مهاجرت پزشکان به آمریکا. اصلی

مهاجرت پزشکان به آمریکا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و مراحل معادل سازی

مهاجرت پزشکان به آمریکا ، پزشکان در ایالات متحده پزشکانی هستند که برای بدن انسان طبابت می کنند. آنها بخش مهمی از مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده هستند. اکثریت قریب به اتفاق پزشکان در ایالات متحده دارای درجه دکترای پزشکی (MD ) هستند ، اگرچه برخی از آنها دارای DO یا MBBS هستند. کالج پزشکان آمریکا از اصطلاح پزشک برای توصیف متخصصان داخلی استفاده می کند ، در حالی که انجمن پزشکی آمریکا از اصطلاح پزشک برای توصیف اعضای همه تخصص ها استفاده می کند. از سال 2016 ، بیش از 950,000 پزشک در ایالات متحده وجود داشت. 93٪ مدرک پزشکی دارند و 76٪ در ایالات متحده تحصیل کرده اند. سه آژانس یا سازمان در ایالات متحده وجود دارد که به طور جمعی بر صدور گواهینامه هیئت پزشک از MD و D.O نظارت می کنند. پزشکان در ایالات متحده در 26 تخصص پزشکی مورد تأیید شناخته شده در کشور هستند. این سازمانها عبارتند از: بورد تخصصهای پزشکی آمریكا (ABMS ) و انجمن پزشكی آمریكا، انجمن متخصصان پوکی استخوان آمریکا (AOABOS ) و انجمن استخوان سازی آمریکا،  انجمن متخصصان پزشكی آمریكا (ABPS) و انجمن پزشكان متخصص آمریكا.  هر یک از این آژانس ها و سازمان ملی پزشکی وابسته به آنها به عنوان آکادمی ها ، کالج ها و جوامع تخصصی مختلف خود فعالیت می کنند. در ایالات متحده و برخی از کشورها ، M.D نشان دهنده یک مدرک تحصیلات تکمیلی حرفه ای است. این امر معمولاً به این دلیل بوجود آمد که بسیاری از مشاغل پزشکی قرن هجدهم در اسکاتلند ، که از نامگذاری مدرک MD استفاده می کردند ، آموزش دیدند. در انگلیس ، لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی مورد استفاده قرار گرفت و سرانجام در قرن نوزدهم در اسکاتلند نیز استاندارد شد. بنابراین ، در انگلستان ، ایرلند و سایر کشورها ، M.D یک دکترای تحقیقاتی ، دکترای عالی ، دکترای افتخاری یا درجه بالینی کاربردی است که محدود به کسانی است که قبلاً دارای مدرک حرفه ای پزشکی هستند. در این کشورها ، معادل حرفه ای آمریکای شمالی و برخی دیگر از استفاده از MD هنوز هم به طور معمول با عنوان لیسانس پزشکی ، لیسانس جراحی (M.B.B.S )است.

بر خلاف برنامه های آموزش پزشک در سایر نقاط جهان ، هیچ آموزش بنیادی در ایالات متحده وجود ندارد ، زیرا دانشجویان پزشکی می توانند با دریافت مدرک M.D خود را انتخاب کنند. در این مقاله مهاجرت پزشکان به آمریکا ، معادل سازی مدارک پزشکی در آمریکا و میزان حقوق پرستاران و پزشکان در آمریکا می پردازیم . ما همچنین هزینه های مربوط به زندگی و تحصیل پزشکی در آمریکا مورد بررسی علمی قرار می دهیم. چنانچه شما عزیزان بعد از مطالعه مقاله سوالی داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

مهاجرت پزشکان به آمریکا

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور آمریکا
 • مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق کار
 • مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق تحصیل
 • مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق سرمایه گذاری
 • مراحل معادل سازی تحصیلات پزشکان در آمریکا
 • میزان حقوق پزشکان و پرستاران در آمریکا
 • هزینه های تحصیل مهاجرت پزشکان به آمریکا
 • ویزای همراه در آمریکا
 • اخذ اقامت و تابعیت پزشکان در آمریکا
 • مدارک مورد نیاز مهاجرت پزشکان به آمریکا
 • سخن پایانی

درباره کشور آمریکا

کشور آمریکا با مساحتی حدود 9,833,517 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 329,239,529 نفر ، دارای 50 ایالت جمهوری فدرال و 48 ایالت موقت می باشد . کشور آمریکا از لحاظ وسعت و مساحت ، رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. ایالات متحده آمریکا بزرگترین وارد کننده کالا و دومین صادر کننده می باشد، در سال 2010 نفت بزرگترین کالای وارداتی این کشور بوده است. این کشور  یکی از کشور های پیشرو در فرهنگ و سیاست و اقتصاد جهانی می باشد. شهر زیبای واشنگتن پایتخت ملی ، زبان رسمی انگلیسی و دلار آمریکا واحد پول می باشد. با وجود خودكفايي اقتصادي نسبي در بسياري از مناطق ، آمريكا مهمترين عامل واحد تجارت جهاني به دليل وسعت اقتصاد آن است. صادرات و واردات آن بخش عمده ای از کل جهان را نشان می دهد. ایالات متحده همچنین به عنوان منبع سرمایه گذاری و به عنوان مقصد سرمایه گذاری در اقتصاد جهانی نقش دارد. این کشور همچنان به زندگی اقتصادی خود ادامه می دهد که تنوع آن بیش از سایر کشورهای کره زمین است و یکی از بالاترین سطح زندگی را برای اکثر مردم این کشور فراهم می کند.

پرچم آمریکا
شرایط عمومی آمریکا

ایالات متحده از نظر تولید ناخالص داخلی (GDP) بزرگترین قدرت اقتصادی جهان است و از نظر تولید ناخالص داخلی سرانه در بین کشورهای دارای بالاترین رتبه در جهان بوده است. با کمتر از 5 درصد جمعیت جهان ، ایالات متحده حدود یک پنجم از تولید اقتصادی جهان را تولید می کند. اندازه گسترده اقتصاد ایالات متحده باعث می شود مهمترین عامل واحد در تجارت جهانی باشد. ایالات متحده یکی از مهمترین تولیدکنندگان انرژی در جهان است. این بزرگترین مصرف کننده انرژی در جهان بود ، تا اینکه در اوایل قرن 21 توسط چین تصویب شد. این کشور برای بسیاری از منابع انرژی ، به ویژه فرآورده های نفتی ، به کشورهای دیگر تکیه می کند. این کشور به دلیل استفاده کارآمد از منابع طبیعی مشهور است و در تبدیل منابع خود به محصولات قابل استفاده بسیار عالی است.

مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق کار

پزشکان ممکن است به عنوان بخشی از یک تمرین گروهی بزرگتر ، یا برای یک بیمارستان یا یک سازمان مراقبت های بهداشتی به طور مستقل کار کنند. اقدامات مستقل به روشی گفته می شود که در آن پزشک اکثریت عمل خود را داشته و دارای حق تصمیم گیری باشد. در سال 2000 ، 57٪ پزشکان مستقل بودند ، اما این میزان تا سال 2016 به 33٪ کاهش یافت. بین سالهای 2012 و 2015 ، 50٪ افزایش تعداد پزشکان شاغل در بیمارستانها وجود داشت. 26 درصد از مراجعه به بیماران مبتلا به Medicaid و 15 درصد از مراجعه به بیماران با برنامه های تبادل بیمه درمانی انصراف داده اند. به طور متوسط ​​، پزشکان در ایالات متحده هر هفته 55 ساعت کار می کنند و 270,000 دلار حقوق می گیرند ، اگرچه ساعات کار و غرامت به تخصص بستگی دارد. 25٪ پزشکان بیش از 60 ساعت در هفته کار می کنند.

 • نرخ بیکاری

نموداربیکاری آمریکا

مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق تحصیل

هر ساله بیش از 40,000 دانشجو تقاضای حدود 20,000 مکان موجود را در کلاسهای دانشکده های پزشکی در ایالات متحده می کنند. مدرک پزشکی در ایالات متحده از سطح تحصیلات تکمیلی شروع می شود ، بنابراین شما باید ابتدا دوره لیسانس خود را به پایان برسانید تا واجد شرایط درخواست در یک دانشکده پزشکی باشید. دولت ایالات متحده از دانشجویان بین المللی خواسته است حداقل برای اولین سال تحصیلات تکمیلی بودجه کافی را نشان دهند. پس از انجام این کار ، دانشگاه سیراکیوز می تواند سند واجد شرایط بودن ویزا را که برای مجوز ویزای دانشجویی خود نیاز دارید ، صادر کند. اگر شما متقاضی حمایت مالی خصوصی هستید ، باید شواهد قابل قبولی از بودجه خود را نشان دهید. این شامل یک بیانیه بانکی فعلی تصدیق شده در سربرگ رسمی بانک است که توسط یک مقام بانکی مجاز امضا شده است ؛ که نشان می دهد بودجه کافی برای تأمین حداقل هزینه های سال اول به دلار آمریکا طبق برآورد فعلی دانشگاه سیراکیوز وجود دارد. وام های آموزشی برای ارائه به عنوان اثبات حمایت مالی قابل قبول هستند. نامه های وام تحریم شده باید با شرایط و ضوابط همراه باشد و به وضوح وام را به عنوان “تأیید شده” یا “تحریم شده” نشان دهد. این نامه باید به زبان انگلیسی و روی سربرگ رسمی بانک یا موسسه باشد. اصل مبلغ وام داده شده به دلار آمریکا ارائه می شود و شامل تاریخ صدور است.

اگر شما متقاضی حمایت مالی دولت هستید ، باید یک نامه جایزه اصلی (یا یک نسخه تصدیق شده از یک جایزه نامه) ارسال کنید. در این نامه باید مقدار سالانه جایزه به دلار آمریکا ذکر شود. تمام اسناد مالی باید به زبان انگلیسی نوشته شده و معتبر ظرف یک سال از شروع ترم باشد. دانشکده پزشکی در ایالات متحده یک برنامه تحصیلات تکمیلی با هدف آموزش پزشکان در زمینه پزشکی است. چنین مدارسی بخش عمده ای از آموزش پزشکی در ایالات متحده را ارائه می دهند. اکثر دانشکده های پزشکی در ایالات متحده به فارغ التحصیلان مدرک دکترای پزشکی (MD ) اعطا می کنند ، اگرچه برخی از آنها مدرک دکترای پزشکی استخوان (DO )را اعطا می کنند و تعدادی از آنها برنامه های ترکیبی را ارائه می دهند که در آن فارغ التحصیلان هم لیسانس می گیرند و هم دکترای خود را می گیرند. بیشتر مدارس با دو سال آموزش در کلاس و آزمایشگاه و به دنبال آن دو سال در بیمارستان آموزشی که دانش آموزان بیماران را در انواع مختلف تخصص مشاهده می کنند ، از الگوی مشابهی برای آموزش استفاده می کنند.

قبولی در دانشکده پزشکی در ایالات متحده به طور کلی بسیار رقابتی تلقی می شود ، اگرچه طیف گسترده ای از رقابت در بین انواع مختلف دانشکده وجود دارد. معیارهای پذیرش شامل میانگین معدل ، نمرات آزمون پذیرش دانشکده پزشکی ، توصیه نامه و مصاحبه است. اکثر دانشجویان حداقل دارای مدرک لیسانس هستند ، معمولاً در یک رشته علوم زیست شناسی و برخی از دانشجویان دارای مدرک پیشرفته مانند کارشناسی ارشد هستند. دانشکده پزشکی در ایالات متحده نیازی به مدرک علوم بیولوژیکی ندارد ، بلکه مجموعه ای از دوره های کارشناسی در رشته های علمی است که برای آمادگی کافی دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

گزارش فلکسنر که در سال 1910 منتشر شد ، تأثیر بسزایی در اصلاح آموزش پزشکی در ایالات متحده داشت. این گزارش منجر به اجرای استانداردها و مقررات ساختار یافته تر در آموزش پزشکی شد. در حال حاضر ، تمام مدارس پزشکی در ایالات متحده باید توسط یک نهاد خاص معتبر شناخته شوند ، بسته به اینکه D.O باشد. اعطای دانشکده پزشکی یا M.D اعطای دانشکده پزشکی. کمیته ارتباطات آموزش پزشکی (LCME ) یک نهاد معتبر برای برنامه های آموزشی در دانشکده های پزشکی در ایالات متحده و کانادا است. LCME فقط مدارس معتبر را مجاز می داند. مدارس پزشکی استئوپاتی که به D.O اعطا می کنند. مدرک توسط کمیسیون اعتباربخشی کالج استئوپاتی انجمن استخوان سازی آمریکا معتبر است. LCME توسط انجمن کالج های پزشکی آمریکا و انجمن پزشکی آمریکا حمایت مالی می شود. پزشکان معمولاً به مدرک لیسانس ، مدرک دانشکده پزشکی که 4 سال طول می کشد و بسته به تخصص آنها 3 تا 7 سال در دوره های کارآموزی و اقامت نیاز دارند.

اکثر متقاضیان تحصیلات پزشکی حداقل دارای مدرک لیسانس هستند و بسیاری از آنها دارای مدرک پیشرفته هستند. گرچه هیچ رشته خاصی لازم نیست ، دانشجویان معمولاً کارشناسی را در رشته های زیست شناسی ، شیمی ، فیزیک ، ریاضی و انگلیسی به پایان می رسانند. دانش آموزان همچنین ممکن است دوره های علوم انسانی و اجتماعی را بگذرانند. علاوه بر این ، برخی از دانشجویان داوطلبانه در بیمارستان ها یا کلینیک های محلی برای کسب تجربه در یک محیط مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند.

دانشکده های پزشکی بسیار رقابتی هستند. بیشتر متقاضیان باید کارنامه ، نمرات آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT )و توصیه نامه را ارائه دهند. مدارس همچنین شخصیت ، خصوصیات رهبری و مشارکت وی در فعالیت های فوق برنامه را در نظر می گیرند. در اکثر مدارس متقاضیان مصاحبه با اعضای کمیته پذیرش را الزامی می کنند. چند دانشکده پزشکی برنامه های ترکیبی کارشناسی و پزشکی را ارائه می دهند که 6 تا 8 سال طول می کشد. دانش آموزان بیشتر 2 سال اول تحصیلات پزشکی را در آزمایشگاه ها و کلاس ها می گذرانند و دوره هایی مانند آناتومی ، بیوشیمی ، داروسازی ، روانشناسی ، اخلاق پزشکی و قوانین حاکم بر پزشکی را می گذرانند. آنها همچنین مهارت های عملی به دست می آورند. دانشجویان پزشکی طی 2 سال گذشته با بیماران تحت نظارت پزشکان مجرب در بیمارستان ها و کلینیک ها کار می کنند. با چرخش در طب داخلی ، کارهای خانوادگی ، زنان و زایمان ، کودکان ، روانپزشکی و جراحی ، آنها در زمینه های مختلف در زمینه تشخیص و درمان بیماری ها تجربه کسب می کنند.

پس از تحصیل در دانشکده پزشکی ، تقریباً تمام فارغ التحصیلان از نظر تخصص مورد علاقه خود وارد یک دوره رزیدنسی می شوند. اقامت معمولاً در بیمارستان انجام می شود و مدت آن متفاوت است ، بسته به تخصص از 3 تا 7 سال به طور کلی ادامه می یابد. مهارت های ارتباطی. پزشکان و جراحان باید ارتباط برقرار کنند. آنها باید به طور موثر با بیماران و سایر کارکنان پشتیبانی مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار کنند.

شرایط مهم برای پزشکان و جراحان

 • رحم و شفقت ؛دلسوزی

  بیمارانی که آسیب دیده اند ممکن است دچار درد یا پریشانی شدید شوند. پزشکان و جراحان باید با دلسوزی و درک ، با بیماران و خانواده های آنها رفتار کنند. جزئیات گرا بیماران باید درمان و داروهای مناسب را دریافت کنند. پزشکان و جراحان باید اطلاعات مختلف مربوط به مراقبت از بیمار را به طور دقیق کنترل و ضبط کنند.

 • مهارت های رهبری

  پزشکانی که در عمل خود کار می کنند باید کارکنان متخصص دیگری را مدیریت کنند.

 • مهارت های سازمانی

  ثبت سوابق خوب و سایر مهارتهای سازمانی در هر دو زمینه پزشکی و تجاری مهم است.

 • صبر

  پزشکان و جراحان ممکن است برای مدت طولانی با بیمارانی که نیاز به توجه ویژه دارند کار کنند. افرادی که از درمان پزشکی ترس دارند ممکن است به صبر بیشتری احتیاج داشته باشند.

 • استقامت جسمی

  پزشکان و جراحان باید در بلند کردن یا چرخاندن بیماران معلول یا انجام سایر کارهای بدنی راحت باشند. جراحان ممکن است زمان زیادی را در هنگام جراحی به بیماران خم کنند.

 • مهارت حل مسئله

  پزشکان و جراحان باید علائم بیماران را ارزیابی کرده و درمان های مناسب را انجام دهند. در صورت تهدید شدن زندگی بیمار ، آنها باید این کار را سریع انجام دهند.

شرایط آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده

با توجه به مطالب فوق ، احتمال اینکه یک پزشک آمریکایی بتواند در خارج از کشور کار کند بیشتر از یک همتای خارجی برای کار در ایالات متحده است و این مسئله مجوز و آموزش است. FMG ها در ایالات متحده باید با کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی کار کنند. بنابراین پزشکان خارجی چگونه می توانند در ایالات متحده تمرین کنند؟ شرایط لازم برای امتحان پزشکی پزشکی ایالات متحده برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی و پزشکان فعال برای دریافت گواهینامه ECFMG عبارتند از:
•تأیید اینکه FMG مدرکی را در فهرست جهانی دانشکده های پزشکی کسب کرده است
•تکمیل نیازهای آموزشی گمشده
•الزامات علوم پزشکی
•شما باید هر دو مرحله USMLE مرحله 1 USMLE و مرحله 2 CK دانش بالینی را تصویب کنید
•الزامات مهارت های بالینی
•برای تمرین پزشکی در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی از مدرسه پزشکی در کشور دیگر ، باید USMLE Step 2 CS ) مهارت های بالینی) را نیز تصویب کنید.
•گذراندن برنامه اقامت
•اخذ گواهینامه نهایی ECFMG

به محض گذراندن این سه آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده ، واجد شرایط دریافت گواهینامه ECFMG می شوید. برای درخواست لازم نیست صبر کنید تا از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شوید. در صورت تمایل به عنوان دانشجوی پزشکی اقدام کنید. با این حال ، تا زمانی که تأیید فارغ التحصیلی را ارائه ندهید ، تأیید دریافت نخواهید کرد. پس از دریافت گواهینامه ECFMG ، می توانید اقامت خود را در ایالات متحده آغاز کنید. اما مطمئن باشید که مدتها قبل از فارغ التحصیلی و گواهینامه برای اقامت خود اقدام می کنید. روند درخواست ممکن است مدتی طول بکشد. اگرچه درست است که بسیاری از پزشکان خارجی در بیمارستانهای ایالات متحده کار و آموزش می بینند ، آنها اغلب در برنامه های همکاری ویژه ای ثبت نام می شوند که ممکن است از طریق کانالهای تبادل دیپلماتیک یا آژانس توسعه بین المللی ایالات متحده حمایت مالی شوند. FMG هایی که ممکن است قبلاً در روال مستقر در کشورهای دیگر کار کرده باشند ، معادل سازی ، صدور مجوز و برنامه صدور گواهینامه را بسیار دشوار می دانند.

MCAT آزمون پذیرش کالج پزشکی

MCAT یک آزمون چند گزینه ای است که دانشجویان باید قبل از پذیرش در دانشکده پزشکی قبول شوند. علوم فیزیکی ، زیست شناسی ، تفکر انتقادی و مهارت های کلامی همه در یک تست 5 ساعته کامپیوتری آزمایش می شوند. اکثر دانشکده های پزشکی هنگام در نظر گرفتن متقاضیان برای پذیرش ، از این نمره استفاده می کنند ، بنابراین مهم است که برای برنامه های برتر در نظر گرفته شود.

مهاجرت پزشکان به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

دلایلی برای انتخاب سرمایه گذاران تجاری از ایالات متحده  از محیط مناسب تجاری و ملاحظات کیفیت زندگی گرفته تا فناوری خاص ، زنجیره تامین ، زیرساخت ها و عوامل نیروی کار، کمبودی ندارند. تنوع و گشودگی ملت همان چیزی است که واقعاً به مشاغل از همه کشورها و صنایع اجازه می دهد جایگاه خود را در بازار پیدا کنند  و پیشرفت می کنند. ایالات متحده با تولید ناخالص داخلی 20 تریلیون دلار و 325 میلیون نفر بزرگترین بازار مصرف روی زمین را ارائه می دهد. هزینه خانوارها بالاترین هزینه در جهان است و تقریباً یک سوم مصرف جهانی خانوار را تشکیل می دهد. در همان زمان ، توافق نامه های تجارت آزاد با 20 کشور دیگر دسترسی صدها میلیون مشتری اضافی را فراهم می کند – و ایالات متحده به همکاری با شرکت ها برای افزایش فرصت های صادر کنندگان ایالات متحده ادامه می دهد. ایالات متحده یک رهبر شناخته شده در تحقیق و توسعه (R&D ) است و بیش از هر کشور دیگری حق ثبت اختراع بین المللی را ثبت می کند. نوآوران امروز با یک چارچوب قوی برای محافظت از مالکیت معنوی محافظت می شوند ، در حالی که نوآوران فردا در دانشگاه های برجسته و دستگاه های جوجه کشی در سراسر کشور پرورش می یابند. شرکت ها در هر اندازه ای به نوآوری در ایالات متحده کمک می کنند تا یک شرکت جهانی باشد ، از یک اکوسیستم شکوفا برای اختراع و الهام بهره مند شوند و به آن کمک کنند. سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI ) نقش مهمی در اقتصاد ایالات متحده ایفا می کند ، هم به عنوان عامل اصلی اقتصاد و هم منبع مهمی از نوآوری ، صادرات و مشاغل. ایالات متحده همیشه به سرمایه گذاران خارجی یک بازار پایدار و دلپذیر ارائه کرده است. ایالات متحده به عنوان مکانی برای تجارت ، یک سیستم حقوقی قابل پیش بینی و شفاف ، مالیات کم ، زیرساخت های برجسته و دسترسی به پردرآمدترین بازار مصرف جهان را ارائه می دهد. سرمایه گذاری در آمریکا سازوکار اصلی دولت ایالات متحده برای مدیریت ارتقا سرمایه گذاری مستقیم خارجی است. تلاش ها بر ارتباط با دولت ها و سرمایه گذاران خارجی ، پشتیبانی از تلاش های دولت های ایالتی برای ارتقا سرمایه گذاری و رسیدگی به نگرانی های فضای کسب و کار با خدمت به عنوان نماینده دادگستری در واشنگتن برای جامعه سرمایه گذاری بین المللی متمرکز است.

مراحل معادل سازی مدارک پزشکان در آمریکا

دارندگان مدرک پزشکی باید در امتحانات هیئت مدیره سطح MD قبول شوند در حالی که دارندگان DO می توانند در آزمون DO (COMLEX) یا امتحان MD (USMLE) موفق شوند. به همین ترتیب ، پزشکان باید در برنامه های اقامت و بورس تحصیلی دارای امتیاز پزشکی شرکت کنند در حالی که DO ها می توانند در برنامه های MD یا در برنامه Osteopathic (DO) شرکت کنند. در نتیجه این ، شورای اعتباربخشی تحصیلات تکمیلی پزشکی  ( ACGME   در حال انتقال به یک سیستم اعتباربخشی واحد برای اقامت پزشکی در ایالات متحده است  مدرک MD آمریکایی نیز توسط اکثر کشورهای جهان شناخته شده است ، در حالی که پزشکان DO فقط مجاز به انجام دامنه پزشکی و جراحی در 65 کشور هستند. همه ایالت ها مجوز لازم را برای پزشکان و جراحان دارند. الزامات در هر ایالت متفاوت است. برای احراز صلاحیت مجوز ، داوطلبان باید از یک دانشکده پزشکی معتبر فارغ التحصیل شوند و دوره تخصصی اقامت خود را در رشته تخصصی خود بگذرانند.

M.D.s و D.O.s که به دنبال صدور گواهینامه هیئت مدیره در یک تخصص هستند ممکن است حداکثر 7 سال در دوره آموزش اقامت بگذرانند. مدت زمان با تخصص متفاوت است. برای دریافت گواهینامه هیئت مدیره ، داوطلبان باید یک دوره اقامت را تکمیل کنند و یک آزمون صدور گواهینامه تخصصی را از یک هیئت گواهینامه شامل هیئت تخصصی پزشکی آمریکا (ABMS) ، انجمن استئوپاتی آمریکا (AOA) یا انجمن تخصصی پزشکان آمریکا (ABPS ) بگذرانند. پزشکان و جراحان نیاز به تحصیل و آموزش دارند.

شما به عنوان متقاضی برنامه تحصیلات تکمیلی سیراکیوز ، باید مدارک رسمی کسب حداقل مدرک لیسانس ایالات متحده (یا معادل آن) را در یک کشور دیگر ارائه دهید. برخی از برنامه های سیراکیوز به مدرک کارشناسی ارشد نیاز دارند و این باید قبل از ثبت نام نیز به طور رسمی ثبت شود. برخی از دانشجویان برای علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع دکترا لازم است حداقل سه سال تحصیل فراتر از B.S را نشان دهند. در همه موارد ، شما باید از کالج یا دانشگاهی فارغ التحصیل شده باشید که توسط مقامات آموزشی ملی آن کشور شناخته شده باشد. شما همچنین می توانید از خدمات آموزش جهانی (WES )  برای تأیید اینکه مدرک شما با مدرک لیسانس ایالات متحده برابر است استفاده کنید. ارزیابی اعتبار WES درک درجه ، دوره ها و نمرات شما را از نظر ایالات متحده برای افسران پذیرش آسان می کند.

 • کانادا

  یک مدرک لیسانس سه ساله از کبک یا یک لیسانس چهار ساله از سایر استانها

 • آمریکای لاتین

  مدرک دانشگاهی که به چهار سال تحصیل نیاز دارد

 • انگلستان و کشورهایی که الگوی انگلیس را دنبال می کنند

  یک مدرک لیسانس با ممتاز.

 • فرانسه و کشورهایی که الگوی فرانسوی را دنبال می کنند

  مجوز اگر تحت شرایط اعلامیه بولونیا کسب شده باشد ، در غیر این صورت مدرک یا دیپلم نیاز به چهار سال تحصیل بعد از دوره لیسانس ، معمولاً Maitrise.

 • آلمان

  مدرک Bakkalaureus اگر تحت شرایط اعلامیه بولونیا کسب شود ، در غیر این صورت دیپلم را تکمیل کنید.

 • سایر کشورهای اروپایی

  یک مدرک دانشگاهی که در صورت اعلامیه بولونیا کسب شده حداقل به سه سال تحصیل نیاز دارد ، در غیر این صورت مدرک دانشگاهی به حداقل چهار سال تحصیل نیاز دارد.

 • هند ، پاکستان ، بنگلادش و نپال

  مدرک لیسانس در مهندسی ، فناوری یا کارشناسی ارشد در هر زمینه دیگر.

 • سایر کشورهای آسیایی

  مدرک دانشگاهی که به چهار سال تحصیل نیاز دارد.

تا به حال فکر کرده اید که دانشکده پزشکی چه مدت طول می کشد یا دکتر شدن چند سال طول می کشد؟ شرایط برای پزشک شدن در ایالات متحده ممکن است با توجه به تخصص متفاوت باشد. به طور کلی ، الزامات پزشک شامل اتمام یک دوره 4 ساله دوره کارشناسی ، 4 سال گذراندن در دانشکده پزشکی و سپس پایان دوره 3-7 ساله دوره اقامت قبل از واجد شرایط بودن مجوز پزشکی است. هر دو دوره تحصیلی معمولاً شامل دروس پزشکی عمومی است ، در حالی که پزشکان احتمالی می توانند بعداً ، در زمان اقامت خود ، یک تخصص را انتخاب کنند.

شرایط تحصیل در پزشک چیست؟

تکمیل دوره کارشناسی برای آماده سازی پزشکان احتمالی برای ورود به دانشکده پزشکی ضروری است. گرچه مدارس پزشکی برای پذیرش به مدارک خاصی احتیاج ندارند ، بسیاری از دانشجویان برنامه های سنگین زیست و شیمی را انتخاب می کنند. بعضی از مدارس برنامه های خاص پیش دکتری را ارائه می دهند که شامل کلاس های لازم برای دانشکده پزشکی است و همچنین آنها را برای شرکت در آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT) آماده می کنند. دوره های معمول در یک لیسانس علوم (B.S ) در برنامه زیست شناسی : علم شیمی ، مطالعات بیولوژیکی ، فیزیک، ژنتیک انسانی می باشد.

چند سال تحصیل در دانشکده پزشکی برای دکتر شدن لازم است؟

دانشکده پزشکی شامل چهار سال آموزش پزشکی و آموزش است. دو سال اول تجربه دانشکده پزشکی آینده نگر به مطالعه کتاب و کارهای آزمایشگاهی اختصاص داده شده است تا دانش آموزان را برای تشخیص و درمان بیماری ها آماده کند. در طول سال دوم تحصیل در دانشکده پزشکی ، دانش آموزان اولین بخش از امتحانات پزشکی مجوز ایالات متحده را می گذرانند ، که توسط شورای ملی معاینه پزشکی انجام می شود. در طول دو سال آخر دانشکده پزشکی ، دانشجویان تجربه بالینی خود را شروع می کنند ، و در کلینیک ها و بیمارستان ها چرخش می کنند. دانشجویان زیر نظر پزشکان مشغول به کار می شوند تا آموزش عملی خود را در پزشکی آغاز کنند. سال چهارم دانشکده پزشکی زمانی است که دومین آزمون مجوز صادر می شود و همچنین دانش آموزان دوره آموزش دستیاری خود را آغاز می کنند. بعضي از م toسسات به عنوان جايگزيني براي مقاطع كارشناسي و دانشكده پزشكي ، به دانشجويان اجازه مي دهند 6 سال برنامه آموزشي و آموزشي تركيبي را پشت سر بگذارند كه اين امر به دانشجويان آموزش فشرده پزشكي و دانشگاهي را مي دهد.

پزشکان خارجی چه نوع تخصصی را می توانند انجام دهند؟

BioExplorer گزارش می دهد که تقریباً 44 نوع پزشک مختلف وجود دارد ، اما با ادامه پیشرفت صنعت پزشکی ، تخصص های بیشتری بوجود می آیند. به عنوان یک پزشک خارجی ، این حداقل 44 گزینه شغلی مختلف را برای شما فراهم می کند این تخصصها عبارتند از:
•پزشک طب خانواده ، متخصص گوارش، متخصص غدد درون ریز ، متخصص مغز و اعصاب ، چشم پزشک ، متخصص ارتوپد ، متخصص اطفال ، پریودنتیت ،جراح، دامپزشک.

میزان حقوق پزشکان در آمریکا

میانگین حقوق پزشکان مرد سفیدپوست 253000 دلار در مقایسه با 188,230 دلار برای پزشکان مرد سیاه پوست ، 163000 دلار برای پزشکان زن سفیدپوست و 153000 دلار برای زنان سیاه پوست بود. گزارش جبران خسارت پزشکان Medscape’s 2019 نشان داد که “مردان در برابر همتایان زن خود در هر دو بخش مراقبت های اولیه و تخصص با مردان با درآمد 25٪ و 33٪ بیشتر درآمد کسب می کنند. ایالات متحده پردرآمدترین پزشکان عمومی را در جهان دارد. ایالات متحده دومین متخصص پردرآمد در جهان پس از هلند است. پرداخت کنندگان دولتی و خصوصی هزینه های بالاتری نسبت به استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان و انگلستان به پزشکان مراقبت های اولیه ایالات متحده برای ویزیت مطب پرداخت می کنند (در کل 27 درصد برای افراد دولتی و 70 درصد بیشتر برای افراد خصوصی). پزشکان مراقبت های اولیه ایالات متحده نیز درآمد بیشتری دارند (درآمد کلی سالانه 186000 دلار) از همتایان خارجی  و حتی رقم بیشتری برای جبران پزشکان برای متخصصان پزشکی است. هزینه های بالاتر ، به جای عواملی مانند هزینه های بیشتر برای تمرین ، حجم خدمات یا هزینه های تحصیل ، عمدتا هزینه های بالاتر ایالات متحده را تحریک می کند.

دستمزد پزشکان و جراحان با متوسط ​​دستمزد برابر یا بیشتر از 208,000 دلار در سال ، در بالاترین میزان مشاغل است. دستمزد متوسطی که تفاوت دستمزد بین انواع پزشکان و جراحان را نشان می دهد در دسترس نیست ، اما میانگین (متوسط) دستمزد سالانه پزشکان و جراحان به شرح زیر است:

تخصص

دلار آمریکا

متخصصان بیهوشی

261,730

متخصص زنان و زایمان

233,610

روانپزشکان

220,430

پزشکان خانواده و پزشکان عمومی

213,270

پزشکان و جراحان

203,450 دلار دیگر

متخصص داخلی ، عمومی

201,440

متخصصان اطفال ، به طور کلی

184,410

جراحان

252,040

تعلیم پزشکان قبل از ورورد به بازار کار پزشکی

پزشکان ملزم به دریافت دکترای پزشکی (M.D ) از مدارس معتبر پزشکی هستند. آنها باید هفت سال یا بیشتر آموزش دقیق داشته باشند و مجوز پزشکی را برای تمرین پزشکی کسب کنند. پزشکان در زمینه های مختلفی مانند رادیولوژی ، انکولوژی ، طب داخلی ، بیهوشی ، اطفال ، روانپزشکی ، جراحی و زنان بیماران را متخصص و معالجه می کنند. آنها از دانش پزشکی خود برای تشخیص و معالجه بیماریها و جراحات استفاده می کنند. تجویز داروها ؛ انجام آزمایش های تشخیصی انجام جراحی و مشاوره بیماران در مورد رفتارهای سالم زندگی. آنها ممکن است برخی از وظایف مجاز توسط قانون را به متخصصان دیگر مانند پرستاران یا پرستاران اختصاص دهند.

مبانی شغلی پزشکان( عملکرد پزشکان آموزش دیده در بازار کار)

پزشکان و جراحان مقامات پزشکی هستند. آنها بیماران را ارزیابی می کنند ، بیماری ها را تشخیص می دهند و شرایط مختلفی را درمان می کنند. آنها ممکن است آزمایشاتی را سفارش و انجام دهند و از این آزمایشات برای تشخیص و معالجه بیماران خود استفاده کنند. جراحان همچنین عملیات و روشهای تهاجمی پیچیده تری را بر روی بیماران انجام می دهند. پزشکان و جراحان در محیط های مختلفی از بیمارستان ها و مطب های خصوصی گرفته تا کلینیک های بهداشتی و مدارس کار می کنند.

هزینه های تحصیل پزشکان در آمریکا

تحصیل در دانشکده پزشکی گران است. به طور متوسط ​​، شهریه ، هزینه ها و بیمه درمانی دانشکده پزشکی در طول سال تحصیلی 2019-2020 از 37556 دلار (عمومی ، دولتی) تا 62194 دلار (عمومی ، خارج از دولت) است. آمار متوسط ​​مدارس خصوصی برای دانشجویان در ایالت و خارج از کشور دقیقاً زیر مدارس دولتی است ، به ترتیب 60665 دلار و 62111 دلار. با این حال ، شهریه دانشکده پزشکی از برنامه ای به برنامه دیگر متفاوت است .

 • کالج پزشکی دانشگاه ایلینوی (IL )
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 99,622 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 52,444 دلار
 • دانشکده پزشکی دانشگاه کارولینای جنوبی ،گرینویل (SC )
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 91,313 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 47,051 دلار
 • دانشکده پزشکی دانشگاه کارولینای جنوبی، کلمبیا (SC)
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 90,675 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 46,413 دلار
 • دانشگاه پزشکی شمال شرقی اوهایو (OH )
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 82,662 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 44,561 دلار
 • دانشگاه پزشکی داکوتای جنوبی سنفورد (SD)
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 80590 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 36204 دلار
 • دانشکده پزشکی دانشگاه یوتا (UT)
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 79,764 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 43,557 دلار
 • دانشکده پزشکی دانشگاه کانتیکت (CT )
  • شهریه و هزینه های خارج از کشور: 78370 دلار
  • شهریه و هزینه های دولتی: 44,290 دلار
 • هزینه های زندگی

هزینه زندگی امریکا

میزان حقوق پزشکان در آمریکا

طبق اداره آمار کار ایالات متحده (BLS ) ، پزشکان و جراحان در سال 2019 میانگین حقوق 208000 دلار یا بیشتر به دست آوردند. بر اساس داده های BLS ، در سال 2018 756،800 پزشک و جراح در ایالات متحده کار می کردند و فرصت های شغلی برای انتظار می رود این متخصصان در طول دهه 2019-2029 4 درصد افزایش داشته باشند. هزینه حضور برآورد هزینه ای است که برای یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی برای یک سال تحصیلی در دانشگاه سیراکیوز هزینه می شود. هزینه حضور شامل هزینه های تنها برای دانشجوی تحصیلات تکمیلی است و برای تأمین هزینه های زندگی سایر اعضای خانواده قابل افزایش نیست. هزینه های خانواده توسط فرمول روش فدرال مورد استفاده قرار می گیرد که برای محاسبه کمک خانواده انتظار (EFC )شما در FAFSA منعکس می شود.

 • شهرهای پردرآمد برای پزشکان

شهرهای پردرآمد برای پزشکان. آمریکا
 • حقوق پزشکان در آمریکا

حقوق پزشکان در آمریکا

ویزای همراه در آمریکا

شهروندان و اقامت دائم ایالات متحده که اعضای خانواده آنها در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند ، می توانند برای اخذ ویزای همراه  (درخواست ویزای مهاجرتی ایالات متحده ، که منجر به گرین کارت یا اقامت دائم قانونی است) ، دادخواست بدهند این در خدمت اهداف سیاست اتحادیه خانواده در ایالات متحده است. برای دریافت گرین کارت نیاز به توجه زیادی به جزئیات دارد ، در این راستا کمک گرفتن از وکیل با تجربه و متخصص در این زمینه الزامی است. ” شما عزیزان می توانید از راهنمایی ها و مشاوره وکلای مجرب موسسه حقوقی ملک پور بهره مند شوید. ” همراه به افرادی همچون: همسر و فرزندان مجرد  کمتر از 21 سال اطلاق می شود.  روند با شروع و تشکیل پرونده I-130 ، دادخواست برای همراه ، توسط شهروند ایالات متحده یا درخواست کننده مقیم دائم آغاز می شود. این فرم توسط خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) صادر شده و برای بارگیری رایگان در وب سایت آن موجود است.

دادخواست I-130 باید به همراه کپی اسناد ارائه شود تا مشخص شود درخواست کننده یک شهروند آمریکایی یا مقیم دائم است (مانند گذرنامه یا گرین کارت آمریکا) و اینکه یک رابطه خانوادگی بین دادخواست دهنده (مانند کپی شناسنامه یا گواهی ازدواج).  تاریخ تشکیل دادخواست “تاریخ اولویت” است.

اخذ اقامت و تابعیت پزشکان در آمریکا

در طول سال آخر تحصیل در دانشکده پزشکی ، دانشجویان شروع به انتخاب کردن گزینه های تخصص پزشکی خود می کنند (به عنوان مثال کودکان ، بیهوشی). آنها یک درخواست برای اقامت ارائه می دهند. گواهینامه های هیئت مدیره به یک آزمون کتبی و در بعضی موارد به یک آزمون شفاهی نیاز دارند.  مجوز پزشکی در سطح ایالت توسط هیئت های پزشکی ایالتی اداره می شود و هرکدام الزامات و روش های مجوز خود را تعیین می کنند. پزشکان آموزش دیده و دارای هیئت مدیره باید قبل از ورود به این رشته ، مجوزهای پزشکی دولتی را درخواست کنند. مرحله 11 اقدام برای شغل گام آخر برای پزشک شدن ، تأمین شغل است. بسیاری از پزشکان جستجوی خود را در هنگام اقامت آغاز می کنند. دوره کارآموزی یا کارمندی پزشک به عنوان اقامت شناخته می شود. بیشتر پزشکان ، بسته به تخصص ، اقامت خود را در یک دوره 3 تا 7 ساله به پایان می رسانند. اولین سال اقامت زمانی است که امتحان نهایی مجوز پزشکی داده می شود ، در حالی که رزیدنس خود به جای یادگیری در کلاس ، به طور کامل بر آموزش عملی در یک محیط پزشکی تمرکز دارد. بورسیه های تحصیلی پس از اقامت نیز ممکن است مفید باشد ، زیرا پزشکان می توانند در بخشهایی مانند پزشکی داخلی ، سالمندان ، یا عروق ، فوق تخصص را انتخاب کنند. پس از اتمام دوره اقامت توسط پزشک ، آنها ممکن است ترجیح دهند که به یک بورس تحصیلی ادامه دهند ، که یک سال تحصیل بیشتر است ، معمولا در یک فوق تخصص اقامت خود. پزشكانی كه به عنوان همكار تحصیل می كنند ، اغلب به عنوان متخصص در زمینه خود شناخته می شوند. پزشکان عملی لازم است حتی پس از دریافت مجوز ، برای ادامه کار در زمینه های خود ، ادامه تحصیل دهند. شرایط صدور مجوز برای پزشکان در ایالت متفاوت است ، اما بیشتر ایالت ها حداقل به یک دوره اقامت 1 ساله و گذراندن یک آزمون گواهینامه هیئت مدیره در تخصص پزشکی که دانشجو انتخاب کرده است ، نیاز دارند. پس از برآورده شدن این الزامات ، یک پزشک به طور معمول یک متخصص پزشکی کاملاً مجاز در نظر گرفته می شود و از نظر قانونی قادر به تمرین در رشته مربوطه است. بنابراین ، پزشک شدن در ایالات متحده 11-14 سال طول می کشد:

 • 4 سال کسب مدرک لیسانس
 • تحصیل در 4 سال دانشکده پزشکی
 • تکمیل برنامه اقامت 3 تا 7 ساله

پس از اقامت ، پزشکان ممکن است برای پروانه پزشکی درخواست مجوز دولتی کنند. طول اقامت با توجه به تخصص متفاوت است. به عنوان مثال ، متخصصان اطفال در یک دوره اقامت سه ساله شرکت می کنند در حالی که متخصصان اورولوژی 5 سال اقامت دارند. روند تطبیق اقامت نزدیک به یک سال طول می کشد. دانشجویان درخواست ها را از طریق برنامه تطبیق اقامت ملی (NRMP) ارسال می کنند ، فرایندی که با آنها مطابقت دارد تا برنامه های اقامت کارشناسی ارشد را باز کنند. برای تکمیل برنامه های خود ، ساکنان باید مرحله 3 USMLE را بگذرانند. این آزمون ارزیابی بالینی و دانش و مهارت مدیریتی داوطلب را آزمایش می کند.

مدارک مورد نیاز مهاجرت پزشکان به آمریکا

در طول سال آخر تحصیل در دانشکده پزشکی ، دانشجویان شروع به انتخاب کردن گزینه های تخصص پزشکی خود می کنند (به عنوان مثال کودکان ، بیهوشی). آنها یک درخواست برای اقامت ارائه می دهند. گواهینامه های هیئت مدیره به یک آزمون کتبی و در بعضی موارد به یک آزمون شفاهی نیاز دارند.  مجوز پزشکی در سطح ایالت توسط هیئت های پزشکی ایالتی اداره می شود و هرکدام الزامات و روش های مجوز خود را تعیین می کنند. پزشکان آموزش دیده و دارای هیئت مدیره باید قبل از ورود به این رشته ، مجوزهای پزشکی دولتی را درخواست کنند. مرحله 11 اقدام برای شغل گام آخر برای پزشک شدن ، تأمین شغل است. بسیاری از پزشکان جستجوی خود را در هنگام اقامت آغاز می کنند. دوره کارآموزی یا کارمندی پزشک به عنوان اقامت شناخته می شود. بیشتر پزشکان ، بسته به تخصص ، اقامت خود را در یک دوره 3 تا 7 ساله به پایان می رسانند. اولین سال اقامت زمانی است که امتحان نهایی مجوز پزشکی داده می شود ، در حالی که رزیدنس خود به جای یادگیری در کلاس ، به طور کامل بر آموزش عملی در یک محیط پزشکی تمرکز دارد. بورسیه های تحصیلی پس از اقامت نیز ممکن است مفید باشد ، زیرا پزشکان می توانند در بخشهایی مانند پزشکی داخلی ، سالمندان ، یا عروق ، فوق تخصص را انتخاب کنند. پس از اتمام دوره اقامت توسط پزشک ، آنها ممکن است ترجیح دهند که به یک بورس تحصیلی ادامه دهند ، که یک سال تحصیل بیشتر است ، معمولا در یک فوق تخصص اقامت خود. پزشكانی كه به عنوان همكار تحصیل می كنند ، اغلب به عنوان متخصص در زمینه خود شناخته می شوند. پزشکان عملی لازم است حتی پس از دریافت مجوز ، برای ادامه کار در زمینه های خود ، ادامه تحصیل دهند. شرایط صدور مجوز برای پزشکان در ایالت متفاوت است ، اما بیشتر ایالت ها حداقل به یک دوره اقامت 1 ساله و گذراندن یک آزمون گواهینامه هیئت مدیره در تخصص پزشکی که دانشجو انتخاب کرده است ، نیاز دارند. پس از برآورده شدن این الزامات ، یک پزشک به طور معمول یک متخصص پزشکی کاملاً مجاز در نظر گرفته می شود و از نظر قانونی قادر به تمرین در رشته مربوطه است. بنابراین ، پزشک شدن در ایالات متحده 11-14 سال طول می کشد:

 • تست استاندارد
 • دانشجویان باید نمرات آزمون پذیرش کالج پزشکی (MCAT ) را دریافت و ارسال کنند.
 • دوره های پیش پزشکی

شرایط اولیه تحصیلات برای مجوز هیئت مدیره

 • پزشکان موظفند مجوز پزشکی بدون محدودیت را برای هر ایالتی که قصد ارائه خدمات پزشکی بالینی دارند ، دریافت کنند. این فرایند نیاز به درک به روز از الزامات صدور مجوز از جمله آزمون های مورد نیاز ، آموزش ، تحصیلات و هزینه ها دارد.
 • دکترای پزشکی از یک دانشکده پزشکی ایالات متحده یا معتبر بین المللی.
 • گواهی پایان دوره آموزش دستیاری پزشکی در یک برنامه معتبر برای تحصیلات تکمیلی پزشکی (ACGME )

AMA اطلاعات مقدماتی در مورد پروانه صدور مجوز پزشکی و همچنین الزامات و آمار مجوز پزشکی دولتی را ارائه می دهد ، یک راهنمای دقیق که سالانه منتشر می شود. این منابع با هم ترکیبی از داده ها و مقالات را برای کمک به پزشکان در طی مراحل صدور مجوز ارائه می دهند. اگرچه دوره های خاصی توسط مدرسه امکان پذیر است ، اما برنامه های درسی دانشکده پزشکی به طور کلی از همان قالب چهار ساله پیروی می کنند. دو سال اول در زمینه ساختار بدن و آناتومی ، با گذراندن دوره های بیوشیمی ، آناتومی ناخالص ، سیستم های اندام های انسانی ، بیماری های عفونی و داروسازی ، تمرکز دارد. در این مدت ، دانش آموزان با مطالعه اخلاق ، قانون بهداشت ، تعامل بیمار و معاینات پزشکی با نقش پزشک آشنا می شوند.
برای انتقال به سال سوم دانشکده پزشکی ، دانش آموزان باید مرحله 1 آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده را بگذرانند و آن را بگذرانند. این آزمون تضمین می کند دانش آموزان اصول اصلی علمی مورد نیاز برای تمرین پزشکی را به روشی صالح آموخته اند. در طول دو سال آخر دانشکده پزشکی ، دانشجویان در چرخش های بالینی در مراکز مراقبت های اولیه و تخصصی شرکت می کنند. چرخش های بالینی فرصتی برای دانش آموزان است تا دانش مبتنی بر کلاس خود را در تجربه های نظارت شده با دنیای واقعی با بیماران به کار گیرند. برای فارغ التحصیلی و اقامت در محل اقامت ، دانشجویان همچنین باید مرحله 2 آزمون مجوز پزشکی ایالات متحده را بگذرانند و آن را بگذرانند. مرحله 2 دانش پزشکی و مهارت های علوم بالینی داوطلب را ارزیابی می کند. به محض اتمام برنامه درسی اصلی و چرخش های بالینی ، دانشجویان پزشکی به مرحله اقامت آموزش خود می روند. کمیته های پذیرش دانشکده پزشکی دانش آموزانی را که دارای زمینه های مختلف ، مکان ها و برنامه های کارشناسی هستند ، ثبت نام می کند. اگرچه شرایط پذیرش از مدرسه ای به مدرسه دیگر متفاوت است ، اما شرایط درسی و آزمون به طور کلی بدون تغییر باقی مانده است.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

مهاجرت پزشکان به آمریکا ، تحصیلات در مقطع کارشناسی برای دانشجویانی که خود را برای سختگیری های دانشکده پزشکی آماده می کنند مهم است. از آنجا که برای اخذ پذیرش در دانشکده پزشکی هیچ رشته خاصی لازم نیست ، اکثر دانشگاه ها رشته پیش پزشکی صریح را ارائه نمی دهند. اکثر دانشجویان در رشته های دیگری ثبت نام می کنند که می توانند تابلوهای پذیرش تجربه را در متقاضیان واجد شرایط ارائه دهند. دو مورد از رایج ترین رشته ها با تأکید قبل از پزشکی شامل زیست شناسی و شیمی است. همانطور که نزدیک سال آخر تحصیل در دانشکده پزشکی هستند ، دانشجویان آماده شدن برای اقامت را شروع می کنند. اقامت یک برنامه آموزشی سه تا یازده ساله است که در آن پزشکان آموزش های تخصصی را می بینند که توسط مربیان با تجربه پزشک راهنمایی و نظارت می شوند.
بنابراین ، در حالی که بسیاری از پزشکان خارجی سالها تجربه تشخیص ، معالجه بیماران و استفاده از دارو را دارند ، برای اینکه به عنوان یک پزشک آمریکایی تمرین کنند ، در اصل آنها را ملزم به شروع مجدد آکادمیک می کند ، به ویژه هنگامی که برنامه درسی با مدارک خارج از کشور متفاوت باشد. انجمن کالج های پزشکی آمریکا تا سال 2025 کمبودهای مراقبت های اولیه را از 12,500 تا 31,100 پزشک و کمبود پزشکان غیر مراقبت های اولیه را بین 28,200 تا 63,700 پیش بینی کرده است. پزشکان آموزش دیده خارجی برای رفع این کمبودها حیاتی هستند ، زیرا سهام مهم پزشکان مراقبت های اولیه را در ایالات متحده تشکیل می دهند. تقریباً یک سوم (31.8٪) از کل پزشکان متخصص پزشکی خانوادگی ، داخلی و اطفال – سه تخصص مرتبط با مراقبت های بهداشتی اولیه – تحت آموزش خارجی هستند. این 128.099 پزشک آموزش دیده خارجی از پزشکان مراقبت های اولیه هستند که توسط همکاران متخصص بهداشت به عنوان “اولین خط دفاعی در سیستم مراقبت های بهداشتی” شناخته شده اند.
مهاجرت پزشکان به امریکا ، روند معادل سازی مدارک پزشکان خرجی در آمریکا *2021* و میزان حقوق امریکا در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه مهاجرت پزشکان به آمریکا و پزشکان متخصص به امریکا را در انتهای مقاله سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین سریعا پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *