مهاجرت تحصیلی کنکوری ها موضوعی است که این روزها دغدغه خیلی از خانواده های ایرانی به شمار می آید. برخی از خانواده های ترجیح می دهند فرزندانشان در کنکور ایران شرکت کند و برخی دیگر به مهاجرت تحصیلی آن ها فکر می کنند، دو راهی که اکثر افراد بر سر آن قرار می گیرند، این است : کنکور یا مهاجرت تحصیلی؟

کسانی که دیپلم دارند و کنکوری به حساب می آیند، شرایط آن ها برای مهاجرت تحصیلی چیست؟

هزینه مهاجرت تحصیلی برای کنکوری ها چقدر است و بهترین زمان مهاجرت تحصیلی برای آن ها چه موقع می باشد؟

شرایط بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور چیست و به طور کلی شرایط بورسیه تحصیلی در خارج از کشور برای کنکوری ها چیست؟

همانطور که می دانید کنکور 1400 ایران برگزار شده است و حتی نتایج آن هم اعلام شده است، قطعاً سوالات کنکور 1400 برای عده ای از شما کنکوری ها سخت و دشوار بوده است و شما موفق به دریافت نتیجه مطلوب و دلخواه خود نشده اید. موسسه حقوقی ملک پور این امکان را برای شما کنکوری ها فراهم کرده است که دیگر نگرانی از باب تحصیل در رشته مورد نظر خود نداشته باشید. خبر خوب برای کنکوری های عزیز این است که شما می توانید بدون کنکور در تاپ ترین رشته ها مثل پزشکی، مهندسی، حقوق، مدیریت و … در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل کنید و مهاجرت تحصیلی به برترین کشورها داشته باشید. شما عزیزان می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید، شرایط خود را برای تحصیل در بهترین کشورهای جهان بررسی کنید و بهترین کشور را به عنوان مقصد خود برای ادامه تحصیل انتخاب نمائید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت تحصیلی کنکوری ها در 30 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشور فرانسه
  • مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشور اسپانیا
  • مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشورهای انگلیسی زبان
  • سوالات متداول در مورد مهاجرت تحصیلی کنکوری ها
  • نتیجه گیری در مورد مهاجرت تحصیلی کنکوری ها
مهاجرت تحصیلی کنکوری ها

مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشور فرانسه

خیلی از شما عزیزانی که در کنکور 1400 شرکت کردید، تمایل دارید که در رشته پزشکی تحصیل کنید. خبر خوب برای شما متقاضیان تحصیل در رشته پزشکی این است که شما می توانید مهاجرت تحصیلی رایگان داشته باشید و به صورت رایگان در رشته پزشکی درس بخوانید. امکان تحصیل رایگان در رشته پزشکی در کشورهایی مثل آلمان، اتریش، فرانسه و اسپانیا وجود دارد ؛ رشته پزشکی در برخی از این کشورها مثل آلمان و اتریش آزمون ورودی دارد ولی در کشوری مثل فرانسه و اسپانیا رشته پزشکی آزمون ورودی ندارد. کسانی که تمایل به مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا دارند و متقاضی تحصیل در رشته پزشکی هستند، کشور فرانسه گزینه مناسبی برای آن ها می باشد. شما در کشور فرانسه یک سال دروس پیش پزشکی از قبیل زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی را می خوانید و در پایان سال با توجه به نمرات خود می توانید در رشته پزشکی تحصیل کنید.

لازم به ذکر است در صورتی که نمره لازم برای تحصیل در رشته پزشکی را اخذ نکردید می توانید وارد رشته های پیراپزشکی شوید، در یکی از رشته های پیراپزشکی در مقطع لیسانس تحصیل کنید و پس از اتمام لیسانس تحصیل خود را در رشته پزشکی شروع کنید. لازم به ذکر است که کشور فرانسه مقصد مناسبی برای تمامی کسانی که علاقه به مهاجرت تحصیلی رایگان در تمامی رشته ها دارند، به حساب می آید. شما عزیزان می توانید یک سال با هزینه تقریبی 6000 تا 9000 یورو در سال در کالج زبان فرانسه درس بخوانید و زبان خود را تقویت کنید و پس از آن در رشته دلخواه خود در دانشگاه های دولتی فرانسه تحصیل کنید. قابل توجه شما کنکوری ها، حتی در کشور فرانسه امکان دریافت کمک هزینه تحصیلی از سازمان های مربوطه در فرانسه نیز وجود دارد.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص مهاجرت تحصیلی کنکوری ها

deo]

فایل صوتی این ویدیو

مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشور اسپانیا

کشور اسپانیا مقصد دیگری برای مهاجرت تحصیلی کنکوری ها محسوب می شود. تحصیل در کشور اسپانیا نیاز به آزمون ورودی و کنکور ندارد، تحصیل در این کشور در رشته های مختلف بر اساس امتیاز می باشد. به عبارتی دیگر، با توجه به نمره ای که دانش آموزان کسب می کنند، واجد شرایط برای تحصیل در برخی رشته ها هستند. برای تحصیل در اسپانیا، دانشجو سال اول را در کالج می گذراند و در این یک سال دروس مربوطه و زبان اسپانیایی را فرا می گیرد. در پایان یک سال با توجه به نمراتی که اخذ کردند و طبق معدل دیپلم خود می توانند در رشته ای که مجاز هستند تحصیل کنند. به عنوان مثال اگر جمع معدل دیپلم و نمراتی که در کالج اخذ کردند، بیشتر از 14 باشد، دانشجو می تواند رشته پزشکی را انتخاب کند و در این رشته تحصیل کند ؛ اگر جمع نمرات او بین 12 تا 14 باشد، می تواند در رشته دندانپزشکی یا داروسازی درس بخواند و اگر دانشجو نمره کمتر از 12 بگیرد، می تواند در رشته های پیرا پزشکی و سایر رشته ها تحصیل کند.

هزینه تحصیل در اسپانیا که بخشی از هزینه مهاجرت تحصیلی به حساب می آید، برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی رایگان حائز اهمیت است. لازم به ذکر است که مقاله مهاجرت تحصیلی کنکوری ها توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به تحریر درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع باطل است. هزینه تحصیل به زبان اسپانیایی در دانشگاه های کشور اسپانیا 2000 الی 3000 یورو در سال است و هزینه کالج زبان در اسپانیا تا 5000 یورو می تواند باشد.

مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به کشورهای انگلیسی زبان

اگر شما از متقاضیان مهاجرت تحصیلی کنکوری ها هستید و به زبان انگلیسی تسلط دارید و ترجیح می دهید در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل کنید، کشور های آمریکا، کانادا و انگلستان گزینه های مناسبی هستند. موضوع بسیار مهم در مورد تحصیل در آمریکا و کانادا این است که تحصیل در برخی رشته ها در این دو کشور مستقیم به اقامت دائم منجر می شود و شخص بعد از فارغ التحصیلی بلافاصله اقامت دائم آن کشور را اخذ می کند. در کشور انگلستان دوره هایی تحت عنوان دوره های کار تحصیل در مقطع لیسانس و فوق لیسانس ارائه می شود ؛ در این دوره ها شما هم درس می خوانید و یک سال از دوره تحصیل خود را در بزرگترین کمپانی و شرکت های انگلیسی کار می کنید و حقوق دریافت می کنید. با گذراندن دوره های کار تحصیل، شما تجربه کاری کسب می کنید و شانس بیشتری برای پیدا کردن کار بعد از فارغ التحصیلی خواهید داشت.

برخی از افرادی که علاقه به تحصیل به زبان انگلیسی دارند، به بورسیه تحصیلی و مهاجرت تحصیلی رایگان نیز فکر می کنند. از شرایط بورسیه تحصیلی در خارج از کشور برای کنکوری ها داشتن معدل بالا در طول تحصیل و سطح علمی بالا می باشد.برای اطلاع یافتن در مورد شرایط مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به انگلستان به لینک زیر مراجعه فرمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی کنکوری ها می توانید روی این لینک کلیک کنید.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور برای کنکوری ها

موسسه حقوقی ملک پور که بیشتر از 17 سال سابقه کار در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای مختلف دارد، برای مهاجرت تحصیلی کنکوری های پیشنهادات فوق العاده ای دارد. اگر شما امسال در کنکور 1400 شرکت کرده اید و نتیجه دلخواه را از کنکور نگرفته اید، موسسه حقوقی ملک پور راه گشای مشکلات شماست. خیلی از شما بعد از نتیجه کنکور به این مسئله بسیار فکر می کنید که مهاجرت کنید و ادامه درس خود را در خارج از ایران بخوانید. اما واقعا کدام مسیر بهترین است، کنکور یا مهاجرت تحصیلی؟ شرایط مهاجرت تحصیلی چیست؟ موسسه حقوقی ملک پور این امکان را فراهم کرده است که بتوانید به زبان انگلیسی در کشورهای تاپی مثل کانادا و آمریکا درس بخوانید و بلافاصله پس از اتمام تحصیل اقامت دائم بگیرید یا در کشور انگلستان درس بخوانید و حقوق دریافت کنید.

 امکان مهاجرت تحصیلی رایگان برای شما کنکوری ها با موسسه حقوقی ملک پور وجود دارد ؛ کشورهای فرانسه، اسپانیا، آلمان و اتریش مقصد مناسبی برای کنکوری هایی که تمایل به تحصیل به صورت رایگان دارند، به حساب می آیند. از شرایط بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر شما قبولی در کنکور سراسری ایران در رشته ای را داشته باشید و به زبان آلمانی تسلط داشته باشید، می توانید همان رشته را در دانشگاه های دولتی آلمان و اتریش به صورت رایگان بخوانید. پس اگر شما به یکی از زبان های خارجی آشنایی داشته باشید یا اینکه تمایل به یادگیری یک زبان داشته باشید، با توجه به بودجه ای که برای تحصیل و زندگی خود در نظر گرفته اید، می توانید کشور مناسب خود را انتخاب نمائید.

البته لازم به ذکر است که بهترین زمان مهاجرت تحصیلی همین فصل از سال است و موسسه حقوقی ملک پور هر سال در این زمان تخفیفات ویژه ای برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی در نظر می گیرد و حتی شما عزیزان می توانید تا 90 درصد تخفیف بر روی برخی پلن های مهاجرت تحصیلی کنکوری ها بهره ببرید.

سوالات متداول در مورد مهاجرت تحصیلی کنکوری ها

آیا مهاجرت تحصیلی کنکوری ها به صورت رایگان ممکن است؟

بله امکان مهاجرت تحصیلی رایگان در کشورهای فرانسه، آلمان، اتریش و اسپانیا وجود دارد.

آیا امکان تحصیل پزشکی بدون آزمون در خارج از ایران وجود دارد؟

بله، تحصیل پزشکی در فرانسه و اسپانیا آزمون ورودی ندارد.

آیا امکان تحصیل و کار به همراه حقوق در کشورهای انگلیسی زبان وجود دارد؟

بله، کشور انگلستان دوره های تحصیلی که فرد در طول دوره اجازه کار کردن و دریافت حقوق را دارد، ارائه می کند.

برای مهاجرت تحصیلی کنکوری ها، امکان اقدام بدون مدرک زبان وجود دارد؟

بله ، در کشورهای فرانسه و اسپانیا شخص می تواند زبان بومی را در کالج زبان به مدت یک سال بخواند و بدون ارائه مدرک زبان مهاجرت تحصیلی کند.

هزینه تحصیل در کشورهای فرانسه و اسپانیا چقدر است؟

هزینه تحصیل به زبان فرانسوی در کشور فرانسه رایگان است و در کشور اسپانیا هزینه تحصیل به زبان اسپانیایی 2 الی 3 هزار یورو است.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

نتیجه گیری در مورد مهاجرت تحصیلی کنکوری ها

شرایط مهاجرت تحصیلی کنکوری ها و شرایط تحصیل در کشورهای مختلف را در این مقاله مورد بررسی قراردادیم. بعد از اینکه شرایط مهاجرت تحصیلی رایگان در رشته های پزشکی، مهندسی، حقوق و … را در کشورهای بدون آزمون بررسی کردیم، در مورد شرایط ویژه تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان برای دانشجویان بین المللی خدمت شما عزیزان توضیح دادیم. همانطور که گفته شد بهترین زمان مهاجرت تحصیلی برای کسانی که در کنکور 1400 شرکت کردند، فصل تابستان می باشد. پیشنهاد ما به عزیزانی که دیپلم 18 ساله دارند و قصد ادامه تحصیل به خارج از ایران را دارند، این است که با کارشناسان خبره موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و با اعتماد به مشاوره آن ها بهترین کشور را برای مقصد خود با توجه به شرایطتان انتخاب نمائید. در صورتی که در مورد مهاجرت تحصیلی کنکوری ها سوال دارید، می توانید سوالات خود را در این خصوص در قسمت دیدگاه سایت مطرح کنید و پاسخ آن ها را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *