سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا، شرایط اولیه لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و اخذ دعوت نامه برای مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در بریتیش کلمبیا و مدارک لازم برای اخذ ویزا در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا از جنبه های مختلفی مورد بررسی خواهد بود و ما سعی کرده‌ایم مهمترین و اساسی ترین نکات پیرامون آن را به صورت خلاصه و ساده طی این مقاله به شما بزرگواران ارائه نماییم. کشور کانادا به علت نزدیکی به آمریکا، داشتن تنوع آب و هوایی، ثبات اقتصادی، پایین بودن نرخ بیکاری و بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و اقتصادی موجب آن شده است که مردم زیادی برای مهاجرت جذب این کشور شوند. همواره مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا و کسب اقامت بریتیش کلمبیا مورد سوال مخاطبین بوده است.امید داریم این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه ملک پور (MIE اتریش) نگارش شده، بتواند تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نموده و اطلاعات صحیحی را در خصوص برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت بریتیش کلمبیا خدمت شما دوستان گرامی ارائه نماید در صورتی که به اطلاعات تکمیلی تر و راهنمایی های تخصصی تر احتیاج داشتید، می توانید با مشاوران موسسه ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 

این مقاله توسط موسسه ملک پور (موسسه MIE اتریش) تهیه و تنظیم شده است و از خوانندگان آن درخواست دارد بدون ذکر منبع از آن کپی برداری ننمایند چراکه کپی برداری بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا در 30 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور کانادا برای زندگی و سرمایه گذاری
 • اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا
 • ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا کانادا
 • شرایط اولیه اقدام برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • سیستم امتیاز بندی سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • شرایط اخذ ویزای همراه کانادا
 • استخدام نیروی کار خارجی در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • مزایا و معایب معایب سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
 • سوالات متداول در خصوص سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا
 • سخن پایانی
سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

فایل صوتی این ویدیو

کشور کانادا برای زندگی و سرمایه گذاری

کانادا کشوری در آمریکای شمالی است و دارای ۱۰ استان می باشد. هزاران سال است که بومیان به طور مداوم در کانادا زندگی می کنند. این کشور از قرن شانزدهم میلادی توسط انگلیس و فرانسه استعمار شده بود و پس از استقلال کانادا، انگلیس و فرانسه استعمار را واگذار کردند و می توان گفت به همین دلیل زبان مردم این کشور به انگلیسی و فرانسوی است. کانادا بالاترین رتبه را در شفافیت دولت، آزادی‌های مدنی، کیفیت زندگی، آزادی اقتصادی و آموزش دارا می باشد.

کانادا برنامه های مختلفی از سرمایه گذاری را برای اعطای اقامت و سپس تابعیت کشور خود از جمله برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا از طریق کارآفرینی در این استان، ارائه می نماید. برنامه های کارآفرینی برنامه ای استانی است و هر استان ظرفیت ها، امتیازات و قوانین خاص خود را ارائه می نماید. کانادا به دلیل ثبات اقتصادی و بالا بودن استاندارد های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در کانادا یکی از بهترین روشها برای اخذ اقامت و تابعیت می باشد که ریسک و ورشکستگی یا دیگر موارد مشابه، پایین است. ما در اینجا به کسانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارند، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را توضیح خواهیم داد.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

دو حالت برای مهاجرت کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا در نظر گرفته می شود: حالت اول، حالت ۲۰۰ هزار دلاری می باشد که شخص باید ۶۰۰ هزار دلار تمکن مالی داشته و به اندازه ۲۰۰ هزار دلار بیزینسی را خریداری نموده یا از صفر راه اندازی کند که حداقل مالکیت یک سوم سهام آن را اخذ نموده باشد. برنامه دوم ارزان ترین سرمایه گذاری در کانادا محسوب می شود که کارآفرینی در مناطق کم جمعیت کانادا می باشد که به آن روش ۱۰۰ هزار دلاری گفته می شود در این روش شخص باید ۳۰۰ هزار دلار تمکن مالی نشان دهد و به اندازه 100 هزار دلار بیزینسی را از صفر شروع کند و نمی تواند بیزینسی را خریداری نماید و در روش کار آفرینی در مناطق کم جمعیت بیش از نیمی از سهام شرکت یا بیزینس باید برای شخص باشد. شخص متقاضی پس از دریافت ۲۰۰ امتیاز طبق سیستم امتیازبندی استان بریتیش کلمبیا، میتواند در استان بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری نماید. از آنجایی که استان بریتیش کلمبیا به لحاظ موقعیت جغرافیایی و اقلیمی از بهترین و جذاب ترین مکان های زندگی و مهاجرت می باشد افراد زیادی مشتاق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا می باشند. همچنین در برنامه های مهاجرت کارافرینی استان بریتیش کلمبیا کانادا اشخاص باید طرح تجاری و امتیازات لازم های را را ارائه نموده تا از طرف مسئولین کشور کانادا برای برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا برای مصاحبه دعوت شوند تا دعوتنامه لازمه را دریافت نمایند.

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

با وجود اینکه کانادا برای اعطای تابعیت و اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی سختگیری های بسیار زیادی از طریق ارائه سیستم های امتیاز بندی دارد. اما باید در نظر داشته باشیم قبل از سرمایه گذاری در هر کشوری یا در هر استانی و در هر مکانی باید دو مورد که استاندارد های سرمایه گذاری در آن کشور را تعیین می کند حتما چک کنیم: 1- نرخ مصادره اموال  2- کنترل فساد .که ما در اینجا نرخ مصادره اموال و کنترل فساد در کانادا را بررسی خواهیم کرد.

نرخ مصادره اموال کانادا: سرمایه گذاری در کانادا به طور کلی به دلیل اقداماتی که کشور کانادا نسبت به قوانین حقوقی قضائی ‌خود انجام داده بسیار پایین است و شخص می تواند با امنیت بالا این سرمایه گذاری را انجام دهد. نرخ مصادره اموال در کانادا نزدیک به عدد ۱ می باشد و این این نشان دهنده آن است است که ریسک برای سرمایه گذاری در کانادا بسیار پایین است.

کنترل فساد کانادا: همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یکی دیگر از استانداردهایی که شخص قبل از سرمایه گذاری در کشوری باید چک کند کنترل فساد آن کشور است که کشور کانادا یکی از بهترین کشورها در مسئله کنترل فساد اداری، مالی، اقتصادی می باشد.

نمودار زیر تغییرات کنترل فساد در کانادا:

نمودار کنترل فساد کانادا

بررسی شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری در کانادا

یکی از شاخصه های مهم اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری، میزان مالیات بر درآمد می باشد در کشور کانادا مالیات هایی با عنوان‌های مختلفی اخذ می گردد مالیات بر درآمد، مالیات بر فروش، مالیات بر ملک، مالیات گمرکی، مالیات به شرکتها، مالیات بر خدمات درمانی و مالیات بر ادوات نقلیه.

 میزان مالیات در کشور کانادا رو به افزایش است و علت آن افزایش مهاجرت به این کشور می باشد و همچنین با افزوده شدن بر جمعیت کشور کانادا دولت سعی می کند برای بالا بردن سطح زندگی و رفاه مالیات های بیشتری دریافت کند.

نمودار مالیات بر درآمد شخص در کانادا:

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، برنامه های مهاجرت کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در بریتیش کلمبیا ، کارآفرینی در مناطق کم جمعیت کانادا ، اقامت بریتیش کلمبیا ، برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا ، برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا ، ارزانترین سرمایه گذاری در کانادا ، برنامه مهاجرتی بریتیش کلمبیا ، امتیازبندی استان بریتیش کلمبیا

ویزای سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا کانادا

دولت کانادا، ویزای کاری work permit دو ساله به اشخاص اعطا می کند تا بتوانند سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا کانادا را انجام دهند. کسانی که این ویزا را دارند می توانند همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال را همراه خود ببرند. مدارکی که شخص برای دریافت ویزا سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا نیاز دارد به شرح زیر می باشد:

 • ارائه دعوتنامه یا تاییدیه مبنی بر قبولی در مصاحبه و طرح تجاری متقاضی
 • مدرک زبان:

برای هر دو طرح کار آفرینی مدرک زبان تا سطح CLB4 یا IELTS4/5 نیاز است.

 • مدرک تحصیلی (ترجمه شده):

برای هر دو طرح کارآفرینی در بریتیش کلمبیا حداقل مدرک کاردانی نیاز است البته مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد داشتن باعث می شود که شخص امتیاز بیشتری دریافت کند و اگر نشان دهد صد درصد مالکیت بیزنس را داراست با داشتن مدرک دیپلم هم می تواند ویزای کارآفرینی کشور کانادا را دریافت نماید.

 • مدرک عدم سوء پیشنیه
 • مدرک تمکن مالی:

مدارک مربوط به تمکن مالی باید به گونه ای صورت بگیرد و ارائه شود که شخص نشان دهد توانایی سرمایه گذاری و کارآفرینی را در استان بریتیش کلمبیا را دارد.

 • نامه تاییدیهBISNESS VISIT :

در طرح ۱۰۰ هزار دلاری که در مناطق کم جمعیت که جمعیت آن باید زیر 175هزار نفر باشد، اگر سرمایه گذاری صورت گیرد شخص باید در پرونده خود نامه یا سندی را ارائه دهد که نشان بدهد با مسئول دولتی آن منطقه کم جمعیت دیدار داشته و تاییدیه را از او دریافت کرده است.

 • مدارک هویتی شخص (ترجمه شده):

در سرمایه گذاری و کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا محدودیت سنی ۲۵ تا ۶۴ سال وجود دارد و بیشترین امتیاز را سن ۳۰ تا ۴۴ سال دریافت می کند

 • شخص باید فرم ها و اسنادی که برای درخواست شان نیاز است را نیز تکمیل کرده و ارسال کند.
 • مدرکی ای که نشان دهد شخص از سلامت جسمانی(Medical check) کافی برخوردار است.
 • بیمه مسافرتی

شرایط اولیه اقدام برای سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

از جمله شرایط اولیه برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا موارد زیر می باشد:

 • داشتن بیزینس پلن یا طرح تجاری، که در این طرح شخص باید اثبات کند در روش ۲۰۰ هزار دلاری حداقل ۲۰۰ هزار دلار برای طرح سرمایه گذاری کرده و حداقل یک نفر را استخدام خواهد کرد و در طرح ۱۰۰ هزار دلاری که مخصوص مناطق کم جمعیت می باشد حداقل به میزان ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری کرده و می تواند یک نفر را حداقل استخدام کند. که این یک نفری که استخدام می شود در هر دو طرح باید تابعیت کانادایی یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد.
 • در طرحی که شخص محدودیتی شهری برای سرمایه گذاری ندارد شخص باید حداقل ۶۰۰ هزار دلار دارایی داشته و حداقل ۲۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری کند و در طرحی که مخصوص شهرهای کوچک و کم جمعیت است شخص باید حداقل ۳۰۰ هزار دلار دارایی داشته و حداقل ۱۰۰ هزار دلار سرمایه گذاری کند.
 • حداقل مدرک زبان تا سطحCLB4 یاIELTS4/5
 • داشتن حداقل مدرک کاردانی در صورتی که 100 درصد بیزنس برای شخص باشد مدرک دیپلم هم قابل قبول است.
 • شخص باید اثبات کند در ده سال گذشته در طرح ۲۰۰ هزار دلاری سه سال مالکیت بیزینس یا ۴ سال سابقه مدیریت داشته و همچنین در پنج سال گذشته در طرح ۱۰۰ هزار دلاری سه سال مالکیت بیزینس یا ۴ سال سابقه مدیریت در پنج سال گذشته را داشته است. که در این جا مدارکی از جمله مدرک مربوط به سوابق شغلی و یا جواز کسب بیزینس می تواند در اثبات کمک کند و در پرونده ویزا بسیار تاثیر گذار باشد.
 • سن شخص متقاضی باید بین 25 تا 64 سال باشد.

سیستم امتیاز بندی سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

برنامه های سرمایه‌گذاری در کشور کانادا همگی بر اساس یک سیستم امتیاز بندی صورت میگیرد و شخص باید بتواند امتیازات لازم را به دست آورد تا موفق شود اقامت یا تابعیت این کشور را دریافت نماید. این امتیاز بندی ها در کارآفرینی بر اساس سن، مدرک تحصیلی، مدرک شغلی یا سوابق شغلی، مدرک زبان، مدرک مربوط به تمکن مالی، میزان سرمایه گذاری و طرح تجاری صورت می گیرد که شخص حداقل باید امتیاز ۲۰۰ را دریافت کند تا بتوانند برای ویزا و ورود به کانادا اقدام نماید. جدول اول مربوط به امتیازات شخصی و جدول دوم مربوط به امتیازات طرح تجاری می باشد.

سوابق شغلی و مدیریت

24

دارای

6

سرمایه گذاری

10

تعداد شغل ایجاد کننده

15

مناطق مشخص شده دولتی

12

منطقه سرمایه گذاری

6

انطباق پذیری با محیط ( از جمله مهارت زبان)

67

دوام و بازدهی تجاری

30
انتقال مهارت و دانش

15

فواید اقتصادی

15

شرایط اخذ ویزای همراه کانادا

بعد از اینکه طرح تجاری شخص تایید شد و امتیازات لازم را نیز همچنین کسب کرد. از طرف دولت کانادا به مصاحبه ای دعوت می شود بعد از اینکه در مصاحبه قبول شد مجوز دریافت ویزای کاری کانادا برای شخص ارسال می گردد که بر اساس این ویزا شخص، همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال اش مجاز خواهند بود به کشور کانادا وارد شوند.

شخص متقاضی باید در مدت یک تا یک سال و نیم تلاش کند تا طرح تجاری خود را ایفا نموده و افرادی که باید استخدام می کرده را استخدام و حقوقشان را نیز پرداخت کند و مالیات بپردازند و گزارشی که حاکی از انجام اعمال گفته شده را به دولت ارسال کند و پس از تایید دولت می‌تواند اقامت دائم را برای خود، همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال اش دریافت نماید.

در هردو صورت همراهان شخص حق کار فول تایم خواهند داشت.

استخدام نیروی کار خارجی در برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

کانادا در گذشته هر دو نوع برنامه سرمایه‌گذاری یعنی 1- فعال (active) 2- غیر فعال (passive) را داشت.

مردم برنامه های سرمایه گذاری غیر فعال (passive ) را بیشتر دوست دارند چرا که در این برنامه ها پولی را به دولت کانادا می دادند و تابعیت یا اقامت کانادا را به دست می آوردند که این طرح در استان کبک صورت می گرفت. در حال حاضر دیگر صورت نمی گیرد. چراکه دولت کانادا معتقد است علاوه بر پولی که افراد می خواهند در کانادا سرمایه گذاری کنند باید خودشان هم در کنار پول فعالیتی داشته و کار و شغل ایجاد کرده و افرادی را استخدام کنند تا بتوانند آن پول را گسترش بدهند و همچنین به سوابق مدیریتی، بیزینسی و تحصیلی افراد هم توجه می کند. در هر دو طرح سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا شخص باید حداقل یک نفر را که تابعیت کانادایی یا اقامت کانادا را دارد، استخدام کند.

مزایای و معایب سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

در این بخش ما به مزایا و معایب سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا خواهیم پرداخت که در بخش اول مزایای آن و در بخش دوم معایب آن را برای شما خوانندگان گرامی شرح داده تا در تصمیم گیری های تان بهتر عمل کنید.

مزایا:

 • همراهان شخص حق کار فول تایم خواهند داشت.
 • از طریق برنامه های سرمایه گذاری و کارآفرینی کانادا می توان ابتدا به اقامت کاری و سپس اقامت دائم و تابعیت کانادا دست پیدا کرد.
 • کانادا نزدیک به آمریکاست است و تکنولوژی و پیشرفت های آمریکا را دارد.
 • از لحاظ اقتصادی می توان گفت شخص از امنیت کافی برخوردار است و سرمایه گذاری او بی نتیجه نخواهند ماند.
 • این برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا می‌تواند، برای افراد غیر کانادایی که در کشور خودشان بیزینسی را دارند روش مناسبی برای مهاجرت به کانادا باشد در طرح هایی که اشخاص پیشنهاد می دهند حتماً نباید طرح‌ها و ایده‌های نو شبیه طرح‌های استارت آپی باشد بلکه شخص می تواند طرح های سنتی خود را که در ایران یا هر کشور دیگری موفق بوده و به اجرا گذاشته است را ارائه نماید. به طور مثال شخص کارخانه ای در ایران دارد و می خواهد همان کارخانه را در کانادا هم راه اندازی و اجرا نماید
 • تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود البته تنها تا تا سال دوازدهم. ۶
 • بیمه درمانی مجانی می توانند دریافت نمایند.

معایب:

 • شخص از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را به دست نمی آورد بلکه باید به کانادا رفته طرح تجاری را اجرا نماید و گزارشی مبنی بر اجرای آن را نیز به دولت ارائه دهد پس از اینکه دولت گزارش را تایید کرد می تواند اقامت دائم را دریافت کند.
 • در طرح ۱۰۰ هزار دلاری شخص باید یک بار به شکل توریستی به کانادا سفر کرده و با مسئولین دولتی آن منطقه صحبت نموده و نامه ای مبنی بر تایید مسئول دولتی دریافت نماید. و از آنجایی که بسیاری از از ایرانیان از طریق توریستی وارد کشور کانادا می شوند و دست به پناهندگی می زنند ویزای توریستی هم به شکل سختگیرانه به افراد داده می شود و می توان گفت مرحله ای اضافه تر نسبت به طرح 20 هزار دلاری دارد.
 • باید افرادی را استخدام کرده و حقوق انها و مالیات نیز پرداخت کند.
 • در هر جای کانادا نمی‌تواند طرح تجاری خود را اجرا نماید بلکه در همان شهر یا استانی که برایش درخواست ارسال کرده بود می‌تواند طرحش را اجرا کند.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

اشخاصی که شرایط سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا را دارند و یا مایل هستند در این استان به صورت کارآفرینی سرمایه گذاری کنند موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در در تهیه طرح بیزینسی یا بیزینس پلن، بررسی تخصصی و دقیق مدارک و سوابق شما، مسیر اخذ ویزا و اخذ تاییدیه های لازم شما را همراهی و کمک خواهد کرد.

موسسه حقوقی ملک پور با مشاورین و وکلای حاذقی که دارد می تواند شمارا با روش های دیگر سرمایه گذاری و یا سایر روش ها برای مهاجرت آشنا نموده و همچنین در انتخاب بهترین استان برای کارآفرینی بر اساس شرایط و مدارک ارائه شده، شما را یاری خواهد کرد.

سوالات متداول در خصوص سرمایه گذاری و کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

در برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا چند طرح برای سرمایه گذاری وجود دارد؟

دوطرح، یکی طرح ۲۰۰ هزار دلاری که در هر منطقه از شهر بریتیش کلمبیا شخص بخواهد میتواند کارآفرینی را انجام دهد و طرح بعدی، طرح ۱۰۰ هزار دلاری است که تنها در مناطق کم جمعیت صورت می گیرد.

در کارآفرینی بریتیش کلمبیا شخص می تواند همراه داشته باشد؟ اگر داشته باشد چه کسانی همراه او می توانند بیایند؟

بله همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال او همراه او هستند که به او ملحق می شوند.

ارزانترین سرمایه گذاری در کانادا چه روشی است؟

 ارزانترین روش کارآفرینی در مناطق کم جمعیت کانادا در استان بریتیش کلمبیا می باشد.

ویزای ارزانترین سرمایه گذاری در کانادا بریتیش کلمبیا تا چه مدت اعتبار دارد؟ آیا قابل تمدید است؟

 اعتبار آن تا دو سال است و شخص در طی این دو سال باید سعی کند طبق طرح تجاری خود عمل کرده و گزارشی را به دولت کانادا ارسال کند که اگر دولت کانادا تایید کرد، اقامت دائم دریافت خواهد نمود.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی

کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا در این نوشتار بررسی شد. از آنجایی که کسب اقامت و تابعیت کشور کانادا به دلیل ثبات اقتصادی و کیفیت بالای سطح زندگی و اجتماعی، مدنظر افراد بسیاری قرار دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مسائل مهم راجع به شرایط کارآفرینی در بریتیش کلمبیا، ویزا و اقامت کاری در بریتیش کلمبیا را به نگارش درآوریم تا راهنمایی مناسب برای شما بزرگواران قرار گیرد. در این مقاله شاخص های اقتصادی تاثیر گذار بر سرمایه گذاری و کار آفرینی، شرایط اولیه اقدام برای سرمایه گذاری و کارآفرینی، سیستم امتیاز بندی استان بریتیش کلمبیا، شرایط اخذ ویزا و مزایا و معایب سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا مورد بررسی قرار گرفت. انشاالله که توانسته باشیم پاره‌ای از ابهامات و سوالات شما را در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در بریتیش کلمبیا را پاسخ دهیم. اگر هم به اطلاعات بیشتر در این زمینه نیاز داشتید میتوانید با مشاورهای موسسه که شماره های تماس با آنها در سایت موسسه قرار گرفته است، تماس حاصل نموده و مشاوره و راهنمایی های رایگان دریافت نمایید. در صورت رضایت از مطالب بیان شده چنانچه مایل بودید به ما امتیاز ۵ ستاره را بدهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *