سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا و راه ها و روش های سرمایه گذاری در اروپا که منجر به دریافت اقامت و تابعیت اروپا می شود را خدمتتان توضیح خوایم داد. در این مقاله سعی بر این داریم تا سوالات شما را در باب سرمایه گذاری اروپا پاسخ دهیم. سوالاتی نظیر، سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا به چه صورت است؟ مزایا و فواید سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا چیست؟ آیا می توان از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا اقامت و تابعیت دریافت کرد؟ همانطور که می دانید یکی از روش ها مهاجرتی، سرمایه گذاری و یا سرمایه داری می باشد. دریافت اقامت اروپا با سرمایه گذاری 50 هزار یورویی یک فرصت فوق العاده برای کار آفرینان و سرمایه گذاران می باشد، زیرا در خیلی از کشورها متقاضیان برای اینکه بتوانند اقامت و تابعیت آن کشور را دریافت کنند نیاز به پرداخت مبالغ بسیار زیادی هستند، در صورتی که در این برنامه ویژه، افراد می توانند با 50 هزار یورو اقامت کشورهای معدودی در اروپا نظیر کشور زیبای اتریش و لاتویا را دریافت کنند و در نهایت پاسپورت اروپا اخذ نمایند. موضوع اصلی این مقاله سرمایه گذاری از طریق کشور لاتویا است. در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بر قرار کنید تا مشاورین ما شرایط شما را به صورت رایگان ارزیابی کنند. موسسه حقوقی ملک پور به صورت انحصاری این فرصت را برای علاقمندان به سرمایه گذاری در اروپا فراهم کرده است.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

فایل ویدیویی اقامت در اروپا از طریق سرمایه گذاری

فایل صوتی این ویدیو

شرایط کلی سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

برای اینکه متقاضیان از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا به اقامت اروپا دست یابند، می توانند با این مبلغ از طریق کشورهای معدودی اقدام کنند. در این بخش به طور کلی در مورد  شرایط عمومی کشور لاتویا صحبت خواهیم کرد. در ادامه این مطلب استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های مربوط به اقتصاد را بررسی خواهیم کرد. کشور زیبای لاتویا که با عنوان جمهوری لتونی خوانده می شود در شمال قاره اروپا و در مجاورت کشورهای استونی، بلاروس و روسیه قرار گرفته است. در زبان آلمانی به این کشور لتلند (Lettland) نیز گفته می شود. پایتخت این کشور شهر ریگا می باشد. واحد پول لاتویا، لاتس است. جمعیت این کشور 2.200.000  نفر می باشد.

لاتویا به دلیل مساحت کمی که دارد جزو کم جمعیت ترین کشور های حوزه اتحادیه اروپا می باشد. مساحت کشور زیبای لاتویا 64.589 کیلومتر مربع می باشد. زبان رسمی این کشور لتونیایی می باشد. این زبان جزو خانواده زبان های هندی و اروپایی است. 40 درصد از افراد لاتویا را روس ها شامل می شوند و 60 درصد باقی مانده مربوط به قوم لتونی است. بیش از 80 درصد مردم این کشور مسیحی هستند اما 7 درصد آنها در امور مذهبی نظیر رفت و آمد به کلیساها فعالیت دارند. آب و هوای کشور لاتویا معتدل و فصلی است.

اروپا

جمهوری لتونی در گذشته با نام جمهوری سوسیالیستی لتونی معروف بوده است. همچنین در 21 ماه آگوست 1991 لاتویا استقلال خود را از کشور شوروی به صورت رسمی اعلام کرد. اقتصاد اصلی این کشور صادرات و واردات محصولات می باشد. محصولاتی نظیر منسوجات، مواد غذایی، ماشین آلات، محصولات چرمی و فلزات در دسته صادرات این کشور قرار گرفته اند. همچنین واردات این کشور شامل مواد شیمیایی، سوخت، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه می باشد. عمدتاً این محصولات را از کشور های همسایه خود یعنی لهستان، سوئد و فنلاند وارد می کنند. از سال 2004 کشور زیبای لاتویا عضوی از اتحادیه اروپا محسوب می شود.

چارت اروپا

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا از طریق سرمایه گذاری در کشور لاتویا

لاتویا هم مانند دیگر کشور های اروپایی نظیر اتریش دارای برنامه های سرمایه گذاری و کار آفرینی متفاوتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی از سرتاسر جهان می باشد. این برنامه ها شامل خرید ملک، خرید رستوران و یا خرید سهام شرکت ها در کشور لاتویا می باشد. همانطور که می دانید افراد می توانند بعد از اینکه اقامت موقت خود را دریافت کردند، بعد از 5 سال برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند و با توجه به اینکه کشور لاتویا جزو حوضه اتحادیه شنگن می باشد، متقاضیان پس از دریافت اقامت می توانند در تمامی این کشورها بدون محدودیت تردد کنند. در واقع کشور لاتویا طرحی نوین و جدید برای دریافت تابعیت و اقامت این کشور برای سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته است. مهم ترین برنامه مهاجرتی این کشور گلدن ویزای لاتویا می باشد که حداقل سرمایه لازم برای شرکت در این برنامه 250 هزار یورو می باشد. براساس قوانین کشور لاتویا افراد پس از اینکه 10 سال در کشور لاتویا اقامت داشتند، هیچ گونه تخلفی در این مدت در لاتویا انجام نداده باشند، بتوانند به زبان رسمی این کشور صحبت کنند و همچنین آداب و رسوم و فرهنگ این کشور را بدانند می توانند برای دریافت تابعیت یا پاسپورت کشور لاتویا اقدام کنند.

استاندارد های سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

قبل از اینکه بخواهیم در هر کشور سرمایه گذاری کنیم لازم است در مورد ضریب امنیت سرمایه گذاری آن کشور اطلاعات لازم را داشته باشیم. به صورت کلی برای اطلاع از میزان ریسک سرمایه گذاری در کشورهای خارجی می بایست از شاخص ریسک مصادره، آگاهی کامل و موثقی داشته باشیم. ریسک مصادره (Expropriation Risk) یا سلب مالکیت سرمایه داران خارجی توسط دولت کشور مد نظر تهیه می شود. این شاخص به ما نشان می دهد که در طی سالیان گذشته دولت این کشور چه رفتاری با سرمایه گذاران خارجی داشته است و یا به هر دلیلی اقدام به مصادره و گرفتن اموال افراد کرده است یا خیر؟ این شاخص بین اعداد 1 تا 7 مورد اندازه گیری قرار می گیرد. عدد 1 به منظور کمترین میزان ریسک برای مصادره اموال متقاضیان خارجی و عدد 7 مربوط به بیشترین ریسک برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. حال به بررسی این شاخص در کشور لاتویا می پردازیم. مطابق با گزارش the global economy نرخ مصادره اموال در این کشور در 5 سال گذشته 1 اعلام شده است. در نتیجه متقاضیان با بیشترین امنیت سرمایه گذاری می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند. در زیر نمودار مربوط به اندازه گیری این شاخص را برای اطلاع شما عزیزان قرار داده ایم.

شاخص های اقتصادی در سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

پس از آنکه در مورد شاخص امنیت این کشور آسوده خاطر شدیم به بررسی دیگر شاخص های اقتصادی کشور لاتویا می پردازیم. شاخص هایی نظیر نرخ مالیات، نرخ تولید، بهره های بانکی و غیره. با بررسی دقیق تر این شاخص ها میتوانیم به نتایج دقیق تری در مورد بازار کار و سرمایه کشور لاتویا و شرایط اقتصادی این کشور برسیم. در ادامه این مطلب انواع شاخص های اقتصادی را بررسی کرده ایم.

 • سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا و نرخ انواع مالیات کشور لاتویا

  نرخ مالیات بر درآمد کشور لاتویا در سالهای 2009 تا 2018 مورد بررسی قرار گرفته است. همان طور که در نمودار زیر مشاهده می کنید این نرخ در 2018 به میزان 31.4 درصد می باشد. به طور میانگین نرخ مالیات بر درآمد کشور لاتویا بین سال های 1995 تا 2018 به میزان 24.89 درصد گزارش شده است. طبق گزارشات به دست آمده کمترین میزان مربوط به سال 2009 در حدود 23 درصد و بیشترین میزان در سال 2018 به میزان 31.4 درصد می باشد.

  در جدول زیر انواع نرخ مالیات را در کشور لاتویا بررسی کرده ایم.

  انواع مالیات

  آخرین نرخ قبلی بیشترین نرخ کمترین نرخ واحد
  شرکت ها 20.00 15.00 29.00 15.00

  درصد

  درآمد های شخصی

  31.4 23.00 31.4 23.00 درصد
  فروش 21.00 21.00 22.00 18.00

  درصد

  بیمه تامین اجتماعی

  35.09 34.09 35.09 33.09 درصد
  بیمه تامین اجتماعی شرکت ها 24.09 23.59 24.09 23.59

  درصد

  بیمه تامین اجتماعی کارمندان

  11.00 10.50 11.00 9.00

  درصد

  براساس تحقیقات انجام شده نرخ مالیات بر درآمد کشور لاتویا در بین دیگر کشورها اروپایی در جایگاه متوسط قرار گرفته است. بیشترین نرخ در بین کشورها اروپایی در سال 2018 مربوطه به سوئد به میزان 61.85 درصد و کمترین نرخ مربوط به کشور مونته نگرو 9 درصد می باشد. در نتیجه نرخ مالیت بر درآمد کشور لاتویا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نرخ متوسطی دارد.

 • سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا و نرخ تولید ناخالص کشو لاتویا

  منظور از نرخ تولید ناخالص یک کشور میزان فروش و کسب و کار بازار و تجارت آن کشور است. بالا بودن میزان این نرخ نشان دهنده فروش بیشتر و رونق بازار آن کشور است. نرخ تولید ناخالص داخلی GDP در کشور زیبا لاتویا در سال 2017 به میزان 30.26 میلیارد دلار آمریکا بوده است. این نرخ در کشور لاتویا 0.05 درصد از ارزش تولید ناخالص جهانی بالاتر است. با توجه به نمودار پیشرو، میانگین  نرخ تولید ناخالص داخلی کشور لاتویا در بین سال های 1987 تا 2017 به میزان 15.85 میلیارد دلار بوده است. این نرخ در کشور لاتویا در سال 2008 به بیشترین میزان خود 35.6 میلیارد دلار و در سال 1993 به کمترین میزان 4.50 میلیارد دلار رسیده است. در این نمودار شما می توانید میزان رشد صعودی و نزولی نرخ تولید ناخالص کشور لاتویا را به صورت دقیق بررسی کنید.

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا با روش خرید سهام شرکت

یکی از روش های سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا، خرید سهام شرکت های فعال در آن کشور می باشد. کشور لاتویا با ارائه این طرح، سرمایه گذاران را از سراسر دنیا ترغیب کرده تا با 50 هزار یورو بتوانند اقامت این کشور را اخذ نمایند و در نهایت این اقامت می تواند منجر به دریافت تابعیت کشور لاتویا شود. متقاضیان با شرکت در این طرح می توانند در ابتدا اقامت 5 ساله لاتویا را دریافت کنند. برای شرکت در این برنامه نیاز است در مدت زمان 5 سال هزینه هایی انجام شود نظیر:

 • 50 هزار یورو سرمایه غیر قابل استرداد به متقاضیان
 • 10 هزار یورو هزینه های دولتی

شرایط سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا از طریق خرید سهام شرکت ها در لاتویا

زمان بررسی پرونده متناسب با تابعیت متقاضی بین 2 تا 4 ماه می باسد.

امکان تمدید اقامت اروپا و لاتویا پس از گذشت  5 سال

دریافت اقامت 5 ساله فوری

اخذ کارت بیومتریک 1 ساله (قابل تمدید به صورت سالیانه)

بدون نیاز به شرط حضور و حداقل اقامت سالیانه در لاتویا

امکان تردد در حوضه اتحادیه شنگن بدون ویزا

اقوام و وابستگان درجه دو متقاضیان جهت بازدید از خانواده می توانند دعوتنامه ورود به لاتویا را دریافت کنند.

متقاضی اصلی می تواند به همراه خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال در صورت اثبات وابسته بودن فرزندان به خود وارد کشور لاتویا شوند.

در سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا با روش خرید سهام شرکت ها متقاضیان باید دارای شرایط زیر باشند:

 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • ارائه نامه در جهت مشخص بودن منبع درآمد حساب های شخصی متقاضی
 • حداقل 18 سال سن

و در نهایت سرمایه گذار می تواند پس از گذشت 5 سال برای اقامت دائم کشور لاتویا اقدام کند. به همین منظور متقاضی باید 4 سال از 5 سال را در داخل اروپا اقامت داشته باشد.

سرمایه گذاری و خرید ملک لاتویا

همانطور که میدانید کشور لاتویا از نظر جغرافیایی در حوزه دریای بالتیک واقع شده است. بیشترین رشد قیمت املاک در بین کشورهای این حوضه در سال های اخیر مربوط به کشور لاتویا می باشد. میزان تقاضا برای اجاره املاک و یا خرید ملک 11 درصد در مقایسه با سال گذشته در کشور لاتویا افزایش یافته است. کشور لاتویا برنامه ویژه ای را برای سرمایه گذاران خارجی با عنوان ویزای طلایی لاتویا از طریق خرید ملک در نظر گرفته است. کشور لاتویا به متقاضیانی که حداقل 250 هزار یورو در یکی از شهر های این کشور ملک خریداری کنند اقامت دائم لاتویا را اعطا می کند. علاوه بر این افراد پس از خرید ملک مبلغ 12500 یورو که معادل 5 درصد ارزش ملک است را باید به عنوان هزینه کارمزد دولتی به کشور لاتویا پرداخت نمایند.

سرمایه گذاران می توانند ملکی را در قالب آپارتمان و یا خانه لوکس در یکی از شهرهای ریگا، جورمالا و یا سایر شهرهای کشور لاتویا خریداری کنند. شایان ذکر است که قیمت ملک در این کشور نسبت به سایر مناطق اروپایی پایین تر است. به همین دلیل در حدود 70 درصد از معاملات ملکی این کشور مربوط به سرمایه گذاران کشورهای روسیه، اوکراین، ازبکستان و چین می باشد.

قیمت یک واحد آپارتمان نوساز در ریگا در سال 2016 متری 1450 تا 3800 یورو بوده است. متقاضیانی که در این برنامه شرکت کنند می توانند اقامت فوری 5 ساله  قابل تمدید کشور لاتویا را برای خود و خانوادشان دریافت کنند. در صورتی که به مدت 5 سال در خاک این کشور زندگی کنند می توانند جهت اخذ اقامت دائم کشور لاتویا اقدام کنند و در آخر در صورتی که 5 سال مجدد بتوانند در لاتویا زندگی کنند، به زبان رسمی این کشور صحبت کنند و به فرهنگ کشور لاتویا آگاهی داشته باشند می توانند برای اخذ تابعیت لاتویا و یا اخذ پاسپورت اروپایی اقدام کنند.

شرایط اولیه اخذ اقامت لاتویا از طریق گلدن ویزا لاتویا:

 • 250 هزار یورو کمترین میزان ارزش ملک خریداری شده در کشور زیبای لاتویا
 • کمترین میزان ارزش کل کاداستر املاک در زمان خرید باید 80000 یورو باشد
 • پرداخت 5 درصد سهم دولت از خرید ملک

براساس گزارش های بدست آمده در سال 2017 افراد بسیاری از طریق گلدن ویزا لاتویا توانسته اند اقامت این کشور را دریافت کنند. طبق آمار بیش از 10000 سرمایه گذار هر ساله این اقامت را دریافت می کنند. در میان شهرهای کشور لاتویا بیشترین سرمایه گذاری مربوط به شهرهای ریگا و جورمالا می باشد.

سرمایه گذاری، ثبت شرکت و کار آفرینی در لاتویا

از دیگر روش ها اخذ اقامت کشور لاتویا، سرمایه گذاری در ثبت شرکت و کار آفرینی می باشد. در این برنامه متقاضی باید عنوان عضو هیئت مدیره و یا شبیه به آن را دارا باشد تا بتواند اقامت موقت 5 ساله لاتویا را دریافت کند. همچنین متقاضی با داشتن این نوع اقامت می تواند در حوضه کشورهای شنگن تردد کند، علاوه بر این خانواده متقاضی از این طریق می توانند اقامت دریافت کنند.

برای شرکت در این روش سرمایه گذاری، متقاضی باید در حدود 85000 یورو در کشور لاتویا سرمایه گذاری کند. افراد این امکان را دارند تا این مبلغ را در چند مرحله پرداخت کنند. همچنین این مبلغ غیر قابل بازگشت می باشد و مدت زمانی که طول می کشد تا متقاضی بتواند اقامت موقت خود را دریافت نماید حدود 2 الی 3 ماه می باشد. پس از گذشت 5 سال متقاضی می تواند اقامت دائم (permanent permit) دریافت نماید.

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در لاتویا

کمترین مبلغ برای شرکت در روش سرمایه گذاری اوراق قرضه دولتی کشور لاتویا 250 هزار یورو می باشد.

شرایط کلی سرمایه گذاری 250 هزار یورویی اوراق قرضه دولتی در لاتویا

زمان بررسی پرونده متناسب به تابعیت متقاضی بین 2 تا 4 ماه می باشد

امکان تمدید اقامت اروپا و لاتویا پس از گذشت  5 سال

دریافت اقامت 5 ساله فوری

اخذ کارت بیومتریک 5 ساله

بدون نیاز به شرط حضور و حداقل اقامت سالیانه در لاتویا

امکان تردد در حوضه اتحادیه شنگن بدون ویزا

در صورت لزوم امکان تمدید مجوزها برای مدت 5 سال را دارند

اقوام و وابستگان درجه دو متقاضیان جهت بازدید از خانواده می توانند دعوتنامه ورود به لاتویا را دریافت کنند

متقاضی اصلی می تواند به همراه خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال در صورت اثبات وابسطه بودن فرزندان به خود وارد کشور لاتویا شوند

لازم به ذکر است که مبلغ 250 هزار یورو سرمایه گذاری شده در این روش بعد از گذشت 5 سال به متقاضی برگشت داده می شود. البته باید بدانید که اوراق خریداری شده دارای هیچگونه سود و بهره ای نمی باشد. فقط متقاضیان مبلغی را که در ابتدا سرمایه گذاری کرده اند را می توانند پس بگیرند و اقامت اروپا و کشور لاتویا را اخذ نمایند.

نکات مثبت سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا دارای مزیت های فراوانی می باشد از جمله:

 • کم هزینه ترین برنامه گلدن ویزا در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی
 • دریافت سود و بهره در خرید ملک و مستغلات در لاتویا
 • اخذ اقامت کشور لاتویا
 • اجازه تردد در حوضه شنگن را به همراه خانواده بدون محدودیت
 • پایین بودن هزینه های زندگی در لاتویا
 • در صورتی که از طریق برنامه گلدن ویزا لاتویا اقدام کرده اید تنها یک بار در سال شرط حضور در کشور لاتویا را دارید
 • در برنامه خرید سهام شرکت ها، سرمایه گذار باید به مدت 4 سال از 5 سال را در اروپا زندگی کند تا بتواند اقامت دائم لاتویا را اخذ نماید
 • اخذ پاسپورت و تابعیت اروپایی پس از گذشت 10 سال
 • در صورتی که پاسپورت کشور لاتویا را دریافت کنید می توانید بدون ویزا به 162 کشور سفر کنید
 • امکان تردد راحت به کشورهای اسکاندیناوی و روسیه

نکات منفی سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا علاوه بر نکات مثبت گفته شده دارای معایب و نکات منفی هم می باشد:

 • بالا بودن نرخ تورم در سال های گذشته
 • مناسب نبودن نرخ کنترل فساد در لاتویا
 • بالا بودن نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها
 • کشور لاتویا سطح رفاهی کمتری در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مانند اتریش، دانمارک و غیره دارد
 • غیر قابل بازگشت بودن سرمایه متقاضیان در برنامه 50 هزار یورویی

پرسش و پاسخ در رابطه با سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

✔️سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا شامل چه کشورهایی می شود؟

هم اکنون تعداد کشورهایی که می توان با مبلغ 50 هزار یورو سرمایه گذاری کرد بسیار کم است. مانند کشور زیبای اتریش و لاتویا.

✔️مزیت های کار آفرینی و سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا چیست؟

ارزان ترین گلدن ویزای اتحادیه اروپا

اخذ اقامت و تابعیت کشور اروپایی

امکان سفر در منطقه شنگن

با داشتن پاسپورت لاتویا امکان سفر به 162 کشور بدون ویزا را خواهید داشت

و غیره

✔️از چه راه هایی می توان در کشور لاتویا سرمایه گذاری کرد؟

هم اکنون کشور لاتویا برای جذب سرمایه گذاران خارجی روش های متنوعی را ارائه می دهد. مانند خرید ملک، خرید سهام، خرید اوراق قرضه دولتی و یا راه اندازی کسب و کار و بیزینس در کشور لاتویا.

✔️آیا در سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا خانواده متقاضی می توانند همراه او باشند؟

در این برنامه ها علاوه بر سرمایه گذار اصلی، همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی در صورتی که بتوانند وابستگی فرزندان را نشان دهند می توانند همراه او باشند.

سخن نهایی در مورد سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا

امروزه کشور فوق العاده زیبای لاتویا شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی مهیا کرده است تا متقاضیان بتوانند از طریق های مختلف اقامت و تابعیت ایکشور اروپایی را دریافت کنند. به همین منظور برنامه ای تحت عنوان سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اروپا را معرفی کرده است تا با کم ترین هزینه بتواند سرمایه گذاران زیادی را از سرتاسر دنیا جذب نماید. روش های سرمایه گذاری زیادی به کشور لاتویا وجود دارد. هم اکنون متقاضیان می توانند از طریق خرید املاک و مستغلات، راه اندازی کسب و کار، خرید سهام و یا خرید اوراق قرضه دولتی اقامت این کشور را دریافت کنند. علاوه بر این می توانند بعد از گذشت 10 سال تابعیت لاتویا را اخذ نمایند. در روش 250 هزار یورویی خرید ملک، سرمایه گذاران می توانند پس از 5 سال ملک خود را بفروشند و در این مدت سود هم دریافت کنند. در این روش ها متقاضیان می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را همراه داشته باشند. علاوه بر این با داشتن اقامت موقت لاتویا می توانند در حوضه شنگن بدون محدودیت سفر کنند. در مورد برنامه خرید سهام شرکت در لاتویا صحبت کردیم نکته مهم این است که امکان بازگشت پول به متقاضی وجود ندارد. همچنین برای سرمایه گذاری در کشور لاتویا ابتدا دعوتنامه دریافت می کنید، وارد خاک لاتویا می شوید و فرصت این را دارید تا اطلاعات کافی در مورد بازار تجارت و کسب و کار این کشور به دست آورید سپس در صورتی که تمایل به سرمایه گذاری داشته باشید هزینه های مربوطه را پرداخت می نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با همکاری قوی ترین وکلا و سایر شرکت ها در اروپا می تواند بیزینس سودمندی را برای شما عزیزان فراهم کند. کافی است با شماره تلفن های موسسه حقوقی ملک پور و یا از طریق وب سایت های موسسه با ما در ارتباط باشید تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی و ارزیابی گردد.از شما خواهشمندیم نظرات، پیشنهادات و تجربیات خود را در زمینه سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در اروپا را از طریق قسمت دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

1 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام
  با روش خرید ملک در لاتویا فرمودید می توانیم به سرعت اقامت 5 ساله دریافت کنیم. آیا می توانیم با این اقامت در سایر کشور های اروپایی زندگی و کار کنیم و یا حتماً باید در لاتویا بمانیم تا اقامت خود را تمدید کنیم. مثلاً می توانیم در لاتویا خانه بخریم و بعد در آلمان کار کنیم؟ برای گرفتن تابعیت در این حالت به مشکل بر نمی خوریم؟ ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *