند. حال این سرمایه گذاری می تواند از طریق ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید ملک و یا روش های دیگر باشد. همچنین استان های مختلف در کانادا روش های سرمایه گذاری متفاوتی را هر چند سال ارائه می دهند که بتوانند سرمایه گذاران را از سراسر دنیا برای سرمایه گذاری در کانادا جذب کنند. در برخی از این روش ها شما پول را به دولت کانادا می دهید و از این طریق اقامت دریافت می کنید، در برخی دیگر از کشورها می توانید از سرمایه ای که به کانادا انتقال می دهید نیز استفاده کنید. توجه کنید که تمامی روش های سرمایه گذاری در کانادا منجر به دریافت اقامت از این کشور نمی شود و تنها می تواند تحت شرایط خاصی برای شما سودآور باشد. بنابراین حتما قبل از سرمایه گذاری در کانادا و کشورهای دیگر با وکیل مهاجرتی معتبر در این زمینه مشورت نمایید و اطلاعات دقیق کسب کنید. کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور در خدمت شما هستند تا علمی ترین و به روزترین اطلاعات در خصوص سرمایه گذاری در کانادا و دیگر کشورها را در اختیار شما قرار دهند.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اقامت سرمایه گذاری کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اقامت سرمایه گذاری کانادا

استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

افرادی که برای سرمایه گذاری در کانادا می خواهند اقدام کنند، برایشان اهمیت دارد که استانداردهای سرمایه گذاری در کشوری که جهت مهاجرت انتخاب می کنند، رعایت شده باشد. در این قسمت سعی کرده ایم که به بررسی استاندارهای سرمایه گذاری در کانادا بپردازیم. مواردی از قبیل نرخ مصادره اموال و کنترل فساد در کانادا. زیرا اطلاع از هرکدام از این موارد به شما در تصمیم گیری نهایی تان کمک می کند و تاثیرگذار خواهد بود.

 • نرخ مصادره اموال

نرخ مصادره اموال یکی از موارد مهمی است که شخص سرمایه گذار که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارد، باید به آن توجه کند. همانگونه که مشاهده می کنید این نرخ در سال های اخیر عدد 1 می باشد که نشان دهنده این است که خطر مصادره اموال در این کشور حداقل است. حداقل عدد یک و حداکثر عدد 7 است. از آنجاییکه خطر مصادره اموال در این کشور پایین است، می توان گفت که امنیت جهت سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد و همچنین نشان دهنده نظام قضایی سالم در این کشور است.

خطر مصادره اموال کانادا
 • کنترل فساد

مورد مهم دیگر، توجه به کنترل فساد در این کشور است. هرچه فساد اداری و مالی در کشور پایین تر باشد، نشان دهنده سالم بودن سیستم های اداری یک کشور است. همانگونه که در نمودار مشاهده می کنید، در سال 2017 این میزان در حدود 1.92 بوده است که در سال های اخیر نوسانات زیادی داشته است. در برخی سال ها این میزان پایین و در بسیاری از سال های دیگر، بالاتر بوده است.

نرخ کنترل فساد کانادا

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا

از دیگر شاخصه های اقتصادی تاثیر گذار جهت سرمایه گذاری در کانادا، می توان به نرخ بیکاری، تورم، رشد اقتصادی، تولید ناخالص داخلی و مواردی از این قبیل اشاره کرد. در این قسمت تعدادی از این شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در سرمایه گذاری در کانادا را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • تورم

یکی دیگر از شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار، تورم یک کشور می باشد. همانگونه که مشاهده می کنید میزان تورم در کانادا در سال 2011 بالا بوده است اما در سال 2013 به پایین ترین حد رسید و پس از آن نیز کمی افزایش یافت. در سال 2019 نرخ تورم کانادا در حدود 1.87 درصد است که این میزان نسبت به بسیاری از کشورها نرخ بسیار خوبی محسوب می شود.

نرخ تورم کانادا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک در سالیان اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است ولی اگر هدف شما از سرمایه گذاری در کانادا دریافت اقامت از این کشور است، حتما باید بدانید که آیا شما به واسطه خرید ملک در این کشور می توانید اقامت دریافت کنید یا خیر. در سال های اخیر با توجه به ثبات سیاسی و همینطور سبک زندگی کانادایی ها متقاضیان خرید ملک رو به افزایش هستند و از طرفی سن املاک در کانادا نسبتا پایین است و اگر شما قصد خرید ملک را دارید، حتما باید مقررات خرید ملک در کانادا را بدانید و بعد از آن اقدام کنید. خرید ملک در بریتیش کلمبیا، انتاریو و کبک و تعدادی استان های دیگر از طریق افرادی که اقامت این کشور را ندارند نیز امکان پذیر است ولی برخی دیگر از استان ها محدودیت برای افراد خارجی در نظر گرفته اند. خرید ملک در کانادا منجر به دریافت اقامت از این کشور نخواهد شد. بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک را دارید و هدفتان دریافت اقامت کانادا می باشد، بهتر است از طرق دیگر برای سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنید. افراد خارجی که برای خرید ملک در کانادا اقدام می کنند، هنگام فروش ملک خود بایستی 25 درصد از سود فروش ملک خود را به دولت کانادا پرداخت کنند. پروسه خرید ملک در کانادا در حدود سه ماه به طول می انجامد.

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه استانی کبک (سرمایه گذاری 210 هزار دلاری)

Quebec Business Immigration – Investor Program  یا QIIP یکی از روش های سرمایه گذاری در کاناداست که سرمایه گذاران می توانند به واسطه این روش، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. به دلیل پرطرفدار بودن این روش، متقاضیانی که می توانند با پرداخت 210،000 دلار کانادا به موسسات اعتباری و بررسی پرونده توسط دولت کانادا، اقامت خود را در این کشور به دست آورند، در سال 2018 به تعداد 1900 پرونده را در نظر داشتند که بررسی کنند که تعداد 1235 پرونده از کشور چین بوده است. متقاضیان این نوع از روش سرمایه گذاری، باید در یک سیستم امتیازبندی نمره حداقل 40 را کسب کنند که واجدشرایط شوند. البته لازم به ذکر است که حداکثر امتیاز 94 می باشد. امتیازات در تحصیلات، رشته تحصیلی، تجربه کار مدیریتی، سن، مهارت زبان انگلیسی یا فرانسه و اقامت اقوام نزدیک در کبک می باشد. تمامی متقاضیان پرونده هایشان مورد بررسی قرار می گیرد و افرادی که واجدشرایط باشند، پس از اینکه بررسی های اولیه صورت گرفت، به مصاحبه دعوت می شوند. مواردی که در این پرونده مورد بررسی قرار خواهند گرفت، به شرح زیر است :

 • حداقل سن متقاضی باید 18 سال باشد
 • ارائه حداقل دو سال سابقه مدیریتی
 • ارائه تمکن مالی به ارزش 2،000،000 دلار کانادا
 • سرمایه گذاری به ارزش 1،200،000 دلار کانادا در استان کبک
 • اثبات تمکن مالی جهت تامین هزینه های شخص متقاضی و خانواده وی در زمان حضور در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت یکی از پرطرفدارترین روش سرمایه گذاری در کانادا و سایر کشورها توسط مهاجرین می باشد. از آنجایی که کشور کانادا بسیار وسیع است و ایالت های مختلفی را در خود جای داده است، برنامه های متنوعی را نیز ارائه می نماید که می تواند در قالب طرح های ایالتی یا مرکزی باشد. نکته مهم هر ثبت شرکتی داشتن طرح تجاری قوی و داشتن سرمایه کافی برای راه اندازی کسب و کار در کشور مورد نظر می باشد. شما در واقع با ثبت شرکت به تنهایی، نمی توانید اقامت کانادا را داشته باشید بلکه باید در قالب ثبت شرکت کارآفرینی داشته باشید. حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در کانادا وجود ندارد و شخص هزینه هایی بابت ثبت شرکت، هزینه های مصرفی مانند ثبت برند و نام تجاری و مواردی از این قبیل خواهد داشت. ثبت شرکت به تنهایی باعث دریافت اقامت در کانادا نمی شود و اگر می خواهید از طریق ثبت شرکت اقامت کشوری را دریافت کنید، می بایست برای کشورهای دیگری غیر از کانادا اقدام داشته باشید. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است و هرگونه کپی از آن غیرقانونی بوده و موسسه هیچ گونه رضایتی از این بابت ندارد. شما به واسطه ثبت شرکتی که منجر به کارآفرینی شده باشد می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی از جمله روش هایی است که شما در صورتی که واجدشرایط برای اقدام از آن طریق باشید و همچنین قاعده و راه و رسم آن را بدانید، می توانید اقامت کانادا را دریافت کنید. از جمله استان هایی که سرمایه گذاری در آن از طریق کارآفرینی طرفدار زیادی دارد، استان بریتیش کلمبیا می باشد. در این قسمت به بررسی امتیازاتی که نیاز است شما کسب کنید، پرداخته شده است.

ردیف

شرح امتیاز

میزان امتیاز

توضیحات

1
تجربه کاری
20
سابقه کار مدیریتی در 10 سال گذشته همانطور که در بالا به آن اشاره گردید
2
مالکیت کسب و کار
(سرمایه ورودی)
4
بیش از یک سوم کسب و کار در مالکیت شخص متقاضی باشد
3
پتانسیل مالی
12
جزو ملزومات سرمایه گذاری می باشد که در بالا مورد بررسی قرار گرفت
4
سرمایه گذاری شخصی
20
حداقل مبلغ 200 هزار دلار کانادا
5
شغل های ایجاد شده
20
استخدام حداقل یک نفر شهروند یا فرد با اقامت دائم کانادا
6
محل کسب وکار
12
محل کسب و کار بهتر است در جایی باشد که شرایط نیروی کار در آنجا زیاد باشد و کسب و کار مشابه در آن منطقه وجود نداشته باشد
7
سازگاری
32
قابلیت تطبیق با فرهنگ کانادایی که جزو ملزومات اصلی نیست ولی در صورت وجود امتیاز بالایی دارد
8
ثبات کسب و کار
30
بر اساس بیزینیس پلان ارائه شده، ریسک پایداری کسب و کار مورد بررسی قرار می گیرد
9
شباهت با کسب و کار قبلی
20
شباهت بیزینس جدید با کسب و کار قبلی فرد مورد بررسی قرار می گیرد
10
تاثیر مثبت در اقتصاد کانادا
30
کسب و کار های خلاقانه و طرح های نوآورانه با امکان پیشرفت و توسعه تولید، صادرات و تکنولوژی در کانادا
مجموع
میزان حداکثر امتیاز
200

در جدول بالا، سیستم امتیاز بندی کارآفرینی در کانادا نشان داده شد. شخص نیاز است که حتما سرمایه 200 هزار دلاری را کانادا انتقال دهد اما در کنار این مبلغ، نیاز است که حتما بتواند پشتوانه 600 هزار دلاری را نیز نشان دهد. همچنین این روش نیاز به بیزینس پلن یا طرح تجاری دارد و همچنین شخص باید بتواند سوابق مدیریتی را در طی پنج سال گذشته نشان دهد. در روش 100 هزار دلاری کانادا، شخص باید بتواند که 300 هزار دلار کانادا را به عنوان پشتوانه مالی نشان دهد و آن 100 هزار تا را باید برای تجارت و کسب و کار خود اختصاص دهد. در این روش شخص باید در طی پنج سال گذشته، چهار سال سابقه کار مدیریتی داشته باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

یکی از روش های سرمایه گذاری در کانادا خرید اوراق قرضه دولتی است که به طرق مختلف مثل سرمایه گذاری در بورس به صورت مستقیم یا TSX، بورس دولتی یا CSE و صندوق های مالی و سپرده گذاری آمریکایی یا همان ETF امکان پذیر می باشد. باید به این نکته توجه نمود که رشد اقتصادی کانادا شرایط خیلی مساعدی برای سرمایه گذاری در کانادا فراهم نموده است. طبق آمار بانک جهانی این کشور ثروتمند تولید ناخالص داخلی 1.65 تریلیون دلار را در سال 2017 پشت سر نهاده است. اما آیا ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری در کانادا و ورود به خرید اوراق اقامت کانادا را اخذ نمایند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت: ایالت های مختلف برنامه های مختلفی را برای سرمایه گذاری در کانادا ارائه می کنند به طور مثال ایالت کبک امکان خرید اوراق قرضه را برای خارجیان فراهم نموده است اما طبق سیاست های جدید دولت کانادا از سال 2017 محدودیت خرید اوراق قرضه برای خارجیان فراهم شده است و در حال حاضر شما با این نوع سرمایه گذاری در کانادا نمی توانید اقامت این کشور را اخذ نمایید و اگر هدف شما اقامت در کنار داشتن سود اقتصادی است، باید از طرق دیگر سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنید.

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

از موارد مهمی که برای سرمایه گذاری در کانادا باید مورد بررسی قرار دهید، نکات مثبت و مزایای این روش می باشد. از اصلی ترین موضوعی که برای سرمایه گذاری کانادا باید به آن توجه نمود، امنیت سرمایه گذاری در کانادا است. با توجه به امضا توافق نامه بین المللی کانادا، سرمایه گذار خارجی می تواند با خیالی آسوده در این کشور ورود یابد و ترسی از مصادره اموال خود نداشته باشد. نزدیکی این کشور به کشور قدرتمند آمریکا و روابط خوب اقتصادی با آن می تواند موضوع قابل قبولی باشد از طرفی در مقایسه با این کشور دستمزد پایین کارگران در کانادا است که برای هزینه های جانبی سرمایه گذاری در کانادا می تواند مهم باشد. سیاست های کشور کانادا برای جذب نیروی کار ماهر و خبره باعث شده است این کشور پتانسیل خوبی برای راه اندازی بیزنس و سرمایه گذاری در کانادا داشته باشد.

معایب سرمایه گذاری در کانادا

مطمعنا در کنار نکات مثبت هر روش مهاجرتی، معایب و نکات منفی نیز وجود دارد که لازم است پیش از هرگونه اقدامی نسبت به آن آگاهی داشته باشید و از کنار هم قرار دادن نکات مثبت و منفی سرمایه گذاری در کانادا به جمع بندی در این خصوص برسید. باید گفت سرمایه گذاری در کانادا روش به نسبت سختی است و برای هر کسی امکان پذیر نمی باشد. یکی از عیوب این روش های، مبالغ بالای سرمایه گذاری در کانادا در مقایسه با اروپا است. به طور مثال شما برای سرمایه گذاری 1,200,000 دلاری کانادا باید به صورت خالص 2,000,000 دلار کانادا سرمایه خود را اثبات کنید و بعد از 5 سال که اقامت دائم کانادا را اخذ کردید، مبلغ سرمایه گذاری در کانادا به شما عودت داده خواهد شد. در صورتی که با بودجه و سرمایه کمتر از این می توانید به راحتی برای اروپا اقدام کنید. روش های مختلفی مثل بلوکارت اروپا با 100 هزار دلار در مدت زمان کمتری نسبت به کانادا انجام می پذیرد ضمن اینکه آثار اقامتی خیلی بهتری در پی خواهد داشت. عیب دیگری که می توان برای سرمایه گذاری در کانادا بیان نمود، فاصله طولانی کانادا نسبت ایران است. در حالی که اگر اقامت اروپا را داشته باشید به راحتی می توانید به ایران رفت و آمد داشته باشید این موضوع برای کسانی که کسب و کاری در ایران دارند و تمایل به حفظ آن دارند، بسیار مهم است.

سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در کانادا

✅خرید ملک در کانادا چند ماه طول می کشد؟

پروسه خرید ملک در کانادا در حدود سه ماه به طول می انجامد.

✅حداقل امتیاز برای سرمایه گذاری 210 هزار دلاری کانادا چند است؟

40.

✅مزایای سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه استان کبک کدامند؟

امکان بازگشت سرمایه پس از پنج سال، عدم نیاز به ارائه فعالیت و نقش مدیریتی پس از سرمایه گذاری در کبک، امکان همراه کردن همسر و فرزندان.

✅متقاضیان سرمایه گذاری در کبک بایستی چه شرایطی داشته باشند؟

حداقل ارزش دارایی ها و سرمایه به مبلغ 2.000.000 دلار کانادا، این دارایی ها می توانند به صورت ملک، سهام، حساب بانکی، درآمد از صندوق های بازنشستگی باشد. شخص متقاضی و همسر وی می توانند باهم این مقدار دارایی را نشان دهند و ارائه سابقه مدیریتی حداقل دو سال در پنج سال گذشته.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

سرمایه گذاری در کانادا و روش های اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در این مقاله علمی مورد تفحص و بحث قرار گرفته شد. سرمایه گذاری در کانادا یکی از سوالات مهمی است که توسط شما متقاضیان محترم مطرح شده است و تیم حرفه ایی MIE را واداشته است تا با نگارش مقاله جامع و علمی به شما پاسخ دهیم. سرمایه گذاری در کانادا از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است. تولید ناخالص داخلی، نرخ بیکاری، شاخص مالیات در کانادا از موارد مهمی است که باید مد نظر قرار دهید. ررش های مختلفی برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که شامل: خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و … می باشد، اما باید به این نکته توجه بفرمایید هر نوع سرمایه گذاری در کانادا نمی تواند منجر به اخذ اقامت این کشور برای متقاضی شود. اگر هدف شما سرمایه گذاری و اخذ اقامت است، با هزینه کمتر و پروسه کوتاه تر می توانید برای کشورهای تاپ اروپایی نظیر فرانسه، سوئیس، اتریش، اسپانیا و … اقدام کنید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه درخشان 15 ساله در زمینه های مختلف مهاجرتی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز از سراسر دنیا می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاع دقیق از شرایط مهاجرت و سرمایه گذاری خود، با کارشناسان مجموعه ملک پور ارتباط برقرار نمایید و بصورت رایگان شرایط کلی خود را بررسی نمایید.

2 پاسخ
  • hoseini
   hoseini گفته:

   سلام دوست عزیز. داشتن شرایطی همچون : حداقل ارزش دارایی ها و سرمایه به مبلغ 2.000.000 دلار کانادا (ین دارایی ها می توانند به صورت ملک، سهام، حساب بانکی، درآمد از صندوق های بازنشستگی باشد ، شخص متقاضی و همسر وی می توانند باهم این مقدار دارایی را نشان دهند ، ارائه سابقه مدیریتی حداقل دو سال در پنج سال گذشته.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *