مهاجرت پزشکان به استرالیا

مهاجرت پزشکان به استرالیا ، درامد پزشکان در استرالیا، تجربه مهاجرت پزشکان به استرالیا، مهاجرت دندانپزشکان به استرالیا، کشورهایی که مدرک پزشکی ایران را قبول دارند و هزینه های مربوط به زندگی و تحصیل پزشکی در استرالیا در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. مراحل معادلسازی مدارک تحصیلی پزشکان چیست؟ میزان حقوق پرستاران و پزشکان در استرالیا چقدر است ؟ ما در این مقاله سعی بر این داریم تا به سوالات اینچنینی پاسخ دهیم. پزشکان آموزش دیده در خارج از کشور در استرالیا (OTDs )پزشکانی هستند که دوره اصلی آموزش پزشکی خود را در خارج از کشور گذرانده اند. از نظر تاریخی ، هر از گاهی کمبود پزشکان واجد شرایط پزشکی در استرالیا ، به ویژه در روستاهای استرالیا ، وجود داشته است و دولت استرالیا در برخی مواقع مهاجرت این قبیل فارغ التحصیلان به استرالیا را تشویق کرده است. استرالیا از تعداد قابل توجهی از پزشکان خارج از کشور استقبال کرده و همچنان به آنها اعتماد دارد و بیشترین تعداد آنها از انگلستان ، هند ، مالزی ، چین و نیوزیلند است. در سالهای اخیر تعداد پزشکان متولد خارج از کشور در استرالیا افزایش یافته است (هر چند همه آموزش دیده در خارج از کشور نیستند). در سال 2011 ، بیش از نیمی از پزشکان عمومی (56٪) و کمی کمتر از نیمی از پزشکان متخصص (47٪) در خارج از کشور متولد شده اند. در مقایسه ، کمتر از یک سوم (28٪) کل جمعیت شاغل استرالیا در سال 2011 در خارج از کشور متولد شده اند. چنانچه شما عزیزان بعد از مطالعه مقاله سوالی داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

مهاجرت پزشکان به استرالیا

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور استرالیا
 • مهاجرت پزشکان به استرالیا از طریق تحصیل
 • مهاجرت پزشکان با استرالیا از طریق کار
 • معادل سازی مدارک پزشکان در استرالیا
 • میزان حقوق پرستاران و پزشکان در استرالیا
 • هزینه های تحصیل و زندگی پزشکان در استرالیا
 • بررسی ویزای همراه در استرالیا
 • اخذ اقامت و تابعیت استرالیا
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت پزشکان به استرالیا
 • سخن پایانی

درباره کشور استرالیا

استرالیا کشوری جزیره ای واقع در نیمکره جنوبی می باشد که به اقیانوسیه استرالیا تعلق دارد. استرالیا توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است. این کشور پس از روسیه ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، چین و برزیل ششمین کشور بزرگ جهان از لحاط وسعت می باشد. استرالیا به شش ایالت (جنوب استرالیا ، استرالیای غربی ، نیو ساوت ولز ، کوئینزلند ، ویکتوریا و تاسمانی) و دو سرزمین خودگردان تقسیم شده است: قلمرو شمالی و قلمرو پایتخت استرالیا (که در اطراف کانبرا ، پایتخت است). فضای داخلی کشور متشکل از مناطق خشک و نیمه خشک است که از آنها به عنوان “خارج از کشور” یاد می شود. استرالیا بزرگترین صادرکننده زغال سنگ در جهان است و سیدنی بزرگترین شهر استرالیا با بیش از 5 میلیون نفر است. بزرگترین صحرای استرالیا حوضه بزرگ ویکتوریا است که بیشتر مناطق استرالیای غربی و استرالیای جنوبی را پوشش می دهد.

پرچم استرالیا
شرایط عمومی استرالیا

استرالیا واقعاً بی نظیر است؛ این تنها کشور در جهان است که یک قاره را در بر می گیرد و همچنین بزرگترین جزیره در جهان است. در حال حاضر جمعیت استرالیا تقریباً 23 میلیون نفر است كه تقریباً یك چهارم جمعیت آن در خارج از كشور متولد شده اند. چند فرهنگی پر جنب و جوش استرالیا از ترکیبی از فرهنگ های بومی ، استقرار اولیه اروپا و مهاجرت گسترده ناشی می شود. استرالیا به تنوع مردم خود افتخار می کند و از انواع فرهنگ ها و غذاهای مختلفی که این غذاها فراهم می کند ، لذت می برد. استرالیا نیز کشوری سکولار است ، به این معنی که هیچ مذهب رسمی وجود ندارد. هر پایتخت دارای عبادتگاه های مذهبی از سراسر جهان است. استرالیایی ها برای آزادی ، تنوع ، برابری و صلح و آرامش ارزش قائل هستند.استرالیا از یک سیستم حکومتی و حقوقی وست مینستر پیروی می کند که از انگلیس ها که در اصل کشور را استعمار کردند ، به ارث رسیده است. دو حزب اصلی سیاسی و تعدادی احزاب جزئی وجود دارد که پارلمان مشترک المنافع را تشکیل می دهند. هر ایالت و سرزمین نیز دولت خاص خود را دارد. استرالیا با نام هایی همچون: “قدیمی ترین قاره” ، “آخرین سرزمین ها” و “آخرین مرز” نامیده شده است. این توصیف ها شیفتگی جهان به استرالیا را نشان می دهد. استرالیا هم مسطح ترین قاره است و هم به جز قطب جنوب، خشک ترین است. دشتهای وسیع آن ، گاهی اوقات به رنگ خون خشک شده و بیشتر اوقات شبیه پوست شیر به نظر میرسد. استرالیا آنقدر بزرگ است که در واقع آب و هوای بسیار متنوعی را تجربه می کند. مناطق مختلف کشور الگوهای مختلف آب و هوایی را تجربه می کنند. استرالیای شمالی گرمسیری است ، دارای هوای گرم و مرطوب و مونسون های فصلی است. در مقابل ، جنوب استرالیا دارای آب و هوایی معتدل و با فصول مشخص است.

منابع عمده اقتصادی تولید شده در طی مزوزوئیک و سنوزوئیک شامل نفت و گاز طبیعی قفسه شمال غربی و گیپسلند دریایی است. زغال سنگ قهوه ای گیپسلند خشکی شیل نفتی کوئینزلند ؛ ذغال سنگ سیاه کوئینزلند ، تاسمانی و استرالیای جنوبی ؛ بوکسیت شمال استرالیا ؛ به ویژه در استرالیای خشک ، مخازن گسترده آب زیرزمینی ، به ویژه آنهایی که در حوضه بزرگ آرتزیان قرار دارند ، ارزشمند است. اگرچه انگلیسی زبان رسمی استرالیا نیست ، اما در واقع زبان ملی است و تقریباً جهانی صحبت می شود. با این وجود ، صدها زبان بومی وجود دارد. استرالیا صادرکننده کالاهای کشاورزی همچون: پشم ، گندم ، گوشت گاو ، میوه می باشد. این کشور همچنین از نظر مواد معدنی و فلزات غنی است و چهارمین تولید کننده بزرگ طلا در جهان است.

مهاجرت پزشکان به استرالیا از طریق تحصیل

MBBS در استرالیا به دو نوع در دسترس است: 4 سال دکتر پزشکی (MD) و یک مدرک کارشناسی 5-6 ساله. ساختار دوره بعد مشابه MBBS در هند است. با این حال ، توسط دانشگاه های بسیار کمی از استرالیا ارائه می شود. MD در اینجا محبوبیت بیشتری دارد و توسط اکثر موسسات برتر ارائه می شود. برخی از موسسات پزشکی استرالیا نیز مدرک دوگانه 5 تا 6 ساله را با ترکیب برنامه درسی لیسانس علوم پزشکی (BMed) و MD ارائه می دهند. اگر متقاضی برنامه MD هستید در اینجا نمره GAMSAT یا MCAT لازم است. هزینه های تحصیل برای MBBS در استرالیا بین 255،200 AUD تا 630،000 AUD برای یک دانشجوی بین المللی است.

پس از گذراندن این مدرک ، می توانید سالانه 214،000 AUD به عنوان پزشک / پزشک در استرالیا دریافت کنید که 60٪ بیشتر از متوسط ​​حقوق یک متخصص بهداشت و پزشکی است. MBBS در دانشگاه استرالیا توسط شورای پزشکی هند (MCI) معتبر در نظر گرفته می شود. بنابراین ، اگر یک دانش آموز هندی تصمیم دارد به کشور خود برگردد و به عنوان پزشک تمرین کند ، می تواند این کار را بدون گذراندن تست غربالگری MCI انجام دهد. تقاضا برای پزشکان در پنج سال گذشته به طور مداوم در این کشور در حال افزایش است و انتظار می رود تا سال 2028 بیشتر شود. از این رو ، کسانی که می خواهند عقب بمانند فرصت های خوبی پیدا می کنند.

 • مشاغل پزشکی

مشاغل پزشکی در استرالیا

استرالیا پردرآمدترین کشور برای پزشکان عمومی است که متوسط ​​حقوق سالانه 215،000 AUD را ارائه می دهند. انتظار می رود صنعت مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی در استرالیا از 1.7 میلیون در سال 2019 به 1.9 میلیون در سال 2024 از نظر اشتغال رشد کند. دانشجویان بین المللی می توانند با دو روش زیر برای MBBS در استرالیا اقدام کنند:

 • درجه دو (BMed + MD) یا MBBS

  این برنامه برای دانشجویان پذیرفته شده دوازدهم است. رشته های مورد نیاز ریاضیات ، انگلیسی ، شیمی یا زیست است.

 • MD

  دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس هستند می توانند مستقیماً برای پزشکی اقدام کنند. با این حال ، اکثر دانشگاه های برتر استرالیا برای پذیرش در این برنامه نمرات GAMSAT یا MCAT را درخواست می کنند.

دانشجویانی که از استرالیا یا نیوزیلند نیستند لازم است با ارائه نمرات آزمون آیلتس یا تافل مهارت در زبان انگلیسی را نشان دهند. حداقل نیاز به شرح زیر است:

 • آیلتس

  6.5 تا 7.0

 • TOEFL (iBT)

  80 تا 100

بر اساس امتیازات و مدارک ارسالی ، دانشگاه ها پزشکان  واجد شرایط را در لیست کوتاه قرار می دهند. آنها از طریق ایمیل دعوت می کنند یا برای مصاحبه تماس می گیرند. داوطلبان نامزد نهایی باید طبق آزمون دانشگاه MMI ، مصاحبه یا سایر امتحانات شرکت کنند. مصاحبه های MMI یا چندگانه کوتاه 2 ساعت طول می کشد که متقاضی در مقیاس استدلال منطقی ، حل مسئله ، مهارت های بین فردی ، همدلی و قضاوت اخلاقی اندازه گیری شود. سپس نامه پیشنهادی پزشکان  منتخب از طریق پست ارسال می شود. پزشکان  انتخاب شده باید هرچه سریعتر با تأیید نامه پیشنهادی برگردند. هزینه تحصیل در خارج از کشور را می توان به سه دسته عمده تقسیم کرد: هزینه قبل از ورود ، شهریه و هزینه زندگی. اینها بیشتر در بخشهای بعدی به تفصیل مورد بحث قرار می گیرند. هزینه قبل از ورود شامل هزینه هایی است که قبل از ورود به دانشگاه انجام می شود. این ممکن است شامل هزینه های درخواست ، هزینه های ثبت نام آزمون ، هزینه های درخواست ویزای دانشجویی استرالیا ، ودیعه پذیرش درخواست و غیره باشد. هزینه MBBS در استرالیا برای دانشجویان بین المللی حدود 63،800 AUD تا 95754 AUD سالانه است.

MBBS در استرالیا برای دانشجویان هندی به دلیل طولانی مدت برنامه کمی گران است. با این حال ، انواع مختلف بورسیه تحصیلی توسط دانشگاه ها ، ارگان های دولتی و غیر دولتی برای حمایت مالی ارائه می شود.

مهاجرت پزشکان با استرالیا از طریق کار

آیا می خواهید به استرالیا بروید و به عنوان پزشک کار کنید؟ مواردی همچون:  حقوق خوب،  تعادل زندگی کاری و استفاده  از مهارت های خود در طیف گسترده ای از پزشکی از مزایای پزشک شدن در استرالیا می باشد. هیئت پزشکی استرالیا تعدادی از مراجع بین المللی را که صلاحیت دسترسی به این برنامه را دارند تأیید کرده است. متقاضیانی که دوره آموزش یا ارزیابی خود را از یک مقام صلاحیتدار تأیید شده به پایان رسانده اند ، می توانند برای این ویزا ثبت نام موقت کنند. مراجع ذی صلاح تأیید شده عبارتند از:

 • شورای پزشکی عمومی (انگلستان)
 • شورای پزشکی کانادا (LMCC)
 • کمیسیون آموزشی برای فارغ التحصیلان پزشکی خارجی ایالات متحده (USMLE)
 • شورای پزشکی نیوزیلند (NZREX)
 • شورای پزشکی ایرلند

پزشکان آموزش دیده بین المللی باید دارای مدرک اولیه پزشکی و جراحی باشند که توسط یک موسسه آموزشی شناخته شده توسط هر دو شورای پزشکی استرالیا و فهرست جهانی مدارس پزشکی اعطا می شود. متقاضیان باید تمام شرایط لازم برای آموزش و امتحان را برای تمرین در رشته تخصصی خود در کشور خود آموزش دهند یا بیش از 2 سال با پایان دوره آموزش تخصصی خود در خارج از کشور راضی باشند. متخصصان آموزش دیده خارج از کشور که برای ثبت نام از طریق مسیر تخصصی ثبت نام می کنند ، باید مستقیماً اقدام کنند برای ارزیابی به کالج تخصصی پزشکی مربوطه مراجعه کنید. با این حال ، پزشکان آموزش دیده خارج از کشور هنوز قادر به در نظر گرفتن ویزای ماهر عمومی نیستند ، زیرا ثبت نام موقت به عنوان ارزیابی مهارت های مثبت کامل در نظر گرفته نمی شود.

معادل سازی مدارک پزشکان در استرالیا

IMG هایی که دارای صلاحیت اولیه پزشکی و جراحی هستند که توسط یک موسسه آموزشی شناخته شده توسط شورای پزشکی استرالیا و دایرکتوری جهانی مدارس پزشکی (WDOMS ) اعطا می شوند و همه شرایط آموزش و معاینه را برای تمرین در زمینه تخصص خود در کشور آموزش دهنده آنها ، می تواند برای ارزیابی در این مسیر (تشخیص متخصص یا حوزه نیاز) اقدام کند. IMG هایی که دارای صلاحیت اولیه پزشکی و جراحی هستند که توسط یک موسسه آموزشی شناخته شده توسط شورای پزشکی استرالیا و دایرکتوری جهانی مدارس پزشکی (WDOMS ) اعطا می شوند و همه شرایط آموزش و معاینه را برای تمرین در زمینه تخصص خود در کشور آموزش دهنده آنها یا بیش از دو سال تا پایان دوره آموزش تخصصی خود در خارج از کشور فاصله ندارند ، می توانند تحت ارزیابی این مسیر (آموزش کوتاه مدت در مسیر تخصص پزشکی) اقدام به ارزیابی کنند.

IMG های متقاضی آموزش کوتاه مدت در یک مسیر تخصصی پزشکی قبل از مراجعه به هیئت مدیره برای ثبت نام ، مستقیماً به کالج پزشکی متخصص مربوطه جهت ارزیابی با استفاده از فرم درخواست بورد (AAMC-30) مراجعه می کنند. فارغ التحصیلان پزشکی بین المللی که مایل به دریافت مجوز در استرالیا هستند باید برای تعیین یک مسیر ارزیابی مناسب به شورای پزشکی استرالیا (AMC ) مراجعه کنند. در حالی که برخی معتقدند احراز صلاحیت به عنوان یک پزشک آموزش دیده در خارج از کشور دشوارتر از یک پزشک محلی آموزش دیده در استرالیا است ، با وجود مراحل سختگیرانه ، این تصور وجود دارد که به ویژه OTD ها و پزشکان غیر سفید پوست با تبعیض روبرو هستند.

در حالی که صدور مجوز برای پایه پزشکی یک مانع است ، تشخیص تخصص برای برخی از OTDs بسیار دشوارتر است. در یک مورد ، کالج پزشکی اورژانس استرالیا مورد انتقاد قرار گرفت که فقط 6.8٪ از متقاضیان غیر سفید پوست را عبور داده در حالی که 88٪ قفقازهای سفید از این کشور عبور کرده اند. در سال 2017 ، کالج تحقیقاتی را به ریاست دکتر هلن سزوکه آغاز کرد.

 

میزان حقوق پرستاران و پزشکان در استرالیا

همانطور که می دانید در استرالیا ، حقوق بسیار بالا است و در یک سال نمی توانید فقط درآمد کسب کنید بلکه می توانید چند هزار دلار پس انداز کنید.  حداقل حقوق و دستمزد 17.29 دلار در ساعت است که باید به آن حق بیمه اضافه کنید ، نوعی مستمری که کارفرما ماهانه در صندوقی اختصاص داده شده به ازدیاد پرداخت می کند. کارگران فقط در صورت ترک استرالیا یا بازنشستگی می توانند از آن استفاده کنند. غالباً ، استرالیایی ها علاوه بر دریافت حقوق بازنشستگی ماهانه ، صندوق سرمایه گذاری بازپرداخت را باز می کنند و اگر همه چیز خوب پیش برود با 500000 دلار استرالیا بازنشسته می شوند.

صحبت از حقوق استرالیا ، از نظر قانونی ، افرادی که تحت حمایت مالی قرار می گیرند ، باید حداقل 54000 دلار استرالیا به عنوان حقوق اضافی دریافت کنند. بد نیست ، اگر در نظر بگیرید که بدون احتساب مالیات ، پرداختی تقریباً 3500 دلار در ماه است که کمی کمی از 1.00 دلار استرالیا در هفته است. تفاوت دیگر استرالیا در استرالیا این است که شما هر 7 روز اجاره پرداخت می کنید اما هر 7 روز یکبار دیگر حقوق می گیرید. حداقل حقوق ماهانه 2300 یورو است. طبق اعلام دفتر آمار استرالیا ، نوعی ISTAT استرالیایی ، متوسط ​​دستمزد در استرالیا 1500 دلار در هفته است. برخی مشاغل حرفه ای مورد نیاز و سایر مشاغل کمتر مورد نیاز و سپس مشاغلی وجود دارد که نیاز به شیفت شب یا کار در آخر هفته یا تعطیلات رسمی دارند و در این موارد دستمزد ساعتی دو برابر می شود. فردی که در استرالیا کار می کند معمولاً سالانه حدود 90،800 AUD درآمد دارد. دامنه حقوق از 23000 AUD (کمترین میانگین) تا 405،000 AUD (بالاترین میانگین ، حداکثر حقوق واقعی بیشتر است). این متوسط ​​حقوق سالانه شامل مسکن ، حمل و نقل و سایر مزایا است. حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف به شدت متفاوت است.

هزینه های تحصیل و زندگی پزشکان در استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی در جهان است که در سال 2017 میزبان حدود 624،000 دانشجوی بین المللی است که 13 درصد بیشتر از سال قبل است. با این حال ، متأسفانه این یکی از گران ترین ها نیز است ، زیرا دانشجویان با توجه به شرایط ویزای دانشجویی کشور ، هر ساله فقط برای هزینه های زندگی به 20،290 دلار استرالیا (14600 دلار آمریکا) نیاز دارند. در همین حال ، هزینه های تحصیل در دانشگاه های استرالیا بسته به اینکه در کجا و در چه مقطع تحصیل می کنید ، و در مقطع تحصیلی قابل توجهی متفاوت است. دانش آموزان باید توجه داشته باشند که هزینه های تحصیل در استرالیا به ارائه دهنده تحصیلات ، سطح تحصیلات شما و محل تحصیل شما در استرالیا بستگی دارد. دانستن متوسط ​​هزینه های زندگی در استرالیا بخش مهمی از آمادگی مالی شما است. برای مرجع شما ، در اینجا برخی از هزینه های مربوط به زندگی و تحصیل در استرالیا آورده شده است (همه هزینه ها به دلار استرالیا است).

هزینه های تحصیل در دانشگاه های استرالیا به طور کلی برای هر واحد محاسبه می شود نه برای هر سال. هر واحد در یک گروه هزینه قرار می گیرد و از آنجا که بیشتر دانشجویان در حال مطالعه ترکیبی از واحدهای گروه های مختلف هستند ، هزینه ها برای همه متفاوت خواهد بود. برخی از دانشگاه ها در استرالیا تخمین هزینه های رسمی را منتشر می کنند ، از جمله دانشگاه ملی استرالیا (ANU) ، که بالاترین رتبه در کشور است (24 ام در رتبه بندی دانشگاه QS World University 2019). هزینه سالانه یک مدرک کارشناسی بین المللی از ANU از 36،400 دلار استرالیا (26150 دلار آمریکا) برای برخی از برنامه های کارشناسی هنر ، تا 43،680 دلار استرالیا (31،380 دلار آمریکا) برای برنامه های کارشناسی علوم یا علوم پزشکی است.

 • هزینه زندگی

هزینه زندگی در استرالیا

بررسی ویزای همراه در استرالیا

کسانی که بر اساس یکی از روش های مهاجرت اقدام به مهاجرت به اسرالیا می کنند می توانند بعد از اخذ اقامت موقت خود ، ویزای همراه را نیز اخذ کنند. طبق قوانین کشورها همراه به افرادی همچون:  همسر و فرزندان زیر 18 سال اطلاق می شود.

 • انواع ویزای همراه در استرالیا

بررسی ویزای همراه استرالیا

اخذ اقامت و تابعیت در استرالیا

شهروند بودن استرالیا به معنای این است که می توانید بگویید ، “من استرالیایی هستم.” تابعیت استرالیا بودن به معنای تعهد مداوم استرالیا و هر آنچه استرالیا مخفف آن است. اگر شرایط عمومی واجد شرایط بودن را داشته باشید ، باید قبل از اقدام به تابعیت استرالیا ، در یک آزمون موفق شوید. افرادی که تحت شرایط دیگر قرار دارند (مانند افراد زیر 18 سال یا بالاتر از 60 سال ، یا افرادی که از ضعف قابل توجهی یا از دست دادن شنوایی ، گفتاری یا بینایی رنج می برند) نیازی به آزمون ندارند.

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت پزشکان به استرالیا

مهاجرت پزشکان به استرالیا دارای مراحل پیچیده و قانونی می باشد . پزشکانی که خواهان مهاجرت به استرالیا هستند بایستی برای موفقیت در این زمینه از وکلای مجرب و متخصص استفاده کنند. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه همراه شما عزیزان تا حصول نتیجه خواهد بود. برای ارسال مدارک بایستی مدارک خود را به سازمان بهداشت در استرالیا ارسال کنید . دولت استرالیا ایمیلی مبنی بر اینکه شما پزشک یا پرستار محسوب می شوید و بر اساس ساعات معین بایستی دوره بگذرانید . به طور مثال شما پرستار هستید و سه سال از مدارکتان پذیرفته شد، اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید و بعد از گذراندن این دوره می توانید به عنوان پزشک در استرالیا مشغول به کار شوید. برای کالج زبان انگلیسی معمولا بیش از 1 سال ویزا نمیدهند. در طول این یک سال بایستی برای تحصیل دوره پرستاری بایستی برنامه ریزی کنید . پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه این است که دانشجویان در کشور خود ، زبان انگلیسی را یاد بگیرند. چون همزمان یادگیری زبان انگلیسی و معادل سازی دوره ها کار سختی است. میزان تقاضا برای  دندان پزشکان و پرستاران بالا می باشد.  کسانی که خواهان مهاجرت به استرالیا هستند ، ابتدا مدارک معادل سازی خود را به وزارت بهداشت استرالیا ارسال کنید . موسسه حقوقی ملک پور در تمامی مراحل همچون: معادل سازی ، کالج و گذراندن دوره زبان انگلیسی در کنار شما عزیزان خواهد بود .

مقالات مرتبط

سخن پایانی

مهاجرت پزشکان به استرالیا، استرالیادارای یک سیستم مراقبت بهداشتی بسیار کارآمد است. استفاده از جدیدترین درمانها و ابزار پزشکی مدرن سطح بالایی از مراقبت را فراهم می کند. یک شبکه متراکم از بیمارستانها و پزشکان محلی اطمینان می دهند که بیماران به سرعت خدمات پزشکی لازم را دریافت می کنند. پیشرفت دیجیتالی شدن در بخش مراقبت های بهداشتی همچنان فرصت های جدیدی را برای مراقبت های پزشکی فراهم می کند. این اجازه می دهد تا داده ها به سرعت از طریق پرونده های الکترونیکی بیمار در دسترس قرار بگیرند یا اجازه دسترسی به برنامه های مراقبت های بهداشتی دیجیتال و پزشکی از راه دور داده شوند. بخش بهداشت و درمان در استرالیا با سطح بالایی از نوآوری مشخص شده و یک بخش اقتصادی پویاست. شاخه مراقبت های بهداشتی در استرالیا با بیش از 5.7 میلیون کارمند همچنین عامل مهمی برای اشتغال است و تعداد کارمندان سالها به طور مداوم در حال افزایش است. بیش از 400000 پزشک برای اطمینان از مراقبت خوب از بیماران کار می کنند. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه مهاجرت پزشکان به استرالیا را در انتهای مقاله سوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین سریعا پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *