پرستار خانگی در کانادا، مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ اقامت دائم کانادا برای یک پرستار خانگی را در مقاله پرستار خانگی در کانادا مورد بررسی قرار می دهیم. شاید شما بخواهید به عنوان پرستار کودکان در کانادا، به این کشور مهاجرت نمایید و از شرایط کاری در این کشور آگاهی بیابید. بدین منظور می خواهیم در مقاله پرستار خانگی در کانادا به برخی سوالات شما عزیزان پاسخ بدهیم. آیا شغل پرستار خانگی در کانادا مناسب است؟ آیا  استخدام پرستار خانگی در کشور کانادا امکان پذیر است؟ حقوق پرستار در کانادا به چه میزان است؟ شرایط اخذ اقامت دائم کانادا برای یک پرستار خانگی چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر از این شرایط در کانادا برای یک پرستار خانگی در کانادا، در ادامه با ما باشید.

کشور کانادا برای مهاجرت پرستاران خانگی یک برنامه آزمایشی مد نظر قرار داده است، که از سال 2019 شروع شده و تا سال 2024 به مدت 5 سال ادامه دارد. طبق این برنامه، پرستاران خانگی بایستی واجد شرایط برای مهاجرت باشند. این شرایط عبارتند از:

 • مدارک تحصیلی معتبر و مرتبط با رشته کاری
 • سابقه کاری به مدت حداقل یک سال

کشور کانادا به علاوه شرایط کاری، دیگر شرایطی در در روند اخذ اقامت دائم کانادا وضع کرده است. طبق این قوانی پرستاران خانگی پس از دو سال سابقه در کار مرتبط، می تواند درخواست اخذ اقامت دائم کانادا را بدهد. البته اخذ اقامت در این کشور، ابتدا نیازمند داشتن یک پیشنهاد کار از سمت یک کارفرما و یا خانواده کانادایی می باشد. سپس شخص پرستار می تواند با دریافت پیشنهاد کار، ویزای کار کانادا را دریافت نماید، که این ویزا با اعتبار اقامت 3 ساله در این کشور می باشد. بدین ترتیب پرستار خانگی می تواند با دو سال کار در شغل پرستاری، اقامت دائم بگیرد. شما عزیزان می توانید برای دریافت راهنمایی های بیشتر در رابطه با اخذ ویزای کار کانادا و شرایط دریافت اقامت دائم در این کشور، با موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس بگیرید و از کارشناسان این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل ویدیویی توضیحات کارشناس ارشد موسسه در خصوص کار پرستاران خانگی در کانادا

فایل صوتی این ویدیو

کار پرستار خانگی در کانادا

پرستار خانگی در کانادا و شرایط مورد نیاز جهت اخذ ویزا

برای استخدام پرستار خانگی در کانادا، همانگونه که عنوان کردیم، فرد متقاضی بایستی یک مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه مبنی بر سرپرستی کودکان و یا مدرکی فنی ارائه نماید و اثبات نماید آموزش های لازم را برای پرستاری دیده است. اخذ ویزای کار کانادا برای یک پرستار خانگی، نسبت به سایر مشاغل راحت تر می باشد. زیرا در این روش اخذ ویزا، نیازی به تایید اداره کار در کانادا نمی باشد. در حالی که اکثر ویزاهای کار کانادا نیازمند اخذ تاییدیه می باشند. متقاضیان کار پرستار خانگی در کانادا، باید بتوانند به غیر از شهر کبک در کانادا، از یک خانواده در این کشور پیشنهاد کار بگیرند، که آن خانواده از او بخواهند از فرزندشان نگهداری نماید. همچنین برای استخدام پرستار خانگی در کانادا، حداقل آیلتس 5 زبان انگلیسی مورد نیاز است. شایان ذکر است، این نوع ویزامحدودیت سنی ندارد و هر شخصی که بتواند موارد ذکر شده را داشته باشد، می تواند برای اخذ ویزای کار کانادا اقدام نماید. البته بایستی توجه داشت، پیشنهاد کاری که دریافت می نمایید، معتبر باشد. برای این امر، در ادامه نوشتار پرستار خانگی در کانادا ما را همراهی کنید.

سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا
سرمایه گذاری و کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا

خصوصیات و شرایط پیشنهاد کاری معتبر برای پرستار خانگی

از خصوصیات پیشنهاد کاری که از سوی یک خانواده کانادایی برای کار پرستاری دریافت می نمایید، این است، که پیشنهاد پرستار خانگی در کانادا برای شما اعتبار و اصالت داشته باشد و دعوت نامه ای که برای شما ارسال می گردد، تقلبی و جعلی نباشد. برای این پیگیری این موضوع، دولت کانادا تاییدیه سازمان IRCC را برای ارسال پیشنهاد کار، الزامی دانسته است. بدین ترتیب شخص کارفرما بایستی در اداره مهاجرت کانادا یک حساب کاربری ایجاد نماید و به ادارهIRCC  درخواست بدهد. کارفرما باید توجه داشته باشد تا درخواست خود را به صورت کامل ارسال نماید و هیچ گونه نقصی در آن وجود نداشته باشد. اداره کار پس از دریافت درخواست، شرایط کارفرما را از چند ناحیه مورد بررسی قرار می دهد. اداره مهاجرت برای تایید ارسال دعوت نامه کارفرما به پرستار خارجی، شرایط کارفرما را بر اساس ویژگی های کاری، مورد سنجش قرار می دهد. این شرایط عبارتند از:

 • توانایی پرداخت به موقع و به اندازه حقوق پرستار در کانادا
 • نیاز شدید و واقعی کارفرما به نیروی پرستار
 • در صورت داشتن نیرو در گذشته، بایستی تمامی قوانین را رعایت کرده باشد
 • پیشنهاد کار، برای 30 ساعت در هفته باشد.

پرستار خانگی برای مهاجرت به کانادا نیز، بایستی مدارکی ارائه نماید، که در ادامه مقاله پرستار خانگی در کانادا، به بررسی این موضوع می پردازیم.

مدارک مورد نیاز جهت کار در کانادا تحت عنوان پرستار خانگی

در این قسمت از متن مقاله پرستار خانگی در کانادا، می خواهیم مدارک لازم برای مهاجرت به کانادا جهت استخدام پرستار خانگی را، نام ببریم. همراهان عزیز، مقاله پرستار خانگی در کانادا و دیگر مقالات قرار گرفته در وب سایت موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش توسط تیم کارشناسی موسسه به تحقیق و نوشتار درآمده است. هر گونه کپی نوشت بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام می باشد.

مدارک مورد نیاز برای کار در کانادا به عنوان  پرستار خانگی:

 • مدارک معتبر و مرتبط با پرستاری.
 • مدارکی که نشان دهنده سابقه کاری شما از سوی کارفرمای قبلی و یا موسساتی که پرستاران خانگی را تامین می کرده اند.
 • مدرک زبان
 • پاسپورت معتبر
 • عکس مخصوص پاسپورت
 • در صورت متاهل بودن، سند ازدواج
 • پاسپورت خانواده

درآمد پرستار خانگی در کانادا

از مسائل بسیار مهم و ضروری در نظر یک پرستار خانگی در کانادا و یا دیگر افرادی که می خواهند برای کار پرستاری در کانادا اقدام نمایند، حقوق پرستار در کانادا می باشد. پرستاران خانگی در کانادا در هر سال 30600 دلار کانادا حقوق و دستمزد دریافت می نمایند. در واقع آنان برای هر ساعت کاری در کانادا، 15.69 دلار کانادا حقوق می گیرند. همچنین پرستار خانگی در کانادا در کمترین سطح درآمد خود، سالانه 23400 دلار کانادا دستمزد دریافت می کند و بیشترین حقوق وی در یک سال، 43047 دلار کانادا است. پرستاران خانگی در کشور کانادا نگهداری از کودکان را بر عهده می گیرند و وظایف بسیاری را متحمل می شوند. برای آگاهی از وظایف پرستار خانگی در کانادا، عنوان بعدی مقاله را بررسی می نماییم.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید به تنهایی ( بدون کمک وکیل مهاجرت ) در خارج از کشور کار پیدا کرده و برای اخذ اقامت خود اقدام نمایید. ⭐️

راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور

شرح وظایف پرستار خانگی در کانادا

آیا قبل از مهاجرت به کانادا و استخدام پرستار خانگی در این کشور، به وظایفی که می بایست انجام دهید، اگاهی دارید؟ آیا می دانید بایستی به کار ها و وظایف خود در این کشور پایبند باشید؟ برای آگاهی از وظایف پرستار خانگی در کانادا در ادامه این بخش با ما همراه باشید.

قبل از هر تصمیم برای مهاجرت به کانادا و کار پرستاری خانگی در کانادا، باید در نظر داشته باشید، وظایف و کار های زیادی را متحمل می شوید و بایستی به کار های خود پایبند باشید و به طرز صحیحی به وظایف خود عمل کنید.

 • پرستاران خانگی باید نسبت به وظیفه ای که دارند، در صورت نبود والدین برای مدتی کوتاه، فضای خانه را مدیریت کنند و آن را به مکانی امن برای کودکان تبدیل نمایند.
 • پرستاران باید از کار هایی که کودکان انجام می دهند، مطلع باشند و آنان را از خطر و بازی کردن با اشیای خطر ناک حفظ نمایند.
 • پرستاران می بایست بهداشت و نظافت را به کودکان آموزش بدهند و خود نیز بهداشت فردی و عمومی را رعایت کنند.
 • پرستاران بایستی برای کودکان غذا ها و خوراکی های سالمی را آماده کنند و در تامین غذا های قوی و مورد نیاز کودکان مسئول هستند.
 • ممکن است پرستاران، نقش کوچکی در خانه داری نیز داشته باشند.

شرایط اخذ ویزای همراه برای پرستار خانگی در کانادا

پرستار خانگی در کانادا در جهت کار و مهاجرت کاری به کانادا از ویژگی های بسیار مناسبی برخوردار می شود. مثلا وی اجازه دارد تا برای همسر و فرزندان زیر 21 سال خود، اقامت بگیرد و آنان را به همراه خود، به کشور کانادا ببرد. زیرا کشور کانادا به پرستاران خانگی، ویزای همراه اعطا می نماید. همچنین خانواده پرستار از ویژگی های بسیار مناسبی بهر مند می گردند. همسر پرستار می تواند با مجوز کار باز آزاد (open work permit) به کار در این کشور بپردازد. همچنین فرزندان وی می توانند به تحصیل در کانادا مشغول شوند.

پرستار خانگی در کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا

در سال های جدید، قوانین دشوار و سخت کشور کانادا برای اخذ اقامت دائم پرستاران خانگی، کمتر شده است. مطابق با قوانین جدید، یک پرستار خانگی در کانادا هنگامی که ویزای کار کانادا را اخذ می نماید و در این کشور تحت عنوان یک پرستار خانگی شروع به کار می کند، در ابتدا یک اقامت 3 ساله دریافت می کند و در طول این 3 سال اقامت، پرستار خانگی باید بتواند 24 ماه به کار متداول پرستاری بپردازد. همچنین وی بایستی در خانه به کار پرستاری بپردازد. پس از این امر، پرستار متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا درخواست بدهد. پس از اخذ اقامت دائم کانادا و گذشت 5 سال از ورود پرستار خانگی به این کشور، پرستار می تواند با اثبات حضور 3 سال کامل از 5 سال اخیر، برای تابعیت و پاسپورت کانادا نیز درخواست بدهد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.⭐️

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

پاسخ به سوالات متداول در خصوص کار پرستار خانگی در کانادا

اخذ اقامت دائم کانادا برای پرستاران خانگی چه شرایطی دارد؟

پرستار خانگی در کانادا می تواند در طول سه سال، با 24 ماه کار پرستاری در خانه، درخواست اقامت دائم بدهد.

متوسط حقوق پرستار خانگی در کانادا به چه میزان می باشد؟

پرستاران خانگی در کشور کانادا، به طور میانگین سالانه 30600 دلار کانادا حقوق می گیرند.

اخذ ویزای کار کانادا برای یک پرستار خانگی چه شرایطی دارد؟

پرستار خانگی برای اخذ ویزای کار کانادا، بایستی از یک کارفرما در کانادا به غیر از شهر کبک، یک پیشنهاد کار بگیرد که تایید شده توسط سازمان IRCC باشد.

آیا پرستار خانگی کانادا، پس از مهاجرت به کانادا می تواند برای خانواده خود ویزای همراه بگیرد؟

بله. همچنین همسر وی می تواند با مجوز کار باز، به کار پرداخته و فرزندان او به تحصیل بپردازند.

سخن پایانی درباره مهاجرت به کانادا از طریق پرستار خانگی

پرستار خانگی در کانادا، اخذ ویزای کار کانادا برای پرستار خانگی، روند اخذ اقامت دائم کانادا برای پرستار خانگی و دیگر شرایط و مدارک برای مهاجرت پرستار خانگی به کشور کانادا را در مقاله پرستار خانگی در کانادا مورد بررسی قرار دادیم و به تفصیل علمی بیان کردیم. در این ذکر کردیم، پرستار خانگی می تواند در حال حاضر از طریق برنامه جدید این کشور، برای اقامت اقدام نماید. همچنین ذکر شد، از شرایط اخذ اقامت دائم این کشور، 2 سال سابقه کار خانگی برای پرستاران می باشد. به علاوه شرایط همراهان پرستار را بررسی کردیم و دانستیم، همسر پرستار می تواند با ویزای کار باز، به کار در کانادا مشغول شود و فزندان زیر 21 سال وی، می توانند در این کشور تحصیل نمایند. موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش با بیش از 15 سال تجربه درخشان کاری در اخذ ویزا های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، توریستی، گردشگری و … به مردم خدمت رسانی می نماید و طی سال های کاری خود، به بهترین و راحت ترین راه های مهاجرت مسلط شده و به شما مهاجرین عزیز پیشنهاد می نماید. شما خوبان می توانید برای آگاهی از مهاجرت سریع به بهترین کشور های دنیا در کم ترین زمان، با کارشناسان این موسسه تماس تلفنی بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. در صورت رضایتمندی از مقاله پرستار خانگی در کانادا، 5 ستاره بدهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *