کشورامارات برای زندگی.اصلی

کشور امارات برای زندگی

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

و کیفیت زندگی

کشور امارات برای زندگی ، امارات متحده عربی ، مکانی فوق العاده برای زندگی ، به ویژه برای خانواده ها است. امنیت و فراوانی پیشنهادات اوقات فراغت آن شگفت انگیز است و به دلیل زندگی بدون مالیات ، محبوبیت بیشتری در بین شرکت ها و کارآفرینان خارجی پیدا می کند. اصطلاح “از ژنده پوش تا ثروت” هنوز در این کشور زیبا اعمال می شود و میلیونرهای خودساخته زیادی در دبی و ابوظبی وجود دارند. ابوظبی بزرگترین ذخایر نفت در امارات متحده عربی است ، در حالی که دبی بیشترین درآمد خود را از جهانگردی و سایر مشاغل تأمین می کند. یکی از جالب ترین واقعیت ها در مورد امارات متحده عربی ، ترکیبی عظیم از سنت و مدرنیته است. از برخی جهات ، کشور فوق پیشرفته است ، مانند دادن سریعترین ناوگان اتومبیل در جهان به نیروهای پلیس خود: بوگاتیس و لامبورگینی. از راه های دیگر ، این کشور ریشه در آداب و رسوم و احکام اسلام دارد . نکته مهمی که مهاجران باید هنگام مهاجرت به امارات متحده عربی بدانند این است که این کشور هفت کشور امارت جداگانه را تشکیل می دهد: ابوظبی ، عجمان ، دبی ، فجیره ، راس الخیمه ، شارجه و ام القوین. اگرچه این ایالت ها توسط یک نهاد فدرال اداره می شوند ، اما هر یک نیز دولت محلی خود را دارند. برای برخی از نیازهای خاص جابجایی مانند بیمه درمانی ، جستجوی مدرسه و نیازهای مسکن ، مهاجران باید قوانین مربوط به امارت خاص خود را بررسی کنند.

یکی از بزرگترین مزایای کشور امارات برای زندگی این است که معمولاً شرکتهای اماراتی تمام جنبه های قانونی روند نقل مکان را برای مهاجران کنترل می کنند. شرکتهای امارات متحده عربی نه تنها ویزای اقامت یک کارمند را حمایت مالی می کنند ، بلکه همچنین کلیه مدارک را نیز پردازش می کنند. در برخی از ایالت های امارات ، کارفرمایان نیز به طور قانونی ملزم به ارائه خدمات درمانی برای کارمندان خارج از کشور و افراد تحت تکفل آنها هستند. موسسه حقوقی ملک پور  mie  اتریش می تواند شما را در امر مهاجرت به بیش از 70 کشور از جمله کشور امارات کمک شایانی نماید. همچنین شما می توانید با موسسه تماس رایگان برقرار نمایید تا شرایط شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید برای انتخاب کشور بهترین گزینه را برگزینید.

کشور امارات برای زندگی . شاخص

آنچه در این مقاله می خوانیم

 • درباره کشور امارات برای زندگی
 • هزینه کشور امارات برای زندگی
 • اخذ تابعیت و اقامت کشور امارات برای زندگی
 • مزایای کشور امارات برای زندگی
 • معایب کشور امارات برای زندگی
 • سطح رضایت مردم از کشور امارات برای زندگی
 • شهرهای مهم کشور امارات برای زندگی
 • توصیه های مهم درباره کشور امارات برای زندگی
 • سوالات متداول در زمینه کشور امارات برای زندگی
 • سخن پایانی

درباره کشور امارات برای زندگی

امارات متحده عربی ، متشکل از هفت امارت واقع در امتداد ساحل شرقی شبه جزیره عربستان می باشد.  ابوظبی (ابو ابی)پایتخت ، که بیش از سه چهارم کل زمین این کشور را تشکیل می دهد ، مرکز صنعت نفت این کشور است و در مرزهای جنوبی و شرقی فدراسیون با عربستان سعودی هم مرز است. شهر بندری دبی (دوبای)  ، واقع در پایه شبه جزیره کوهستانی مسندام ، پایتخت امارت و یکی از حیاتی ترین مراکز تجاری و مالی منطقه است که صدها شرکت چند ملیتی را در جنگلی از آسمان خراش ها در خود جای داده است . امارتهای کوچکتر همچون: شارجه (الشوریقه) ، اجمان ، ام القویان و راس الخیمه نیز شبه جزیره را اشغال می کنند ، که برآمدگی آنها از شمال به سمت ایران تنگه هرمز را تشکیل می دهد که خلیج فارس را به خلیج عمان متصل می کند. عضو هفتم ، الفوجیره ، با خلیج عمان روبرو است و تنها عضو اتحادیه است که هیچ جبهه ای در امتداد خلیج فارس ندارد.

پرچم امارات
شرایط عمومی امارات

امارات یک محیط مخلوط از صحرای سنگلاخ ، دشت های ساحلی و تالاب ها و کوه های بی آب را تشکیل می دهد. ساحل دریا پناهگاه پرندگان آبزی مهاجر است و از سراسر دنیا پرندگان را به خود جلب می کند. سواحل دست نخورده و اقامتگاههای مجلل کشور نیز مسافران بین المللی را به خود جلب کرده است.  مساحت کشور امارات متحده عربی کمی کمتر از پرتغال است. از غرب و جنوب با عربستان سعودی و از شرق و شمال شرقی با عمان همسایه است. زبان رسمی امارات متحده عربی، عربی است. تعدادی از زبانها در میان جامعه مهاجران صحبت می شود ، از جمله گویشهای مختلف پشتو ، هندی ، بلوچی و فارسی. انگلیسی نیز به طور گسترده ای صحبت می شود. اقتصاد امارات تحت سلطه نفتی است که اساساً در امارت ابوظبی تولید می شود. ابوظبی ، ثروتمندترین شهر امارات ، یکی از بزرگترین غلظت ذخایر نفتی اثبات شده جهان را به خود اختصاص داده و بخش قابل توجهی از بودجه ملی را تأمین می کند. امارت دبی ، که اقتصاد آن بیشتر به تجارت متمرکز است تا نفت ، به عنوان یک مرکز تجاری و مالی برای منطقه عمل می کند و کشور را در تنوع اقتصادی هدایت می کند. ynAyn – با استفاده بیش از حد از چاه ها و پمپ ها برای تأمین آب برای آبیاری به میزان قابل توجهی گسترش یافته است. با این حال ، کشاورزی فقط به بخش کوچکی از تولید ناخالص داخلی GDP  کمک می کند و کمتر از یک دهم نیروی کار را به کار می گیرد. خرما و همچنین گوجه فرنگی ، خیار و بادمجان محصول عمده ای هستند و امارات متحده عربی در تولید میوه و سبزی تقریباً خودکفا است. این کشور همچنین به اندازه کافی تخم مرغ ، مرغ ، ماهی و لبنیات برای تأمین نیازهای خود تولید می کند اما باید بیشتر مواد غذایی دیگر ، به ویژه غلات را وارد کند.  در امارات احزاب سیاسی وجود ندارد و تا اوایل قرن بیست و یکم هیچ انتخاباتی برگزار نمی شد. یک کالج انتخاباتی هر چهار سال یکبار برای انتخاب نیمی از عضویت شورای ملی مشورتی فدرال تشکیل می شود. نیمی دیگر با قرار تعیین می شود. تحصیل در امارات برای کلیه کودکان از 6 تا 12 سال در سطح ابتدایی رایگان و اجباری است. تحصیلات متوسطه اجباری نیست. تعدادی از موسسات عالی آموزش عالی در امارات وجود دارد و دختران و پسران در مدارس دولتی تحصیل می کنند.

هزینه کشور امارات برای زندگی

در مقایسه با قیمت اجاره ، هزینه های زندگی روزمره در امارات نجومی نیست. متوسط ​​هزینه زندگی برای یک خانواده چهار نفره در حدود 12000 AED در هر ماه (3000 دلار) است. بدون اجاره ، این شامل مواردی مانند مواد غذایی ، حمل و نقل ، فعالیت های اوقات فراغت و غذا خوردن در رستوران ها است.

 • هزینه های زندگی

عنوان

قیمت (دلار امریکا)

غذا
یک وعده غذا در رستوران ارزان
10
یک وعده غذای متوسط برای دونفر
62
شیر یک لیتر
1.60
یک قرص نان
1.36
سینه مرغ یک کیلوگرم
7.69
حمل و نقل
حمل و نقل عمومی ماهیانه
81
بنزین هر لیتر
0.58
فولکس واگن گلف صفر کیلومتر
24,000
تفریحات
باشگاه تناسب اندام
80
زمین تنیس
32
سینما
12.25
البسه
شلوار جین
57
کفش چرم مردانه
95

اخذ تابعیت و اقامت کشور امارات برای زندگی

قانون تابعیت امارات حاکمیت شهروندی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) را تنظیم می کند. قانون در درجه اول jus sanguinis است. ممکن است به خارجی ها تابعیت داده شود و تابعیت اعطا شود ، اما این روند به دلیل کاهش سهم اماراتی ها و ترس از دست دادن هویت ملی محدود است. شهروندان شورای همکاری خلیج فارس (به جز قطر) مجاز به زندگی بدون محدودیت در امارات متحده عربی هستند.  در ماه مه 2019 ، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، نخست وزیر امارات متحده عربی ، در تلاش برای ایجاد امارات متحده عربی به عنوان خانه تعداد زیادی از مهاجران ، طرح اقامت دائم را آغاز کرد. با توجه به معیارهای اضافی ، سرمایه گذاران و متخصصان مراقبت های بهداشتی ، مهندسی ، علوم و هنر واجد شرایط اقامت دائم هستند که به آنها Gold Card نیز گفته می شود.

 • سرمایه گذاری

  مبلغ سرمایه گذاری بایستی بیش از Dh100b حدود 27.2 میلیارد دلار آمریکا) باشد.

 • تولد در امارات متحده عربی

  به طور کلی ، تولد در امارات متحده عربی ، به خودی خود ، تابعیت اماراتی را نمی دهد زیرا قانون آن از سیاست jus sanguinis استفاده می کند.

 • ازدواج

  یک زن خارجی که با یک شهروند اماراتی ازدواج کرده باشد ، می تواند تابعیت خود را بدست آورد به شرط اینکه این ازدواج حداقل به مدت هفت سال با شرط داشتن حداقل یک فرزند یا ده سال در غیاب فرزند ادامه یابد. همسر یک شهروند مرد دارای تابعیت نیز ممکن است تابعیت اماراتی را بدست آورد.

مزایای کشور امارات برای زندگی

 • استقلال مذهبی

  دبی در اصل یک شهر مسلمان است اما افراد متعلق به همه ادیان زندگی می کنند. در دبی می توانید شاهد تعدادی از مساجد ، کلیساها و معابد باشید. با این حال ، در ماه رمضان برای غیرمسلمانان یافتن مکانهایی برای غذا خوردن در روزه ها کمی سخت است.

 • فرصت های تجاری برای کارآفرینان و افراد حرفه ای

  دبی اقتصادی دارد که به شدت در حال گسترش است. با شروع یک کسب و کار و موفقیت آن ، می توانید از طریق آن پول زیادی بدست آورید. به عنوان مرکز تجاری جهان ، لیست بی پایان خدمات ، کالاها و تخصص مورد نیاز در دبی و امارات وجود دارد.

 • کشور بدون مالیات

  اگر شغل دارید و در دبی زندگی می کنید ، نیازی به پرداخت مالیاتی نمی باشد.

 • جامعه چند فرهنگی

  افرادی با فرهنگهای مختلفی در اینجا زندگی می کنند. اگر فردی اجتماعی باشید ، با چیزهای مختلفی در مورد فرهنگ های مختلف آشنا خواهید شد و باعث افزایش دانش شما می شود. مردم به طور کلی بسیار دوستانه و مشتاق به یافتن دوستان جدید هستند و از آنجا که این یک شهر بین المللی است ، مهاجران این فرصت را دارند که از سراسر جهان دوست شوند.

 • دبی یک شهر سرگرم کننده است

  هنگام زندگی در دبی هرگز خسته نمی شوید زیرا مکانها و ساختمانهای باشکوه ، ساحل زیبا ، خدمات و امکانات بیشتر از آنچه در یک زندگی برای لذت بردن از آن امکان پذیر است ، وجود دارد.

 • سبک زندگی لوکس

  کیفیت ، لوکس بودن و توجه به جزئیات در دبی آن را به مکانی راحت برای زندگی ، کار تبدیل کرده است.

 • حمل و نقل عمومی

  حمل و نقل عمومی در دبی به راحتی در دسترس است و شما مجبور نیستید هزینه زیادی برای آنها بپردازید. متروی دبی یک روش خوب ، تمیز و مقرون به صرفه برای جابجایی در شهر است. سیستمی از اتوبوس های فیدر در بیشتر ایستگاه های اصلی ارائه می شود. تاکسی ارزان و فراوان است. برای سفر هوایی ، هنگامی که مهاجران ویزای اقامت خود را دریافت کنند ، می توانند گذرنامه الکترونیکی دریافت کنند که تسویه تسویه گمرک را تسریع می کند.

 • بهترین مکان برای تربیت بچه ها

  دبی یکی از بهترین مکانها در جهان برای تربیت بچه ها است ، به خصوص اگر شما در مورد یادگیری زودرس برای فرزند خود صحبت می کنید. گرچه هزینه های مدرسه در سطح بالایی قرار دارد ، کیفیت تحصیلات بچه ها بسیار بهتر از خانه است. به دلیل یک جامعه چند فرهنگی ، کودکان از نظر فرهنگی آگاهی بیشتری دارند. لازم نیست نگران امنیت کودکان باشید زیرا دبی یکی از امن ترین شهرهای جهان است. با حقوق بالای والدین و مزایای بدون مالیات ، تهیه بهترین محیط برای بچه ها نسبتاً آسان است.

معایب کشور امارات برای زندگی

 • آب و هوای بسیار گرم

  زندگی در دبی از نظر آب و هوا مانند زندگی در جهنم است. در تابستان ، دما می تواند تا 54 درجه سانتیگراد برسد و بیشتر اوقات سال در حدود 45-50 درجه سانتیگراد باقی بماند. به جز از نوامبر تا مارس ، برای پیاده روی در دبی هوا بسیار گرم است.

 • بالا بودن هزینه های زندگی

  دبی  یکی از گران ترین شهرهای جهان می باشد.

 • بالا بودن استرس رانندگی و هزینه های جریمه

  رانندگی در دبی به دلیل فراوانی دوربین های ترافیکی کار ساده ای نیست و حتی اگر مرتکب یک اشتباه جزئی شوید ، ممکن است جریمه های زیادی بپردازید.

 • بالا بودن هزینه های اجاره و خرید مسکن

سطح رضایت مردم از کشور امارات برای زندگی

امارات متحده عربی 7.2 امتیاز در ارزیابی زندگی در میان اتباع امارات متحده عربی ثبت کرده است که طبق گزارش جهانی خوشبختی 2018 که توسط موسسه زمین در دانشگاه کلمبیا و شبکه راه حل های توسعه پایدار سازمان ملل منتشر شده است ، یازدهمین امتیاز را در سراسر جهان بدست آورده است. این گزارش که در 14 مارس در رم اعلام شد ، می گوید که امارات متحده عربی به عنوان شادترین کشور جهان به مقام 20 رسیده است ، یک رتبه نسبت به سال گذشته و رتبه خود را به عنوان خوشبخت ترین کشور در جهان عرب حفظ کرده است. همچنین بر اساس شاخص شکوفایی Legatum 2014 ، رتبه برتر کشور عربی در زمینه رفاه و رضایت از زندگی را دارد. موسسه لگاتوم مستقر در لندن ماه گذشته آخرین ویرایش گزارش شاخص رفاه جهانی خود را منتشر کرد. این گزارش نشان می دهد که امارات متحده عربی در میان کشورهای برتر در زمینه ایمنی و امنیت قرار دارد ، زیرا 92 درصد افراد در این پرسشنامه ها اظهار داشتند که آنها در کشور کاملاً احساس امنیت می کنند. در اقتصاد ، امارات متحده عربی به دلیل افزایش نرخ پس انداز ناخالص داخلی ، رتبه دهم را در جهان به خود اختصاص داد، که از 33 درصد در سال 2010 به 43 درصد در سال 2013 افزایش یافت ، که نشان می دهد جمعیت امارات متحده عربی پول خود را بیشتر از چهار سال پیش پس انداز کنند.

امارات متحده عربی با کمترین میزان بیکاری در سطح جهانی 22 با نرخ بیکاری تنها 3.8 درصد از کل نیروی کار رتبه بندی کرده است. براساس این گزارش ، امارات متحده عربی رتبه 28 خود را در سطح جهانی از بین 142 کشور موجود در این شاخص حفظ کرده است. در گزارش سال 2018 ، که شادی جمعیت متولد خارجی در جهان را در طی دوره 2005 ، 2017 رتبه بندی می کند ، امارات متحده عربی رتبه 19 را در میان خوشبخت ترین جمعیت ساکن قرار داده و از کشورهایی مانند انگلستان ، آلمان ، سنگاپور ، فرانسه و بلژیک بالاتر است. این رتبه بندی موقعیت امارات متحده عربی را به عنوان یک محیط متنوع و پرورش دهنده آرزوهای مردم و نقش اصلی آن در پذیرش روحیه تحمل و گشودگی برای همه اقشار جامعه تأیید می کند. این بررسی نشان داد که افراد در صورت داشتن فرصت انتخاب کشوری که می خواهند به آن کشور مهاجرت کنند ، ترجیح می دهند به کشورهایی بروند که نرخ شادی بالاتری نسبت به کشور خود دارند و این میزان شادی به کیفیت زندگی و کیفیت زندگی بستگی دارد. امارات متحده عربی در 19 شاخص تصویب شده در نظرسنجی جهانی که هر ساله برای اندازه گیری میزان رضایت و خوشبختی مردم انجام می شود ، در میان هفت شاخص برتر جهان قرار دارد.

امارات متحده عربی در شش شاخص همچون:  راحتی شهر برای زندگی از کشورهای مختلف ، درصد جمعیت شاغل تمام وقت ، رضایت از تلاش برای حفظ محیط زیست ، سالم بودن برای انجام فعالیت های روزمره ، رضایت از جاده ها و بزرگراه ها ، و در دسترس بودن تلفن همراه برای تماسهای شخصی در سطح جهانی رتبه اول را دارد. این کشور همچنین از نظر رضایت از رتبه بندی با در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی با کیفیت و اعتقاد به اینکه کودکان در کشور با احترام رفتار می شوند ، در جایگاه دوم قرار گرفتند. در رتبه سوم این اعتقاد که شرایط اقتصادی شهر بهتر می شود .

شهرهای مهم کشور امارات برای زندگی

 • دبی

  یک شهر باشکوه ، این شهر به خرید لوکس ، معماری مدرن و به دلیل زندگی شبانه پویا و برج830 متری خلیفه مشهور است .

 • ابوظبی

  ابوظبی که در جزیره ای در خلیج معروف فارس (عربستان) مستقر شده است ، به دلیل صادرات نفت و تجارت در سراسر جهان مشهور است .

 • فجیره

  فجیره یکی دیگر از مقصدهای معروف است که می توان از آن در امارات بازدید کرد. با بازدید از شهر فجیره ، می توان مسجد عظیم شیخ زاید را با مناره های برجسته سفید مشاهده کرد ، این شهر دارای قلعه معروف فجیره است .

 • راس الخیمه

  راس الخیمه شهری پر زرق و برق در امارات متحده عربی است که یکی از شهرهای بزرگ است. همچنین معروف به نام “تپه کلبه های کوچک” و همچنین در سراسر جهان به دلیل ساختمانهای زیبایی که می توان در امتداد ساحل شاهد آن بود مشهور است.

 • خور فکان

  خورفکان شهری است که در کنار خلیج عمان در ساحل شرقی امارات متحده عربی واقع شده است. به عنوان دومین مکان بزرگ در ساحل شرقی پس از فجیره می باشد. معنای واقعی خورفکان “نهر دو فک” است.

 • شارجه

  شارجه به عنوان سومین شهر بزرگ امارات متحده عربی معرفی می شود ، در شبه جزیره عربستان ، در امتداد خلیج زیبای پارسی واقع در ساحل جنوبی واقع شده است. شهرت فوق العاده ای به عنوان پایتخت امارت شارجه دارد که 7.4٪ به تولید ناخالص داخلی امارات کمک می کند ، شارجه مرکز اصلی صنعت و فرهنگ است.

 • العین

  دومین شهر بزرگ امارت ابوظبی ، العین حدود 160 کیلومتر با ابوظبی معروف فاصله دارد. العین با داشتن بیشترین نسبت از شهروندان اماراتی ، یکی از پر بازدیدترین مکانها در امارات متحده عربی است که در یک محیط زیبا و سبز مستقر شده است. این شهر با نام شهر سبز نیز مشهور است. با رشد سریع به عنوان مقصد گردشگری معروف در این منطقه ، جاذبه های گردشگری بسیاری همچون:  مکان معروف پارک باستان شناسی هلی ، موزه ملی العین ، بسیاری از قلعه های بازسازی شده و همچنین معروف العین موزه قصر وجود دارد.

 • عجمان

  عجمان به عنوان پنجمین شهر بزرگ امارات متحده عربی شناخته می شود که میزبان بیش از 90٪ از جمعیت امارت است که در آن می توان دیدنی های معروف مانند بازارهای تجاری ، دفتر حاکم ، شرکت ها و بسیاری دیگر را مشاهده کرد.

توصیه های مهم درباره کشور امارات برای زندگی

کشور امارات مانند هیچ شهر دیگری در جهان نیست ، در هر گوشه ای پر از زندگی ، انرژی و شگفتی است. در اینجا چند نکته در مورد چگونگی آمادگی برای زندگی در دبی آورده شده است. ساکنان دبی همیشه “خیلی شلوغ” هستند. زندگی در این شهر بدون وقفه است. هیچ کس واقعاً نمی تواند از هیاهوی دبی فرار کند ، بنابراین آماده بودن برای داشتن یک کار روزمره شلوغ و غالباً حیاتی بسیار مهم است ، ساکنان این شهر زندگی سرعتی دارند. اگرچه تعطیلات آخر هفته در بسیاری از کشورهای جهان شنبه و یکشنبه برگزار می شود ، اما در امارات اینگونه نیست. در اینجا ، هفته کاری از یکشنبه آغاز می شود و آخر هفته ها نیز جمعه و شنبه است. این بدان دلیل است که جمعه یک روز مقدس در اسلام است و مردم نباید در این روز کار کنند.

هزینه کشور امارات برای زندگی بسیار گران است. مواردی مانند اجاره ، مواد غذایی و خدمات می تواند به طرز شگفت انگیزی زیاد باشد. زندگی در امارات متحده عربی (امارات) تجربه ای شبیه هیچ تجربه دیگری است. کشور خلیج فارس که طیف گسترده ای از ملیت ها ، زندگی شبانه برای رقابت با لندن و نیویورک را در اختیار دارد و مالیات بر درآمد آن صفر است ، چیزهای زیادی برای ارائه دارد. مترو دبی فقط دو خط دارد ، بنابراین به اکثر مناطق شهر دسترسی ندارد. علاوه بر این ، رفت و آمد با اتوبوس می تواند سه برابر زمان صرف شده با یک کابین طول بکشد. بنابراین ، تقریباً همه افراد اتومبیل دارند و فقط این مسبب میزان ترافیک می باشد.

بر خلاف دید مردم ، یافتن شغل در کشور امارات دشوار است.  مراحل اخذ ویزای اقامت دبی بدین صورت است که ارائه مدارکی همچون:  کلیه گواهینامه های مدرک تحصیلی ، مدارک حرفه ای ، گواهی ازدواج ، گواهی طلاق (در صورت وجود) ، گذرنامه اصلی با اعتبار 6 ماه و یک صفحه کاملاً خالی برای کل خانواده و همچنین گواهی های تولد ، گواهینامه های رانندگی ، سوابق مدرسه  الزامی می باشد. همچنین اگر بتوانید گواهینامه رانندگی بین المللی بگیرید ، زندگی را آسان تر می کند. به جز شهروندان ملی امارات و شورای همکاری خلیج فارس ، سایر ملیت ها باید برای اقامت قانونی در دبی و سایر امارات ویزای اقامت امارات را دریافت کنند. برای سایر مهاجران ، شرکتی که آنها را استخدام می کند ، ویزای اقامت امارات متحده عربی را به همراه کارت کار یا اجازه کار حمایت مالی خواهد کرد. ویزای اقامت برای افتتاح حساب بانکی ، اخذ گواهینامه رانندگی ، ثبت نام خودرو و درخواست صندوق پستی الزامی است. مهاجران بایستی از تمکن مالی خود برای مهاجرت به امارات مطمئن شوند . چرا که هزینه ها در این کشور بسیار بالا می باشد.

احترام به ترکیبی از فرهنگ ها و حساسیت ها مهم است. حساسیت های محلی را هنگام لباس پوشیدن به خاطر داشته باشید ، به خصوص اگر از مکان های عمومی شلوغ مانند  مراکز خرید و ساحل گردان دیدن می کنید، باید توجه داشته باشند که آفتاب گرفتن و برهنگی بدون لباس ممنوع است. رانندگی در دبی در سمت راست انجام می شود. زندگی با یک عضو از جنس مخالف ، که با او هیچ نسبتی ندارید و یا ازدواج نکرده اید ، خلاف قانون است و حداقل یک سال حبس در زندان دارد و به دنبال آن اخراج می شود. همین امر در رابطه فیزیکی با شخصی که با او ازدواج نکرده اید نیز صدق می کند. در حالی که اقتصاد این کشور تا حد زیادی به نفت ، آژانس های دولتی و ساخت و ساز متکی است ، اما گردشگری در حال رونق است، به ویژه در دبی ، که چهارمین مقصد جهانگردی جهان طبق Mastercard در سال 2018 بود.

مهاجران ساکن امارات متحده عربی می توانند از شما حمایت مالی کنند تا اقوام نزدیک مانند همسر و فرزندان خود را بیاورید. از طریق این وب سایت دولتی حتماً کارت شناسایی دریافت کنید ، زیرا هرکسی که در امارات متحده عربی زندگی می کند باید یک کارت شناسایی داشته باشد. دین دولتی امارات متحده عربی اسلام است ، که بر هر قسمت از زندگی در کشور تأثیر می گذارد – از قانون خود تا شش بار در روز که اذان می شنوید. سیستم حقوقی امارات متحده عربی شامل قانون شریعت است ، به این معنی که جرائمی مانند اهانت به اسلام یا مصرف نوشیدنی های غیر مجاز ، اگر شما یک فرد مسلمان هستید ، می تواند شما را از کشور اخراج ، شلاق یا بدتر کند. هر روز در بهار برای روزه ماه رمضان آماده باشید ، در این مدت خوردن ، آشامیدن یا استعمال سیگار در مكان های عمومی برای همه ممنوع است. این شامل مهاجران نیز می شود.  این امر را به یکی از مهمترین موارد دانستن درباره امارات متحده عربی تبدیل کرده است. می توانید در محل کار غذا بخورید ، اما این کار را به دور از مردم ، در یک بخش خصوصی از دفتر انجام دهید.

سوالات متداول در زمینه کشور امارات برای زندگی

✅ آیا می توان با هزینه ای حدود 1,000 دلار در ماه در دبی زندگی نمود؟

تقریبا خیر این شهر هزینه ای بالغ بر 3,000 دلار برای زندگی نیاز دارد.

مقالات مرتبط

سخن پایانی

کشور امارات برای زندگی ، بدون شک یکی از جذاب ترین مکان ها برای زندگی و تجارت است. این مکانی است که می توانید تجربه ای منحصر به فرد کسب کنید. با این حال ، شیوه زندگی در اینجا با شیوه زندگی در بسیاری از کشورهای دیگر متفاوت است. بنابراین ، هنگام مهاجرت به کشور امارات برای زندگی ، باید مشخصات فرهنگی امارات متحده عربی و دبی به طور خاص را در نظر بگیرید. دبی معمولاً به دلیل حقوق بالا و سطح بالای زندگی شناخته می شود ، به همین دلیل تعداد زیادی از مهاجران از سراسر جهان برای کسب ثروت خود به دبی آمده اند. شما عزیزان سوالات خود را در زمینه کشور امارات برای زندگی در قسمت دیدگاه ثبت نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

2 پاسخ
 1. امیریان
  امیریان گفته:

  سلام . شرایط زندگی در کشور امارات چی هست ؟ ایا کشور امارات خود حمایتی داره؟ من بازنشسته پتروشیمی هستم قصد مهاجرت دارم . یا امارات یا المان . کدوم کشور مناسب هست با توجه به شرایطم ؟ تابعیت و شهروندی کدام کشورها راحت تره ؟ ممنونم.

  پاسخ
  • hoseini
   hoseini گفته:

   سلام دوست عزیز. خیر کشور امارات و آلمان خود حمایتی ندارد. باتوجه به شرایط شما ( ملک و شرمایه ) ؛ ما می توانیم کشورهایی همچون: اتریش، پرتغال، یونان، اسپانیا را به شما پیشنهاد بدیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *