پاسپورت نیوزلند .اصلی

پاسپورت نیوزلند ، شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت نیوزلند ، روش های مهاجرت به نیوزلند و اخذ تابعیت و شهروندی نیوزلند + اعتبار پاسپورت نیوزلند*2021 * در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. انواع روش های اخذ پاسپورت نیوزلند چیست؟  شرایط کسب شهروندی نیوزلند چیست؟ با پاسپورت نیوزلند به چه کشورهایی بدون ویزا می توان سفر کرد؟ به تمامی مباحث مرتبط با اخذ پاسپورت و تابعیت نیوزلند و اقامت این کشور به صورت ساده و خلاصه پرداخته خواهد شد. متقاضیان پاسپورت  کشور نیوزلند چه شرایطی را باید دارا باشند؟  نیوزلند یکی از آخرین سرزمین هایی است که انسان ها به آن وارد شدند و به این خاطر دارای طبیعت منحصر به فرد و فوق العاده زیبایی است. نیوزلند در ردیف کشورهای توسعه یافته قراردارد و در بسیاری از زمینه ها مانند کیفیت زندگی، بهداشت، آموزش، امنیت، حمایت از آزادی های مدنی و آزادی اقتصادی پیشرو است. از نظر شاخص توده انسانی (HDR) که شامل شاخص های امید به زندگی و تحصیلات و درآمد سرانه می باشد ، در سال 2018 دارای رتبه 16 در جهان بوده که رتبه ی چشمگیری محسوب می شود.

شما عزیزان می توانید پس از پایان مطالعه این مقاله در صورت داشتن سوال و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر، با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان این موسسه بهره مند شوید.

پاسپورت نیوزلند

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور نیوزلند و شرایط زندگی در نیوزلند
 • اعتبار پاسپورت نیوزلند
 • روش های اخذ پاسپورت
 • پاسپورت نیوزلند از طریق کار
 • پاسپورت نیوزلند از طریق تحصیل
 • پاسپورت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • پاسپورت نیوزلند از طریق تولد
 • پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج
 • پاسپورت نیوزلند از طریق پناهندگی
 • تغییرات قانونی پاسپورت نیوزلند
 • نکات مهم در زمینه پاسپورت نیوزلند
 • سوالات متداول در زمینه پاسپورت نیوزلند
 • سخن پایانی

درباره کشور نیوزلند و شرایط زندگی در نیوزلند

نیوزلند ، کشوری فوق العاده زیبا و متشکل از دو جزیره ی اصلی شمالی و جنوبی و چند جزیره کوچک در جنوب غربی اقیانوس آرام می باشد. این کشور می تواند مقصد بسیار مناسبی برای مهاجرین با توجه به رتبه های بالای جهانی در سطح و کیفیت زندگی باشد. مهاجرین به این کشور زیبا می توانند اقامت و یا تابعیت این کشور را به دست آورند. توجه داشته باشید که اگر تابعیت نیوزلند را اخذ کنید در آن صورت می توانید برای اخذ پاسپورت نیوزلند اقدام کنید. لازم است به این نکته اشاره شود که اقامت و تابعیت دو موضوع کاملا متفاوت از یکدیگر هستند. اقامت می تواند با هر یک از روش های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری  به دست آید که شخصی که اقامت یک کشور را دارد از تمامی حقوق شهروندی آن کشور برخوردار نیست. ولی شخصی که تابعیت یک کشور را دارد تمامی حقوق شهروندی را داراست و شهروند آن کشور محسوب می شود.

پرچم نیوزلند
شرایط عمومی نیوزلند

کشورها برای اعطای تابعیت از دو سیستم خاک و خون پیروی می کنند.  بر اساس سیستم خاک؛ اگر فردی در قلمرو خاک یک کشور متولد شود می تواند تابعیت آن کشور را به دست بیاورد و سیستم خون بیان گر این است که فردی که متولد می شود با توجه به تابعیت پدر و مادرش، تبعه یک کشور می شود.

تا قبل از تاریخ 1 ژانویه 2006، کشور نیوزلند پیرو سیستم خاک بود،  اما بعد از این تاریخ،  فرزندی که در خاک نیوزلند متولد شود به صورت خودکار به عنوان تبعه نیوزلند در نظر گرفته نمی شود اگر حداقل یکی از والدینش تبعه نیوزلند نباشند. اگر فرزندی در کشور نیوزلند متولد شود، حتی اگر والدین او اقامت نیوزلند را داشته باشند ولی تابعیت نیوزلند را نداشته باشند، به عنوان شهروند نیوزلند به شمار نمی آید و تبعه نیوزلند محسوب نمی شود. در این صورت برای فرزند متولد شده با توجه به نوع اقامت و نوع ویزای والدینش یک نوع ویزای خاص صادر می شود.

اعتبار پاسپورت نیوزلند

پاسپورت نیوزلند رتبه هفتم در جهان را به خود اختصاص داده است.  کسب این رتبه نشان دهنده ی قدرتمند بودن این پاسپورت است. با پاسپورت نیوزلند به چه کشورهایی میتوان سفر کرد؟ دارندگان پاسپورت کشور نیوزلند می توانند به 113 کشور جهان بدون ویزا سفر کنند و همین موضوع یکی از دلایل درخواست بسیاری از مهاجرین نیوزلند برای اخذ شهروندی و پاسپورت کشور نیوزلند می باشد. برای دارندگان پاسپورت نیوزلند در بدو ورود به 48 کشور جهان ویزا صادر می شود و البته دارندگان این پاسپورت برای ورود به 37 کشور جهان باید ویزا دریافت کنند.

 • میزان آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت نیوزلند

میزان آزادی سفر برای دارندگان پاسپورت نیوزلند

روش های اخذ پاسپورت

اصولا طبق قانون کشورها  6 روش برای اخذ پاسپورت وجود دارد که روش هایی همچون: کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد.

پاسپورت نیوزلند از طریق کار

کار در نیوزلند مستلزم داشتن پیشنهاد کاری از سوی کارفرمای نیوزلندی می باشد.  با کار در نیوزلند پس از چند سال تمدید ویزای کاری، ابتدا قابلیت تبدیل به اقامت دائم و سپس تابعیت و پاسپورت نیوزلند را خواهد داشت. اگر شما دارای تخصص و مهارت های خاصی هستید که کارفرمایان نیوزلندی را جذب خود می کند، کشور نیوزلند می تواند برای شما مقصد مناسبی باشد. فرصت های شغلی بی نظیری برای افراد متخصص در این کشور وجود دارد. کشور نیوزلند طیف وسیعی از انواع ویزاهای کاری را به متقاضیان شغل در این کشور پیشنهاد می دهد که این روش ها می توانند گزینه های خوبی برای ورود به این کشور و اخذ اقامت و در نهایت تابعیت این کشور و اخذ پاسپورت نیوزلند باشند.

از انواع ویزا کار نیوزلند میتوان به Essential Skills work visas اشاره کرد که مدت زمان ویزا، به مدت قرار داد و میزان حقوق و شرایط بازار کار بستگی دارد. این نوع ویزا،  ویزایی است که بر اساس تخصص شخص با توجه به لیستی از عناوین شغلی که نیروی متخصص در این عناوین شغلی در کشور نیوزلند کم است به متقاضیان اعطا می شود. این لیست شامل عناوین شغلی متعددی است که نیروی ماهر برای انجام آن در نیوزلند کم است. اگر در یکی از این عناوین شغلی تخصص و مهارت داشته باشید، می توانید برای انواع ویزای کاری بلند مدت و کوتاه مدت اقدام نمایید.

 • نرخ بیکاری

نرخ بیکاری نیوزلند

پاسپورت نیوزلند از طریق تحصیل

تحصیل در نیوزلند همانند بقیه کشورها به خودی خود باعث اخذ اقامت و تابعیت نمی شود. اگر دانشجویان بتوانند بعد از تحصیل وارد بازار کار این کشور شوند، با اخذ ویزای کار نیوزلند  و گذراندن پروسه ایی می توانند اقدام به اخذ پاسپورت وتابعیت نیوزلند نمایند.بالا بودن کیفیت آموزش، دارا بودن امکانات پیشرفته آموزشی و تحصیل به  زبان انگلیسی از مزایای تحصیل در نیوزلند می باشد . تحصیل در همه مقاطع در این کشور امکان پذیر است. اما برای اعزام دانشجو تنها در مقاطع بالا امکان پذیر است.  ارائه مدرک زبان در هریک از مقاطع الزامی می باشد . در مقاطع کارشناسی آیلتس 6.5 ، 7 برای کارشناسی ارشد و 7.5 به بالا برای مقاطع دکترا الزامی است. همچنین امکان اخذ ویزای همراه و کار کردن حین تحصیل در این کشور وجود دارد . داشتن شرایطی همچون: بالای 17 سال ، مدت تحصیل بایستی بالای دو سال باشد که بدین منظور بایستی  از پلیس یک گواهی مبنی بر تایید سلامت شخصیتی تهیه شود  برای اخذ ویزای تحصیلی الزامی می باشد. در این راستا علاوه بر مطالب ذکر شده ارائه مدارکی الزامی می باشد که عبارتند از:

 • نامه پذیرش مدرسه یا دانشگاه
 • ارائه ضمانت نامه کتبی از طرف یک موسسه یا شخصی که مکانی برای زندگی دوران تحصیل وجود داشته باشد.
 • اثبات تمکن مالی برای زندگی کردن در نیوزلند در طی مدت تحصیل
 • بلیط پرواز بازگشت به کشورتان
 • ارائه رسید پرداخت هزینه ویزا
 • ارائه مدارک هویتی به همراه عکس

پاسپورت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

کسانی که خواهان اخذ پاسپورت نیوزلند  از طریق سرمایه گذاری هستند ، می توانند بر اساس انواع سرمایه گذاری که در این کشور وجود دارد به این امر دست یابند.  اخذ ویزای همراه در این کشور از جمله مزایای سرمایه گذاری می باشد. یکی از سرمایه گذاری هایی که منجر به اخذ تابعیت می شود ، ویزای سرمایه گذاری می باشد . برای دست یابی به این ویزا، سرمایه گذار بایستی شرایطی همچون: کمتر از 65 سال سن و به مدت 4 سال ، مبلغی به میزان 3 میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری کند.

پاسپورت نیوزلند از طریق تولد

اصولا کشورها برای اعطای تابعیت از دو سیستم خاک و خون پیروی می کنند. سیسیتم خاک بدین معنی است که به فرزندی که در خاک کشور مقصد به دنیا آمده باشد ، جدا از تبعیت والدینش ، به وی پاسپورت و تابعیت تعلق می گیرد. سیستم خون بدین معنی است که زمانی تابعیت و پاسپورت کشوری به فرزند اعطا می شود که یکی از والدین وی تبعه کشور مقصد باشد.  در این راستا کشور نیوزلند از قانون خاک پیروی می کند.

پاسپورت نیوزلند از طریق ازدواج

اگر شریک زندگی یا همسرتان یک شهروند یا مقیم نیوزلند است و 12 ماه از ازدواج گذشته باشد،  ممکن است از طریق ویزای اقامت شریک نیوزلندی خود،  واجد شرایط اقامت دائم شوید. با  این ویزا  شما می توانید به اقامت دائم دست یابید و در نهایت یک شهروند در نیوزلند زندگی ، تحصیل و کار کنید.  پس از تعیین صلاحیت ، می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین یا از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید. شریک زندگی شما همچنین باید یک فرم را تکمیل کند و تأیید کند که شما را برای روند ویزا حمایت مالی می کند. اگر به صورت آنلاین اقدام کنید ، باید هزینه ای معادل 1,950 NZ پرداخت کنید و پس از تایید اقامت دائم و پاسپورت نیوزلند دریافت می کنید.

پاسپورت نیوزلند از طریق پناهندگی

افرادی که از بازگشت به کشور خود می ترسند می توانند از نیوزلند بخواهند که آنها را به عنوان پناهنده یا افراد محافظت شده بشناسد. افرادی که در نیوزلند ادعای پناهندگی یا وضعیت حمایت می کنند ، به عنوان پناهجوی شناخته می شوند. پناهندگان و ادعاهای حمایت ممکن است شخصاً یا کتبی توسط شخصی در نیوزلند مطرح شود. ادعاها ممکن است با نشان دادن قصد ادعا به نماینده وزارت تجارت ، نوآوری و اشتغال از جمله یک افسر مهاجرت و یک مأمور پناهندگی و حفاظت (RPO) مطرح شود. قصد پناهندگی همچنین می تواند به یک افسر گمرک یا یک پاسبان پلیس علامت گذاری شود. هر کسی که در نیوزلند درخواست پناهندگی می کند باید فرم تأیید درخواست را تکمیل کند. هنگامی که فرم تکمیل شده را به RPO می دهید باید اسناد هویتی : پاسپورت و گواهینامه رانندگی را نیز به آنها بدهید.

تغییرات قانونی پاسپورت نیوزلند

پاسپورت های نیوزلند (مائوری: Uruwhenua Aotearoa) به منظور سفرهای بین المللی توسط وزارت امور داخلی برای شهروندان نیوزلند صادر می شود.  حدود 2.9 میلیون پاسپورت نیوزلند در گردش است و به عنوان یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است. نیوزلند در “پنج کشور پاسپورت گروه” ، یک مجمع بین المللی برای همکاری بین مقامات صادر کننده پاسپورت در استرالیا ، کانادا ، انگلستان و ایالات متحده شرکت می کند . تعداد کمی از کشورها قبل از جنگ جهانی اول به پاسپورت احتیاج داشتند و پس از آن معمولاً برای مسافرت های خارج از کشور نیازی به پاسپورت نبود. تا سال 1900 بعضی مواقع درخواست پاسپورت نیوزلند ارائه می شد که شخصاً توسط فرماندار امضا می شد.

در جنگ جهانی اول ، دولت انگلیس در سال 1915 به پاسپورت احتیاج داشت و نیوزلند نیز از نوامبر 1915 با افزایش کار برای اداره و پلیس به دنبال پاسپورت بود. 1,108 پاسپورت در سال 1909 صادر شده بود ، اما 6000 مورد در 9 ماه از 15 نوامبر 1915 تا 21 آگوست 1916 صادر شده است. پس از ایجاد تابعیت مدرن نیوزلند با تصویب قانون ملیت بریتانیا و تابعیت نیوزلند 1948 (که از 1 ژانویه 1949 لازم الاجرا شد) ، اقامت در نیوزلند دیگر شهروندان انگلیس یا مشترک المنافع را برای پاسپورت نیوزلند واجد شرایط نمی کند و آنها با افزایش کار در وزارت امور داخلی مجبور شدند برای تابعیت نیوزلند و سپس برای پاسپورت اقدام کنند. در سال 1950 تعداد پاسپورت های صادر شده بیش از ده هزار پاسپورت بود ، دو برابر تعداد پاسپورت های صادر شده در سال 1939. بین سالهای 1948 و 1977 ، در پاسپورت های نیوزلند کلمات “شهروند نیوزلند و موضوع انگلیسی” وجود داشت.

از اول ژوئیه 1981 ، دولت فریزر اعلام كرد كه شهروندان نیوزلند دیگر نمی توانند بدون پاسپورت به استرالیا سفر كنند ، زیرا  افراد زیادی كه حق مسافرت بدون پاسپورت به استرالیا را ندارند ، خود را به عنوان شهروند نیوزلند وارد کشور استرالیا می کنند. در سال 1992 ، وزارت امور داخلی شروع به صدور پاسپورت های قابل خواندن با ماشین در نیوزلند کرد ، در حالی که پست های خارج از کشور نیوزلند به صدور پاسپورت دستی ادامه می دادند. در فوریه 1997 ، کمیسیون عالی نیوزلند در لندن شروع به صدور پاسپورت های قابل خواندن با ماشین کرد. در دسامبر 2000 ، زبان فرانسوی از صفحه پاسپورت نیوزلند حذف شد و مائوری جایگزین آن شد. این تغییر توسط وزارت امور داخلی ایجاد شد تا وضعیت Te Reo Māori را به عنوان زبان رسمی نیوزلند منعکس کند و “نیوزلندی هایی که به خارج از کشور سفر می کنند پاسپورتی باشد که با دقت بیشتری هویت ملی آنها را منعکس می کند”.

در 26 اکتبر 2004 ، پستهای دیپلماتیک نیوزلند دیگر صدور پاسپورت دستی را متوقف کردند و در همان روز ، برای شهروندان نیوزلند که نیاز به سفر فوری دارند ، اسناد سفر اضطراری قابل خواندن با ماشین کوتاه مدت را شروع کردند. یکی از دلایل کاهش تعداد پاسپورت های قابل خواندن غیر ماشینی در گردش ، افزایش امنیت پاسپورت های نیوزلند بود. مورد دیگر این بود که ، از این روز ، نیوزلندی هایی که تحت برنامه چشم پوشی ویزا به ایالات متحده سفر می کردند ، باید با پاسپورت قابل خواندن توسط ماشین وارد شوند. از این تاریخ به بعد ، همه شهروندان نیوزلند متقاضی پاسپورت در خارج از کشور ، مجبور شدند درخواست خود را به اداره پاسپورت در نیوزلند ، سیدنی یا لندن ارسال کنند. این همچنین بدان معنی بود که تمام پاسپورت های نیوزلند که در تاریخ 26 اکتبر 2004 یا پس از آن صادر شده اند ، قابل خواندن از طریق ماشین هستند. پاسپورت های قابل خواندن غیر ماشینی نیوزلند (سری M) هنوز معتبر بوده و حداکثر تا 25 اکتبر 2014 منقضی شده است . در 4 نوامبر 2005 ، وزارت امور داخلی صدور پاسپورت بیومتریک نیوزلند (سری EA) را آغاز کرد. به منظور پوشش هزینه های بالاتر مربوط به تولید پاسپورت های بیومتریک (در مقایسه با پاسپورت های قابل خواندن قبلی ماشین) ، هزینه برنامه از 71 دلار برای 150،000 NZ برای بزرگسالان و از 36 $ NZ برای 80 $ NZ برای کودکان افزایش یافت.

تمام پاسپورت های صادر شده از 24 آوریل 2005 تا 29 نوامبر 2015،  اعم از بزرگسال و کودک ، در نتیجه قانون اصلاح پاسپورت (2005) حداکثر اعتبار پاسپورت پنج سال دارند. پاسپورت هایی که قبل از 24 آوریل 2005 صادر شده اند ، همان طور که در صفحه داده های زیستی ذکر شده است ، تا تاریخ انقضا معتبر هستند. از 24 آوریل 2005 ، پاسپورت های نیوزلند دیگر با تغییر نام تایید نمی شدند ، این بدان معناست که ، برای مثال ، تغییر نام به نام متاهل نیاز به درخواست پاسپورت جدید است. در 23 نوامبر 2009 ، وزارت امور داخلی نسخه جدید (و فعلی) پاسپورت بیومتریک (سری LA) را ارائه داد که در طی قراردادی با شرکت بانک یادداشت کانادا با هزینه ای کمتر از 100 میلیون دلار طی پنج سال تهیه شده است. یکی از انگیزه های طراحی پاسپورت جدید این بود که اطمینان حاصل شود تولید پاسپورت های تقلبی نیوزلند دشوار خواهد بود. بر خلاف پاسپورت بیومتریک قبلی ، عکس های موجود در صفحه اکنون برای امنیت بیشتر به صورت لیزری در سیاه و سفید حک شده اند.

در تاریخ 29 مه 2014 ، کمیته مدیریت دولت پس از رسیدگی به دادخواست Kyle Lockwood ، به دولت نیوزلند توصیه کرد که پاسپورت های ده ساله برای بزرگسالان دوباره احیا شود. کمیته نتیجه گیری کرد: “بر اساس شواهد دریافت شده ، ما متقاعد نشده ایم که کاهش در پاسپورت های تقلبی کشف شده،  نتیجه کوتاه مدت اعتبار است. به نظر ما بیشتر احتمال دارد که معرفی پاسپورت های بیومتریک،  تقلب و جعل و تقلب را کمتر کرده باشد. استاندارد بین المللی در میان کشورهایی مانند استرالیا ، فرانسه ، آلمان ، انگلستان و ایالات متحده آمریکا ، که از پاسپورت های بیومتریک مشابه استفاده می کنند ، ده سال است. تغییرات قانونی پاسپورت نیوزلند در سال 2015 تصویب شد و از 30 نوامبر 2015 ، پاسپورت های 10 ساله برای افراد نیوزلندی 16 ساله و بالاتر دوباره در دسترس است. پاسپورت برای کودکان زیر 16 سال هنوز فقط 5 سال اعتبار دارد.

نکات مهم در زمینه پاسپورت نیوزلند

برای دستیابی به اقامت دائم در نیوزلند ، ابتدا بایستی ویزای اقامت دریافت کنید. ویزای اقامت برای کارگران ماهر ، اتحاد خانواده ، استعدادهای برجسته ، سرمایه گذاران و سایر موارد در دسترس است. ویزای اقامت می تواند به شما امکان اقامت دائم در نیوزلند را بدهد ، با این حال ، یک دوره دو ، پنج یا ده ساله وجود دارد که در آن اجازه سفر آزادانه از نیوزلند را دارید. پس از پایان این دوره اولیه شما باید برای ویزای اقامت دائم (PRV) اقدام کنید. برای واجد شرایط بودن  اقامت دائم  داشتن مواردی همچون: حداقل دو سال در نیوزلند زندگی کرده باشید ، شرایط ویزای اولیه خود را داشته باشید و نشان دادن تعهد خود را نسبت به نیوزلند  الزامی می باشد.

برای درخواست پاسپورت به صورت آنلاین ، ابتدا از اطلاعات گواهی تابعیت خود برای ایجاد یک حساب RealMe استفاده خواهید کرد که اساساً فقط هویت شما را تأیید می کند. پس از ایجاد حساب خود ، یک ایمیل یا پیام کوتاه با شماره برنامه خود و دستورالعمل های بیشتر دریافت خواهید کرد. اگر در هنگام گرفتن عکس پاسپورت خود در طی 14 روز پیام متنی یا ایمیل را با خود به PostShop ببرید ، عکس های شما رایگان خواهد بود. در عرض پنج روز با شما تماس گرفته می شود تا هویت خود را تأیید کنید و می توانید مراحل درخواست پاسپورت را ادامه دهید. پس از تأیید حساب RealMe ، تمام آنچه برای درخواست آنلاین نیاز دارید کپی دیجیتالی عکس پاسپورت ، تلفن همراه و کارت اعتباری برای پرداخت هزینه 180 دلار NZ است.

اگر ترجیح می دهید از طریق کاغذ اقدام کنید ، می توانید فرم درخواست را بارگیری کرده و با تمام مدارک مورد نیاز و هزینه خود از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید. برنامه کاغذ بسته به اینکه از کدام کشور درخواست می کنید هزینه بیشتری داشته باشد. در صورت تأیید درخواست شما ، باید ایمیلی مبنی بر موفقیت آمیز بودن درخواست و پاسپورت برای شما ارسال شود.

سوالات متداول در زمینه پاسپورت نیوزلند

✅ خرید پاسپورت نیوزلند چگونه امکان چگونه است؟
برخی از کشورها مانند قبرس جنوبی، در صورتی که مبلغی را در آن کشور سرمایه گذاری کنید بلافاصله به شما پاسپورت می دهند که به اصطلاح به آن خرید پاسپورت می گویند، اما نیوزلند از آن دسته از کشور ها نیست و برای کسب پاسپورت آن باید ابتدا اقامت این کشور را کسب کنید و پس از چند سال زندگی در این کشور برای اخذ پاسپورت نیوزلند درخواست دهید.

✅ اعتبار پاسپورت نیوزلند چقدر است؟
پاسپورت نیوزلند به همراه ژاپن، برترین پاسپورت معتبر در جهان در سال 2020 است.

✅ با داشتن پاسپورت نیوزلند به چند کشور می توان سفر نمود؟
با پاسپورت نیوزلند می توان به 78 کشور دنیا بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کرد.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

پاسپورت نیوزلند ، اخذ تابعیت و شهروندی نیوزلند + اعتبار پاسپورت نیوزلند*2021 * و شهروندی نیوزلند در این مقله به صورت علمی مورد بررسی قرار گرفت. اقامت دائم در نیوزلند فقط سهولت سفر نیست ، شما در واقع از یک سری مزایا و امتیازات دیگر برخوردار هستید. ساکنان دائمی می توانند رأی دهند و از همان دسترسی به خدمات بهداشتی ، آموزشی و سایر برنامه های یارانه ای برخوردار شوند. قبل از درخواست اقامت دائم در نیوزلند ، باید از قبل ویزای اقامت داشته باشید. هر ویزای مقیم شرایط خاصی دارد که ممکن است شامل سرمایه گذاری ، مهارت انگلیسی و سیستم امتیاز باشد. شما عزیزان در صورت داشتن سوال می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه پایین مقاله ثبت نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *