کشور استرالیا برای زندگی.اصلی

کشور استرالیا برای زندگی

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و کیفیت و سبک زندگی

کشور استرالیا برای زندگی ، استرالیا تنها کشور در جهان است که یک قاره را در بر می گیرد. این کشور یکی از بزرگترین کشورهای کره زمین است. اگرچه از نظر منابع طبیعی غنی است و زمین حاصلخیز زیادی دارد ، اما بیش از یک سوم استرالیا کویر است. استرالیا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است و از شهرت بسیار خوبی برخوردار است. این یک کشور توسعه یافته و چند فرهنگی است که دارای رتبه بسیار بالای شاخص توسعه انسانی است و کیفیت عالی زندگی ، آزادی اقتصادی و حمایت مناسب از آزادی های مدنی و حقوق سیاسی را به مردم خود ارائه می دهد.

امروزه استرالیا به عنوان یکی از مقاوم ترین و دارای رشد اقتصادی بالا در جهان در نظر گرفته شده است. در نتیجه ، سطح زندگی در استرالیا در مقایسه با بسیاری از کشورها بالا است. استرالیایی ها با هنر ، ورزش و فضای باز ، آب و هوای معتدل ، چشم انداز زیبا و ثبات سیاسی و اقتصادی و بالا بودن کیفیت زندگی رابطه خوبی دارند. استرالیا کشوری عالی است. زندگی در استرالیا به عنوان مهاجرت چگونه است؟ کسب تابعیت و شهروندی استرالیا چگونه است؟ جوانب مثبت و منفی زندگی در اینجا چیست؟ با استفاده از این مقاله، به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم. مهاجرت به استرالیا می تواند یک تجربه شگفت انگیز می باشد.

مهاجرت به استرالیا؛ کیفیت زندگی عالی، امید زیاد به زندگی و استرس در مقایسه با سایر کشورهای جهان نسبتاً کم است. اگر کشور استرالیا برای زندگی مقصد شما می باشد ، اولین قدم برای دستیابی به این امر اخذ ویزا است. از آنجایی که اخذ ویزا و اقامت در حوزه مسائل حقوقی می باشد ، به شما عزیزان پیشنهاد می شود با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید تا مشاوران و وکلای مجرب و متخصص ما در این زمینه شما را به طور رایگان راهنمایی کنند.

کشور استرالیا برای زندگی

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور استرالیا برای زندگی
 • هزینه های کشور استرالیا برای زندگی
 • اخذ اقامت کشور استرالیا برای زندگی
 • مزایای کشور استرالیا برای زندگی
 • معایب کشور استرالیا برای زندگی
 • شهر های مهم کشور استرالیا برای زندگی
 • سطح رضایت مردم از زندگی در استرالیا
 • توصیه های مهم درباره کشور استرالیا برای زندگی
 • سوالات متداول در زمینه کشور استرالیا برای زندگی
 • سخن پایانی

درباره کشور استرالیا برای زندگی

استرالیا کشوری جزیره ای واقع در نیمکره جنوبی می باشد که به اقیانوسیه استرالیا تعلق دارد. استرالیا توسط اقیانوس هند و اقیانوس آرام احاطه شده است. این کشور پس از روسیه ، کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، چین و برزیل ششمین کشور بزرگ جهان از لحاط وسعت می باشد. استرالیا به شش ایالت (جنوب استرالیا ، استرالیای غربی ، نیو ساوت ولز ، کوئینزلند ، ویکتوریا و تاسمانی) و دو سرزمین خودگردان تقسیم شده است:  قلمرو شمالی و قلمرو پایتخت استرالیا (که در اطراف کانبرا ، پایتخت است). فضای داخلی کشور متشکل از مناطق خشک و نیمه خشک است که از آنها به عنوان “خارج از کشور” یاد می شود.  استرالیا بزرگترین صادرکننده زغال سنگ در جهان است و سیدنی بزرگترین شهر استرالیا با بیش از 5 میلیون نفر است. بزرگترین صحرای استرالیا حوضه بزرگ ویکتوریا است که بیشتر مناطق استرالیای غربی و استرالیای جنوبی را پوشش می دهد.

پرچم استرالیا
شرایط عمومی استرالیا

استرالیا واقعاً بی نظیر است؛ این تنها کشور در جهان است که یک قاره را در بر می گیرد و همچنین بزرگترین جزیره در جهان است. در حال حاضر جمعیت استرالیا تقریباً 23 میلیون نفر است كه تقریباً یك چهارم جمعیت آن در خارج از كشور متولد شده اند. چند فرهنگی پر جنب و جوش استرالیا از ترکیبی از فرهنگ های بومی ، استقرار اولیه اروپا و مهاجرت گسترده ناشی می شود. استرالیا به تنوع مردم خود افتخار می کند و از انواع فرهنگ ها و غذاهای مختلفی که این غذاها فراهم می کند ، لذت می برد. استرالیا نیز کشوری سکولار است ، به این معنی که هیچ مذهب رسمی وجود ندارد. هر پایتخت دارای عبادتگاه های مذهبی از سراسر جهان است. استرالیایی ها برای آزادی ، تنوع ، برابری و صلح و آرامش ارزش قائل هستند.استرالیا از یک سیستم حکومتی و حقوقی وست مینستر پیروی می کند که از انگلیس ها که در اصل کشور را استعمار کردند ، به ارث رسیده است. دو حزب اصلی سیاسی و تعدادی احزاب جزئی وجود دارد که پارلمان مشترک المنافع را تشکیل می دهند. هر ایالت و سرزمین نیز دولت خاص خود را دارد. استرالیا با نام هایی همچون: “قدیمی ترین قاره” ، “آخرین سرزمین ها” و “آخرین مرز” نامیده شده است. این توصیف ها شیفتگی جهان به استرالیا را نشان می دهد. استرالیا هم مسطح ترین قاره است و هم به جز قطب جنوب، خشک ترین است. دشتهای وسیع آن ، گاهی اوقات به رنگ خون خشک شده و بیشتر اوقات شبیه پوست شیر به نظر میرسد. استرالیا آنقدر بزرگ است که در واقع آب و هوای بسیار متنوعی را تجربه می کند. مناطق مختلف کشور الگوهای مختلف آب و هوایی را تجربه می کنند. استرالیای شمالی گرمسیری است ، دارای هوای گرم و مرطوب و مونسون های فصلی است. در مقابل ، جنوب استرالیا دارای آب و هوایی معتدل و با فصول مشخص است.

منابع عمده اقتصادی تولید شده در طی مزوزوئیک و سنوزوئیک شامل نفت و گاز طبیعی قفسه شمال غربی و گیپسلند دریایی است. زغال سنگ قهوه ای گیپسلند خشکی شیل نفتی کوئینزلند ؛ ذغال سنگ سیاه کوئینزلند ، تاسمانی و استرالیای جنوبی ؛ بوکسیت شمال استرالیا ؛ به ویژه در استرالیای خشک ، مخازن گسترده آب زیرزمینی ، به ویژه آنهایی که در حوضه بزرگ آرتزیان قرار دارند ، ارزشمند است. اگرچه انگلیسی زبان رسمی استرالیا نیست ، اما در واقع زبان ملی است و تقریباً جهانی صحبت می شود. با این وجود ، صدها زبان بومی وجود دارد. استرالیا صادرکننده کالاهای کشاورزی همچون: پشم ، گندم ، گوشت گاو ، میوه می باشد. این کشور همچنین از نظر مواد معدنی و فلزات غنی است و چهارمین تولید کننده بزرگ طلا در جهان است.

هزینه های کشور استرالیا برای زندگی

مهاجراني كه از اروپا به استراليا مهاجرت مي كنند عموماً دريافتند كه هزينه زندگي در استراليا در مقايسه با كشورشان نسبتاً زياد است. در ماه های اخیر ، این روند با سرعتی ناخوشایند ادامه دارد. هزینه زندگی مرسر در سال 2012 در استرالیا رتبه بالایی را در این لیست در منطقه آسیا و اقیانوسیه دارد.

 • هزینه زندگی

ردیف

عناوین

هزینه ها (دلار استرالیا)

1
اجاره ماهانه آپارتمان (1 اتاق خواب) در مرکز شهر
1،697.57
2
اجاره ماهانه آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز
1،294.64
3
اجاره ماهانه آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر
2،700.51
4
اجاره ماهانه آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز
1،904.98
5
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
7،933.46
6
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز
5،839.12
7
شیر (1 لیتر)
1.50
8
نان شیرینی تازه (500 گرم)
2.66
9
برنج (1 کیلوگرم)
2.65
10
تخم مرغ ( 12عدد)
4.33
11
پنیر محلی (1 کیلوگرم)
9.29
12
مرغ (1 کیلوگرم)
10.55
13
گوشت گاو (1 کیلوگرم)
15.28
14
سیب (1 کیلوگرم)
4.25
15
موز (1 کیلوگرم)
3.43
16
گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)
5.10
17
سیب زمینی (1 کیلوگرم)
3.25
18
پیاز (1 کیلو گرم)
2.56
19
آب (بطری 1.5 لیتری)
2.17
20
غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط
80.00
21
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)
4.20
22
تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی)
2.00
23
بنزین (1 لیتر)
1.46
24
شارژ برای آپارتمان 85 متر مربع
201.60
25
اینترنت
73.76
26
1 دقیقه. تعرفه محلی پیش پرداخت تلفن همراه (بدون تخفیف و برنامه)
0.29

اخذ تابعیت و اقامت کشور استرالیا برای زندگی

چگونه می توان اقامت دائم استرالیا را کسب کرد؟ در صورت درخواست ویزای دائمی و مجوز اقامت دائم در استرالیا ، می توانید اقامت دائم استرالیا را بدست آورید که به شما اجازه می دهد برای مدت نامحدود در این کشور بمانید.

 • تولد

  اگر در استرالیا متولد شده باشید ، در صورتی که حداقل یکی از والدین شما هنگام تولد یکی از شهروندان استرالیا یا یک مقیم دائم باشد ، به طور خودکار شهروند استرالیا خواهید بود.

 • کار

  اگر ویزای 457 داشته باشید یا در تاریخ 18 آوریل 2017 قبل از آن درخواست ویزای 457 را داده باشید ، اقامت دائم به شما اعطا می شود.

 • تحصیل

  دانشجویان با اخذ ویزای دانشجویی و کسب امتیازات مورد نظر می توانند اقامت دائم کشور استرالیا را کسب کنند.

 • ازدواج

  اگر با یک شهروند یا مقیم دائم استرالیا نامزد شده اید ، می توانید با ویزای ازدواج (Subclass 130) وارد کشور استرالیا شوید و ازدواج کنید و بعد از دواج با ثابت کردن رسمی و واقعی بودن ازدواجتان، می توانید اقدام به اخذ اقامت دائم کنید.

 • سرمایه گذاری

  سرمایه گذارانی که به دنبال اقامت دائم هستند می توانند برای ویزای سرمایه گذار (Subclass 891) و ثبت شرکت در استرالیا اقدام کنند. برای دریافت این ویزا داشتن شرایطی همچون: سرمایه گذاری 1.5 میلیون دلاری ، از چهار سال گذشته حداقل دو سال در استرالیا زندگی کرده اید و دارای ویزای موقت مهارتهای تجاری(subclasses 160-165) ، الزامی می باشد.

مزایای کشور استرالیا برای زندگی

کسانی که کشور استرالیا را برای زندگی انتخاب می کنند بایستی مزایا و معایب را مورد بررسی و توجه نمایند .مزایای این کشور عبارتند از :

 • مراقبت های بهداشتی

  این کشور از یک سیستم جهانی پشتیبانی می کند و مهاجران می توانند انتظار داشته باشند که هنگام زندگی در اینجا از مراقبت های با کیفیت بالا برخوردار شوند. ساکنان دائمی می توانند پزشکی را با هزینه های بسیار کم و رایگان دریافت کنند.

 • اعطای آسان تابعیت

  اگر هدف شما اخذ تابعیت است ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید که استرالیا یکی از آسانترین کشورهایی است که در آن می توانید این کار را انجام دهید. مهاجران متقاضی اقامت دائم باید حداقل چهار سال در این کشور زندگی کنند و سپس در یک آزمون تابعیت شرکت کنند.

 • بالا بودن میزان حقوق

  متوسط ​​حقوق و دستمزد سالانه در استرالیا 91،550 استرالیا (64،000 دلار آمریکا) است که به ویژه در مقایسه با سایر کشورها نسبتاً زیاد است.

 • تقریباً همه شهرهای اصلی استرالیا از بهترین مقاصد قابل اقامت در سراسر جهان محسوب می شوند. این شامل شهرهایی مانند سیدنی ، ملبورن و پرت است.

معایب کشور استرالیا برای زندگی

بالا بودن هزینه های زندگی ، استرالیا یک کشور بزرگ است ، که می تواند منجر به احساس انزوا شود. این به این دلیل است که شهرهای بزرگ کشور بسیار فاصله دارند و ترک یک روزه یا حتی یک سفر آخر هفته از شهر خود را دشوار می کند. اگر برای فرصت های سفر از زندگی در خارج از کشور لذت می برید ، ممکن است استرالیا برای شما مناسب نباشد. موقعیت جغرافیایی آن بدان معنی است که هر سفر بین المللی باید با پرواز چند ساعته هواپیما انجام شود.

 • نرخ بیکاری

نرخ بیکاری استرالیا

شهر های مهم کشور استرالیا برای زندگی

در این بخش می خواهیم سفری به شهرهای اصلی استرالیا  را آغاز کنیم. هر یک از آنها ویژگی های فردی و مشخصات خاص خود را دارد . اگر به ساختار شهر نگاه کنید ممکن است شبیه به یکدیگر باشند اما اینگونه نیستند. آب و هوا ، سبک زندگی ، رقابت شغلی و سایر عوامل مهم است که باید هنگام انتخاب یک شهر مورد توجه قرار گیرد. در این مقاله سعی کردیم جنبه اصلی هر شهر را جمع بندی کنیم تا به شما کمک کنیم ایده بهتری در مورد زندگی داشته باشید. قلمرو استرالیا  گسترده است (بیش از 7,69 کیلومتر مربع) و به 6 ایالت اصلی فدراسیون و 2 سرزمین تقسیم می شود. هر یک از آنها پایتخت خاص خود را دارند که معمولاً قطب اقتصادی و سیاسی ایالت است.

 • سیدنی

  سیدنی که در سواحل جنوب شرقی استرالیا واقع شده است ، یکی از پویاترین شهرهای جهان با استانداردهای کیفیت بالا در زندگی است. قلمرو سیدنی کیلومترها گسترش یافته است. خانه اپرا نماد اصلی شهر است. آنچه سیدنی را به یکی از محبوب ترین انتخاب های دانشجویان بین المللی تبدیل می کند ، آب و هوای زیبا ، تابش آفتاب بیش از 240 روز در طول سال و سواحل نفس گیر است. اگرچه در ماه اوت ، بیشتر اوقات باران می بارد ، تابستان به طور چشمگیری گرم است و گاهی ممکن است بیش از 47 درجه را تجربه کنید. در بقیه سال سیدنی هوا معتدل است و این شهر را به مکانی مناسب برای زندگی تبدیل می کند. سیدنی قطب سیاسی و اقتصادی / مالی استرالیا است. مهمان نوازی ، امور مالی ، فناوری و بازاریابی سودآورترین صنعت است که در آن تقاضای زیادی وجود دارد و یافتن فرصت های شغلی آسان تر است. یکی از مزایای سیدنی سواحل مختلفی است که در سراسر ساحل شرقی پخش شده است. ساحل Manly و Bondi 2 از محبوب ترین سواحل هستند اما گزینه های دیگری مانند جشنواره ها ، نمایشگاه های غذا و رویدادهای فرهنگی نیز وجود دارد. یکی از مشهورترین آنها جشنواره Vivid Sydney است که شهر را به سرزمین عجایبی از مجسمه های “هنر سبک” ، تاسیسات نور ابتکاری و پیش بینی های بزرگ تبدیل می کند تا همه از آن لذت ببرند. همچنین سیدنی یکی از گران ترین شهر استرالیا است. حقوق و دستمزد بالاتر از شهرهای دیگر است اما صرف هزینه بسیار آسان است.

 • ملبورن

  پایتخت ویکتوریا ، ملبورن دومین شهر استرالیا از نظر جمعیت است. ملبورن پایتخت استرالیا برای رویدادهای ورزشی است. مسابقات استرالیا اوپن ، گرندپری فرمول یک و مسابقات اتومبیلرانی تنها برخی از محبوب ترین مسابقات ورزشی هستند. ملبورن در حال پیشرفت اقتصادی چشمگیری است. چندین صنعت وجود دارد که می توانید حرفه خود را بر روی آنها متمرکز کنید. مهمان نوازی (آسانترین صنعت برای یافتن شغل) ، بهداشت ، فناوری اطلاعات و مهندسی در بالای لیست صنایع مورد نیاز نیروی کار قرار دارند. از سال 2011 تا امروز ، ملبورن به عنوان “بهترین شهر جهان برای زندگی” اعلام شده است. با وجود آب و هوای 4 فصل ، ملبورن استانداردهای زندگی بالایی را ارائه می دهد.

 • بریزبن

  پایتخت کوئینزلند ، بریزبن ترکیبی از هنر و ماجراجویی در فضای باز است ، جایی که فضاهای خلاق ، موسیقی و رستوران های جدید با باغ های زیبا در کنار رودخانه و سواحل ساخته شده توسط انسان روبرو می شوند. از سال 1876 ، بریزبن میزبان Ekka (جشنواره مهمی که استقلال را از نیو ساوت ولز جشن می گیرد) می باشد. تنها با چند ساعت رانندگی از شهر برخی از زیباترین سواحل فاصله دارند. هزینه زندگی مقرون به صرفه تر از سیدنی یا ملبورن است. اجاره به طور چشمگیری ارزان تر است .

 • پرت

  پایتخت بزرگترین ایالت استرالیا ،استرالیای غربی، پرت چهارمین شهر بزرگ استرالیا با حدود 1.5 میلیون نفر جمعیت است. پرت در سال 1829 در امتداد رودخانه سوان تاسیس شد و تعادل کامل بین سبک کار و زندگی را ارائه می دهد. پرت شهری مناسب برای دوستداران طبیعت و کسانی است که سرعت آرام تری را نسبت به شهرهای بزرگ ترجیح می دهند. پرت ؛ توسط اقیانوس هند و دره خشک Nullarbor احاطه شده که منزوی ترین شهر استرالیا و احتمالاً در کل کره زمین است. آدلاید نزدیکترین شهر است که تقریباً 2700 کیلومتر فاصله دارد. این شهر کوچک  WA 46٪ صادرات ملی و یک پنجم آهن تولید شده در جهان را تولید می کند.

 • آدلاید

  آدلاید دارای شهرت بین المللی شناخته شده ای برای یک بخش خلاق و فرهنگی پر رونق است. این شهر استقبال و پویایی پر از تجربیات غنی و متنوع است.

سطح رضایت مردم از زندگی در استرالیا

استرالیا در بسیاری از معیارهای رفاه نسبت به سایر کشورها در شاخص زندگی بهتر بسیار خوب عمل می کند. استرالیا از نظر درآمد و ثروت ، کیفیت محیط ، وضعیت بهداشت ، مسکن ، مشاغل و درآمد ، تحصیلات و مهارت ها ، رفاه ذهنی ، ارتباطات اجتماعی و امنیت شخصی در بالاترین سطح از نظر مشارکت مدنی قرار دارد. در تعادل کار و زندگی کمتر از حد متوسط ​​است. این رتبه بندی بر اساس داده های انتخاب شده موجود است. پول گرچه نمی تواند خوشبختی بخرد اما وسیله مهمی برای دستیابی به استانداردهای بالاتر زندگی است. در استرالیا ، متوسط ​​درآمد خالص یکبار مصرف خانگی که با تعدیل خالص تنظیم می شود ، 32 759 دلار در سال است که کمتر از متوسط ​​33604 دلار در سال OECD است. اما بین ثروتمندترین و فقیرترین افراد شکاف قابل توجهی وجود دارد – 20٪ افراد بالای جامعه تقریبا شش برابر 20٪ پایین درآمد دارند. از نظر اشتغال ، حدود 73 درصد از افراد 15 تا 64 ساله در استرالیا دارای شغل با حقوق هستند ، بالاتر از میانگین اشتغال OECD یعنی 68 درصد. حدود 78٪ از مردان در کار با حقوق هستند ، در حالی که 68٪ از زنان هستند. در استرالیا ، 13٪ از کارکنان ساعات بسیار طولانی کار می کنند ، بالاتر از میانگین OECD که 11٪ است ، 19٪ از مردان ساعتهای طولانی کار می کنند در حالی که فقط 6٪ از زنان کار می کنند. در مورد حوزه عمومی ، یک احساس قوی جامعه و سطح بالایی از مشارکت مدنی در استرالیا وجود دارد ، جایی که 95٪ مردم معتقدند که کسی را می شناسند که در صورت نیاز به او اعتماد کنند ، بیش از میانگین OECD یعنی 89٪. میزان مشارکت رای دهندگان ، معیار مشارکت شهروندان در روند سیاسی ، در انتخابات اخیر 91٪ بود. این رقم یکی از بالاترین در OECD است که میانگین آن 68٪ است و نشان دهنده عملکرد رای گیری اجباری در استرالیا است. میزان مشارکت رای دهندگان در 20٪ افراد بالای 95٪ و در 20٪ پایین 89٪ تخمین زده می شود ، اختلاف بسیار باریک تر از فاصله میانگین OECD 13 درصدی.

به طور کلی ، استرالیایی ها نسبت به میانگین OECD از زندگی خود رضایت بیشتری دارند. هنگامی که از آنها خواسته شد رضایت عمومی خود را از زندگی در مقیاس 0 تا 10 ارزیابی کنند ، استرالیایی ها به طور متوسط ​​به آن نمره 7.3 دادند که بالاتر از میانگین OECD یعنی 6.5 است.

توصیه های مهم درباره کشور استرالیا برای زندگی

آب و هوای استرالیا گرم است.  مراقبت های بهداشتی در استرالیا نیز رایگان است. این مدیکر نام دارد و تا زمانی که اقامت دائم داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. همچنین یک سری توافق نامه هایی بین استرالیا و چند کشور دیگر مانند انگلیس و نیوزیلند صورت گرفته است ، به این معنی که بازدید کنندگان موقت نیز به Medicare دسترسی دارند. عبور کردن از جاده و یا خیابان جرم محصوب می شود و جریمه آن 70 دلار می باشد. از این رو مردم بایستی از خط عابر پیاده یا پل استفاده کنند. زندگی در شهر بریزبن می تواند یک سبک زندگی راحت و آرام را به شما ارائه دهد. آسمان آبی امری عادی است ، زمستان ها گرم و خشک است و بدترین رطوبت و طوفان های تابستان تنها حدود 4 ماه طول می کشد.

سوالات متداول در زمینه کشور استرالیا برای زندگی

✅ هزینه های زندگی در استرالیا در مقایسه با ایران چگونه است؟

هزینه های زندگی در این کشور بی‌ شک از ایران بالاتر است و این افزایش قیمت به بیش از ۸۰ درصد نیز می‌ رسد.

✅ حداقل میزان بودجه برای سرمایه گذاری در استرالیا چقدر است؟

حداقل سرمایه برای سرمایه گذاری در این کشور 400 هزار دلار استرالیا اعلام شده است.

✅ هزینه زندگی در ملبورن استرالیا در یک ماه چقدر است؟

هزینه های زندگی در استرالیا به شکل ماهیانه برای یک خانواده چهار نفره در ملبورن (بدون هزینه اجاره) 3،104 دلار و برای یک نفر 867 دلار است.

✅ حداکثر و حداقل درآمد در استرالیا چقدر است؟

حداقل درآمد در استرالیا مبلغ 2500 $ در ماه و حداکثر درآمد در استرالیا (ماهانه) 6،000 $ به بالا می باشد.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

کشور استرالیا برای زندگی ، زندگی در استرالیا در کنار هزینه های بالای زندگی دارای سطح بالای زندگی می باشد. شرایط زندگی * هزینه * مزایا و معایب استرالیا برای زندگی *2021* و روش های اخذ تابعیت و شهروندی استرالیا مورد بررسی علمی قرار گرفت. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در زمینه کشور استرالیا برای زندگی در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *