کشور آلمان برای زندگی

کشور آلمان برای زندگی

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و انواع روش های مهاجرت

کشور آلمان برای زندگی ، ارزانترین شهر آلمان برای زندگی  ، کیفیت زندگی در آلمان  ، معایب زندگی در آلمان  ، درآمد در آلمان  ، هزینه های زندگی در آلمان 2020  در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. در این مقاله تمام نکات و قوانینی مربوطه به کشور آلمان برای زندگی و مهاجرت به آلمان مورد بررسی قرار می گیرد . چنانچه شما عزیزان بعد از مطالعه مقاله سوالی داشتید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور mie  اتریش تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

کشور آلمان برای زندگی

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور المان برای زندگی
 • هزینه های کشور آلمان برای زندگی
 • اخذ اقامت کشور آلمان برای زندگی
 • مزایای کشور آلمان برای زندگی
 • معایب کشور آلمان برای زندگی
 • سطح رضایت مردم از کشور آلمان برای زندگی
 • توصیه های مهم درباره کشور آلمان برای زندگی
 • سوالات متداول در زمینه کشور آلمان برای زندگی
 • سخن پایانی

درباره کشور المان برای زندگی

آلمان با مساحتی حدود 357.121 کیلومتر مربع و با جمعیتی حدود 81 میلیون نفر در قاره اروپا واقع شده است و همسایگان آن از شمال دانمارک، از جنوب سویس و اتریش، از شرق لهستان و جمهوری چک و در غرب فرانسه می باشد.  آلمان کشوری امن محسوب می شود. مردم آلمان بسیار قانون مدار و مقرراتی و مبادی آداب هستند. مردم آلمان توجه زیادی به مرتب و منظم بودن پوشاک در عین سادگی دارند. نزاکت و حسن رفتار و مبادی آداب بودن برای آلمانی ها بسیار حائز اهمیت است و این ها از جمله مواردی است که زندگی در آلمان را جذاب می نماید. مثالی در کشور آلمان همواره معروف است که می گویند ” مشتری پادشاه ” است و این ضرب المثل دلالت بر مشتری محوری و تکریم ارباب رجوع توسط آلمانی ها در کشور آلمان دارد .کسب و کار در آلمان در روز یکشنبه تعطیل است. وقتی فروشگاهی در آخرین ساعات کاری روز شنبه بسته شود تا صبح و آغاز کار روز دوشنبه باز نمی شود .

پرچم آلمان
شرایط عمومی آلمان

هزینه های کشور آلمان برای زندگی

کسانی که خواهان زندگی در آلمان هستند بایستی به هزینه های زندگی و شاخص هزینه ها در این کشور توجه نمایند.

 • شاخص هزینه های زندگی

رتبه بندی

شهر

هزینه زندگی شاخص

1
دوسلدورف
85.64
2
فرانکفورت
84.17
3
هامبورگ
81.65
4
مونیخ
80.21
5
هایدلبرگ
76.42
6
اشتوتگارت
74.47
7
برلین
72.5
8
کارلسروهه
72.50
9
بون
72.00
10
کلن
71.51
11
نورمبرگ
70.95
12
آخن
69.61
13
درسدن
67.98
14
برمن
67.00
15
لایپزیگ
66.60
 • هزینه های زندگی

قیمت €

سوپر مارکت

0.78
شیر (یک لیتر )
1.14
نان سفید (500 گرم )
1.79
برنج سفید (یک کیلو )
1.70
تخم مرغ (12 تایی)
7.42
پنیر محلی (یک کیلو)
6.63
سینه مرغ (یک کیلو)
0.99
کاهو (یک سر)

قیمت €

سوپر مارکت یک کیلوگرم

2.05
سیب
1.62
موز
2.31
پرتغال
2.72
گوجه فرنگی
1.04
سیب زمینی
0.85
پیاز
11.60
گوشت گوساله

قیمت €

سوپر مارکت

0.32
آب معدنی 1.5 لیتری
6.00
سیگار مارلبرو
4.00
شراب یک لیتری
0.69
آبجو داخلی نیم لیتری
1.24
آبجو وارداتی 0.33 لیتری
2.13
کوکا کولا 0.33 لیتری
2.64
کاپوچینو

قیمت €

رستوران در آلمان

10.00
رستوران ارزان قیمت
45.00
دو نفره رستوران متوسط
7.00
مک دونالد
6.50
برگرکینگ

قیمت €

حمل و نقل

2.70
بلیط یک طرفه مترو
70.00
بلیط ماهانه
3.50
تاکسی تریپی
30.00
تاکسی ساعتی
2.00
تاکسی کیلومتری
1.33
بنزین لیتری

قیمت €

خرید و اجاره مسکن

675.30
اجاره آپارتمان یک خوابه مرکز شهر
503.43
اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر
1323.20
اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر
959.664
اجاره آپارتمان 3خوابه خارج مرکز شهر
4349.49
خرید آپارتمان مرکز شهر هر متر مربع
2942.93
خرید هر متر مربع آپارتمان خارج مرکز شهر

قیمت €

موارد مختلف

0.09
تعرفه تلفن همراه هر دقیقه
27.90
اینتر نت 60 مگ در ثانیه نا محدود
214.10
برق،حرارتی،برودتی،آب و زباله
28.01
باشگاه بدنسازی بزرگسالان ماهنه
3.00
سینما برای هر نفر
77.16
مهد کودک ماهانه
2182.37
میانگین حقوق ماهانه با مالیات

اخذ اقامت کشور آلمان برای زندگی

برای مهاجرت به کشورها و به دنبال آن اخذ اقامت ، 6 راه وجود دارد که در ادامه به بررسی هریک از آنها می پردازیم:

 • اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل

  تحصیل یکی از راه های مهاجرت به آلمان می باشد. تحصیل رایگان در مقاطع مختلف در آلمان امکان پذیر است.  تحصیل رایگان بدین معنی می باشد که دانشجو نیازی به پرداخت شهریه ندارد، تنها بایستی مبلغ 400 تا 500  یورو را برای ثبت نام ترمی بپردازد.  بعد از اتمام تحصیل در آلمان امکان گرفتن اقامت از این طریق وجود دارد.

 • اخذ اقامت آلمان از طریق کار

  کسانی که خواهان اخذ اقامت از طریق کار در آلمان هستند تنها در مواردی همچون:  ویزای جستجوی کار آلمان ، پیشنهاد شغلی از سمت کارفرما و گرفتن ویزای کار آلمان یا بلو کارت یا کارت آبی می توانند به این امر دست یابند.

 • اخذ اقامت آلمان از طریق تولد

  کشور آلمان از سیستم خون پیروی می کند. در این راستا فرزند متولد شده در صورتی تابعیت آلمان را اخذ می کند که یکی از والدینش تبعیت آلمانی داشته باشد.

 • اقامت آلمان از طریق ازدواج

  ازدواج با شهروند و تبعه آلمان و ثابت کردن واقعی بودن ازدواج منجر به اخذ اقامت و پاسپورت آلمان می شود.

 • اقامت آلمان از طریق پناهندگی

  پناهندگی دارای خطرات و ضررهای غیر قابل جبرانی می باشد . موسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد. 

 • اخذ اقامت آلمان از طریق تحصیل

  تحصیل یکی از راه های مهاجرت به آلمان می باشد. تحصیل رایگان در مقاطع مختلف در آلمان امکان پذیر است.  تحصیل رایگان بدین معنی می باشد که دانشجو نیازی به پرداخت شهریه ندارد، تنها بایستی مبلغ 400 تا 500  یورو را برای ثبت نام ترمی بپردازد.  بعد از اتمام تحصیل در آلمان امکان گرفتن اقامت از این طریق وجود دارد.

مزایای کشور آلمان برای زندگی

 • مکانی مناسب برای زندگی
 • پشتیبانی از همه خانواده ها در تمام سطح درآمد از ساختار بیمه درمانی
 • پایین بودن هزینه های زندگی
 • اینترنت پرسرعت و کیفیت بالای خدمات مربوطه
 • این فرصتی برای شروع یادگیری فرهنگ و زبان آلمانی است.
 • تعادل کار و زندگی بهتری وجود دارد که می توانید در آلمان پیدا کنید

معایب کشور آلمان برای زندگی

 •  عدم وجود تنوع در انتخاب مواد غذایی
 • زندگی شبانه در آلمان نیز می تواند تنوع کافی نداشته باشد
 • بالا بودن مالیات
 • تسلط داشتن به زبان آلمانی
 • تقریباً همه چیز در آلمان روزهای یکشنبه تعطیل است

شهرهای مهم کشور آلمان برای زندگی

زندگی در آلمان با داشتن یک فرهنگ وزوز ، غذا و قلعه های مشهور جهان که در سراسر کشور وجود دارد ، مطمئناً می تواند برای کسانی که به دنبال تجربه چیزی متفاوت هستند ، جذابیت زیادی داشته باشد. اما قبل از رزرو خانه خود به آلمان از طریق Compare My Move ، در واقع شما باید تصمیم بگیرید که در کدام منطقه زندگی کنید.

 • برلین

  شهر برلین به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از شیک ترین و شیک ترین پاتوق های جهان است. از آنجا که در جنگ جهانی دوم بیشتر شهر تخریب شده است ، خیابانها ترکیبی از ساختمانهای مدرن و هنر خیابانی باورنکردنی است که این منطقه با آن شهرت دارد.

  بنا به دلایلی ، مهاجرت انگلیسی ها به این شهر بسیار محبوب است. این امر به دلیل طبیعت سرسبز و چشم انداز سبز ، با یک سوم عظیم شهر پوشیده از جنگل ها ، دریاچه ها ، رودخانه ها و پارک های پوشیده از چمن است. این شهر پیش از این شاهد برآورد شده است که 14365 مهاجر برای استفاده از هیاهوی اطراف شهر به شهر نقل مکان کرده اند. در بین جمعیت جوان بسیار محبوب است ، سطح نسبتاً خوبی از انگلیسی در سراسر شهر صحبت می شود و بسیاری از مشاغل مناسب برای انگلیسی ها وجود دارد. هزینه زندگی در شهر نسبتاً زیاد است.

 • دوسلدورف

  کمتر از محبوب برلین ، دوسلدورف شهری است که با مهاجران از انگلستان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. جالب اینجاست که این شهر در واقع از نظر کیفیت زندگی و سطح کلی زیرساخت ها در رتبه 6 جهان قرار گرفته است. این شهر با صنعت بزرگی از بانک ها ، شرکت های رسانه ای ، ستاد مرکزی شرکت های چند ملیتی عظیم و رستوران ها بسیار دوستانه شغلی است که همه فرصت های زیادی را ارائه می دهند. همچنین به دلیل فرهنگ و کارهایی که انجام می دهد از جمله طیف وسیعی از موزه ها ، بازارها و مکان های غذا برای شما جذاب است.

  اگرچه تعداد دقیق بریتانیایی ها در دوسلدورف به طور گسترده در دسترس نیست ، اما به احتمال زیاد مهاجران کمتری نسبت به سایر شهرها مانند برلین ، هامبورگ و مونیخ در شهر گشت می زنند. هزینه زندگی در این منطقه نسبت به شهرهای دیگر مانند برلین نیز نسبتاً گران است. به عنوان مثال یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر می تواند ماهانه 1700 یورو را برای شما بازگرداند و خرید یک ملک 6000 یورو برای هر متر مربع هزینه دارد.

 • هامبورگ

  هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است و گزینه ای عالی برای “محل زندگی” برای مهاجران انگلیس است. اگرچه این شهر عظیم است ، اما ساکنان این شهر از کیفیت زندگی بالایی برخوردارند. محیط اطراف همچنین با رودخانه ها و کانال هایی که از خیابان ها عبور می کنند بسیار خیره کننده است و بیش از 2000 پل برای عبور از آنها ساخته شده است. این منطقه تنوع بسیار خوبی با مناطق مختلف ارائه می دهد که تجارب مختلفی از معماری خیره کننده قدیمی تا مناطق مرسوم و مد جدید را ارائه می دهد که زندگی شبانه و مکان های مناسب برای معاشرت را ارائه می دهد. اجاره در شهر می تواند نسبتاً گران باشد ، اگرچه اگر قادر به خرید باشید این می تواند به طور قابل توجهی ارزان تر از سایر مناطق کشور باشد.

 • مونیخ

  یکی دیگر از مناطق بسیار محبوب که به خوبی توسط مردم انگلیس آباد است ، منطقه مونیخ است. سطح این شهر را خراش دهید و به راحتی می توان فهمید که چرا در هنگام یافتن خانه جدید در آلمان انتخاب عالی است. این شهر از نظر کیفیت زندگی در رتبه 4 از نظر کیفیت زندگی و از نظر زیرساخت در رتبه 2 مشترک قرار دارد. این شهر به دلیل دو شهرت متضاد ، نزد انگلیسی ها محبوب است. اولین بار معماری خیره کننده و همچنین فرهنگ پیشرفته و عالی آن است. مورد دیگر برای جشن سرگرم کننده و پر سر و صدا سالانه آبجو Oktoberfest که سالانه تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند. اما همه این مثبت بودن هزینه دارد ، در واقع مونیخ یکی از گران ترین شهرهای اروپا است. یک آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر می تواند ماهانه بیش از 2000 یورو را برای شما بازگرداند و هزینه خرید در شهر هر متر مربع 10 هزار یورو است.

 • نورنبورگ

  اگر به دنبال گزینه آرام تری در مورد خانه جدید خود در آلمان هستید ، نورنبرگ (معروف به نورنبورگ در انگلستان) یک گزینه عالی است. این منطقه در باواریا واقع شده است ، تاریخ غنی است و گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند ابتدا به غذاهای آلمانی و نوشیدنی شیرجه بزنند ، به خصوص طعم آبجو باور نکردنی خود. فرهنگ بزرگی از مهاجران و انگلیسی زبانان در این شهر وجود دارد و تجارت بزرگ گردشگری به این معنی است که شما می توانید به انگلیسی صحبت کنید. با این حال ، توصیه می شود حداقل برخی از آلمانی های اساسی را بیاموزید تا نشان دهد که تلاش کرده اید و افرادی را در وسط با مانع زبان ملاقات می کنید. زندگی در این منطقه نیز یکی از مقرون به صرفه ترین فضاهای کشور است. با متوسط ​​هزینه اجاره در یک ملک 3 خوابه در هر ماه به حدود 1000 یورو و خرید با هزینه ای در حدود 3500 یورو در هر متر مربع بسیار قابل دستیابی است.

 • اشتوتگارت

  اشتوتگارت مشهور به نقشی که در صنعت خودرو بازی می کند ، در میان تعدادی تپه ، دره و پارک واقع شده است. شهری آرام و دارای فرهنگ اجتماعی عالی از دسترسی آسان به فروشگاه های با کیفیت بالا ، بازارها ، تئاترها ، کافه ها و پارک ها بهره مند است. همچنین ریشه های فرهنگی خارق العاده ای دارد که دارای بسیاری از بناهای تاریخی خیره کننده و مکان های معماری مدرن در سراسر شهر است. برای علاقه مندان به اتومبیل ، کارخانه معروف فراری در نزدیکی شهر واقع شده است و اگر چند یورو اضافی برای خرید دارید ، می توانید اتومبیل جدید خود را مستقیماً از کارخانه رانندگی کنید. با توجه به محبوبیت صنعتی منطقه ، افراد خارجی زیادی در آنجا مستقر هستند و به طور گسترده ای برای انگلیسی زبانان اقامت دارند. زندگی در شهر نسبتاً مقرون به صرفه است و یک خانه 3 خوابه در مرکز به طور متوسط ​​1400 یورو در ماه هزینه می کند. خرید نیز کاملاً قابل دستیابی است و برای خریداران در ازای هر متر مربع حدود 4900 یورو هزینه دارد.

 • فرانکفورت

  به عنوان پایتخت مالی آلمان ، فرانکفورت فرصت های شغلی متنوعی را برای افرادی که در بخش مالی کار می کنند و کسانی که به آن بخش خدمات می دهند ارائه می دهد.

سطح رضایت مردم از کشور آلمان برای زندگی

پول گرچه نمی تواند خوشبختی بخرد اما وسیله مهمی برای دستیابی به استانداردهای بالاتر زندگی است.  آلمان از نظر کیفیت آب عملکرد خوبی دارد ، زیرا 91٪ مردم می گویند از کیفیت آب خود راضی هستند ، این بیش از میانگین 81٪ OECD است. در مورد حوزه عمومی ، یک احساس قوی جامعه و سطح متوسطی از مشارکت مدنی در آلمان وجود دارد ، جایی که 90٪ مردم معتقدند که کسی را می شناسند که در صورت نیاز به او اعتماد کنند ، کاملاً مطابق با میانگین OECD 89٪ . میزان مشارکت رای دهندگان ، معیار مشارکت شهروندان در روند سیاسی ، در انتخابات اخیر 76٪ بود که بالاتر از میانگین 68٪ OECD بود. وضعیت اجتماعی و اقتصادی می تواند بر میزان رای گیری تأثیر بگذارد. میزان مشارکت رای دهندگان در 20٪ افراد بالغ بر 82٪ و در 20٪ افراد پایین 62٪ تخمین زده می شود که بسیار گسترده تر از فاصله میانگین OECD 13 درصدی است و به نواقص در بسیج سیاسی بدتر شدن.

ثروت خالص خانوار کل ارزش مالی و غیرمالی خانواده است ، مانند پول یا سهام موجود در حساب های بانکی ، محل سکونت اصلی ، سایر املاک و مستغلات ، وسایل نقلیه ، اشیا valu با ارزش و سایر دارایی های غیر مالی (به عنوان مثال سایر ماندگارهای مصرفی ) در آلمان ، متوسط ​​ثروت خالص خانوار 259 667 دلار تخمین زده می شود که کمتر از متوسط ​​OECD 408 376 دلار است.داشتن شغل مزایای مهم بسیاری را به همراه دارد ، از جمله: تأمین منبع درآمد ، بهبود فراگیری اجتماعی ، تحقق خواسته های خود ، ایجاد عزت نفس و رشد مهارت ها و شایستگی ها. در آلمان ، حدود 75 درصد از جمعیت در سن کار 15 تا 64 سال دارای شغل با حقوق هستند. این رقم از متوسط ​​اشتغال OECD یعنی 68٪ بالاتر است.

افراد بیکار به عنوان افرادی که در حال حاضر کار نمی کنند اما مایل به انجام آن هستند و به طور فعال در جستجوی کار هستند ، تعریف می شود. بیکاری طولانی مدت می تواند تأثیر منفی زیادی بر روی احساس رفاه و عزت نفس داشته باشد و منجر به از دست دادن مهارت ها شود ، و همچنین باعث کاهش اشتغال شود. در آلمان ، در حال حاضر درصد نیروی کار که یک سال یا بیشتر بیکار بوده است 1.6٪ است که کمی کمتر از میانگین 1.8٪ OECD است.

دستمزدها و سایر مزایای پولی ناشی از اشتغال جنبه مهم کیفیت شغلی است. درآمد آلمانی ها به طور متوسط ​​47 585 دلار در سال است که بیشتر از متوسط ​​43 241 دلار OECD است. یکی دیگر از عوامل اساسی کیفیت اشتغال ، امنیت شغلی است ، از نظر از دست دادن درآمد مورد انتظار در هنگام بیکاری کسی. این شامل چقدر احتمال شغل خود را از دست می دهید ، چه مدت احتمال دارد که بیکار بمانید و چه مقدار کمک مالی می توانید از دولت داشته باشید. کارگرانی که با خطر بالایی از دست دادن شغل مواجه هستند ، به ویژه در کشورهایی که شبکه های ایمنی اجتماعی کوچکتری دارند ، آسیب پذیرتر هستند. در آلمان ، کارگران در صورت بیکار شدن با از دست دادن درآمد 2.7 درصدی مواجه هستند که کمتر از متوسط ​​7 درصد OECD است.  به طور کلی ، آلمانی ها نسبت به میانگین OECD از زندگی خود رضایت بیشتری دارند. وقتی از آلمان خواسته شد رضایت عمومی خود را از زندگی در مقیاس 0 تا 10 ارزیابی کنند ، آلمانی ها به طور متوسط ​​به آن نمره 7.0 می دهند که بالاتر از میانگین OECD یعنی 6.5 است.

توصیه های مهم درباره کشور آلمان برای زندگی

مهاجرت به آلمان به معنای داشتن فرصت زندگی در یکی از سازمان یافته ترین و مترقی ترین کشورهای کره زمین است ، جایی که می توانید از سطح بالایی از زندگی برخوردار شوید. مانند هر مکان ، با این وجود ، همیشه چند توصیه وجود دارد که می تواند کارها را بسیار راحت تر کند ، از بازیافت گرفته تا مراقبت های پزشکی ، این 10 نکته برتر برای خارجی ها ، زندگی شما را از روزی که می خواهید راحت تر کنید.  اگر می خواهید به طور منظم از قطارها یا اتوبوس های ملی ، منطقه ای و محلی استفاده کنید ، یک BahnCard50 بخرید تا از 50٪ تخفیف کرایه استفاده کنید. دانشجویان در آلمان همچنین می توانند با خرید Semesterrticket از مسافرت قطار در منطقه خاصی به صورت رایگان یا تخفیف داشته باشند. در صفحه حمل و نقل در آلمان می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حمل و نقل عمومی کسب کنید.

علاوه بر مالیات بر درآمد ، افراد و خانوارها ملزم به پرداخت برخی مالیات های ویژه هستند. این شامل GEZ خانگی یا Rundfunkbeitrag است که صدا و سیمای عمومی را تأمین مالی می کند. شایان ذکر است که اگر برای مدت طولانی در آلمان کار می کنید ، بعداً ممکن است از برخی از مزایای بازنشستگی از خدمات تأمین اجتماعی برخوردار شوید ، حتی اگر قصد بازنشستگی در کشور دیگری را داشته باشید. برای اجاره آپارتمان معمولاً باید تا سه ماه اجاره و ودیعه پیش پرداخت کنید ، بنابراین پس انداز کافی داشته باشید. همچنین بودجه Nebenkosten: پرداخت ماهانه اضافی برای پوشش هزینه ها ، هزینه های پس انداز ، اینترنت و سایر قبض ها. مبلغی که ماهانه برای یک آپارتمان قبل از قبض و نبنکوستن پرداخت خواهید کرد ، اجاره سرد یا کالتمیه نامیده می شود.

هزینه های اجاره در سراسر کشور متفاوت است ، اما شما برای تأمین اجاره ، قبوض ، حمل و نقل و غذا به بیش از 1000 یورو در ماه نیاز دارید. بالاترین سطح زندگی در شهرهای اشتوتگارت ، فرانکفورت و مونیخ وجود دارد. لایپزیگ شهری نسبتاً کوچک اما محبوب ، متنوع و غنی از نظر فرهنگی است که محبوبیت بیشتری در بین جوانان پیدا می کند. اگرچه انگلیسی در آلمان به طور گسترده ای قابل درک است ، اما توصیه می شود ابتدا زبان آلمانی را یاد بگیرید. همچنین باید با شرایط فنی که در قراردادهای کار یا اجاره مشاهده می کنید آشنا شوید.

سوالات متداول در زمینه کشور آلمان برای زندگی

با چه روش هایی می توانم به آلمان مهاجرت کنم؟

شما به ۶ روش می توانید به آلمان مهاجرت کنید : مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، مهاجرت از طریق تولد ، ازدواج و پناهندگی.

کدام روش مهاجرت به آلمان برای من بهتر است؟

این سوالی است که پاسخ قطعی و یکسان ندارد و بنا بر شرایط و پیش زمینه های تحصیلی ، کاری، تمکن مالی، سن و سال و … بهترین روش برای مهاجرت به آلمان برای هر شخص می تواند متفاوت باشد.

هزینه مهاجرت به آلمان چقدر است؟

هزینه های مهاجرت به آلمان بسته به روش مهاجرتی متفاوت است. اما شاید به جرئت بتوان گفت که کم هزینه ترین راه مهاجرت به آلمان، مهاجرت کاری است. تحصیل كه شامل هزینه شهریه و تمكن مالی است و همچنین سرمایه گذاری كه دارای هزینه بیشتری نسبت به دو روش قبلی است.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

کشور آلمان برای زندگی از نظر فنی ، آلمان بخشی از اروپا است. در واقع ، این کشور با نفوذترین عضو اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) و منطقه یورو و پرجمعیت ترین عضو آن نیز است. برلین بزرگترین شهر آلمان است و پس از آن هامبورگ (1.81 میلیون) و مونیخ (1.45 میلیون) قرار دارند. فرانکفورت حدود 750،000 نفر ساکن یا 2.3 میلیون نفر در منطقه شهری گسترده تر دارد. حقوق و دستمزد به طور متوسط 3700 یورو در ماه (حدود 45000 یورو در سال). هزینه های کشور آلمان برای زندگی نسبت به شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه کشور آلمان برای زندگی ، در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *