کار در خارج از کشور، مهاجرت کاری به خارج از کشور، کاریابی در خارج از کشور 2021 و سایتهای کاریابی خارج از کشور و مسایلی از این قبیل در این نوشتار مورد بحث قرار خواهد گرفت.

آیا موسسه حقوقی ملک پور خدماتی نظیر اعزام نیروی کار به خارج از کشور و یا استخدام نیروی کار در خارج از کشور را انجام می دهد؟

بهترین شغل در خارج از کشور چیست؟

اقامت در خارج از کشور و کار در خارج از کشور با مدرک دیپلم کاری محال است؟

پس در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید. مهاجرت کاری به خارج از کشور یکی از منطقی ترین و کم ریسک ترین راه های مهاجرت است ، شما از همان ابتدای مهاجرت می توانید حقوق دریافت کنید و نیاز ندارید سرمایه زیاد برای امرار معاش خود ببرید به همین دلیل افراد بسیاری به مهاجرت از این طریق علاقه دارند اما آیا همه شرایط کار در خارج از کشور را دارند؟ در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا بررسی شدن شرایط شخصی شما، با موسسه مشاوره ای mie  تماس بگیرید . مشاورین ما به صورت رایگان، آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تیزر کار در خارج از کشور در 2 دقیقه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • شرایط عمومی کار در خارج از کشور
 • فاکتورهای تاثیر گذار در مهاجرت کاری به خارج از کشور
 • بررسی نرخ بیکاری در خارج از کشور
 • انواع ویزای کار در خارج از کشور
 • نحوه کاریابی در خارج از کشور
 • مشاغل مورد نیاز در خارج از کشور
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور در جهت کار در خارج از کشور
 • محصول موسسه حقوقی ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور
 • سوالات پر تکرار در مورد کاریابی در خارج از کشور
 • سخن پایانی درباره کار در خارج از کشور
کار در خارج از کشور

فایل ویدیویی موسسه ملک پور در خصوص کار در خارج از کشور

فایل صوتی این ویدیو

شرایط عمومی کار در خارج از کشور

بی تعارف شرایط کاری در اغلب کشورهای اروپایی و یا استرالیا و کانادا برای افراد تحصیل کرده بهتر و مطلوب تر است. به صورت کلی در این کشورها نرخ بیکاری بسیار پایین است، اقتصاد آنها پیشرفته و دارای رشد صعودی است، مشاغل مورد نیاز آنها طیف وسیعی را در بر می گیرد، حقوق دریافتی خوب و مزایای بسیاری شامل شاغلین می گردد. کشورهای انگلیسی زبان مانند کانادا و استرالیا مزیتی که دارند آن است که زبان انگلیسی ، زبان غالب دنیاست و یادگیری آن نیز راحت تر از بقیه زبان ها است اما دادن ویزای کاری آنها معمولا پروسه ای طولانی و  2 الی 4 سال به طول می انجامد. از طرفی در اغلب کشور های اروپایی حقوق بسیار خوب و متناسبی با هزینه های زندگی به قشر تحصیل کرده مسلط به زبان بومی اعطا می شود .

اتریش و آلمان مثال هایی از این دست می باشند. آلمان همانگونه که می دانید قطب اقتصادی اروپا نامیده می شود و شرایط خوبی را برای مهاجران کاری فراهم کرده است. انتخاب شما هر کشوری باشد موسسه حقوقی ملک پور در این مسیر همراه شماست و در ابتدای امر برای شما کاری متناسب پیدا میکند و پس از طی مراحل قانونی و دریافت وقت مصاحبه ، بخشی از هزینه را از شما دریافت می کند. در ادامه پس از انجام مصاحبه و دریافت ” جاب آفر” باقی هزینه را از شما دریافت خواهد کرد. در نهایت برای  انجام کارهای ویزای شما(در صورت تمایل) نیز هزینه ای دریافت خواهد شد. بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا از شرایط مهاجرت کاری به خارج از کشور و مشاغل خارج از کشور آگاه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در خارج از کشور می توانید روی این لینک کلیک کنید.

فاکتورهای تاثیر گذار در مهاجرت کاری به خارج از کشور

چه فاکتورهایی برای  استخدام نیروی کار در خارج از کشور ملاک است؟ فاکتور تاثیر گزار اول سن شما می باشد.هرچه سن شما کمتر باشد طبیعتا مطلوب تر است. پیشنهاد می شود قبل از 40 سالگی برای این امر اقدام بفرمایید.

ملاک بعدی تسلط شما بر زبان بومی آن کشور و یا زبان انگلیسی است. هر چه نمره زبان شما بالاتر باشد امتیاز شما بیشتر و طبیعتا شانس شما نیز بالاتر خواهد رفت. ، استخدام نیروی کار در خارج از کشور، مانند اتریش و آلمان نیازمند ارایه حداقل مدرک زبان آلمانی B1 است. در کشورهای انگلیسی زبان نیز حداقل نمره آیلتس 6 یا 6.5 مورد نیاز است.

 ملاک مهم بعدی سطح تحصیلات شماست .اغلب در مقطع کارشناسی و ارشد پیدا کردن کار راحت تر است اما کار در خارج از کشور با مدرک دیپلم هم امکان پذیر است. مشاغلی مانند رانندگی پایه یک،یک کار در خارج از کشور با مدرک دیپلم در نظر گرفته می شود.در نظر داشته باشید که برای مهاجرت کاری به خارج از کشور، سابقه کاری شما باید با مدرک تحصیلیتان مرتبط باشد و این سابقه کاری هم نباید کمتر از 3 سال باشد. هر چه سابقه کاری مرتبط با رشته تان بیشتر باشد امتیاز بیشتری دریافت می کنید. برای آنها مهم است که چقدر بر رشته تحصیلی خود تسلط داشته باشید.

 عامل بعدی نیازمندی رشته و حرفه مورد نظر شما در کشور مقصد است.در کشورهایی مانند آلمان و کانادا کمبود نیروی کار در رشته های مهندسی از قبیل کامپیوتر و برق و یا رشته پرستاری دارند بنابراین از پرطرفدارترین مشاغل خارج از کشور شمرده می شوند. در مورد رشته های مهندسی مانند الکترونیک یا مکانیک نیاز به معادل سازی ندارید اما در مورد رشته ای مانند پرستاری، نیازمند آن هستید که مدرک خود را معادل سازی کنید.

یکی دیگر فاکتورهای مهم شخصیت شما و نحوه تعاملات اجتماعی شماست. چگونگی شخصیت شما در اجتماع و ایجاد روابط با دیگران در پیدا کردن کار و حفظ آن موثر است.

اگر شما متاهل و دارای فرزند باشید جالب است بدانید در کشورهایی مانند آلمان یا اتریش،پس از اخذ ویزای کار می توانید برای خانواده خود درخواست ویزای همراه دهید و با ویزای همراه در این کشورهایی به همسرتان اجازه کار می دهند  و فرزندان از تحصیل رایگان می توانند بهره ببرند.

بررسی نرخ بیکاری در خارج از کشور

یکی از مواردی که برای اعزام نیروی کار به خارج از کشور باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد بررسی نرخ تورم کشور مقصد است. شما عزیزانی که قصد مهاجرت از طریق کار را دارید اغلب سوالاتی حول آیا من میتوانیم در فلان کشور کار پیدا کنم؟ می باشد. برای پاسخ به این سوال ضروری است نرخ بیکاری در آن کشور بررسی شود. برای مثال در آلمان عددی در حدود سه درصد به عنوان نرخ بیکاری گزارش می شود به این معنا که از هر صد نفر سه نفر آن بیکار و یا در جستجوی کار می باشند. نرخ بیکاری برای کشور اتریش عدد 4.6 درصد ، برای سوید 6،6 درصد و برای کانادا 8،8 درصد گزارش شده است.

انواع ویزای کار در خارج از کشور

 • ویزای جاب آفر (Job Offer Visa)

 اگر تمایل به گرفتن ویزای جاب آفر دارید پروسه آن به این صورت است که ابتدا باید از یک کارفرما که تابعیت کشور مورد نظرتان را دارد، پیشنهاد کاری دریافت کنید، برای این منظور شما باید با کرفرما ارتباط داشته باشید ، یکی از این راه های ارتباطی وب سایت های کاریابی که در خارج وجود دارند می باشد، شما می توانید با مراجعه به این سایت های کاریابی شغلی که با شرایط شما سازگار است را بیابید و بعد با کارفرما ارتباط برقرار کرده و نظر وی را جلب کنید و او را مجاب کنید تا پیشنهاد کاری برایتان بدهد.

 • ویزای جاب سیکر (Job Seeker Visa)

 آلمان و اتریش از جمله کشور هایی هستند که با صدور ویزایی به اسم جاب سیکر به شما اجازه اقامت 6 الی 12 ماهه در خاک خود را می دهند تا شما در آن بازه زمانی در کشورشان به جست و جوی کار بپردازید.

 • ویزای کار به وسیله امتیازبندی

نیوزیلند در کنار استرالیا و کانادا از جمله کشورهایی هستند که با طراحی ویزای کار از طریق امتیازبندی یک شرایط رقابتی و البته مبتنی بر شایستگی برای جذب نیروی کار ماهر و تحصیل کرده فراهم آورده اند. برای گرفتن این ویزا ابتدا بایستی بر طبق جدول امتیاز بندی شده ای که شامل فاکتورهایی از قبیل سن، مدارک دانشگاهی و سطح تحصیلات، نمره و سطح زبان و سابقه کاری مرتبط با رشته می باشد امتیاز خود را تعیین کنید و اگر امتیازتان به حد نصاب امتیاز اعلام شده از طرف اداره مهاجرت آن کشور باشد وارد مرحله دوم می شوید. در این مرحله کشور موردنظرتان با توجه به ظرفیت خواسته شده، از بین بالاترین امتیازات افرادی را بر میگزنید و برای آنها جاب آفر ارسال می کند.

نحوه کاریابی در خارج از کشور

پیدا کردن کار در یک کشور خارجی طبیعتا کار دشوار و زمان بری است. باید بدانید از کجا شروع کنید و چگونه نامه نگاری های ضروری را انجام دهید. برای این منظور می توانید صفر تا صد هر آنچه را که لازم است درمورد مراحل کاریابی بدانید را از ما تهیه بفرمایید. در این محصول که توسط جناب استاد ملک پور به شما قدم به قدم آموزش داده می شود شما می توانید مطابق با رشته های مور نیاز از قبیل نقاشی ساختمان ،جوشکاری و دیگر مشاغلی که در زیر برایتان لیست آنها را آورده ایم، اقدام بفرمایید و یا در صورت تمایل موسسه حقوقی ملک پور می توانید این مهم را برایتان انجام دهد.

مشاغل موردنیاز در خارج از کشور

موسسه حقوقی ملک پور از طریق دوستانی که در موسسات کاریابی در خارج از کشور دارد سالیانه برای حدود 200 نفر کار پیدا می کرد. برای گسترش خدماتمان به شما عزیزان تصمیم گرفتیم به همت جناب افضلی وکیل  موسسه مشاوره ایmie در کانادا ، در برخی از شهر های کانادا که می توان مستقیما کار پیدا، برای شما کاری با رنج حقوق 2 الی 3 هزار دلاری پیدا کنیم تا از پس مخارج خود برآیید. لیست مشاغل مورد نیاز در برخی از ایالات کانادا را در جدول زیر مشاهده می کنید.

مشاغل مورد نیاز کانادا 2021 درآمد سالیانه
1 مهندس کامپیوتر 70000 دلار
2 پزشک 90000 دلار
3 معلم 55000 دلار
4 مدیر کسب و کار 50000 دلار
5 مهندس برق 75000 دلار

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در جهت کار در خارج از کشور

در صورت تمایل شما عزیزان، موسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که در مسیر یافتن بهترین شغل در خارج از کشور برای شما و انجام مراحل استخدام نیروی کار در خارج از کشور همراه و حامی شما باشد. در عوض اعتماد شما به ما نیز به شما اعتماد کرده و برای رفاه حال شما همراهان گرامی این امکان را فراهم آوردیم که بتوانید هزینه ی این کار را مرحله به مرحله بپردازید.

در ابتدای کار تنها با پرداخت ۳ تا ۵ درصد مبلغ کل، کار شما استارت زده می شود. و  مابقی را بعد از انجام شدن هر مرحله پرداخت خواهید کرد. به عبارت شفاف تری پس از آنکه موسسه حقوقی ملک در یک موسسه شغل موردنظر را یافت و سپس وقت مصاحبه برای شما فیکس کرد و شما دعوت نامه رسمی برای مصاحبه را دریافت نمودید، تقریبا 30 درصد هزینه را می پردازید. مشروط بر اینه در زمینه توانایی شغلی خویش دروغ نگفته باشید. مقداری از هزینه پس از قبولی شما در مصاحبه تسویه میشود، لازم به ذکر است که باید برای مصاحبه زبان خود را به سطح مناسب رسانده باشید. در آخر بقیه هزینه که نصف مابقی آن می شود را پس از صادر شدن اقامت دائم، پرداخت خواهید کرد.

محصول موسسه حقوقی ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور

موسسه مشاوره ای mie در زمینه کار در خارج از کشور محصولی ارزنده برای شما عزیزان فراهم آورده تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی و از شکست های شما در این مسیر جلوگیری کند. جناب استاد ملک پور در جهت اقدام شخصی، پس از فراز و نشیب های بسیار در طی مراحل کاریابی و چشیدن سختی های و شکست ها ، در نهایت موفق شدند تا در بهترین کشور و در بهترین موقعیت شغلی مشغول به کار و زندگی گردند. این تجارب گران بها در قالب محصولی برای شما همراهان گرامی جمع آوری گردیده و از قدم اول تا قدم آخر مراحل کاریابی را به صورت تخصصی و کاربردی برایتان شرح خواهد داد. در این محصول هر آنچه درباره ویزای جست و جوی کار و قوانین جدید این نوع ویزا لازم است بدانید را خواهید آموخت.برای تهیه محصول کاریابی در خارج از کشور دارید با مشاوران  موسسه مشاوره ای mie تماس و از مشاوره رایگان در همین زمینه بهره مند گردید.

سوالات پر تکرار در مورد کاریابی در خارج از کشور

می توانم ابتدا به کشور مقصد سفر کنم و پس از آن به صورت حضوری پروسه کاریابی را طی کنم؟

بلی. کشورهایی مانند آلمان و اتریش امکان این را فراهم کرده اند تا با اخذ ویزای جستجوی کار به مدت 6 ماه فرصت کاریابی به صورت حضوری داشته باشید.

فاکتورهای اساسی و تاثیر گذار برای کاریابی موفق در خارج از کشور کدامند؟

فاکتورهای سن، سابقه کاری مرتبط، مدرک تحصیلی، نمره و سطح زبان، وضعیت تاهل از مهمترین عوامل می باشند.

ویزاهای کاری چند دسته می شوند؟

ویزاهای کاری در سه گروه : ویزای کار از طریق جاب آفر ، ویزای جاب سیکر  و ویزای کار از طریق امتیازبندی قرار می گیرند.

از طریق ویزای کاری اروپا چگونه می توانم اقامت دائم آن کشور را اخذ کنم؟

پس از اخذ ویزای کار در اروپا، در حدود پنج سال باید اقامت به همراه پرداخت مالیات در آن کشور داشته باشید تا موفق به اخذ اقامت دائم شوید. درخواست تابعیت ،بعد از 1 تا 5 سال از اخذ اقامت دائم شما امکان پذیر خواهد بود.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

سخن پایانی درباره کار در خارج از کشور

کاریابی در خارج از کشور 2021 ، اقامت در خارج از کشور ، موسسه کاریابی خارج از کشور بخشی از مطالبی بود که در این نوشتار به همت موسسه مشاوره ای mie گردآوری شده است. اغلب افراد دارای تحصیلات یا مهارت بالا تمایل دارند که به کشوری که نرخ بیکاری بسیار پایین دارد، اقتصاد آن پیشرفته است و دارای رشد صعودی است و حقوق و مزایای خوبی به شاغلین خود می دهد ، مهاجرت کنند. در واقع مهاجرت کاری به خارج از کشور یکی از اقتصادی ترین راه های مهاجرت است زیرا نیاز به بردن سرمایه زیاد برای امرار معاش ندارد. شما از همان ابتدا حقوق دریافت می کنید.
به همین دلیل افراد بسیاری به مهاجرت از این طریق علاقه دارند اما آیا همه شرایط کار در خارج از کشور را دارند؟ فاکتورهای تاثیر گذار در مهاجرت کاری به خارج از کشور چه هستند؟ بهترین شغل در خارج از کشور برای من چیست؟ کار در خارج از کشور با مدرک دیپلم برای من امکان پذیر است؟ با سایتهای کاریابی خارج از کشور و موسسه کاریابی خارج از کشور چگونه ارتباط بگیرم؟ شما می توانید از راه خرید محصول کاریابی در خارج از کشور موسسه مشاوره ای mie ، پاسخ همه سوالات خود را گرفته و برای یافتن کار مناسبتان شخصا اقدام کنید و یا در صورت تمایل موسسه مشاوره ای mie از قدم اول تا گام آخر این مسیر را برای شما طی کند تا بدون استرس و نگرانی شغل دلخواهتان را بدست آورید. چنانچه هرگونه سوالی در رابطه با کار در خارج از کشور دارید با مشاوران موسسه مشاوره ای mie تماس و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند گردید. این امکان نیز برای شما فراهم گردیده تا در قسمت دیدگاه ها، نظرات و سوالات خود را بیان نموده تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و پاسخگوی شما باشیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *