کارت قرمز سفید قرمز اتریش

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط لازم جهت اخذ اقامت کاری کشور زیبای اتریش و مزایای ویژه این کارت در این مقاله به صورت تخصصی  و کامل  بررسی خواهد شد. همچنین امتیاز بندی کارت قرمز سفید قرمز را نیز برای شما به صورت کامل توضیح خواهیم داد. همواره سوالات فراوانی در ذهن شما شکل می گیرد، نظیر اینکه کارت قرمز سفید قرمز اتریش چیست؟ این کارت چه ویژگی هایی دارد و چگونه می توان این کارت را دریافت کرد؟ در این نوشتار سعی داریم به تمامی سوالات شما عزیزان به صورت کامل و واضح پاسخ دهیم. همواره کشور زیبا اتریش برای جذب مهاجرین و نیروهای متخصص شرایط خاصی را در نظر گرفته است. یکی از این برنامه ها به واسطه دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش می باشد. با ما همراه باشید تا تمامی نکات مربوط به دریافت این کارت را خدمتتان توضیح دهیم. موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) با داشتن سابقه فوق العاده و موفق در اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش، می تواند شما متقاضیان را برای رسیدن به اهدافتان یاری رساند. آیا می دانید مشاوره اولیه موسسه ملک پور رایگان می باشد؟ پس فرصت را از دست ندهید و از طریق تماس تلفنی و یا ثبت درخواست از طریق وب سایت های موسسه، مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاورین موسسه آماده ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن به شما بزرگواران هستند.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش

شرایط عمومی اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کشور اتریش از نظر جغرافیایی در شرق قاره اروپا و در همسایگی کشورهای اسلواکی، مجارستان، جمهوری چک، اسلوونی، سوئیس، کرواسی، آلمان و ایتالیا قرار گرفته است. مساحت کشور اتریش 83879 کیلومتر مربع می باشد. جمعیت این کشور خوش آب و هوا 8،857،960 می باشد. پایتخت کشور اتریش شهر وین می باشد. به دلیل شرایط خوب زندگی در این کشور فوق العاده سالیانه متقاضیان زیادی برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند. یکی از روش ها ی مهاجرتی به کشور اتریش، به واسطه کارت قرمز سفید قرمز اتریش است. در واقع افراد با داشتن این ویزا اقامت کاری کشور اتریش را دریافت کرده اند. در صورت دریافت این کارت متقاضیان می توانند به همراه خانواده خود اقامت کشور زیبای اتریش را دریافت کنند. همچنین در صورت داشتن اقامت کشور اتریش می توانند از امکانات این کشور نظیر امکانات رفاهی، بیمه، خدمات دولتی و تحصیل رایگان استفاده کنند. کشور اتریش روش های متنوعی را برای متقاضیان کاری جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش در نظر گرفته است مانند کار آفرینی، ثبت شرکت و راه اندازی بیزینس جدید در کشور اتریش.

پرچم اتریش
شرایط عمومی اتریش

گام به گام تا کار در خارج از کشور

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید به تنهایی ( بدون کمک وکیل مهاجرت ) در خارج از کشور کار پیدا کرده و برای اخذ اقامت خود اقدام نمایید. ⭐️

راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق نیروی ماهر و متخصص

کشور اتریش مانند سایر کشورها از جمله کانادا، استرالیا، نیوزلند و آلمان اقدام به جذب نیروی کار متخصص کرده است. کشور اتریش همواره با کمبود نیروی متخصص و ماهر کاری مواجه می باشد. به همین منظور از طریق نیروی متخصص یا Very Highly Qualified Workers اقدام به جذب نیرو کرده است. این سیستم بر اساس امتیاز بندی طراحی شده است. متقاضیان برای اینکه بتوانند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند می بایست 70 امتیاز از مجموع 100 امتیاز در این سیستم بدست آورند . متقاضیان پس از دریافت ویزای کار افراد می توانند وارد کشور اتریش شوند و دولت اتریش به آنها مدت 6 ماه زمان می دهد تا در طمینه فعالیت خود استخدام شوند. لازم به ذکر است دریافت 70 امتیاز از این سیستم در اتریش بسیار ساده تر از امتیاز بندی کشورهای کانادا و استرالیا می باشد. در ادامه جدولی برای شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید امتیاز خود را از طریق جدول زیر محاسبه کنید.

تحصیلات، فعالیت ها و دستمزد سال گذشته

امتیاز (ماکسیمم 40 امتیاز)
فارغ التحصیل موسسات عالی

20

فارغ التحصیلان در زمینه علوم ریاضی، علوم طبیعی و انسانی

30
دکتری

40

فعالیت پژوهشی، ثبت اختراع و یا نوآورانه

20
جوایز بین المللی مانند المپیادها

20

دستمزد 50،000 تا 60،000 یورو سالیانه

20
دستمزد 60،000 تا 70،000 یورو سالیانه

20

دستمزد بالای 70،000 یورو سالیانه

30

تحصیلات در اتریش

ماکسیمم (10 امتیاز)
دیپلم

5

لیسانس – فوق لیسانس

10

سن

ماکسیمم (20 امتیاز)
تا 35 سال

20

36 تا 40 سال

15
41 تا 45 سل

10

زبان

ماکسیمم (10 امتیاز)
آلمانی یا انگلیسی: A1

5

آلمانی یا انگلیسی: A2

10

سوابق کاری

ماکسیمم (20 امتیاز)
به ازای 1 سال خارج از اتریش

2

هر 6 ماه در داخل اتریش

10

ماکسیمم امتیازات دریافتی

100 امتیاز
کمترین امتیاز لازم

70 امتیاز

متقاضیان ویزا جستجو کار در اتریش می بایست از جدول بالا حداقل 70 امتیاز بدست آورند تا واجد شرایط دریافت این ویزا شوند. بعد از دریافت این ویزا می توانند به مدت 6 ماه در کشور اتریش به دنبال کار بگردند. متقاضی بعد از استخدام شدن در اتریش واجد شرایط دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش می باشد. این کارت در ابتدا 2 ساله صادر می شود و قابلیت تمدید مجدد را نیز دارد. مادامی که متقاضی 5 سال در اتریش کار کند می تواند اقامت دائم اتریش را دریافت نماید. در آخر بعد از گذشت 6 تا 10 سال می تواند تابعیت  یا پاسپورت کشور اتریش را دریافت کند.

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق نیروی متخصص در مشاغل دارای کمبود نیرو

دسته دیگری از مشاغل مورد نیاز در اتریش هستند با نام Skilled Workers In Shortage Occupations  یا شعل های مورد تقاضا و دارای کمبود نیرو. کشور اتریش در این زمینه از مشاغل، با کمبود نیرو متخصص مواجه است. مادامی که متقاضی بتواند پیشناد شغلی در این زمینه ها دریافت کند به جای 70 امتیاز می تواند با داشتن 55 امتیاز کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کند. مدت اعتبار این کارت 2 ساله می باشد و شخص می تواند بعد از 2 سال مجدد این کارت را تمدید کند. همانطور که گفتیم متقاضی بعد از 5 سال، اقامت دائم کشور اتریش و بعد از 6 تا 10 سال، پاسپورت و یا تابعیت کشور اتریش را دریافت می کند. در جدول زیر امتیاز بندی این مشاغل را مورد بررسی قرار داده ایم.

تحصیلات

امتیاز (ماکسیمم 30 امتیاز)
فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

25

مدارک دانشگاهی عمومی

30
فارغ التحصیل از موسسات عالی (حداقل 3 سال)

30

سن

ماکسیمم (15 امتیاز)
تا سن 30 سالگی

15

تا سن 40 سالگی

10

زبان انگلیسی

ماکسیمم (10 امتیاز)
A2

5

B1

10

زبان آلمانی

ماکسیمم (15 امتیاز)
A1

5

A2

10
B2

15

سوابق کاری

ماکسیمم (20 امتیاز)
به ازای 1 سال خارج از اتریش

2

هر 1 سال در داخل اتریش

4

ماکسیمم امتیازات دریافتی

90 امتیاز
کمترین امتیاز لازم

55 امتیاز

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق کارمندان کلیدی

افرادی که تخصص و رشته آنها در گروه Normal Key Workers یا کارگران کلیدی قرار گرفته باشند، در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می تواند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت نمایند. این پیشنهاد شغلی و یا دعوت نامه از شرکت اتریشی در اتریش دارای شرایط خاصی می باشد. کارفرما باید ثابت کند که نیرو متخصص مربوط به شغل مربوطه در کشور اتریش وجود ندارد. همچنین حقوق دریافتی نیرو ماهر در قرار داد کاری او باید ذکر شده باشد. این حقوق متناسب با سن متقاضی مشخص می شود. در صورتی که متقاضی بالای 30 سال دارد، 3،132 یورو به صورت ماهیانه حقوق خالص او می باشد. در صورتی که زیر 30 سال سن داشته باشد، 2،610 یورو دریافت می نماید. در نتیجه افراد می توانند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند. همانطور که خدمتتان گفتیم مدت این کارت 2 ساله و قابل تمدید می باشد. بعد از گذشت 5 سال اقامت دائم کشور اتریش و بعد از گذشت 6 تا 10 سال پاسپورت اتریش را می توانند دریافت کنند. در جدول زیر امتیازات مربوط به کارگران کلیدی را خدمتتان قرار داده ایم.

تحصیلات

ماکسیمم (حداکثر 30 امتیاز)
فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

20

مدارک دانشگاهی عمومی

25
فارغ التحصیل از موسسات عالی (حداقل 3 سال)

30

زبان انگلیسی

ماکسیمم (10 امتیاز)
A2

5

B1

10

زبان آلمانی

ماکسیمم (15 امتیاز)
A1

5

A2

10
B2

15

سوابق کاری

ماکسیمم (20 امتیاز)
به ازای 1 سال خارج از اتریش

2

هر 1 سال در داخل اتریش

4

ماکسیمم امتیازات دریافتی

90 امتیاز
امتیاز ویژه برای افراد ورزشکار و مربیان

20 امتیاز

کمترین امتیاز لازم

55 امتیاز

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه ها و کالج های کشور اتریش

تحصیل در اتریش یکی از روش های رایج مهاجرت به این کشور می باشد. اگر متقاضی در کشور اتریش تحصیل کرده باشد  دارای شانس بیشتری در دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش می باشد. در حالات قبلی توضیح دادیم شخص باید 6 ماه در اتریش بماند و دنبال کار بگردد. اما مادامی که متقاضی با ویزا تحصیلی وارد کشور اتریش می شود. علاوه بر تحصیل می تواند در این مدت به صورت پارت تایم کار هم بکند و همچنین بعد از تحصیل می تواند به مدت 1 سال در کشور اتریش بماند و دنبال کار بگردد. کار نیمه وقت برای دانشجو براساس مقطع تحصیلی در اتریش متفاوت می باشد. در کارشناسی 10 ساعت، ارشد 20 ساعت و برای دکتری تا 30 ساعت در هفته مجاز به کار کردن هستند. متقاضیان در هنگام کار کردن در اتریش، می توانند هزینه ها زندگی خود را در اتریش تامین کنند و هم تجربه کار اتریشی دریافت کنند. متقاضی پس از فارغ التحصیلی می تواند به مدت 1 سال دنبال کار بگردد و در صورتی که بتواند شغل مربوط به رشته و تجربه خود را پیدا کند می تواند کارت قرمز سفید قرمز اتریش اخد نماید. لازم به ذکر است که حقوق فارغ التحصیلان اتریشی مطابق با حداقل حقوق قانون کار اتریش می باشد و مطابق به آن ملزم به پرداخت مالیات هستند.

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق افراد کلیدی خود کفا

افراد در صورت راه اندازی بیزینس شخصی در کشور اتریش می توانند به عنوان Self-employed Key Workers یا افراد خود کفا کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند. داشتن سرمایه و بیزینس پلن مناسب از شروط اصلی این برنامه می باشد. این برنامه براساس امتیازبندی نمی باشد. میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک بیزینس در کشور اتریش 100 هزار یورو می باشد. برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق راه اندازی بیزینس در اتریش متقاضی باید دولت اتریش را متقاعد کند که طرح ارائه شده برای کشور اتریش سودمند خواهد بود و تاییدات لازم را دریافت نمایید. در این برنامه کار آفرین باید در بیزینس خود نیروی کار استخدام کند و به کشور اتریش سود برساند.

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش بنیانگذاران مشاغل جدید

روش استارت آپ در اتریش از دیگر راه های کسب کارت قرمز سفید قرمز اتریش می باشد. داشتن ایده نو و خلاقانه در این روش برای ثبت شرکت الزامی است. متقاضی می تواند با داشتن حداقل 50 هزار یورو بیزینس جدید خود را راه اندازی کند. اما در این روش داشتن حداقل سرمایه و طرح کافی نمی باشد. افراد باید بتوانند حداقل 50 امتیاز از مجموع 85 امتیاز را کسب کنند. به طور کلی علاوه بر سرمایه و ایده نو، فاکتوهایی نظیر زبان، تحصیلات و سوابق کاری تاثیر گذارند. در این صورت متقاضیان می توانند این کارت ارزشمند را دریافت کنند. امتیازات مربوط به این بخش را در جدول زیر برای شما عزیزان قرار داده ایم.

تحصیلات

ماکسیمم (حداکثر 30 امتیاز)
فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

25

یک برنامه در موسسات عالی (حداقل 3 سال)

30
دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری تحصیلات فنی و حرفه ای در اتریش

30

زبان

ماکسیمم (15 امتیاز)
انگلیسی B2

10

آلمانی A2

5
آلمانی B1-B2

10

آلمانی C1-C2

15

سوابق کاری

ماکسیمم (20 امتیاز)
به ازا هر 1 سال

2

سایر امتیازات

ماکسیمم (30 امتیاز)
سرمایه اولیه ( مینیمم 50 هزار یورو)

10

ساپورتر مالی در کشور اتریش

10
سن تا 35 سال

10

ماکسیمم امتیازات دریافتی

85 امتیاز
کمترین امتیاز لازم

50 امتیاز

اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق ثبت شرکت

از دیگر روش های دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، ثبت شرکت در این کشور می باشد. اما تنها ثبت شرکت منجر به دریافت این ویزا نخواهد شد. متقاضی بعد از انجام ثبت شرکت در کشور اتریش می بایست در همان شرکت شروع به کار کند و استخدام شود تا بتواند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را اخذ کند. حداقل سرمایه برای ثبت شرکت 35 هزار یورو می باشد و همچنین حدود 3 الی 4 هزار یورو بابت ثبت شرکت باید در نظر داشته باشید. در این روش متقاضی امکان دادن پیشنهاد شغلی به همسر خود را دارد. در صورت استخدام همسر خود، کل خانواده متقاضی می توانند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند. برای اینکه متقاضی بتواند همسر خود را استخدام کند باید واجد شرایط نیروی کار ذکر شده در این مقاله باشد. عواملی مانند سن، تحصیلات، زبان و سوابق در این امتیازبندی تاثیرگذارند. این روش برای افرادی مناسب است که نتوانسته اند امتیازات لازم برای جستجو کار را دریافت کنند و یا نتوانسته اند پیشنهاد شغلی دریافت نمایند. با این روش شخص می تواند پیشنهاد شغلی دریافت کرده و به اتریش سفر کند و به سرعت استخدام شود و دیگر نگرانی بابت پیدا کردن کار در اتریش نخواهد داشت. چنانچه حقوق دریافتی ماهیانه  شخص بیشتر از 4،300 یورو باشد امکان دریافت  بلوکارت اتریش را دارد. با داشتن بلوکارت اتریش متقاضی می تواند بعد از 1 سال در هر یک از کشورها حوزه شنگن زندگی و کار کند.

مدارک مورد نیاز کارت قرمز سفید قرمز اتریش

در زیر فهرستی از مدارک مورد نیاز برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای شما عزیزان تهیه شده است.

 • پاسپورت معتبر
 • اصل و فتوکپی مدارک هویتی
 • تکمیل فرم درخواست برای ویزای قرمز سفیر قرمز اتریش
 • مدارک تحصیلی
 • مشخص نمودن محل اسکان در اتریش
 • تمکن مالی
 • بیمه درمانی
 • مدارک زبان آلمانی یا انگلیسی

در صورتی که متقاضی از طریق کار آفرینی، استارت آپ و یا ثبت شرکت می خواهد اقدام کند علاوه بر مدارک ذکر شده نیاز به ارائه طرح تجاری و یا بیزینس پلن دارد. همچنین در صورتی که متقاضی پیشنهاد شغلی دریافت کرده است. ارائه قرارداد کاری اجباری می باشد.

کارت قرمز سفید قرمز اتریش و هزینه های زندگی در کشور اتریش

اگر قصد مهاحرت به کشو اتریش را دارید بهتر است در مورد هزینه ها این کشور اطلاعاتی داشته باشید. این هزینه ها شامل اجاره آپارتمان، غذا، حمل و نقل و غیره می باشد. بخش اعظم هزینه ها زندگی در هر کشوری مربوط به اجاره محل سکونت می باشد. افرادی که تمایل به دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش دارند لازم است بدانند اجاره آپارتمان در مرکز شهر و خارج شهر در اتریش متفاوت است. در زیر بخشی از این هزینه ها را برای آگاهی شما عزیزان قرار داده ایم. این مقاله توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی و حرام می باشد.

رستوران (یورو)

یک وعده غذا ارزان

12

یک وعده غذا برای دو نفر دمعمولی

50
کاپوچینو

3.14

آب معدنی 0.33 لیتر

2.13
نوشابه 0.33 لیتر

2.72

سوپر و میوه

1 لیتر شیر

1.12

1 کیلو برنج

2.02
1 کیلو پنیر

12.86

500 گرم نان

1.87
12 عدد تخم مرغ

3.01

1.5 لیتر آب

0.62
1 کیلو گوشت

15.54

1 کیلو مرغ

10.47
1 کیلو سیب

2.20

1 کیلو پرتغال

2.46
1 کیلو پیاز

1.40

1 کیلو موز

1.77
1 کیلو گوجه فرنگی

2.49

حمل و نقل

بلیط یک طرفه

2.40

تاکسی (1 کیلومتر)

1.80
بنزین (1 لیتر)

1.20

اجاره محل سکونت

آپارتمان تک خوابه (مرکز شهر)

708.32

آپارتمان تک خوابه (خارج شهر)

564.44
آپارتمان 3 خوابه (مرکز شهر)

1333.50

آپارتمان 3 خوابه (خارج شهر)

1023.32
کلیه هزینه ها مربوط به آپارتمان 85 متری (ماهیانه)

203.23

مزایا و فواید دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش

مهاجرت با کار و داشتن شغل مناسب در بدو ورود به هر کشوری اولویت هر فردی می باشد. کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق کار کردن در اتریش به دست می آید. این نوع ویزا جزو بالاترین نوع اقامت در اتریش محسوب می شود. قبل از هر کاری در مهاجرت متقاضیان باید در مورد نرخ بیکاری آن کشور اطلاعات لازم و کافی را بدست آورند. مطابق با جدول زیر نرخ بیکاری کشور اتریش در سال 2020 میزان 5.77 می باشد. براساس نتایج بدست آمده می توان به این نتیجه رسید که کشور اتریش نیاز فراوانی به نیروی ماهر و متخصص دارد.

در صورتی که متقاضیان بتوانند کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت کنند، بعد از پیدا کردن کار در اتریش می تواند برای همسر و فرزندان خود اقدام کنند. همچنین به صورت همزمان می توانند اقامت اتریش را اخذ نمایند. در این روش، متقاضی تمامی خدمات درمانی و تحصیلی رایگان در کشور اتریش را دریافت می کند. در روش ثبت شرکت متقاضی با استخدام همسرش و یا خودش در شرکت می تواند اقامت کشور زیبای اتریش را دریافت نماید. در این روش سرمایه اولیه برای متقاضی می باشد و براساس سرمایه اولیه حقوق دریافت می کند. آیا می دانستید یکی از امن ترین و بهترین سیستم قضایی درکشور اتریش می باشد؟ با این شرایط با خیال راحت می توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید.

خدمات موسسه MIE اتریش جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش

موسسه حقوقی ملک پور سالیان زیادی سال است که در امور مهاجرتی فعالیت های درخشانی داشته است. همانطور که می دانید دفتر اصلی شرکت در شهر زیبا وین واقع شده است. این موسسه در زمینه های اخذ ویزاهای تحصیلی، کاری، کارآفرینی، سرمایه گذاری و سرمایه داری دارای سوابق درخشانی می باشد. خاطر نشان می کنیم که موسسه حقوقی ملک پور با همکاری وکلای درجه یک اروپا و کشور اتریش خدمات فوق العاده برای شما عزیزان به همراه دارد. مهاجرت دارای ریزه کاری ها و پیچیدگی ها خاص خود می باشد. با داشتن یک وکیل حرفه ای و خبره می توانید در این مسیر با خیال راحت قدم بردارید. در روش های کارآفرینی و یا استارت آپ داشتن طرح تجاری قوی و مناسب الزامی می باشد. موسسه حقوقی ملک پور در تهیه طرح تجاری شما را یاری می رساند تا بتوانید تاییدات لازم را از دولت اتریش جهت راه اندازی کسب و کارتان دریافت کنید. برای اینکه بتوانید در مسیر درستی قرار بگیرید در ابتدا بهتر است یک مشاوره اولیه رایگان دریافت کنید تا شرایط خود را برای مهاجرت ارزیابی کنید. همچین با تهیه محصول فوق العاده گام به گام تا اخذ اقامت می توانید وکیل مهاجرتی خودتان باشید.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.⭐️

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

پاسخ به سوالات پر تکرار مربوط به کارت قرمز سفید قرمز اتریش

✔️آیا با داشتن کارت قرمز سفید قرمز اتریش می توان اقامت کشور اتریش را دریافت کرد؟

بله، با داشتن این کارت شما می توانید بعد از گذشت 5 سال اقامت دائم و بعد از گذشت 6 تا 10 سال تابعیت کشور اتریش را دریافت کنید.

✔️از چه روش هایی امکان اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش را داریم؟

داشتن پیشنهاد شغلی در این روش برای دریافت ویزا کار اجباری می باشد. این پیشنهاد بستگی به شغل و رشته شما تعیین می شود. اگر بتوانید امتیازات لازم را به دست آورید می توانید برای این ویزا اقدام کنید.

✔️آیا با داشتن کارت قرمز سفید قرمز اتریش می توان خانواده را همراه خود به کشور اتریش برد؟

خیر، در ابتدا شما با داشتن این کارت می توانید وارد اتریش شوید و به دنبال کار بگردید در صورت استخدام می توانید برای خانوادتان اقدام کنید.

✔️شرایط مورد نیاز جهت دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش چیست؟

این ویزا براساس یک سیستم امتیازبندی طراحی شده است. میزان امتیازات بستگی به رشته تحصیلی، سن، سطح زبان انگلیسی و آلمان و سوابق تحصیلی متقاضی دارد.

سخن پایانی راجع به کارت قرمز سفید قرمز اتریش

کارت قرمز سفید قرمز اتریش، یکی از با ارزشترین ویزاها در کشور اتریش می باشد. در این مقاله به صورت کامل در مورد کارت قرمز سفید قرمز اتریش و شرایط دریافت آن صحبت کردیم. نحوه امتیاز بندی کارت قرمز سفید قرمز را نیز به استحضار شما رساندیم. متقاضیان در صورت داشتن کار مربوط با تحصیلات و تجربه خود می توانند این کارت را دریافت کنند. راه های زیادی برای دریافت این کارت وجود دارد مانند تحصیلی، جستجو کار، کارآفرینی، ثبت شرکت و استارت آپ. متقاضیان داز طریق هر یک از این برنامه ها می توانند برای دریافت این کارت اقدام کنند. کافی است که بدانید کدام یک از این راه ها برای شما مناسب می باشد. موسسه حقوق ملک پور با داشتن بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرتی می تواند شما عزیزان را در انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی راهنمایی کند. اگر تمایل به بررسی شرایط خود دارید می توانید از طریق مراجعه به وب سایت های موسسه و یا تماس با تلفن های موسسه، با مشاورین مجرب و خبره ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره اولیه رایگان دریافت کنید. همچنین در قسمت دیدگاه ها می توانید سوالات خود را برای ما بنویسید و جواب سوالاتتان را به سرعت توسط مشاورین ما دریافت کنید.

1 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام
  30 سال متاهل هستم. فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم و 7 سال سابقه کار. همسرم 35 ساله فوق لیسانس مدیریت دارد با 12 سال سابقه کار. سطح زبان هر دومون هم خوبه در حد 6. با این شرایط می توانیم برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش اقدام کنیم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *