هر انسانی توی زندگی شخصی خود حداقل یک بار به مهاجرت فکر کرده و تصمیم به انجام آن گرفته است. یکی از سخت ترین و پر ریسک ترین تصمیمات هر انسانی فکر کردن به مهاجرت می باشد. اگر با اطلاعات کافی برای مهاجرت اقدام کنید شانس موفقیت شما بسیار بالا می باشد. ولی اگر اطلاعات شما ناکافی باشد و بدون آگاهی اقدام کنید امکان شکست شما بالا می باشد. MIE موسسه مشاوره ای مهاجرتی یا همان موسسه حقوقی ملک پور با مشاوره های مجرب و متخصص خود به شما همراهان عزیز کمک می کند تا بتوانید بهترین تصمیم را به صورت کاملا آگاهانه در امر مهاجرت بگیرید. مشاورین خبره موسسه ملکپور بعد از بررسی شرایط شما مسیر های مهاجرتی درست و صحیح رو جلوی پای شما قرار می دهد و شما را از ریسک ها و درصد موفقیت پرونده آگاه می کند. موسسه حقوقی ملک پور جزو برترین موسسه های مهاجرتی در خاورمیانه می باشد که تا همین امروز بیش از هزاران ویزا برای موکلین خود داشته است. در ادامه این مقاله سعی داریم به شما عزیزان نحوه مهاجرت با موسسه MIE را کامل شرح دهیم.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

نحوه مهاجرت با موسسه mie در 31 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • نحوه کار با موسسه MIE
  • مشاوره با موسسه MIE
  • هزینه مهاجرت با موسسه MIE
  • سوالات متداول
  • سخن پایانی
نحوه مهاجرت با موسسه mie

نحوه کار با موسسه MIE

اولین قدم برای شروع کار با موسسه MIE مشاوره ابتدایی رایگان با کارشناسان می باشد. برای شروع شما باید با مشاورین ما از طریق شماره های موسسه و یا ثبت شماره خود در سایت با کارشناسان ارتباط برقرار کنید. بعد از بررسی اولیه شرایط شما توسط کارشناسان ما و اطلاعات کافی در باب راه های مهاجرت نسبت به شرایط شما می توانید با کارشناسان ارشد و نخبه موسسه حقوقی ملک پور ارتباط داشته باشید. در مشاوره با کارشناسان ارشد با توجه به تایم بیشتری که نسبت به مشاوره اولیه دارد کارشناس می توانند شرایط شما را با توجه به روش های مهاجرتی کامل و دقیق تر بررسی کنند و بهترین روش را در اختیار شما قرار دهند.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص نحوه مهاجرت با موسسه mie

فایل صوتی این ویدیو

مشاوره با موسسه MIE

موسسه MIE و موسسه مشاوره ای و مهاجرتی ملک پور برای مشاوره به شما سروران گرامی چندین راه را در نظر گرفته که در ادامه همین مقاله توضیحات کامل به شما داده می شود. پس با ما همراه باشید.

  • روش اول برای افراد کم تمکن:

برای افرادی که زیر ۲۰.۰۰۰ یا ۳۰.۰۰۰ یورو دارایی دارند

مهاجرت برای این افراد بسیار سخت می باشد٬ مگر اینکه ویزای کاری یا تحصیلی رایگان اقدام کنند

به دلیل فشار مالی بیش از حد برای این دوستان موسسه حقوقی ملک پور سیستمی را راه اندازی کردند که ازشما همراهان عزیز که دارایی زیر ۲۰.۰۰۰ یا ۳۰.۰۰۰ یورو دارید مبلغی دریافت نمی شود وکاملا رایگان به شما مشاوره داده می شود و چند روز بعد از مشاوره رایگان شما مدیریت محترم موسسه٬ اقای دکتر ملکپور برای شما عزیزان به صورت کاملا رایگان و مجانی وبیناری برای شما ترتیب می دهند که تمام و کمال به شما عزیزان توضیحات را می دهند.

در نظر داشته باشید که موکلین با دارایی کمتر از ۳۰.۰۰۰ یورو آپشن های زیادی برای مهاجرت ندارند. برای مثال با توجه به شرایط متقاضی برای کشور هایی که تحصیل رایگان دارند در اروپاو ترکیه و یا ویزا های کاری در آلمان میتوانند اقدام کنند.

  • روش دوم برای افراد با تمکن مالی خوب :

اگر شخصی هستید که تمکن مالی خوبی دارید و حاضر هستید برای مهاجرت خود هزینه کنید٬ ما به شما مشاوره کامل میدهیم ولی از شما هزینه مشاوره دریافت می کنیم

موسسه حقوقی ملک پور با تحقیقات خود٬ علم خود و ارتباط با بهترین دانشگاه هها و کالج ها به شما بهترین گزینه ها را پیشنهاد می دهد.

اگر شما از ما یعنی کارشناسان خبره موسسه حقوقی ملک پور بخواهید اقدامی را برای شما انجام دهیم ولی ۱ درصد ریسک داشته باشد ما صادقانه به شما می گوییم که پرونده شما ریسک دارد و آزمون خطای پرونده شما را اطلاع می دهیم. مشاورین موسسه حقوقی ملکپور تمامی اطلاعات را ۰ تا ۱۰۰ به شما متقاضی عزیز میدهیم. لازم به ذکر می باشد که علاوه بر مشاوره به شما سروران عزیز که برای دریافت مشاوره مبلغ پرداخت کردید ویدیویی تقدیم حضور شما می شود که مدیریت محترم موسسه٬ اقای دکتر ملک پور  در این ویدیو نزدیک به ۵۰ تا ۶۰ کشور را از طرق مختلف آموزش دادند. بعد از دیدن این ویدیو شما در حد یک وکیل مهاجرتی در همه خصوص مهاجرت از جمله تحصیلی٬کاری٬سرمایه گذاری٬تولد٬پناهندگی٬ازدواج و ویزای افراد خاص اطلاعات کامل و دقیق دارید. در این ویدیو قواعد و قوانین تابعیت و همه اصولی که نیاز دارید را یاد میگیرید. تمامی هزینه ای که برای مشاوره با کارشناسان ارشد  پرداخت می کنید کامل از قرارداد شما کسر می شود عملن مشاوره ای که دریافت می کنید رایگان می باشد. ولی اگر هم قرارداد نبندید مشاورین و کارشناسان ارشد برای شما وقت گذاشتند و  اطلاعات را به شما دادند و شما خودتون میتوانید برای خودتان و خانوادتان برای مهاجرت اقدام کنید.

هزینه مهاجرت با موسسه MIE

مهاجرت علاوه بر ریسکی که دارد هزینه هایی را هم در بر دارد٬ پس باید در نظر داشته باشید که باید مبلغی را برای هزینه های مهاجرت خود درنظر بگیرید. بعد از مشاوره با کارشناسان ارشد و بررسی هزینه های مهاجرت برای شخص شما در نظر داشته باشید که هر راه و روشی برای مهاجرت هزینه های مشخص خود را دارد. لازم به ذکر می باشد که روش های پر هزینه همیشه بهترین روش برای مهاجرت نیستند و موسسه MIE اتریش در نظر دارد که متقاضیان عزیز و همراهان ما بتوانند با کمترین هزینه با بهترین روش مهاجرت کنند. تصمیم بر این که کدام موسسه را برای مهاجرت انتخاب می کنید کاملا شخصی می باشد و موسسه حقوقی ملک پور به هیچ عنوان برای شما تعیین تکلیف نمی کند. اولین هزینه ای را که برای مهاجرت باید در نظر داشته باشید هزینه زندگی شما در کشور مقصد می باشد. شما متقاضی عزیز باید هزینه یک سال زندگی خود را به صورت نقد در حساب خود و همراهان خود داشته باشید. اگر از طریق ویزا های تحصیلی برای دانشگاه های خصوصی بخواهید اقدام کنید هزینه دانشگاه را هم باید در نظر داشته باشید. ما به شما کمک میکنیم که ما حداقل هزینه بتوانید مهاجرت عالی و موفقیت آمیزی داشته باشید.

سوالات متداول

نحوه مهاجرت با موسسه mie برای کشور کانادا به چه صورت است؟

برای مهاجرت نمیتوان به صورت کلی نظر داد. شرایط مهاجرت برای هر شخص متفاوت است. پس با موسسه تماس برقرار کنید و با بیان اطلاعات خود بهترین مسیر مهاجرتی را دریافت کنید.

برای مهاجرت کاری موسسه حقوقی ملک پور چه کمکی به ما می کند؟

موسسه حقوقی ملک پور برای متقاضیانی که برای کاریابی درخواست دارند در کشور های عالی اروپا مثل آلمان و اتریش برای ویزا های کاریابی اقدام می کند. همچنین لازم به ذکر می باشد که توی سایت اصلی موسسه می توانید با ثبت نام و ارسال رزومه خود شانستان را برای کاریابی رایگان کشور های فوق العاده دنیا امتحان کنید.

هزینه مشاوره موسسه حقوقی ملک پور برای افراد متمکن رایگان می باشد؟

خیر٬ افرادی که شرایط مالی و شرایط مناسبی برای مهاجرت دارند با پرداخت هزینه با کارشناسان ارشد مشاوره می شوند و هنگام عقد قرارداد هزینه ای که برای مشاوره پرداخت کردند کامل از قرارداد شان کسر می شود.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی

اگر برای مهاجرت خود اطمینان دارید به شما پیشنهاد می دهیم که حتما قبل از مشاوره با موسسه های حقوقی رزومه موسسه مورد نظر را از نظر اخذ ویزا٬ مشاوره درست و موارد پیشنهادی بررسی کنید تا بتوانید با اطمینان بیشتری برای مهاجرت خود آماده شوید. دلیل برتری موسسه حقوقی ملک پور به سایر موسسات مهاجرتی در انتخاب وکلای برتر و قابل اعتماد می باشد. شما همراهان عزیز می توانید برای اخذ اطلاعات کامل برای کشور های اروپایی٬ آمریکا٬ کانادا و غیره به بخش رسانه سایت ملک پور مراجعه کنید. در این بخش می توانید ویدیو های آموزشی مدیریت موسسه را برای اکثر کشور ها مشاهده کنید. برای مثال رسانه ملک پور کانادا٬ رسانه ملک پور آمریکا و یا رسانه ملک پور کشور های خاص را جستجو کنید تمامی ویدئو های مربوطه را می توانید مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *