کاریابی در عمان یک مقاله بسیار علمی می باشد، که در آن به بررسی موضاعاتی نظیر ویزای کار عمان، مشاغل مورد نیاز کشور عمان، موسسات کاریابی در عمان و دیگر شرایط کاری عمان پرداخته می شود. اگر شما عزیزان می خواهید به کشور عمان مهاجرت کاری داشته باشید، بایستی در ابتدا به کاریابی در عمان بپردازید. از این رو احتمال می رود با سوالاتی ذهن خود را درگیر نمایید. کاریابی در عمان چگونه می باشد؟ اخذ ویزای کار عمان چه شرایطی دارد؟ مشاغل مورد نیاز کشور عمان در سال 2021 کدامند؟ موسسات کاریابی در عمان چگونه عمل می کنند؟ برای یافتن جواب چنین سوالاتی، لازم است تا مقاله کاریابی در عمان را مطالعه نمایید. عمان یکی از کشور های آسیایی به شمار رفته و در خلیج فارس جای گرفته است. مساحت کشور عمان حدود 500309 کیلو متر مربع بوده و تعداد 8 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند. کار و کاریابی در عمان بسیار شرایط پیچیده ای دارد و از مهم ترین عوامل برای کار در این کشور، میزان نرخ بیکاری می باشد.. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت کاری به عمان، با موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس بگیرید و از مشاوران با تجربه این موسسه، مشاوره رایگان و بسیار علمی دریافت نمایید. در صورتی که در رابطه با کاریابی در عمان سوالات بسیار زیادی دارید، می توانید در بخش پرسش و پاسخ، از سوی کارشناسان ما پاسخ مناسب دریافت نمایید.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

فایل ویدیویی توضیحات مدیریت موسسه در خصوص کار در عمان

فایل صوتی این ویدیو

کاریابی-در-عمان

کاریابی در عمان برای ایرانیان

تمامی اشخاصی که می خواهند برای کار به کشور عمان مهاجرت نمایند، موظف می باشند در ابتدای تصمیمات خود، به کاریابی در عمان بپردازند. سپس بایستی شرایط خود را مورد بررسی قرار دهند، تا از وضعیت شغلی خود آگاه شوند. همچنین بایستی پس از عبور از این مراحل، جهت اخذ ویزای کار عمان اقدام کنند. اخذ ویزای کار عمان برای ایرانیان سخت و دشوار می باشد. زیرا در این کشور ابتدا بایستی مردمان بومی به کار مشغول باشند. همچنین کارفرما در ابتدا از افراد بومی برای شغل مذکور، استفاده می نماید. چنانچه شخصی از کشور عمان برای کار اقدام نداشته باشد، کارفرما با بررسی شرایط لازم به افراد خارجی دعوت نامه شغلی ارسال می نماید. در واقع اگر شخصی از ایرانیان نتواند پیشنهاد کاری دریافت نماید، نمی تواند جهت اخذ ویزای کار این کشور، اقدامی داشته باشد. به طور کلی کاریابی در عمان برای ایرانیان، از طریق موسسات کاریابی در عمان امکان پذیر است و ایرانیان بایستی در این موسسات به دنبال یک کارفرمای معتبر باشند و بتوانند با بیان وضعیت و مهارت های کاری خویش در قالب یک رزومه، کارفرما را برای دریافت پیشنهاد کار راضی نمایند. یکی از بهترین روش هایی که می توانید کارفرما را برای دریافت پیشنهاد کاری راضی کنید، ارائه مدرکی مبنی بر داشتن مهارت و حرفه ای بودن خویش می باشد. شما عزیزان پس از اینکه بتوانید از کارفرمای عمانی یک پیشنهاد شغلی دریافت کنید و کارفرما راضی شود تا شما را در کار استخدام کند، باید برای دریافت اجازه استخدام، به اداره کار رجوع نمایید و بتوانید تاییدیه این سازمان را دریافت کنید. پس از دریافت پیشنهاد کاری، پروسه شما 1 الی 2 ماه طول می کشد. لازم به ذکر است، مهاجرت کاری به کشور عمان شرایطی دارد، که در ادامه ذکر کرده ایم.

 • تسلط به زبان انگلیسی و عربی
 • گروه سنی 21 تا 60 سال
 • حرفه ای و با مهارت بودن در زمینه کار و فعالیت

شایان ذکر است، اگر چه کشور عمان دارای شرایط مطلوب کاری می باشد، ولی از نظر کیفیت و سطح رفاه زندگی در حد پایینی قرار دارد و لازم است بدانید، مهاجرت به کشور های اروپایی به مراتب بهتر از مهاجرت به کشور عمان می باشد. بدین ترتیب، توصیه می کنیم با موسسه حقوقی ملک پور MIE  اتریش تماس بگیرید و شرایط را خود سنجیده و کشوری مناسب را برای مهاجرت در نظر بگیرید.

شرایط عمومی عمان

روش های جستجوی کار در عمان

کاریابی در عمان به شیوه های مختلفی امکان دارد و هر آن چه در رابطه با کاریابی در عمان در مطالب فوق بیان گردید، این منظور را می رساند، که تمام مردم و متقاضیان کار در عمان، باید بتوانند از طریقی مناسب با یک کارفرما ارتباط داشته و پیشنهاد شغلی دریافت نمایند. برای این کار، متقاضیان می توانند رزومه کاری خویش را در اختیار آژانس های کاریابی در عمان قرار بدهند. آژانس های کاریابی پس از دریافت رزومه شما کارفرمایان را از شرایط کاری شما آگاه می سازند و در صورتی که کارفرمایان با شرایط کاری شما موافقت داشته باشند، با شما مصاحبه کاری خواهند داشت. از این رو خود را برای یک مصاحبه بسیار ایده آل آماده کنید. یکی دیگر از بهترین راه های کاریابی در عمان، رجوع کردن به آگهی های استخدامی در عمان می باشد. شخص متقاضی کار در این کشور می تواند پس از یافتن شغلی مناسب با مهارت های خود، با کارفرما تماس بگیرد و مکالمه ای صحیح برای قانع کردن کارفرما از شرایط خود داشته باشد. یکی دیگر از روش هایی که متقاضیان می توانند به شیوه ای مطعن و راحت به کاریابی در عمان بپردازند، کاریابی در موسسات معتبر عمانی می باشد. در ادامه مقاله کاریابی در عمان، به بررسی موسسات کاریابی در عمان می پردازیم.

لیست مؤسسات معتبر کاریابی در عمان

بر اساس گفته های مطالب بالا، کاریابی در کشور عمان به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد و یکی از بهترین روش ها برای کاریابی در این کشور، کاریابی در موسسات کاریابی عمان است. کاریابی در موسسات عمان، سریع ترین راه برای یافتن یک شغل مناسب و دریافت پشنهاد شغلی به شمار می رود. متقاضیان بایستی در این روش کاریابی نیز رزومه کاری خویش را در اختیار موسسات قرار بدهند. در نظر داشته باشید، کاریابی در عمان به صورت مستقیم و در خاک عمان امکان پذیر نخواهد بود. زیرا این کشور هیچ گونه ویزایی مبنی بر جستجوی کار ارائه نمی دهد. به طور کلی معتبر ترین موسساتی که می توانید به کاریابی در عمان بپردازید، در لیست زیر آورده شده است.

 • Family Manpower Recruitment
 • Randstad Middle East
 • Ministry Of Education-oman
 • Fanja Labour Recruitment
 • Fanar Staff Housing
 • Hands Skill Manpower
 • Al Hojjah Manpower Akbar

فرصت های کار در عمان

به دنبال آگاهی از روش های معتبر کاریابی در عمان، معمولا اشخاص به دنبال فرصت های کار در عمان می باشند. در واقع منظور از فرصت های کار در عمان، مشاغل مورد نیاز در کشور عمان هستند، که طبق قوانین هر کشوری، سالانه یک لیست به روز رسانی شده از مشاغل مورد نیاز در کشور عمان و سایر کشور ها منتشر می شود و متقاضیان می توانند از مشاغل مورد نیاز هر کشوری آگاه شوند. همراهان گرامی، مقالات کاریابی در عمان و دیگر مقالات علمی و کاربردی که در وب سایت رسمی موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش قرار گرفته است، حاصل تحقیقات کارشناسان این موسسه می باشد. از این رو موسسه هیچ گونه رضایتی در قبال رونوشت بدون ذکر منبع را ندارد و شرعا . قانونا حرام می باشد.

به طور کلی، در جدول زیر برخی از مشاغل مورد نیاز در کشور عمان 2021 را آورده ایم.

دبیران اجرایی

دستیاران اداری

همکار فروشگاه

دستیار فروش

مدیریت

بازرگان

صندوقدار

مشاور

مدیر فروش

مترجم

مسئول پذیرش

منابع انسانی

نماینده مرکز ارتباطات  و تماس

مدرس زبان انگلیسی

مدیر عملیات

حسابدار

با توجه به مشاغل ذکر شده در جدول بالا، متقضیان کار در عمان می توانند، شرایط و صلاحیت های کاری و تحصیلی خود را بررسی نمایند و در آخر پس از دریافت پیشنهاد شغلی، برای اخذ ویزای کار عمان اقدام کنند. اخذ این ویزا دارای شرایطی و مدارک خاصی می باشد و قرار است در مبحث بعدی مقاله کاریابی در عمان، این عمل را بررسی نماییم.

شرایط اخذ ویزای کار عمان

در این بخش از نوشتار علمی کاریابی در عمان، می خواهیم شرایط پس از کاریابی در عمان را بیان کنیم. در واقع قصد داریم روند اخذ ویزای کار عمان را که پس از اخذ پیشنهاد شغلی می باشد، مورد بررسی قرار دهیم. اقرادی که می خواهند از طریق کار وارد کشور عمان شوند، باید در ابتدا جاب آفر بگیرند و سپس دیگر مدارک لازم را برای درخواست ویزای کار عمان را آماده کنند.

این مدارک عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر و دارای اعتبار با صفحات خالی
 • عکس مخصوص پاسپورت
 • فرم درخواست ویزا
 • رسید هزینه درخواست ویزا
 • مدارک تحصیلی
 • مدارک شناسایی
 • ارائه نامه عدم کیفر
 • ارائه سلامت پزشکی
 • ارائه نامه سابقه کار معتبر
 • اثبات محل اقامت در عمان
 • اثبات توانایی مالی
 • ارائه قرارداد کاری

حائز اهمیت است، اخذ دیگر ویزا های کوتاه مدت عمان، اجازه ورود به خاک عمان را می دهد و اشخاص می توانند به کاریابی در عمان بپردازند. ولی نکته مهم این است، پس از یافتن شغل مربوطه، بایستی برای تغییر ویزای خود به ویزای کار اقدام نمایند.

گام به گام تا کار در خارج از کشور

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید به تنهایی ( بدون کمک وکیل مهاجرت ) در خارج از کشور کار پیدا کرده و برای اخذ اقامت خود اقدام نمایید. ⭐️

راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور

میزان درآمد در عمان

از جمله عواملی که قبل از کاریابی در عمان برای اشخاص متقاضی ضروری می باشد و پس از بررسی این عوامل، تصمیم صحیحی برای مهاجرت می گیرند، دانستن میزان حقوق کار برای مشاغل مختلف می باشد. لازم به ذکر است، حقوق و درآمد مشاغل مختلف در عمان، بنا بر سطح کاری افراد، سطح تحصیلات افراد و جنسیت افراد از یک دیگر متفاوت بوده و هر چه مدرک تحصیلی و تجربیات افراد بیشتر باشد، حقوق و دستمزد پرداختی به آنان بیشتر می باشد. همچنین طبق قوانین موجود در کشور عمان، تمامی صنایع و مشاغل موجود در این کشور، هر ساله به میزان چند درصد افزایش می یابد. به طور کلی، متوسط درآمد ها در کشور عمان 1770 ریال عمان در یک ماه می باشد. برخی از میزان حقوق پرداختی به مشاغل در عمان را در جدول زیر آورده ایم.

مشاغل

درآمد ماهانه (ریال عمان)

حسابدار

1220

دفتر دار

790

مدیر مالی

3400

مسئول پذیرش

810

طراح گرافیک

1040

معمار

2010

مترجم

1500

مدیر پروژه

2140

مدیر خدمات مشتری

2280

مدیر ارشد مالی

3510

مدیر ارشد اجرایی

3960

پرستار

1410

دندانپزشک

3960

مدیر منابع انسانی

2500

سوالات متداول در زمینه کاریابی در عمان

 • اخذ ویزای کار عمان چگونه است؟

اخذ ویزای کار عمان، پس از دریافت پیشنهاد کار از سوی کارفرمای عمانی امکان پذیر است.

 • برخی از مشاغل مورد نیاز عمان کدامند؟

کشور عمان در سال 2021 به برخی مشاغل از جمله، مدیریت، صندوقدار، حسابدار، دستیار فروش، مترجم، مشاور، دستیاران ادراری، مدیر عملیات، دبیران اجرایی و مدیر فروش نیازمند می باشد.

 • متوسط درآمد ها در کشور عمان به چه میزان است؟

متوسط حقوقی که کارمندان در کشور عمان دریافت می کنند، ماهانه 1770 ریال عمان می باشد.

 • بهترین روش کاریابی در عمان کدم است؟

یکی از بهترین روش های جستجوی کار در کشور عمان، جستجو در موسسات کاریابی در عمان می باشد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

⭐️شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.⭐️

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن نهایی در مورد کاریابی در عمان

کاریابی در عمان یک مقاله علمی در باب مهاجرت کاری افراد خارجی به این کشور است و در آن عناوینی نظیر، کاریابی در عمان، موسسات کاریابی در عمان، اخذ ویزای کار عمان و دیگر شرایط کاری و کاریابی در عمان را بررسی و به تحریر در آوردیم. در مقاله کاریابی در عمان عنوان کردیم، مهم ترین شرط مهاجرت به این کشور، داشتن شرایط و مدارک لازم می باشد. همچنین یک شخص متقاضی کار، بایستی بتواند از کارفرمای عمانی یک پیشنهاد کار دریافت کند. همچنین ذکر شد، کشور عمان بر خلاف مشاغل مناسبی که دارد، از نظر سطح رفاه زندگی و کیفیت زندگی، نسبت به کشور های اروپایی در سطح پایینی قرار دارد. لذا از این رو می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس تلفنی برقرار نمایید و شرایط خود را برای مهاجرت به کشور های اروپایی بسنجید. مشاوران این موسسه بهترین کشور ها را با بهترین کیفیت و کار به شما عزیزان به صورت یک مشاوره رایگان پیشنهاد می دهند. ناگفته نماند این موسسه دارای بیش از 15 سال سابقه کاری درخشان در امر مهاجرت به کشور های تاپ جهان می باشد و تمامی روش های مهاجرتی به این کشور ها را مسلط بوده و می تواند در جهت مهاجرتی آسان، به شما خوبان یاری برساند. در صورت رضایتمندی از این نوشتار، 5 ستاره بدان هدیه دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *