امروزه مهاجرت یکی از کلیدی ترین کلمات و پر تکرار ترین کلمه در زندگی روزمره بسیاری از افراد است. حال اینکه به کجا مهاجرت کنیم یکی از دغدغه های اصلی این افراد است. در این جین افرادی هستند که متقاضی مهاجرت به برزیل می باشند و با توجه به شرایطی که وجود دارد قصد مهاجرت به برزیل را پیش گرفته اند. برای متقاضیانی که خود را برای ورود به برزیل آماده می کنند سوالاتی مانند:

انواع روش های مهاجرت به برزیل چگونه است؟

چگونه میتوان یک وکیل مهاجرت به برزیل مورد اعتماد پیدا کرد؟

 آیا برای ورود به برزیل به چه سرمایه ای نیازمندیم؟

 آیا برای اقدام به وکیل مهاجرت برزیل نیاز داریم؟

 مزایا و معایب زندگی در برزیل چیست؟

در این مقاله قصد داریم که به تمامی این سوالات پاسخ دهیم و هر آنچه در باب مهاجرت به برزیل است را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در پس این مقاله شما دوستان عزیز و همراهان ارجمند این امکان را دارید که برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره های موسسه مشاوره ای mie تماس بگیرید و از مشاور ابتدایی و رایگان مشاورین ارشد موسسه حقوقی ملک پور mie اتریش بهره برید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به برزیل

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص مهاجرت به برزیل

فایل صوتی ویدیو مهاجرت به برزیل

مهاجرت به برزیل

کشور برزیل برای زندگی

برزیل یکی از کشورهای پیشرفته و سرسبز در قاره آمریکا (جنوب آمریکا) قرار دارد که یکی از قوی ترین اقتصاد ها را از آن خود ساخته است. این کشور راه های مختلفی را برای جذب مهاجرین در نظر گرفته است و متقاضیان می توانند با 5 روش قانونی مهاجرت به برزیل اقدام نمایند. اقامت برزیل در چند حالت می تواند سریع ترین نوع اقامت در دنیا باشد. زندگی در برزیل می تواند برای ایرانیان راحت به نظر آید، چرا که زبان انگلیسی جزء زبان های رایج در این کشور است. به طور کلی برزیل با اینکه در قاره آمریکا واقع شده است اما زبان بومی خود را که پرتغالی برزیلی است را دارد. شرایط مهاجرت به بزریل برای ایرانیان با توجه به مسیر و راه انتخابی می تواند متغیر باشد. ما در این مقاله می خواهیم که أنواع روش های مهاجرت به بزریل را برای شما عزیزان شرح دهیم تا بتوانید با استفاده از آن مسیر درستی را برای مهارحت به برزیل برگزینید. به طور کلی می توان گفت کشور برزیل برای زندگی، می تواند گزینه ایده عالی باشد. چرا که از لحاظ شرایط اقتصادی شرایط مناسبی را دارد و همجچنین از نظر اخذ اقامت، این کشور به راحتی اقامت خو را در اختیار مهاجرین قرار خواهد داد.

flag icon brazil
شرایط عمومی برزیل

مهاجرت به برزیل از طریق کار

برای به دست آوردن ویزای کار برزیل، شما باید وارد مرحله ای شوید که هرلحظه ممکن است به دلیل پیدا نکردن کارفرما از انتخاب خود پشیمان شوید. به طوری که در ابتدای امر می بایست شغلی در این کشور که مرتبط با تخصصشان است را پیدا کنند. پس از آن می بایست دعوت نامه رسمی کاری از کارفرمای برزیلی بدست آورند. پس از اخذ دعوت نامه رسمی از کارفرما، متقاضی جویای کا می تواند درخواست ویزای کاری از سفارت دهند. اما لازم به ذکر است که با توجه به زمان بر بودن تایم های سفارت که بالای ۶۰ روز است، کارفرمایان بسیار معدودی موقعیت شغلی خود را برای خارجی ها خالی می گذارد. بنابراین می توان گفت که یکی از دشوار ترین راه های مهاجرت به برزیل، مهاجرت کاری به این کشور است. در نهایت می توان نتیجه گرفت که شرایط مهاجرت به برزیل از طریق کار تنها وابسطه به داشتن کارفرمای برزیلی در خود کشور است. اگر در این مسیر و پروسیه نیاز به راهنمایی بیشتری داشته باشید می توانید از یک وکیل مهاجرت به برزیل کمک بگیرید.

مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل

افرادی که به دنبال مهاجرت به برزیل و در نهایت دریافت اقامت برزیل هستند، می توانند از راه های مختلفی خود را به این اقامت برسانند. یکی از أنواع روش های مهاجرت به برزیل، مهاجرت تحصیلی به این کشور است که جزء راه های ارزان مهاجرت به شمار می آيد. متقاضیان تنها کافی است که با داشتن شرایط مناسب سنی، مدارک تحصیلی و مدرک زبان با نمره قابل قبول درخواست پذیرش از دانشگاه معتبر در این کشور را داشته باشند. به کمک مشاورین ارشد موسسه مشاوره ای MIE در این قسمت مقاله می خواهیم با استفاده از قوانین جدید مهاجرت و آموزش های استاد ملک پور خدمات عالی به شما در مورد مهاجرت به برزیل به وسیله تحصیل ارائه نماییم. همانگونه که می دانید در مسیر مهاجرت به برزیل بررسی هزینه های تحصیلی این کشور نیز مسئله بسیار مورد اهمیتی می باشد. تحصیل در برزیل برای دانشجویان بین المللی رایگان نیست اما هزینه های بالایی نخواهد داشت. مقاطعی که دانشجویان می توانند در آن درخواست ویزای تحصیلی نمایند و به واسطه آن اقامت برزیل البته از نوع موقت را کسب کنند، مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری است. برای مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل اخذ کمک از وکیل مهاجرت برزیل می تواند پروسه کاری متقاضیان را تسریع سازد. به طور کلی مسانگین هزینه های تحصیل در برزیل بین ۵۰۰۰ دلار الی ۳۰۰۰۰ دلار در دانشگاه های این کشور می تواند متفاوت باشد. در این بخش از مقاله می خواهیم برخی از دانشگاه های برتر این کشور را برای شما عزیزان نام بریم:

رنکینگ در برزیل نام دانشگاه
1 UFRJ – Federal University of Rio de Janeiro
2             USP – University of São Paulo
3 Unicamp – University of Campinas
4             UFMG – Federal University of Minas Gerais
5             UFRGS – Federal University of Rio Grande do Sul
6             Unesp – São Paulo State University
7             UFPR – Federal University of Paraná
8             UFSC – Federal University of Santa Catarina
9             UnB – University of Brasília
10 UFC – Federal University of Ceará

مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری

یکی از راه هایی که متقاضیان می توانند به واسطه آن مهاجرت نمایند، مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری است. در این روش افراد می توانند برای خود و خانودشان اقامت دائم را درخواست نمایند. برای مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک تنها یکی از چند راه آسان ورود به محیط چنین کشوری می باشد.  یکی از مهم ترین مواردی که می توانیم به مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری به آن توجه نماییم اخذ اقامت دائم از این طریق است که می تواند به سرعت به پاسپورت تبدیل شوند. متقاضیان در این پروسه می توانند به ۲ طریق اقدام نمایند که می توان آن ها را به ۲ راه خرید ملک ۲۰۰ هزار دلاری و ثبت شرکت ۱۰۰ هزار دلاری تقسیم نماییم. متقاضیان به واسطه این ۲ راه سرمایه گذاری که یکی از 5 روش قانونی مهاجرت به برزیل می باشد، می توانند اقامت دائم خود و خانوادشان که شامل همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال است را کسب نمایند.

مهاجرت به برزیل از طریق ازدواج

ازدواج با تبعه برزیلی برای افرادی که تابعه غیر از برزیلی دارند می تواند راهی برای مهاجرت به برزیل و اخذ اقامت این کشور باشد. در این پروسه ازدواج متقاضی با تبعه برزیلی اعم از مرد و زن تفاوتی نخواهد داشت و تفاوتی میان جنسیت افراد برای اعطای اقامت و تابعیت وجود ندارد. افرادی که با تبعه برزیلی ازدواج می کنند با توجه به قوانین جدید که از سمت اداره مهاجرت این کشور ارائه شده است شرایط متفاوتی به نسبت دیگر کشورها خواهند داشت. بنابراین می بایست گفت که متقاضیان در صورت ازدواج در برزیل نمی توانند به طور مستقیم تابعیت این کشور را بدست آورند. پس می بایست در ابتدای امر مدارک لازم جهت ثبت این أمور را به اداره مهاجرت به برزیل ارائه نمایند تا به بررسی آن بپردازند. در صورت تایید این پروسه و ازدواج در برزیل اقامت متقاضی می تواند حدوداً ۳ ماه الی ۶ ماه زمان برد. در نهایت اقامت دائم آن ها می تواند پس از ۴ سال به سرانجام رشد که در نهایت منجر به اخذ تابعیت خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به برزیل می توانید روی این لینک کلیک کنید.

مهاجرت به برزیل و اخذ تابعیت از طریق تولد فرزند

تولد فرزند در برخی از کشورها با توجه به قوانینی که دارد منجر به اخذ اقامت دائم و حتی پاسپورت برای فرد متولد خواهد داشت. طبق قوانین حقوق بین الملل، کشورها از ۲ طریق قانون خاک و قانون خون با افراد متولد شده در کشور برخورد می نمایند. قانون خون که در بیشتر کشورها کاربرد دارد به این معناست که فرد متولد شده می بایست از طرف یکی از والدین خود وابستکی خونی داشته باشد. یعنی یکی از والدین می بایست دارای تبعه برزیلی باشد. در حقوقی بین الملل قانونی دیگری تحت عنوان قانون خاک در برخی از کشورها از جمله برزیل وجود دارد که متقاضی با به دنیا آوردن فرزند در خاک کشور می تواند اقامت و تابعیت برزیلی بدست آورد. در این بخش از مقاله مهاجرت به برزیل که مشغول به مطالعه آن هستید، مشاورین موسسه مشاوره ای MIE قصد دارند که تمام شرایط مهاجرت به برزیل از طریق تولد فرزند را که به واسطه آموزش های استاد ملک پور تدریس شده است را برای شما عزیزان تشریح نمایند. در همین راستا هر گونه کپی و انتشار بدون ذکر منبع اصلی که سایت موسسه مشاوره ای ملک پور است منع قانونی و شرعی دارد.

مهاجرت به برزیل از طریق پناهندگی

یکی از روش های که برخی از افراد به اشتباه برای مهاجرت به برزیل انتخاب می کنند پناهندگی است. به طور قطع، اگر پناهندگی انتخاب اول و انتخاب آخر شما برای قرارگیری در خاک برزیل باشد،  در همان اوایل راه به شدت از انتخاب خود پشیمان خواهید شد. پناهندگی بزرگترین پشیمانی را برای شما این راه برای افرادی تعریف شده است که در کشور خود تحت ظلم و شکنجه قرار گرفته اند. بنابراین می توان گفت افرادی که در کشور خود با توجه به مسائل سیاسی، اجتماعی، دینی و نژادی جانشان در خطر است می توانند با ارائه اسناد کافی در این أمور درخواست پناهندگی در برزیل داشته باشند. اخیراً با توجه به سخت گیری های بسیاری که وجود دارد، بسیاری از کشورها از قبول پناهنده باز پس می زنند. بنابراین برای اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی متقاضیان می بایست به طور واقعی اسناد و مدارکی دال بر اثبات در خطر بودن جانشان نشان دهند.

هزینه های زندگی در برزیل

همه ما میدانیم که در صورتی که قصد مهاجرت به برزیل را داریم باید هزینه ها زندگی در این کشور را نیز بررسی کنیم. برای افرادی که کشور برزیل برای زندگی را انتخاب می کنند، هزینه های زندگی بسیار موضوع مهمی است زیرا برای داشتن زندگی موفق در برزیل لازم است که بدانید مبلغ هریک از اقلامی که روزانه بدان ها احتیاج دارید، چقدر می باشد. اگر مبالغ پایین تر از حد انتظارتان باشد، زندگی در برزیل برایتان شیرین تر و لذت بخش تر می شود. متقاضیان با توجه به أنواع روش های مهاجرت به برزیل اقدام می نمایند به طبع هزینه های مختلفی را خواهند داشت. اما به طور کلی هزینه های زندگی در برزیل ماهانه برای ۱ نفر بین ۶۰۰ دلار الی ۱۲۰۰ دلار است. مزایا و معایب زندگی در برزیل که می توانیم به آن توجه نماییم، هزینه های زندگی در این کشور است که جزء مزایا به شمار می آيد. چرا که هزینه های زندگی در تمامی شهرهای این کشور تقریباً یکسان است. در این قسمت می خواهیم هر آنچه در مورد هزینه های زندگی در برزیل را بررسی نمایینم:

هزینه های زندگی قیمت  به دلار
گوشت مرغ 1 کیلو گرم 2.94
گوشت گوساله 1 کیلو گرم 6.37
پنیر محلی 1 کیلو گرم 6.47
برنج سفید 1 کیلو گرم 0.90
قیمت 1 متر آپارتمان در مرکز شهر 1.906.94
قیمت 1 متر آپارتمان خارج از مرکز شهر 1.285.24
غذا در رستوران 5.19

مهاجرت به برزیل و اخذ تابعیت برزیل

سالانه افراد بسیاری در فکر مهاجرت به برزیل هستند و برای مهاجرت به برزیل از مسیر های مختلفی وارد عمل می شوند. برزیل کشوری است که مهاجر پذیر است و با توجه به میزان قبولی مهاجرین و اخذ اقامت و تابعیت از راه های مختلف به آن ها، جزء کشورهای مهاجر پذیر محسوب می شود. از آنجا که بحث اقامت و تابعیت برای برخی از ملیت ها موضوع بسیار مهمی می باشد، می توان گفت برزیل کشوری است که اقامت و تابعیت خود را آسان اعطا می کند. راه هایی که منجر به اخذ اقامت در برزیل می شود را می توان به راه هایی مانند اخذ اقامت کاری و اقامت های سرمایه گذاری در این کشور دسته بندی کرد. متقاضیان در صورتی که در برزیل به کار برسند، در ابتدای امر به اقامت کاری و پس از ۵ سال به اقامت دائم این کشور دست پیدا می کنند.

همان گونه که توضیح داده شد سرمایه گذاری نیز یکی دیگر از مسیر های مهاجرت به برزیل به حساب می آید. در سرمایه گذاری با مبالغ کم به عبارتی با مبلغ نقدینگی 100 و 200 هزار دلاری به اقامت و تابعیت کشوری می رسید که برای  واردشدن به خاک آن برنامه ریزی کرده اید. در صورتی که متقاضیان در برزیل فرزندی را به دنیا آورند طبق قانون خاک در برزیل ۱ ساله به تابعیت خواهند رسید. این مقاله ای که مطالعه نمودید نکات تخصصی درباره مهاجرت به برزیل را در اختیار شما عزیزان قرار داد که تمام نکات آن به واسطه مشاورین موسسه مشاوره ای mie با استفاده از آموزش های استاد ملک پور نگارش شده است. در همین راستا به عنوان یکی از خدمات موسسه مشاوره ای mie اتریش ویدیو گام به گام تا اخذ اقامت گرد آوری شده است. در این ویدیو که توسط استاد ملک پور طراحی و ضبط شده است، به شما عزیزان یاری می رسانیم که بتوانید مهاجرتی درست و آسان را با استفاده از این ویدیو پیش گیرید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سوالات متداول در زمینه مهاجرت به برزیل

آیا می توانم پس از اپلای و ثبت نام در یکی از دانشگاه های برزیل برای خود و خانواده ام مجوز اقامت دائمی بگیرم؟

اگر تا پایان دوره تحصیلیتان در برزیل بمانید و پس از پایان آن به منظور کار همچنان در محیط بمانید و پس از یافتن کار در یک شرکت یا بخش خاصی مشغول شوید، چندی بعد به اقامت دائم  کشور با اقتصاد برزیل می رسید.

متقاضیان در سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری در برزیل می بایست شرایط سنی خاصی داشته باشند؟

خیر، برای سرمایه گذاری در برزیل متقاضیان نیازی به داشتن شرایط خاصی نخواهند داشت و صرفاً سرمایه آن ها ملاک است.

اقامت دائم برزیل پس از چن سال به مهاجران اعطا می گردد؟

اقامت دائم برزیل در پلن های مختلف مانند اقامت کاری و اقامت سرمایه گذاری پس از ۴ الی ۵ سال است.

أنواع روش های مهاجرت به برزیل چیست؟

تولد فرزند، ازدواج، کار، تحصیل، سرمایه گذاری و پناهندگی

سخن آخر

در این مقاله دریافتیم مهاجرت به برزیل از راه های مختلفی امکان پذیر است و مهاجرین می توانند از راه های قانونی به اقامت دائم و در نهایت پاسپورت این کشور برسند. مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری اگرچه پس از نوشتن برنامه مشخص، امکان پذیر است ولی نیاز به یاری افراد آگاه دارد. در این روش همانطور که دریافتیم متقاضیان با خرید ملک یا ثبت شرکت می توانند اقامت دائم که در ابتدا ۳ ساله است را دریافت کنند. همانطور دریافتیم که برای مهاجرت به برزیل استفاده از وکیل مهاجرت به برزیل می تواند شانس پرونده را بسیار بالا برد. شما همراهان گرامی برای بدست آوردن اطلاعات تخصصی تر درباره مهاجرت به برزیل و اقامت برزیل می توانید با واحد مشاورین با شماره های موسسه ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی بتوانید استفاده نمایید. در صورت تمایل می توانید با ارائه پرسش های خود در قسمت پرسش و پاسخ سوالات سایت پاسخ آن ها را در کم ترین زمان ممکن از مشاورین ما بدست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *