10 شهر برتر جهان

آنچه در این صفحه خواهید خواند نمایش

ده شهر برتر جهان برای مهاجرت ، بهترین شهرهای دنیا برای زندگی و موارد تعیین کننده بهترین شهر دنیا برای مهاجرت، در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد. همان گونه که می دانید یکی از مسائل مورد توجه افراد برای مهاجرت، انتخاب بهترین شهر برای مهاجرت و زندگی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول نموده است. کارشناسان ارشد مجموعه با توجه به مقالات معتبر و بررسی این موضوع، این مقاله را نگارش نموده اند تا اطلاعات کامل و مختصری در ارتباط با شرایط و امکانات رفاهی، اجتماعی و جغرافیایی ده شهر برتر در اختیار شما عزیزان قرار دهند. بنابراین در این مقاله ما به بررسی و ارائه توضیحات کامل در ارتباط با ۱۰ شهر برتر جهان می پردازیم. در صورتی که هرگونه سوال در ارتباط با شرایط ۱۰ شهر برتر جهان برای مهاجرت دارید، می توانید با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به صورت رایگان، راهنمایی کنند و اطلاعات معتبری در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ده شهر برتر جهان کدامند؟ در 20 ثانیه


عناوینی که در این نوشتار به آن می پردازیم:

 • دهمین شهر برتر دنیا سیدنی استرالیا
 • نهمین شهر برتر دنیا بازل سوئیس
 • هشتمین شهر برتر دنیا شهر ژنو سوئیس
 • هفتمین شهر برتر دنیا شهر کپنهاگن دانمارک
 • پنجمین شهر برتر دنیا شهرهای اوکلند نیوزلند و دوسلدورف آلمان
 • چهارمین شهر برتر دنیا شهر مونیخ آلمان
 • سومین شهر برتر دنیا شهر ونکوور کانادا
 • دومین شهر برتر دنیا شهر زوریخ سوئیس
 • بهترین شهر دنیا شهر وین اتریش
 • پاسخ به سوالات متداول در زمینه 10 شهر برتر جهان
 • سخن پایانی

فایل ویدیویی درباره 10 شهر برتر جهان

فایل صوتی این ویدیو

دهمین شهر برتر دنیا سیدنی استرالیا

سیدنی در لیست ده شهر برتر جهان برای مهاجرت، کار و زندگی واقع شده است. این شهر زیبا در استرالیا قرار دارد. شهر سیدنی بزرگ‌ترین شهر استرالیا می باشد که حدود پنج میلیون نفر جمعیت دارد. افراد بسیاری در سرتاسر جهان تمایل به زندگی در این شهر را دارند. آب و هوای سیدنی بسیار خوب و معتدل است و دمای آن بین 13 درجه سانتی گراد تا 22 درجه متفاوت است. در شهر سیدنی ورزش و تفریحات ورزشی رایج می باشد. شهر سیدنی از نظر تبادلات اقتصادی، وضعیت مناسبی برخوردار می باشد.

نهمین شهر برتر دنیا بازل سوئیس

یکی از ده شهر برتر جهان برای مهاجرت شهر بازل واقع در سوئیس می باشد. این شهر نزدیک به نیم میلیون نفر جمعیت دارد و از بهترین و زیباترین شهرها در سوئیس به شمار می رود. در این شهر یک رودخانه قرار دارد که شهر را به دو قسمت تقسیم می کند. این رودخانه در زیبایی این شهر، تاثیر به سزایی دارد. شهر بازل سوئیس جنبه تجاری در این کشور دارد و در اقتصاد سوئیس تاثیر زیادی دارد. این شهر در نزدیکی مرز آلمان و فرانسه قرار دارد. بسیاری از افراد تمایل دارند در این شهر فوق العاده زیبا زندگی کنند. بنابراین این شهر نیز جزو بهترین شهر برای مهاجرت ایرانیان به شمار می رود.

هشتمین شهر برتر دنیا شهر ژنو سوئیس

از برترین شهرهای دنیا که در رتبه هستم قرار گرفته است، شهر ژنو در سوئیس می باشد که یکی از 10 شهر برتر دنیا برای زندگی محسوب می شود. این شهر در جنوب دریاچه ژنو واقع است. بیشتر مردم به زبان فرانسوی صحبت میکنند. زیبایی این شهر خاص و شهره عام است و افراد تلاش می کنند که به این شهر که یکی از بهترین شهر دنیا برای زندگی می باشد، مهاجرت کنند. از شغل های مرسوم در این شهر به بانک داری و گردشگری می توان اشاره نمود که بیشتر مردم در این شهر به این کارها مشغولند. جمعیت ژنو حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار نفر است.

هفتمین شهر برتر دنیا شهر کپنهاگن دانمارک

شهر کپنهاگن در دانمارک، یکی از بزرگ‌ترین شهرهای این کشور است. این شهر در ابتدای قرن ده، یک دهکده بوده است و کم کم رشد پیدا کرده و به بزرگ‌ترین شهر در دانمارک تبدیل شده است. در حال حاضر کاخ های بسیاری در این شهر ایجاد شده است که به زیبایی این شهر افزوده است. جمعیت این شهر حدود یک میلیون و سیصد هزار نفر می باشد. پس از اینکه این شهر به عنوان پایتخت دانمارک معرفی شد، خانواده سلطنتی نیز در این شهر سکنی گزیدند. کپنهاگن دانمارک منبع آثار باستانی های متعدد هست و این موضوع نیز یکی از دلایلی است که موجب شده به عنوان یکی از بهترین بهترین شهر دنیا برای زندگی شناخته شود. در صورتی که تمایل به مهاجرت به دانمارک دارید می توانید مقالات موجود در سایت را در ارتباط با تحصیل در دانمارک و کار در دانمارک و سرمایه گذاری در دانمارک مطالعه نمایید.

پنجمین شهر برتر دنیا شهرهای اوکلند نیوزلند و دوسلدورف آلمان

رتبه پنجمین شهر برتر جهان برای زندگی در لیست ده شهر برتر جهان برای مهاجرت را دو شهر اوکند و دوسلدورف، به خود اختصاص داده اند. این دو شهر به ترتیب در کشورهای نیوزلند و آلمان واقع شده اند. شهر اوکلند که دارای دو بندر بزرگ است، بزرگترین و از پر جمعت ترین شهر های کشور نیوزلند است. به دلیل وجود همین دو بندر بزرک این شهر، مرکزی برای واردات و صادرات می باشد. شهر 700 هزار نفری دوسلدورف، مرکز فشن و مد در دنیا می باشد.

توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات تکمیلی و بیشتر در زمینه بهترین شهرهای جهان، روی این لینک کلیک کنید.

چهارمین شهر برتر دنیا شهر مونیخ آلمان

اگر بخواهیم لیستی به عنوان بهترین شهر برای مهاجرت ایرانیان تهیه کنیم، حتما اسم مونیخ در این لیست قرار خواهد گرفت. مونیخ که یکی از پر جمعیت ترین شهرهای آلمان است، شهری ثروتمند و تاریخی است که هر ساله گردشگان بسیاری را به خود جذب نموده است. شهر صنعتی زوریخ به دلیل زیرساخت های شهر محل بسیار مناسبی برای افرادی است که به دنبال کار هستند. دانشگاه های سطح بالایی همچون دانشگاه صنعتی مونیخ، دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیانز مونیخ و دانشگاه فنی مونیخ، که هر کدام دانشگاه های رنکی هستند و هزینه تحصیل در آن ها اندک می باشد به همین دلیل دانشجویان بسیاری مونیخ را در لیست ده شهر برتر جهان برای مهاجرت تحصیلی قرار می دهند.

در محیط مدارس تیزهوشان و مدارس بین المللی آمریکا حضور به عمل آورند. در حالت کلی چنین مدارسی از شما می خواهند که از لحاظ دانش زبانی و معدل در سطح مناسب و مورد قبول قرار داشته باشید. در ادامه برخی از بهترین مدارس و دبیرستان های آمریکا را به منظور کمک به تصمیم گیری شما عزیزان در خصوص انتخاب مدرسه مربوطه آورده ایم.

سومین شهر برتر دنیا شهر ونکوور کانادا

سومین شهری که در لیست 10 شهر برتر جهان برای کار و زندگی قرار گرفته است، شهر زیبا و پیشرفته ونکوور می باشد. با توجه به پیشرفته بودن این شهر و سیستم علمی عالی در کنار، امکانات بسیاری که دارد، ایرانیان بسیاری به این شهر مهاجرت می کنند پس می توان از این شهر به عنوان بهترین شهر برای مهاجرت ایرانیان نام برد. شهر ونکوور مرکز ایالت بریتیش کلمبیا است که فاصله کمی با آمریکا دارد.

دومین شهر برتر دنیا شهر زوریخ سوئیس

شهر تاریخی زوریخ که پایتخت سوئیس است در لیست ده شهر برتر جهان برای مهاجرت نیز قرار دارد. این شهر تاریخی که آرامش و عدم هیاهو سرتاسر آن را فرا گرفته است دارای طبیعتی بکر، روزدخانه ای خروشان و کوهستانی زیبا می باشد. بیشتر آرامش زوریخ به دلیل وجود سیستم حمل و نقل دقیق و یک پارچه می باشد. در زوریخ موزه های بسیاری با قدمت بالا وجود دارد و اگر دوستدار تاریخ هستید، این شهر بسیار انتخاب مناسبی می باشد.

بهترین شهر دنیا شهر وین اتریش

شهر وین که مهد هنر نیز نامیده می شود، پایتخت کشور اتریش بهترین شهر دنیا برای زندگی می باشد. کیفیت بالای زندگی، آب و هوایی مطلوب، سطح بالای رضایت از زندگی، سطح عالی بهداشت، سیستم حمل و نقل عالی، کمبود جرم و جنایت و وجود موقعیت های شغلی در کنار رفاه بالا و پیشرفته بودن این شهر، وین را سال های متمادی بسیاری بهترین شهر دنیا نموده است. وین با جمعیتی بالغ بر 2 میلیون نفر پر جمعیت ترین شهر اتریش نیز می باشد. این شهر در 10 سال گذشته همواره بهترین شهر دنیا برای زندگی در سطح جهان بوده است که بهترین شهر برای مهاجرت ایرانیان نیز می باشد.

محصول گام به گام تا اخذ اقامت

شما با تهیه و تماشای این محصول ویدئویی می توانید اطلاعات مهاجرتی خود را در حد یک وکیل مهاجرت بالا ببرید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه 10 شهر برتر جهان

بهترین شهر دنیا برای زندگی کدام شهر است؟

انتخاب برترین شهر برای زندگی به سلیقه شما بستگی بسیاری دارد.

آیا برای زندگی در برترین شهرهای جهان شرایط خاصی لازم است؟

برای زندگی و مهاجرت به هر شهری می بایست شرایط مهاجرت به آن کشور و شهر را داشته باشید.

چه معیارهایی در انتخاب برترین شهر جهان نقش دارند؟

معیارهایی نظیر کیفیت زندگی، سطح رفاه، امنیت و وجود جرم و جنایت، سیستم حمل و نقل، بهداشت، در انتخاب برترین شهر زندگی تاثیر گذار هستند.

کدام کشور شهر های برتری برای زندگی و کار دارد؟

کشور سوئیس با داشتن 3 شهر در لیست 10 شهر برتر دنیا برای زندگی، یکی از بهترین کشورهای جهان شناخته می شود.

سخن پایانی درباره ده شهر برتر دنیا برای مهاجرت

ده شهر برتر دنیا برای مهاجرت، شرایط زندگی و مزایای بهترین شهرهای جهان در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. همان گونه که خدمتتان عرض شد، کشور سوئیس با داشتن سه شهر برتر از بین شهرهای برتر جهان به عنوان بهترین کشور برای کار و زندگی به شمار می رود و افراد بسیاری تمایل دارند که به این کشور مهاجرت نمایند. البته باید توجه داشت که برای انتخاب از بین 10 شهر برتر دنیا برای زندگی، می بایست به شرایط خود توجه نمایید چرا که ممکن است بهترین شهر دنیا برای دانشجویان با برترین شهر دنیا برای افرای که به دنبال کار هستند فرق کند. موسسه ملک پور با سال ها تجربه در امر مهاجرت همواره در کنار شما می باشد تا شما را در مسیر مهاجرت یاری نماید. در صورتی که هر گونه سوال در ارتباط با ده شهر برتر دنیا دارید، می توانید با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین کاردان ما شما را در این امر راهنمایی کنند و به صورت رایگان اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهند. همچنین در صورتی که از این شهرها دیدن کرده اید، می توانید در قسمت دیدگاه همین مقاله، نظرات خود را بیان کنید تا عزیزان دیگر که قصد مهاجرت به این شهرها را دارند، از نظرات شما استفاده نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *