استرالیا ارائه دهنده ویزایی به نام ویزای گلوبال تلنت است. قرار است، اطلاعات ناصحیح گذشته را از ذهنتان پاک کنیم و اطلاعات تازه ای درباره این ویزا خدمتتان عرض کنیم. کشور استرالیا تمایل به جذب نیروی کار توانمند و مستعد دارد. کشور استرالیا حدود 25 میلیون جمعیت دارد که بخش عظیمی از آن را مهاجران تشکیل داده اند. از این رو برای رشد و ارتقا کشور، نیروهای مستعد را استخدام می کند. تا سال 2019 ظرفیت این ویزا حدود 5000 نفر اعلام شده بود. در حال حاضر با توجه به نتیجه ی مثبتی که کشور استرالیا از این طرح گرفت، ظرفیت این ویزا به 10000 نفر افزایش یافته است. برنامه ویزای استعداد درخشان موجب شده است تا افرادی که استعداد درخشان دارند و مستعد هستند، امکان مهاجرت دائم به استرالیا را داشته باشند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سابقه 15 ساله در زمینه مهاجرت و دریافت اقامت، می تواند این امکان را برای شما فراهم کند که به استرالیا مهاجرت نمایید. در صورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با مهاجرت به استرالیا از روش های سرمایه گذاری و کار و تحصیل دارید، می توانید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما به شما اطلاعات رایگان دهند.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای گلوبال تلنت استرالیا در 53 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

  • معرفی ویزای گلوبال تلنت استرالیا
  • شرایط ویزای تلنت استرالیا
  • شرایط اقامت همراهان در ویزای گلوبال تلنت استرالیا
  • مراحل دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا
  • سوالات متداول در زمینه گلوبال تلنت استرالیا
  • سخن پایانی
ویزای گلوبال تلنت استرالیا

معرفی ویزای گلوبال تلنت استرالیا

کشور استرالیا برای افرادی که بتوانند در سطح بین المللی موفقیت خود را در زمینه های هنر و ورزش و استعداد و دانشگاه خود را نشان دهند، ویزای گلوبال تلنت استرالیا اعطا می کند. پس از این که ویزای گلوبال تلنت را بگیرید، دولت استرالیا بدون معطلعی به شما و همراهان درجه یکتان کارت اقامت دائم می دهد. برنامه GTI یا ویزای جهانی، برنامه ای است که افراد مستعد و ماهر را شناسایی نموده و جذب می کند. در شهرهای مهم مثل سنگاپور، برلین، لندن ، افسران استعداد جهانی فعالیت می کنند که افراد مستعد را برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا شناسایی کنند. این افراد باید این توانایی را داشته باشند که بتوانند حقوقی با درآمد بالا در استرالیا دریافت کنند یا مدارک بالا مانند فوق لیسانس و دکترا داشته باشند. کوانتومی دیجیتال تکنولوژی، تولید صنایع فضایی، رشته کشاورزی و  تکنولوژی انرژی گرایش هایی هستند که به واسطه آنان به ویزای استعدادهای درخشان استرالیا خواهید رسید.

افرادی که تمایل دارند از طریق تخصص و درآمد بالا اقدام نمایند، باید اثبات نمایند که حدود 153 هزار دلار در سال از طریق تخصص خود، درآمد دارند. ویزای نخبگان در استرالیا در دو مرحله انجام می پذیرد. در مرحله اول فرد باید بر اساس توانایی های خود، تقاضای ویزا بدهد و در مرحله دوم شرایط او توسط دولت استرالیا مورد بررسی قرار می گیرد و دولت استرالیا به او دعوتنامه می دهد. با توجه به این که مهاجرین و خانواده هایشان از همان بدو ورود به محیط، اقامت همیشگی می گیرند، ضمنا با توجه به اینکه نسبت به روش های دیگر کار و تحصیل و سرمایه گذاری، در مدت زمان کمتر و با ریسک کمتر انجام می شود و محدودیت سنی در این روش وجود ندارد،بهترین روش برای مهاجرت به استرالیا محسوب می شود.

پرچم استرالیا
شرایط عمومی استرالیا

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص ویزای گلوبال تلنت استرالیا

فایل صوتی این ویدیو

شرایط ویزای تلنت استرالیا

اگر مهاجری هستید که در زمینه پژوهش های دانشگاهی و هنری و ورزشی در محل سکونت اکنون خود شناخته شده و به نوعی بسیار معروف  می باشید، اجازه دارید، وارد مسیراخذ ویزای گلوبال تلنت استرالیا شوید. همچنین حداقل دو سال قبل از اقدام در این کار فعالیت داشته باشند و بتوانند این مورد را اثبات نمایند. در ضمن نیاز است که یک فردی که در زمینه مورد فعالیت شناخته شده است، معرف وی شود. این معرف می تواند فردی مقیم استرالیا باشد و می تواند با توجه به زمینه ی فعالیت یک استاد دانشگاه یا یک کارفرما یا یک سازمان استرالیایی باشد. از دیگر شروط اخذ این ویزا، این است که فرد بتواند ثابت نماید که با تخصص خود بتواند در استرالیا کار کند و پیشرفت زیادی در استرالیا داشته باشد و یا درآمد بالایی داشته باشد و بتواند در رشد علمی و فرهنگی و اجتماعی و هنری استرالیا نقش داشته باشد. یکی از وظایف اصلی کارشناسانی که در موسسه ام آی ای اتریش مشغول می باشند، ارائه اطلاعات صحیح و دور کردن اطلاعات ناصحیح از ذهنتان می باشد. بنابرین اطلاعات تازه درباره ویزای گلوبال را از آنان دریافت کنید.

شرایط اقامت همراهان در ویزای گلوبال تلنت استرالیا

معمولا اکثر کشورها بسیار به شریک زندگی و فرزندان شخصی که مهاجر و متاهل است، ارزش قائل می باشند و به مهاجرین می گویند که آوردن خانواده به عنوان همراه در خاک کشور جایز است. از مرایای بسیار عالی ویزای گلوبال تلنت استرالیا می توان به این موضوع اشاره نمود که در صورتی که متقاضی شرایط ویزای گلوبال تلنت استرالیا را داشت و موفق به اخذ این ویزا شد می تواند همزمان با خانواده وارد استرالیا شود. توجه نمایید که خانواده به همسر متقاضی و فرزندان زیر 18 سال وی گفته می شود و در این ویزا حتی می توان فرزندان 23 سال را نیز به عنوان همراه در کنار خود داشته باشید. هزینه موردنیاز برای درخواست ویزای گلوبال تلنت ویزای استعداد درخشان استرالیا حدود 4,110 دلار برای نفر اصلی می باشد و برای همراه بالای 18 سال متقاضی، مبلغ 2,055 دلار و در صورتی که همراه زیر 18 سال باشد مبلغ 1,300 دلار به مبلغ اصلی اضافه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای استعدادهای درخشان استرالیا می توانید روی این لینک کلیک کنید.

مراحل دریافت ویزای گلوبال تلنت استرالیا

اگر وارد مرحله ثبت درخواست و پس از آن وارد مرحله حساس و بسیار مهم درخواست ویزا شوید، تقریبا کل مسیر اخذ ویزای تلنت را طی کرده اید. . در زیر به طور خلاصه در مورد هر کدام از این مراحل توضیحاتی ارائه می دهیم.

  • ثبت درخواست:

امکان درخواست آنلاین برای ثبت وجود دارد. در این مرحله می بایست فرمی را که توسط وزارت امور خارجی ارائه می گردد پر نمایید. در حالت به شما شناسه ای منحصر به فرد برای ادامه ثبت نام ویزای تلنت استرالیا داده می شود. پس از اخذ شناسه می توانید برای مرحله دوم یعنی درخواست ویزا اقدام نمایید.

  • درخواست ویزا:

پس از طی کردن  0 تا صد ویزای گلوبال تلنت استرالیا، اکنون می توانید درخواست ویزای خود را ثبت کنید. البته درخواست نوع ویزا بسته به اینکه هم اکنون در داخل کشور هستید یا خارج از آن، فرق می کند.

سوالات متداول در زمینه گلوبال تلنت استرالیا

آیا ارائه مدرک زبان برای اخذ ویزای گلوبال تلنت استرالیا جزو موارد الزامی به شمار می رود؟

خیر، ولی اگر متقاضیان هیچ گونه مدرک زبان انگلیسی ارائه ندهند می بایست مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت نمایند.

بازه سنی لازم برای ویزای گلوبال تلنت استرالیا چقدر است؟

بازه سنی برای درخواست و اخذ این ویزا 18 الی 55 سال است اما ممکن است در شرایط استثنایی متقاضیان خارج از این بازه سنی نیز موفق به اخذ این ویزا شوند.

متقاضیان در صورت اخذ این ویزا چه مدت می توانند در استرالیا اقامت داشته باشند؟

متقاضیان با اخذ این ویزا اقامت دائم استرالیا را کسب خواهند کرد و می توانند به صورت نامحدود در این کشور اقامت داشته باشند.

ویزای گلوبال تلنت استرالیا نسبت به ویزاهای کار و تحصیل و سرمایه گذاری برای افراد مستعد چه مزایایی دارد؟

این ویزا نسبت به ویزای کار و تحصیل و سرمایه گذاری در استرالیا برای افراد مستعد و دارای استعداد درخشان، کم ریسک تر و ساده تر است و زمان کم تری به طول می انجامد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی

مطالب تازه ای که درباره شرایط ویزای استعداد درخشان در استرالیا در موضوعات بالایی مقاله ویزای گلوبال تلنت استرالیا ارائه دادیم، مطمئنا سطح معلوماتتان را افزایش داده است. همان گونه که دانستید این ویزا به راحتی می تواند برای شما و خانواده، اقامت استرالیا را به دست آورد. ویزای تلنت استرالیا نسبت به ویزاهای کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری در استرالیا، بسیار راحت تر و کم ریسک تر می باشد و پروسه کمتر و ساده تری برای افراد مستعد و توانمند، نسبت به سایر روش های کار و تحصیل و سرمایه گذاری در استرالیا می باشد. امیدواریم تمامی اطلاعات کافی در ارتباط با ویزای گلوبال تلنت استرالیا را به درستی دریافت کرده باشید. در صورتی که هر گونه سوالی در ارتباط با گلوبال تلنت ویزای استعداد درخشان دارید، می توانید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین مجرب و کاردان ما شما را به صورت رایگان راهنمایی نمایند. همچنین شما این امکان را دارید که در قسمت دیدگاه، نظرات و شرایط خود را بیان کنید تا در اسرع وقت پاسخ شما عزیزان را بدهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *