امروزه بسیاری از دانش آموزان زیر ۱۸ سال مایل هستند تحصیلات خود را در مدارس خارج از کشور ادامه دهند و مسیر خود را برای رسیدن به دانشگاه های تاپ سراسر دنیا در آینده هموارتر سازند. در بسیاری از موارد دانش آموزان به داشتن حداقل یکی از والدین در کنار خود نیاز دارند.در چنین مواقعی والدین قادر خواهند بود با دریافت یک ویزای همراه دانش آموزی یا ویزای گاردین شیپ فرزند خود را در کشور مقصد همراهی نمایند.

این موضوع همواره یکی از دغدغه های اصلی والدین به حساب می آید. بر این اساس موضوعاتی همچون چگونگی اخذ ویزای گاردین ویزا، معرفی ویزای student guardian استرالیا، ویزای گاردین کانادا، ویزای گاردین استرالیا، ویزای گاردین کشورهای گوناگون و چگونگی دریافت آن ها در این مقاله شرح داده ایم.شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در این زمینه با شماره تماس های مؤسسه مشاوره ای mie تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای گاردین شیپ در 2 دقیقه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • درباره ویزای گاردین شیپ guardianship visa
  • ویزای گاردین استرالیا (ویزای همراه دانش آموز در استرالیا)
  • guardianship visa آمریکا
  • ویزای گاردین هلند
  • ویزای گاردین کانادا و ویزای همراه دانش آموزی در کانادا
  • خدمات موسسه مشاوره ای MIE اتریش در خصوص ویزای گاردین شیپ
  • سوالات متداول در زمینه ویزای گاردین شیپ guardianship visa
  • سخن پایانی در خصوص guardianship visa
ویزای گاردین شیپ

درباره ویزای گاردین شیپ guardianship visa

همه ساله عده ی زیادی از والدین ترجیح می دهند فرزندانشان در مدارس کشورهای تاپ دنیا مشغول به تحصیل باشند.این موضوع باعث می شود تا کودکان از سنین پایین با محیط و فرهنگ کشور مورد نظر آشنا شده و نیز راه ورود آن ها به دانشگاه های تاپ دنیا هموار گردد.کشورهایی همچون انگلستان، کانادا و استرالیا از جمله کشورهای ایده آل برای تحصیل فرزندان به شمار می آیند. در برخی مواقع والدین قصد دارند به همراه فرزند خود وارد محیط شوند و در کنار وی اقامت داشته باشند.

در این مواقع یکی از والدین می تواند با ویزایی تحت عنوان ویزای گاردین شیپ guardianship visa به همراه فرزند خود مهاجرت نماید.نکته بسیار مهم این است که افراد با اخذ این نوع ویزا اجازه کار در محیط و یا تحصیل در دوره های بالای ۶ ماه را نخواهند داشت.تنها در برخی از موارد قادر خواهند بود ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایند و یا با پیدا کردن جاب آفر در کشور مورد نظر و بازگشت به کشور خود برای دریافت اقامت کاری اقدام نمایند.در ادامه چگونگی دریافت ویزای گاردینشیپ را در کشورهایی همچون استرالیا،آمریکا،هلند و کانادا بررسی می نماییم.

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص ویزای گاردین شیپ

فایل صوتی این ویدیو

ویزای گاردین استرالیا (ویزای همراه دانش آموز در استرالیا)

با معرفی ویزای student guardian استرالیا، قصد داریم به شما کمک کنیم تا قاطعانه و مصمم تصمیم بگیرید که آیا استرالیا برای رسیدن به گزینه های برتر به همراهی والدین، مناسب است یا خیر؟ کشور استرالیا یکی از بزرگترین و پهناورترین کشورها با طبیعت بسیار زیبا و امکانات بسیار عالی برای تحصیل دانش آموزان استرالیا از لحاظ وسعت و بزرگی در شماره 6 جهانی قرار دارد.  جمعیت استرالیا نزدیک به 26 میلیون نفر می باشد. کانبرا پایتخت کشور است در حالی که بزرگترین شهر سیدنی است و سایر کلان شهرهای بزرگ ملبورن، بریزبن، پرت و آدلاید هستند. ویزای گاردین استرالیا یا ویزای Student Guardian به والدین و سایر سرپرستان قانونی دانش آموزان بین المللی زیر ۱۸ سال اجازه می دهد تا با آن ها به استرالیا وارد شوند تا در هنگام تحصیل از آن ها در زمینه های مالی، اسکان و رفاه در طول تحصیل حمایت نمایند. دارندگان ویزای گاردین استرالیا می توانند در کل مدت اقامت دارنده ویزای دانش آموزی فرزند خود یا تا رسیدن دانش آموز به 18 سن سالگی در استرالیا اقامت داشته باشند. در ادامه برای دستیابی به مطالب بیشتر در خصوص معرفی ویزای student guardian  استرالیا به لینک زیر مراجعه نمایید.

guardianship visa آمریکا

کشور آمریکا از جمله محبوب ترین کشورهای جهان درمیان متقاضیان مهاجرت است. همه ساله عده ی بسیاری از والدین علاقه دارند تا فرزندانشان در مدارس تاپ این کشور به تحصیل بپردازند. مقاله ای که در حال مطالعه آن هستید توسط متخصصان و کارشناسان موسسه مشاوره ای mie به رشته تحریر درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.زامکانات بسیار وسیع، وجود مدارس و دانشگاه های سطح بالا و فرصت های بسیار زیاد برای پیشرفت دانش آموزان از جمله مواردی است که بر میزان محبوبیت آمریکا در میان متقاضیان می افزاید. کشور آمریکا نیز ویزایی را تحت عنوان ویزای  F2 یا  J 2 برای والدینی که قصد مهاجرت همراه با فرزندان خود به این کشور را دارند قرار داده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای گاردین شیپ می توانید روی این لینک کلیک کنید.

ویزای گاردین هلند

هلند با تمام زیبایی و چشم انداز چشم گیرش، در قاره اروپا در میان کشورهای شماره یک گسترده شده است. آمستردام ، پایتخت این کشور از جمله زیباترین و محبوب ترین شهرهای دنیا به حساب می آید. بر اساس گزارش سال 2020 ، هلند به عنوان ششمین کشور شاد جهان شناخته شده است. این مطالعه سالانه با در نظر گرفتن عواملی مانند امید به زندگی سالم، آزادی، اعتماد، فساد و حمایت اجتماعی، 156 کشور را رتبه بندی می کند و گزارش شده است که آلمان با آن همه عظمت و پیشرفته بودنش تقریبا از لحاظ رتبه کمی پایین تر از هلند است. براساس گزارشی که در سال جاری نمایان شده است، دانمارک، سوئیس، فنلاند در کنار هلند همگی کشورهای دارای مردمان خونگرم،  شاد، سرحال و همچنین مهاجرپذیر هستند. کشور هلند ویزایی را تحت عنوان ویزای گاردین شیپ به والدین دانش آموزان اعطا می نماید که برای دریافت آن دانش آموزان می توانند پس از ورود به هلند برای والدین خود درخواست ویزای همراه دهند. لازم به ذکر است دارندگان این ویزا در هلند از اجازه کار بهره مند نخواهند بود.

ویزای گاردین کانادا و ویزای همراه دانش آموزی در کانادا

کشور کانادا از جمله کشورهای وسیع و مهاجرپذیر دنیا می باشد که از محبوبیت خاصی در میان متقاضیان برخوردار است. مطمئنامی دانید که کانادا به نسبت سایر کشورها از لحاظ صدور ویزای گاردین بسیار معروف تر و پر درخواست تر است. دانش آموزانی که هنوز به سن مورد پذیرش قانون (18 سال) نرسیده باشند، برای تحصیل در کانادا می بایستی مورد حمایت و سرپرستی پدر یا مادر یا افرادی قرار گیرند که قرار است در طول مطالعه، از شخص دانش آموز محافظت کنند. کودکان خردسال زیر ۱۸ سال یا باید با والدین یا سرپرست قانونی خود وارد محیط شوند و یا یک سرپرست در کانادا داشته باشند که یک شهروند کانادایی بوده و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد.در رابطه با ویزای گاردین کانادا نیز می بایست به این نکته اشاره نمود که دارندگان این ویزا اجازه کار در محیط و یا تحصیل در دوره های بالای ۶ ماه را نخواهند داشت.تنها در برخی از موارد قادر خواهند بود ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایند و یا با پیدا کردن جاب آفر در کشور مورد نظر و بازگشت به کشور خود برای دریافت اقامت کاری اقدام نمایند.

خدمات موسسه مشاوره ای MIE اتریش در خصوص ویزای گاردین شیپ

همانطور که گفته شد چگونگی اخذ ویزای گاردین ویزا یکی از مواردی است که همواره ذهن والدین را به خود مشغول می سازد. ویزای گاردین شیپ چیست؟ نکته بسیار مهم در این خصوص این است که هر کشوری با توجه به قوانین خود شرایط به خصوصی را برای اعطای ویزای گاردین شیپ در نظر گرفته است که نیاز است والدین گرامی قبل از هرگونه تصمیم گیری اطلاعات دقیق را در رابطه با نحوه ی اعطای این ویزا توسط کشورهای گوناگون مورد بررسی قرار دهند.بر این اساس داشتن یک وکیل متخصص در این پروسه یکی از کلیدی ترین و راه گشا ترین مسائل است که می بایست مورد توجه متقاضیان قرار گیرد. موسسه مشاوره ای mie با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان و بهره گیری از دانش و تحربه بهترین وکلای مهاجرتی آماده خدمت رسانی در رابطه با انواع روش های اخذ اقامت به شما عزیزان است.شما عزیزان همچنین می توانید با بهره گیری از محصول بی نظیر راهنمای گام به گام اخذ اقامت با تدریس استاد ملک پور اطلاعات خود را در رابطه با انواع روش های مهاجرتی افزایش دهید.

سوالات متداول در زمینه ویزای گاردین شیپ guardianship visa

آیا والدین با ویزای گاردین شیپ قادر به کار کردن در محیط هستند؟

خیر

از چه طریق می توان ویزای گاردین شیپ را به ویزای کاری تبدیل کرد؟

والدین، در برخی از موارد قادر خواهند بود ویزای خود را به ویزای تحصیلی تبدیل نمایند و یا با پیدا کردن جاب آفر در کشور مورد نظر و بازگشت به کشور خود برای دریافت اقامت کاری اقدام نمایند.

  کدام کشورها به والدین ویزای گاردین شیپ یا همراه اعطا می نمایند؟

کشورهای مختلفی همچون استرالیا، انگلستان، کانادا، هلند و آمریکا این نوع ویزا را به والدین اعطا می نمایند.

  آیا ویزای گاردین شیپ ختم به اقامت دائم و پاسپورت می شود؟

خیر، این ویزا به طور مستقیم منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت نمی گردد. مگر این که در موارد خاص نوع ویزا تغییر نماید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی در خصوص guardianship visa

همان گونه که مطرح شد در بسیاری از موارد زمانی که دانش آموزان زیر ۱۸ سال اقدام به مهاجرت به یکی از کشورهای خارجی می نمایند، به داشتن حداقل یکی از والدین در کنار خود نیاز دارند.در این مواقع والدین قادر خواهند بود با دریافت یک ویزای همراه دانش آموزی یا ویزای گاردین شیپ فرزند خود را در کشور مقصد همراهی نمایند و در طول مدت تحصیلی وی را به لحاظ مالی و عاطفی حمایت نمایند.همانطور که مطالعه نمودید شرایط اخذ ویزای گاردین ویزا در کشور های گوناگون مورد بررسی قرار گرفت. حال برای این که به هرآنچه در ذهنتان درباره ویزای گاردین شیپ و نحوه پیوستن والدین به فرزند محصل، به صورت سوال نقش بسته است، برسید، پیشنهاد می کنیم بدون از دست دادن زمان، و همین حالا با کارشناسان موسسه مهاجرتی ام آی ای اتریش تماس بگیرید و مشاوره ای دریافت کنید که شما را رایگان به رفع اشکالات ذهنیتان می رساند. همچنین برای رفع اشکالات ذهنی بخش دیدگاه مقاله نیز در دسترستان قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *