کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا یکی از مهمترین برنامه های سرمایه گذاری در کانادا می باشد. کارآفرینی استان نوا اسکوشیا ، شرایط مهاجرت کارآفرینی کانادا و نحوه امتیازبندی سرمایه گذاری در Nova scotia کاملا در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است و در ضمن این بحث های مهم، به سوالات دیگری از جمله این که:

استان نوا اسکوشیا در کدام منطقه کانادا قرار دارد؟

آب و هوا در این استان به چه صورت می باشد؟

سرمایه اولیه مورد نیاز برای این برنامه سرمایه گذاری چقدر می باشد؟

برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا کانادا به چه صورت است؟

امتیازبندی سرمایه گذاری در Nova Scotia بر اساس چه مواردی انجام می شود؟

نیز پاسخ داده شد.  علاوه بر پاسخ به سوالات، قرار است به معرفی برنامه های کارآفرینی استان نوا اسکوشیا بپردازیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط دقیق تر برنامه کارآفرینی نوا اسکوشیا  کانادا، شما می توانید با موسسه مشاوره ای mie ارتباط گرفته و به صورت رایگان مشاوره شوید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر اقامت کارآفرینی نوااسكوشيا در 59 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • کشور کانادا برای زندگی
 • اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • استانداردهای سرمایه گذاری و شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا
 • ویزای کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • مراحل کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • سیستم امتیاز بندی کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • شرایط اخذ ویزای همراه کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • مزایای کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • سوالات متداول در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
 • سخن پایانی در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا
کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

فایل صوتی این ویدیو

کشور کانادا برای زندگی

کشور کانادا یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان در سال های اخیر بوده است و این امر باعث شده که مورد توجه طیف بسیار وسیعی از مردم از سرتا سر جهان از جمله کشورهای آسیایی و دقیقا ایران باشد. در این مقاله سعی بر این داریم که این کشور و یکی از برنامه های جالب مهاجرتی اش که برنامه کار آفرینی در استان نوا اسکوشیا می باشد را بررسی کنیم.

کانادا یا اتحادیه کانادا، کشوری واقع در قاره آمریکای شمالی است که از شرق با اقیانوس آرام، از غرب با اقیانوس اطلس همسایه است و از شمال با دریا به اقیانوس منجمد شمالی متصل است، اما از طریق مسیرهای زمینی، از شمال شرقی با ایالت آلاسکا از ایالات متحده آمریکا هم مرز است و از جنوب با ایالات متحده آمریکا، با مساحت 9،984،670 کیلومتر مربع همسایه است و دومین کشور بزرگ در جهان از نظر مساحت کلی می باشد و طبق آخرین آمار، در اول ژوئیه سال 2020، جمعیت این کشور تقریبا 38 میلیون نفر بوده است. استان نوا اسکوشیا در جنوب غرب این کشور قرار دارد و مرکز این استان هالیفاکس نام دارد و از نظر آب و هوایی نیز جزو مناطق معتدل میانی در نظر گرفته می شود و یکی از مهمترین عوامل اقتصادی این استان، بنادر، ذغال سنگ و کشاورزی می باشد. درادامه کامل به شما کارآفرینان می گوییم که، شرایط مهاجرت کارآفرینی کانادا و به عبارتی کارآفرینی استان نوا اسکوشیا به چه صورت است و برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا کانادا در چه صورتی نتیجه بهتری را خواهد داشت.

اخذ اقامت از طریق کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

دولت کانادا همانطور که در تیترهای بالاتر ذکر شد جهت تسهیل در امر ورود مهاجرین از دیگر کشورها برنامه های متعددی را در نظر گرفته است که یکی از این برنامه ها کارآفرینی می باشد که بیش تر از همه مناسب اشخاص سرمایه دار و دارای سابقه مدیریت یا مالکیت کسب و کار می باشد. این برنامه مهاجرتی در هر استان از جمله نوا اسکوشیا شرایط و جزئیات مختلفی دارد ولی به صورت کلی مهاجرینی  که از این راه اقدام می کنند می توانند در ابتدا اقامت کاری 2 ساله کانادا را به صورت مشروط به دست بیاورند و بعد از 2 سال در صورت احراز یک امور خاص می توانند  اقامتشان را به اقامت دائم تبدیل کنند و بدون هیچ محدودیتی در کانادا زندگی کنند.

استانداردهای سرمایه گذاری و شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در کانادا

در هرگونه فعالیت بیزنسی و مربوط به سرمایه می بایست به استاندارد ها و شاخصه های اقتصادی در محیط سرمایه گذاری دقت کرد و برنامه کارآفرینی  نوااسکوشیا کانادا نیز مستثنی نمی باشد. در این راستا اطلاعات مفید و مهمی درمورد شاخصه های سرمایه گذاری در کانادا از جمله نرخ ریسک مصادره اموال، رشد اقتصادی و تورم را به دقت و تفصیل بررسی کرده ایم.

نرخ ریسک مصادره اموال: برای اشخاصی که می خواهند در یک کشور خارجی سرمایه گذاری کنند و در گیر مسائل حقوقی و قانونی می شوند این نرخ ریسک خیلی می تواند مهم باشد. این نرخ نشان دهنده ریسک مصادره اموال شخص سرمایه گذار خارجی درصورت به وجود آمدن مشکلات حقوقی و قضایی، توسط مبادئ حقوقی و قضایی کشور مقصد می باشد و هرچه به 1 نزدیک تر باشد نشان دهنده ریسک کمتر و هرچه به 7 نزدیک تر باشد نشان دهنده خطر بیشتری برای سرمایه گذار است.

نرخ تورم: این نرخ نیز می تواند امر با اهمیتی برای اشخاص سرمایه گذار و هم برای افرادی که می خواهند در آن کشور زندگی کنند، به دلیل این که این نرخ نشان دهنده قدرت سبد خرید اعضای آن جامعه نسبت به سابق قبل آن می باشد.

نرخ تورم کانادا

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا می توانید روی این لینک کلیک کنید.

ویزای کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

پلن کارآفرینی در نوااسکوشیا یکی از برنامه های جدید مهاجرتی می باشد که برای جذب سرمایه گذاران و افراد صاحب کسب و کار موفق طراحی شده است و سیستم اعطای اقامت و تابعیت در این برنامه به این گونه خواهد بود که قبل از ورود شخص می بایست بیزنس پلن یا همان طرح تجاری خود را ارائه دهد و با داشتن یک سری شرایط و پیش نیاز ها می بایست حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب کند تا بتواند بیزنسش را در استان نوا اسکوشیا شروع کند و برای 2 سال اقامت کاری دریافت کند و بعد از این 2 سال باید ثابت کند که طرح تجاری که ارائه داده سود خوبی را برای کشور کانادا به ارمغان آورده تا به اقامت دائم برسد و بعد از 5 سال از داشتن اقامت دائم می تواند درخواست تابعیت یا شهروندی و پاسپورت کانادا را برای خود و خانواده اش درخواست دهد. یکی از مهم ترین مواردی که در این مسیر باید به آن توجه داشت امتیازبندی سرمایه گذاری در Nova Scotia می باشد.

مراحل کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

مراحل کارآفرینی در نوااسکوشیا را تا حدودی در تیتر قبل توضیح دادیم و در اینجا می خواهیم به صورت بیشتری در مورد مراحل آن صحبت کنیم. جهت اقدام برای این برنامه مهاجرتی، شخص اقدام کننده می بایست در ابتدا اظهار علاقه مندی خود را سیستم مربوطه اعلام کند و در آن سیستم اطلاعات تحصیلی، سوابق کاری، سطح زبان، سن شخص و غیره مورد پرس و جو قرار می گیرند و در صورت کسب حداقل امتیاز مورد نظر می تواند با نماینده رسمی اداره مهاجرت استان نوا اسکوشیا مصاحبه داشته باشد و بعد از مصاحبه و ارائه طرح تجاری، درصورت دریافت تاییدیه می تواند برای دریافت ویزای 2 ساله از اداره مهاجرت کل کانادا برای خود، همسر و فرزندان زیر سن 22 سال اقدام کند و در این 2 سال باید ثابت کند که این طرح تجاری و بیزنس برای دولت کانادا و استان نوا اسکوشیا بسیار مفید بوده تا بتواند اقامت 2 ساله را به اقامت دائم و سپس به پاسپورت تبدیل کند. در یک جمله می توان گفت که،  امکان اخذ اقامت کارآفرینی نوا اسکوشیا کانادا برای تمامی ایرانیان تبعه و شهروند وجود دارد.

سیستم امتیاز بندی کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

افراد اقدام کننده برای برنامه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا قبل از اقدام و بعد از اظهار علاقه مندی آنلاین برای این برنامه می بایست در سیستم امتیاز بندی آنلاین که بر اساس یک سری پارمترها مثل سن شخص اقدام کننده، سطح تحصیلات، سطح زبان، سابقه مدیریت و مالکیت بیزنس، دارایی های فرد اقدام کننده، تطابق پذیری فرد با فرهنگ کانادا و غیره است، بتواند حداقل امتیاز مورد نظر را کسب کند. در این صورت وارد مرحله بعدی شود. نحوه امتیازبندی سرمایه  گذاری در Nova Scotia به تفصیل در جدول های زیر بررسی شده است.

 • سطح تحصیلات
سطح تحصیلات امتیاز
پایین تر از دیپلم 8
مدرک تحصیلات تکمیلی یا دیپلم برای یک دوره ی 1 ساله 12
مدرک تحصیلات تکمیلی یا دیپلم برای یک دوره 2 ساله 19
مدرک تحصیلات تکمیلی یا دیپلم برای یک دوره 3 ساله به بالا 21
تعداد 2 یا بیشتری مدرک یا دیپلم آموزش عالی 22
تحصیلات عالی در سطح ارشد یا معادل آن 23
دکتری (Ph.D) 25
 • مدرک زبان
سطح زبان امتیاز
زیر CLB5 0
CLB5 20
CLB6 24
CLB7 یا بالاتر 28
 • سابقه مدیریت یا کسب و کار
میزان سابقه امتیاز
بیشتر از 5 سال سابقه مالکیت کسب و کار(حداقل مالکیت یک سوم ) در 10 سال گذشته 35
بیشتر از 5 سال سابقه کار در سمت مدیریت عالی رتبه در کسب و کار طی 5 سال گذشته 20
3 تا 5 سال سابقه مدیریت کسب و کار(حداقل مالکیت یک سوم ) در 10 سال گذشته 20
 • میزان دارائی فرد
میزان دارائی امتیاز
کمتر از 600 هزار دلار کانادا 0
600 هزار – 1 میلیون دلار کانادا 5
1 – 1.5 میلیون دلار کانادا 7
بیشتر از 1.5 میلیون دلار کانادا 10
 • سن
سن امتیاز
زیر 21 سال 0
21 – 24 سال 5
25 – 34 سال 7
35 – 39 سال 10
40 – 44 سال 7
45 – 55 سال 5
بیشتر از 56 سال 0
 • سابقه کار
یادداشت
سابقه کار امتیاز
کمتر از 1 سال 0
1 سال 9
2 – 3 سال 11
4 – 5 سال 13
بیشتر از 6 سال 15
 • تطابق پذیری یا سازگاری
شرایط سازگاری امتیاز
سابقه تحصیل فرد در نوا اسکوشیا 10
سابقه تحصیل همسر فرد در نوا اسکوشیا 5
سابقه کار فرد در نوا اسکوشیا 10
سابقه کار همسر فرد در نوا اسکوشیا 5
داشتن اقوام در نوا اسکوشیا 5
سطح مهارت زبان همسر فرد 5
 • میزان سرمایه گذاری
میزان سرمایه گذاری امتیاز
150 – 300 هزار دلار کانادا 10
بیش از 300 هزار دلار کانادا 15
 • اولویت های اقتصادی ایالت
اولویت امتیاز
کسب و کار مبتنی بر صادرات 5
راه اندازی کسب و کار خارج از منطقه هالیفکس 5
جانشینی کسب و کار 5

شرایط اخذ ویزای همراه کانادا از طریق سرمایه گذاری

یکی از مزایای قابل توجه در برنامه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا ، امکان درخواست ویزا برای همراهان می باشد و از همان اقامت اولیه 2 ساله می توان برای آن ها این درخواست را داد. شخص اصلی، همسر و فرزندان زیر 22 سال با همدیگر در یک روز می توانند ورود کنند و برای اقامت دائم و تابعیت یا شهرووندی هم می توانند باهم اقدام کنند. در واقع، امکان اخذ اقامت کارآفرینی نوا اسکوشیا کانادا برای کارآفرین متقاضی و خانواده درجه یک وی، وجود دارد.

مزایای کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

دلایل زیادی باعث جذب سرمایه گذاران برای شروع  یک کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا می شود و این دلایل را می توان هم به دولت کانادا و هم به استان نوا اسکوشیا و موقعیت استراتیژیکش ربط داد. این برنامه مهاجرتی، یک برنامه جامع و متناسب برای سرمایه گذاران با تجربه کافی ، می باشد و باعث ورود سرمایه زیادی و رشد اقتصادی مناسبی برای پیشرفت عامه استان می شود. به دلیل موقعیت استان و شرایط خوب سرمایه گذاری و صادرات به قاره آمریکا و اروپا و منابع پیشرفته و مدرن این استان می توان این را فرصت و مزیت خیلی خوبی برای سرمایه گذاران دانست.

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

مؤسسه مشاوره ای mie در فعالیت بیش از 15 ساله خود در زمینه مهاجرت دائماً سعی در این داشته که بتواند بهترین مشاوره و اطلاعات درست و رایگان را در اختیار مخاطبینش در سر تاسر 5 قاره و از راه بهترین وکلا با ملیت های مختلف قرار دهد. جهت دریافت اطلاعات وبررسی شرایط شما مخاطبین محترم، می توانید از ارتباط مستقیم با مشاورین ما از راه های مختلف از جمله وبسایت MIE اتریش و دیگر راه های ارتباطی بهره مند شوید. تمامی مشاورین ما از شرایط  مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا کانادا با خبر می باشند و شما را نیز از طریق مشاوره  رایگان باخبر می کنند.

سوالات متداول در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

آیا سرمایه گذاری در استان نوا اسکوشیا امن است؟

با توجه به شاخصه های سرمایه گذاری در کشور کانادا و این استان، می توان این کشور را جز کشورهای امن به حساب آورد.

آیا می توان با سرمایه گذاری مبلغ 100 هزار دلار در استان نیو اسکوشیا اقامت به دست آورد؟

خیر، برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت 2 ساله کاری در ابتدا می بایست،  حداقل 600 هزار دلار کانادا دارائی داشت و 150 هزار دلار سرمایه گذاری کرد.

استان نوا اسکوشیا در کجا قرار دارد؟

استان نوا اسکوشیا در جنوب شرقی کشور کانادا قرار دارد.

پس از چند سال اقامت مؤقت می توان به اقامت دائم رسید؟

بعد از 2 سال اقامت مؤقت می توان درخواست دریافت اقامت دائم را داد.

آیا امکان مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا ، برای ایرانیان وجود دارد؟

بله، ایرانیان اگر شرایط تعیین شده را داشته باشند، می توانند به عنوان کارافرین وارد ایالت نوا اسکوشیا شوند.

شرایط مهاجرت کارآفرینی نوا اسکوشیا کانادا چیست؟

به جهت مطلع شدن از شرایط دقیق،  شما را دعوت به مطالعه مقاله فوق می کنیم.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی در زمینه کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا کانادا

کشور کانادا ، برنامه های متعددو جالب سرمایه گذاری از جمله کارآفرینی را به وجود آورده است تا بتواند سرمایه گذاران را بیش از پیش به ورود و کارآفرینی سوق بدهند. کارآفرینی در در استان نوا اسکوشیا یکی از آن برنامه ها با توجه به موقعیت جغرافیایی و منابع خوب این استان می باشد که با مبلغ سرمایه گذاری کمتری نسبت به دیگر استان ها می توان برای به دست آوردن مزایای زیادی از این استان اقدام کرد. کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا ، شرایط سرمایه گذاری در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کارافرینی در استان نوا اسکوشیا و امن بودن سرمایه گذاری و مزایای آن در این مقاله مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت و به معرفی برنامه های کارآفرینی استان نوا اسکوشیا پرداختیم. درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید وارد وبسایت MIE اتریش شوید تا بتوانید به صورت مستقیم اطلاعات مربوط به کارآفرینی در استان نوا اسکوشیا را به صورت دقیق و صحیح به دست آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *