مهاجرت به نیوزلند

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های مهاجرت

مهاجرت به نیوزلند ، شرایط و مدارک مورد نظر جهت مهاجرت به نیوزلند و به طور کل  اخذ اقامت نیوزلند در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. اما مهاجرت از چه طریقی می تواند با کمترین ریسک برای متقاضیان رقم بخورد ؟  شرایط تحصیل رد نیوزلند چیست ؟ چطور می توان ویزای کاری نیوزلند را دریافت کرد ؟ آیا سرمایه گذاری در این کشور منجر به اقامت و تابعیت مهاجران  می شود ؟ از این رو مهاجرت به نیوزلند از جهات مختلف قابل بحث می باشد که سعی گردیده به صورت ساده اصلی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن را خدمت شما عزیزان شرح دهیم. نیوزلند به عنوان یکی ازکشورهای مرفه در  جهان و به دلیل کیفیت زندگی بالا توانسته مهاجران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است و این موضوع باعث گردیده مهاجرت به کشور نیوزلند همواره مورد سوال مخاطبین قرار گیرد. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و امید است که بتوانیم تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما عزیزان را برطرف نماییم. بنابراین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

مهاجرت به نیوزلند.

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • شرایط عمومی مهاجرت به نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 • اخذ تابعیت از طریق تولد در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
 • هزینه های زندگی در نیوزلند
 • اخذ تابعیت نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

 • مزایای مهاجرت به نیوزلند
 • معایب مهاجرت به نیوزلند
 • سوالات متداول در زمینه مهاجرت به نیوزلند
 • سخن پایانی

شرایط عمومی مهاجرت به نیوزلند

نیوزلند  متشکل شده از چندین جزیره ی کوچک و بزرگ در کنار هم  می باشد. این کشور در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد و پایتخت آن شهر ولینگتون می باشد.  واحد پول این کشور دلار نیوزلند است و جمعیت این کشور نزدیک به پنج میلیون نفر می باشد . جالب است بدانید که نزدیک ترین کشور به نیوزلند، کشور استرالیا بوده که در حدود ۲ هزار کیلومتر با نیوزلند فاصله دارد. آمار و ارقام نشان می دهد که  جرم و جنایت در این کشور به نسبت سایر کشور ها بسیار پایین تر است. مهاجرت به نیوزلند در طی سالهای اخیر مد نظر بسیاری  از افراد قرار گرفته است متقاضیان مهاجرت به این کشور می توانند از طرق مختلفی از جمله: کار در نیوزلند، تحصیل در نیوزلند، سرمایه گذاری در نیوزلند، ازدواج و سایر روش ها اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند.

پرچم نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار به عنوان یکی از بهترین روش های مهاجرت در  نظر متقاضیان تلقی شده است. در پروسه مهاجرت کاری،  متقاضیان  با داشتن شرایط سنی و  شرایط تحصیلی مناسب و با برخورداری از مدرک زبان می تواند جهت کار در نیوزلند اقدام نمایند. اما یکی از مزیت هایی که مهاجرت کاری می تواند  نسبت به سایر روش های مهاجرتی داشته باشد این است که فرد نگرانی از بابت هزینه های شخصی نخواهد داشت.

از دیگر مزایای مهاجرت کاری به نیوزلند اشاره به  ۵ سال کار در این کشور و پرداخت مالیات می باشد ومبنی بر این موضوع متقاضیان می توانند برای اخذ اقامت دائم در این کشور درخواست دهند. به منظور مهاجرت به نیوزلند از طریق کار افراد می توانند با دریافت یک پیشنهاد شغلی از این کشور اقدام به مهاجرت نمایند. الیته باید خاطر نشان کرد که داشتن پیشنهاد شغلی از مزیت بسیار بالایی برای متقاضیان تلقی می شود ، همچنین داشتن حداقل آیلتس ۶٫۵ جنرال بسیار می تواند در  فرآیند در خواست ویزای کار نیوزلند به شما کمک کند. برای سهولت این امر شرایط و امتیازات مورد نظر برای مهاجرت کاری به نیوزلند را خدمتتان اعلام می نماییم.

 • شرایط سنی

  سن حداکثر ۳۰ امتیاز دارد که برای افراد ۲۰ الی ۳۹ سال میباشد ، افراد ۴۰ تا ۴۹ سال ۲۰ امتیاز و به همین ترتیب با بالاتر رفتن سن شخص امتیاز کسب شده از این بخش کاهش می یابد و افراد بالای ۵۵ سال امتیازی از این بخش کسب نمی کنند.

 • میزان تحصیلات

  در این بخش دارندگان مدرک کارشناسی ۱۰ امتیاز، کارشناسی ارشی ۱۵ امتیاز و مقطع دکتری ۲۰ امتیاز را کسب می کنند.

 • تجربه کاری

  به ازای هر ۲ سال تجربه ی کاری همراه با سوابق بیمه ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص افزوده می شود. ۸ سال سابقه ی کاری ۴۰ امتیاز و بالاتر از ۱۰ سال سابقه کار ۵۰ امتیاز به امتیازات شخص می افزاید.

 • تجربه کاری در نیوزلند

   این بخش برای افرادی است که در کشور نیوزلند مشغول به کار بوده و می توانند سابقه کار معتبری ارائه نمایند. بیشتر از یکسال سابقه کاری ۱۰ امتیاز، بین ۲ تا ۵ سال سابقه کار ۱۵ امتیاز و بیشتر از ۶ سال سابقه کار ۲۰ امتیاز خواهد داشت.

 • تجربه کاری

  به ازای هر ۲ سال تجربه ی کاری همراه با سوابق بیمه ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص افزوده می شود. ۸ سال سابقه ی کاری ۴۰ امتیاز و بالاتر از ۱۰ سال سابقه کار ۵۰ امتیاز به امتیازات شخص می افزاید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل از دیگر روش های مهاجرت به این کشور است. هر ساله دانشجویان  بسیاری  از سایر جهان جهت تحصیل به  این کشور  مهاجرت می نمایند. جهت تحصیل در نیوزلند افراد می بایست مدارک مورد نیاز  برای  اخذ پذیرش از یک دانشگاه یا یک کالج در مقطع تحصیلی مورد نظر را کامل کنند و به دانشگاه یا کالج ارائه دهند. در ادامه شرایط تحصیل در هر مقطع به طور اجمالی مورد بررسی قرار می دهیم.

تحصیل در مدارس نیوزلند

تحصیل در  مدارس نیوزلند برای دانش آموزان کمتر از ۱۸ سال به زبان انگلیسی امکان پذیر می باشد.  اما دانش آموزان بین المللی برای تحصیل در مدارس نیوزلند باید یک قیم قانونی در آن کشور  داشته باشند و یا باید یک خانواده ای را در نیوزلند معرفی کنند که سرپرستی وی را در زمان  تحصیلی خود به عهده بگیرند. بایددر نظر داشته باشید که در هر  دو صورت دانش آموزان و یا خانواده ای که قرار است سرپرستی متقاضی را بر عهده بگیرد باید تمکن مالی مناسب را به ارائه دهند.

تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی

تحصیل در دوره ی کارشناسی برای دانشجویان بین المللی با ارائه مدرک زبان ، حداقل آیلتس ۶ همراه می باشد که بر این اساس دانشجویان بتوانند برای اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور اقدام لازم را انجام دهند. مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی حدود به  ۳ الی ۴ سال می باشد. تحصیل در دانشگاه های این کشور بین۱۰ تا ۲۵ هزار دلار هزینه بر دار خواهد بود. البته هزینه های تحصیل در نیوزلند بسته به دانشگاه و رشته های متفاوت کاملا متغیر می باشد.

تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند نیازمند داشتن حداقل مدرک زبان انگلیسی ( آیلتس ۶٫۵ ) می باشد . دانشجویان در این مقطع حدود به  ۲ سال به تحصیلات خود ادامه خواهند داد. همچنین آنان می توانند پس از گذراندن دوره ی تحصیلی خود در نیوزلند  برای تمدید ویزای خود در خواست دهند که در صورت موافقت با وی بتواند  در  مدت زمان مشخصی در نیوزلند حضور داشته باشد و مشغول به  کاریابی شوند.

تحصیل در نیوزلند در مقطع دکتری و شرایط اخذ بورسیه

دانشجویان با اخذ پذیرش از دانشگاه های نیوزلند به منظور تحصیل در مقطع دکتری باید یک  رزومه و پروپزال بسیار قوی را ارائه دهند و در این راستا دانشحویان باید بتواند حداقل ۲ مقاله ISI را در رزومه تحصیلی خود داشته باشند. دانشجویان دکتری می توانند به منظور پذیرش از دانشگاه با یک استاد راهنما در دانشگاه مورد نظر مکاتبه کند و  در صورت موافقت با وی بتوانند پذیرش از دانشگاه را دریافت کنند. تحصیل در این مقطع نیازمند مدرک زبان ( حداقل آیلتس ۷) می باشد. مدت زمان تحصیل د راین مقطع با توجه به رشته ی تحصیلی  بین ۳ الی ۶ سال متغیر است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به دو روش امکان پذیر می باشد.

 • در روش اول متقاضی می بایست در حدود ۱۰ میلیون دلار نیوزلند در این کشور سرمایه‌گذاری کند‌. در این روش سرمایه‌گذاران تنها می بایست ۴۵ روز در سال را در کشور نیوزلند حضور به عمل آورند. از مزایای سرمایه گذاری به میزان ۱۰ میلیون دلار ور این کشور دیگر محدودیت هایی اعم از شرایط سنی و میزان تحصیلات تعریفی ندارد و متقاضیان بدون محدودیت می توانند سرمایه گذاری کنند. در این روش متقاضیان حتی می توانند ۵ درصد از سرمایه خود را در اوراق بهادار در این کشور سرمایه گذاری نمایند و بدین شکل درخواست خود را مبنی بر اقامت نیوزلند ارائه دهند.

 • میزان تحصیلات

  در روش دوم قاضیان می‌توانند با ۳ میلیون یورو سرمایه گذاری در این کشور اقامت خود و خانواده شان را در این کشور به دست آورد در این روش متقاضیان می بایست یک بیزینس پلن قوی را ارائه دهند اثبات نمایند که طرح تجاری آنان برای اقتصاد نیوزلند سودآور است بنابراین بیزینس آنان نیز باید توجیه اقتصادی داشته باشد برای این امر متقاضیان می بایست حداقل سه سال سابقه مدیریتی مرتبط با فعالیت‌ در بیزینس مورد نظر ارائه کنند. متقاضیان می بایست حداقل یک مدرک زبان ( حداقل آیلتس ۳ ) داشته باشند. همچنین سن متقاضیان نباید بیش از ۶۵ سال داشته باشد. با توجه به شرایط اعلام شده پروسه بررسی و ثبت درخواست متقاضیان نزدیک به یک سال به طول می انجامد که در این مدت متقاضیان می توانند در خاک نیوزلند حضور داشته باشند.

 البته از مزایای سرمایه گذاری بدین روش و حضور در خاک نیوزلند می توان  به بررسی شرایط لازم جهت سرمایه گذاری در این کشور اشاره داشت.مهاجرت به نیوزلند از طریق کار آفرینی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد. در این حالت شخص به سرمایه ی بسیار زیادی نیاز ندارد، اما می بایست حداقل برای یک نفر یا چند نفر اشتغال زایی نماید. در این روش شخص در ابتدا یک ویزای یک ساله دریافت کرده که مطابق آن شخص می تواند در کشور نیوزلند حضور یافته و شرایط این کشور را برای راه اندازی بیزنس خود بررسی نماید. پس از استارت کارآفرینی و تایید بیزنس پلن ایشان یک اقامت دو ساله دریافت کرده و در این حالت پس از ۳ سال میتواند به منظور اخذ اقامت دائم این کشور درخواست کند. امتیاز بندی سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در نیوزلند در جدول زیر نشان داده شده است :

همچنین تاسیس شرکت خارج از منطقه اوکلند ۴۰ امتیاز به امتیازات متقاضی می افزاید. در پروسه ی مهاجرت به نیوزلند از طریق کارآفرینی شخص می بایست حداقل ۱۲۰ امتیاز کسب کند، همچنین داشتن آیلتس ۴ زبان انگلیسی الزامی می باشد. اما مدرک زبان امتیازی برای شخص به همراه ندارد

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

برای اینکه فرد بتواند از طریق ازدواج به کشور نیوزلند مهاجرت کند، باید با یک فرد که دارای اقامت و تابعیت کشور نیوزلند می باشد، ازدواج کند. فرد خارجی باید مدارکی دال بر علقه معنوی برای اثبات واقعی بودن ازدواج دو نفر ارائه دهد. فرد دارای اقامت و تابعیت نیوزلند نیز باید اثبات کند که توانایی تامین هزینه های زندگی و اسکان خود و همسر خارجی خود را دارد. اگر فرد دارای اقامت موقت نیوزلند باشد برای همسرخود نیز می تواند اقامت موقت در خواست دهد و بعد با توجه به شرایط فردی که دارای اقامت نیوزلند است، فرد خارجی نیز می تواند درخواست اقامت دائم و تابعیت کشور نیوزلند را بدهد. فردی که دارای اقامت و تابعیت کشور نیوزلند می باشد زمانی  که قصد دارد برای همسر خود درخواست ویزا دهد باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • هر دو نفر، هم فرد خارجی و هم فرد دارای اقامت و تابعیت کشور نیوزلند باید بالای ۱۸سال باشند، در صورتی که سن آنها پایین تر باشد باید رضایت نامه ای از والدین یا سرپرست قانونی خود داشته باشند.
 •  زمان آشنایی آنها نیز باید قبل از تاریخ درخواست ویزا باشد.

 •  فرد دارای اقامت و تابعیت کشور نیوزلند نمی تواند با بستگان خود مثل خواهر یا برادر و… ازدواج کند.

اخذ تابعیت از طریق تولد در نیوزلند

در تمام کشور های جهان کسب تابعیت از طریق  قانون کامنلا و یا سیولا ( قانون خاک یا خون ) از طریق تولد امکان پذیر می باشد. قانون کشور نیوزلند از روش خاک نسبی و خون نسبی برای اخذ تابعیت از طریق تولد تبعیت می کند. منظور از روش خاک بدین معناست که فرزند متولد شده در هنگام تولد علاوه بر اینکه در سرزمین آن کشور متولد شده است می تواند تابعیت آن کشور را اخذ نماید، البته درصورتی که در هواپیما یا کشتی های آن کشور نیز باشد می تواند تابعیت آن کشور را بدست آورد. برای اینکه فرد بتواند از طریق تولد به نیوزلند مهاجرت کند و در پی آن اقامت و تابعیت این کشور را بدست آورد، باید در خاک کشور نیوزلند بدنیا بیاید و می بایست  یکی از والدین (پدر یا مادر وی ) اقامت یا تابعیت کشور نیوزلند را داشته باشد.

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

افراد بسیار در کشورهای مختلف  که متاسفانه بدون آگاهی و بدون تصمیم گیری صحیح در باب مهاجرت، روش پناهندگی را انتخاب می نمایند. در ادامه تعریفی از پناهندگی را خدمتتان ارائه می نماییم و به تشریح مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی می پردازیم. در اوایل قرن بیستم به دلیل تغییرات سیاسی و اجتماعی متعددی که در ساختار جهان به وجود آمد، امواج پناهندگی به نحوی گسترش یافت که رسیدگی به وضع پناهندگان می بایست در حیطه یک ارگان بین المللی قرار می گرفت. به همین ترتیب موافقت نامه هایی در سالهای 1931،1928 و 1939در جامعه بین الملل در راستای حمایت از حقوق پناهندگان امضا گردید. این ترتیبات حقوقی جامعیت نداشتند و همچنین بعد از جنگ جهانی دوم و پیدایش تغییرات ژئوپولتیک در اروپا و سایر نقاط دنیا امواج پناهندگی گسترش بیشتری یافت و لزوم تعریف دقیق و جامعی از پناهندگی بیش از پیش نمایان شد. در نمودار زیر جمعیت پناهندگان در نیوزلند نشان داده شده است :

در حال حاضر تعیین وضعیت پناهندگی در سطح جهان بر اساس کنوانسیون 1951 و پروتکل 1967 صورت می پذیرد .طبق این قانون پناهجو شخصی است که به واسطه عقاید سیاسی، ملیت، نژاد، دین و عضویت در گروه های اجتماعی بیم آن دارد که مورد آزار، اذیت و شکنجه قرار گیرد و در صورتی که کشوری به وی پناهندگی اعطا نماید پناهنده محسوب می گردد.این معاهده دارای موادی است که شخص پناهنده و کشوری که پناهندگی اعطا نموده است را ملزم به رعایت حقوق و تکالیفی می کند، از جمله اینکه هر پناهنده در کشوري که پناهنده شده است وظایفی دارد  به گونه ای که باید خود را با قوانین و مقررات آن کشور و اقداماتی که براي حفظ نظم عمومی به عمل می آید تطبیق دهد.افرادی که قصد پناهندگی در کشور نیوزلند را دارند بایستی در مرز این کشور درخواست خود را ارایه نمایند و به مدت 6 ماه منتظر بمانند تا به مصاحبه در دادگاه حاضر گرددند. پناهجویان کیس های مختلفی را برای پناهندگی ارائه می نمایند لذا در صورت تظاهر افراد به داشتن شرایط پناهندگی و در صورت مطلع شدن دولت نیوزلند، درخواست آنها لغو خواهد شد و نمی توانند برای نیوزلند اقدام نمایند. توصیه ما با توجه به وجود راه های قانونی و متعدد برای مهاجرت به نیوزلند  اشاره به این موضوع می باشد که افراد  نباید از طریق پناهندگی اقدام به مهاجرت کنند. شایان ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی هیچگونه خدمات یا مشاوره ای ارائه نمی نماید و طرح این موضوع در این مقاله صرفا برای مطلع شدن از قوانین پناهندگی و خطرات زیاد آن می باشد و همپنین توصیه اکید دارد که برای مهاجرت به نیوزلند یا سایر کشور ها از روش های دیگر اقدام نمایید.

هزینه های زندگی در نیوزلند

یکی از مهمترین مسائل در باب مهاجرت به نیوزلند اگاهی از میزان هزینه های مصرفی در  این کشور می باشد. هزینه های زندگی به طور میانگین در این کشور 1000 دلار الی  14000 دلار می باشد در ماه می باشد. البته سبک وسیاق زندگی افراد با هم متفاوت است. سیاست افراد در باب مخارج خود متفاوت و همچنین اسکان در شهرهای مختلف نیوزلند باهم متفاوت خواهد بود. افرادی که از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت به نیوزلند کرده اند هزینه های تحصیل شان نیز بر هزینه های زندگی اضافه حواهد شد که مبلغی بالغ بر 14 هزار تا 30 هزار دلار در سال بسته به مقطع و دانشگاه مورد نظر متفاوت می باشد. به طور کلی هزینه های زندگی در نیوزلند 70.80 درصد بالاتر از ایران می باشد .

هزینه زندگی نیوزلند

اخذ تابعیت نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند و روش های مهاجرت به این کشور از طرق مختلف مورد برسی قرار گرفت. همانطور که پیشتر اعلام کردیم متقاضیان علاوه براین که می توانند از طریق ازدواج تابعیت کشور نیوزلند را کسب نمایند قادر خواهند بود از طریق مهاجرت تحصیلی به این کشور با پشت سر گذاشتن تحصیلات تکمیلی خود مجوز کار در نیوزلند را به دست آورند و بر مبنای اشتغال در این کشور و پرداخت مالیات و عوارض بعد از 5 سال در خواست خود درا مبنی بر به دست آوردن اقامت خود اعلام نمایند. البته باید در نظر داشته باشید که در خواست دهندگان اقامت و تابعیت  در نیوزلند می بایست حداقل 1350 روز در این کشور اقامت داشته باشند تا بعد از آن بتوانند برای تابعیت خود و خانواده خود درخواست دهند. در خواست تابعیت در هر کشور نیازمند دانستن زبان ، قوانین و تاریخ همان کشور می باشد.

مهاجرت به نیوزلند برای هنرمندان و افراد فوق موفق

یکی از راه های اخذ اقامت نیوزلند ویزای مربوط به افراد موفق و نابغه می باشد. این ویزا برای کسانی که در زمینه هنر، فرهنگ و ورزش فعالیت حرفه‌ای دارند و جزو استعدادهای درخشان محسوب می شوند، صادر می گردد. در این راستا دارا بودن شرایطی همچون : اثبات سابقه فعالیت بیش از دوسال در زمینه های فرهنگی، هنری و ورزشی و  اثبات مفید بودن اینگونه افراد برای دولت نیوزلند  برای اخذ این نوع ویزا الزامی می باشد. اقامت در این کشور از طریق این نوع ویزا نامحدود می باشد و دارای مزایایی همچون: اخذ ویزای همراه، مجوز کار و تحصیل می باشد. طبق قوانین کشور نیوزلند همراه به همسر و فرزندان زیر 25 سال اطلاق می شود. شایان ذکر است که ، مهاجرانی که از این طریق وارد خاک کشور نیوزلند می شوند بایستی همچنان در حرفه خود فعالیت داشته باشند. همچنین داشتن یک پشتیبان از سازمان معتبر ملی نیوزلند که بتواند شما را حمایت کند.

مزایای مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند دارای مزایا و معایبی می باشد. این مزایا عبارتند از:

 • پایین بودن و مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی در این کشور
 • استفاده از خدمات درمان و بهداشتی
 • پایین بودن نرخ بیکاری

متقاضیانی که بتوانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند می توانند از مزایایی همچون : شرکت در انتخابات، ورود و خروج به کشور، استفاده از تمامی امکانات دولتی مثل تحصیل بهره ببرند.

معایب مهاجرت به نیوزلند

قاعدتا مهاجرت به کشور نیوزلند در کنار مزایا، معایبی نیز دارد که عبارتند از:

 • ساعت های کاری بیش از حد تعیین شده در برخی از مشاغل
 • فاصله با بقیه کشورها از لحاظ موقعیت جغرافیایی
 • گران بودن کالاهای وارداتی ( به دلیل اینکه در کشور نیوزلند برخی از کالاهای مورد نیاز تولید نمی شوند، از کشورهای دیگر وارد می شوند محصولات وارداتی نیز تقریبا گران قیمت می باشند.)
 • هزینه های زیاد حمل و نقل از قبیل:  قطار ها
 • قدیمی بودن خانه ها و به دنبال آن داشتن عایق بندی ضعیف

سوالات متداول در زمینه مهاجرت به نیوزلند

✅تابعیت از طریق تولد چگونه است ؟

برای اینکه فرد بتواند از طریق تولد به نیوزلند مهاجرت کند و در پی آن اقامت و تابعیت این کشور را بدست آورد، باید در خاک کشور نیوزلند بدنیا بیاید و می بایست  یکی از والدین (پدر یا مادر وی ) اقامت یا تابعیت کشور نیوزلند را داشته باشد.

✅شرایط تحصیل در نیوزلند در مقطع  کارشناسی ارشد چیست؟

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در نیوزلند نیازمند داشتن حداقل مدرک زبان انگلیسی ( آیلتس ۶٫۵ ) می باشد . دانشجویان در این مقطع حدود به  ۲ سال به تحصیلات خود ادامه خواهند داد.

✅شرایط اخذ تابعیت نیوزلند چیست؟

اگر متقاضی به مدت ۵ سال کار در این کشور باشند و مالیات را پرداخت کنند، مبنی  بر این موضوع متقاضیان می توانند برای اخذ اقامت دائم در این کشور درخواست دهند.

✅شرایط و امتیازات برای مهاجرت کاری به نیوزلند کدامند؟

شرایط سنی، میزان تحصیلات، تجربه کاری، تجربه کاری در نیوزلند.

سخن پایانی

مهاجرت به نیوزلند، روش های متفاوت مهاجرت به این کشور و هزینه های زندگی در نیوزلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و با توجه به مسائل مطرح شده مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل و سرمایه گذاری یکی از بهترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد.توصیه می گردد قبل از تصمیم جهت مهاجرت به نیوزلند با وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملک پور مشورت نمایید. تا بر اساس شرایط خود و آشنایی با قوانین کشورهای متعدد بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده خود و فرزندان خود اخذ نمایید. شما بزرگواران می توانید درصورت داشتن ابهام یا سوالی در زمینه مهاجرت در انتهای مقاله قسمت دیدگاه ، سوالات خود را ثبت نمایید تا مشاوران ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشند.

2 پاسخ
 1. ساناز زارع
  ساناز زارع گفته:

  سلام من 20 سالمه و در رشته پرستاری در حال تحصیل هستم و در بیمارستان امام مشغول بکار . برای مهاجرت به نیوزلند چه مدارک و شرایطی مورد نیاز هست؟ و چه سرمایه ایی؟ ممنون.

  پاسخ
  • hoseini
   hoseini گفته:

   سلام دوست عزیز. این شرایط شما بستگی به نوع مهاجرتتون دارد ؛ اگر مهاجرت تحصیلی دارید بایستی سطح زبانتون سنجیده بشود. اگر مهاجرت کاری باشه داشتن شرایطی همچون: فارغ التحصیلی، معادلسازی مدارک تحصیلی و سابقه شغلی برای کار در نیوزلند الزامی می باشد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *