0

ماهور پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقت بخیر . من خواهان شرکت درآزمون ACT هستم. می خواستم بدونم این آزمون در ایران نیز برگزار می شود یا خیر؟
موارد آزمون ACT چیست؟ ممنونم.
3 پاسخ به این سوال داده شده است

Azizi پاسخ داده شده در 2 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
آزمون ACT یک ازمون قبل از ورد به دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس است که برای سنجش عیار علمی داوطلبان برگزار می گردد و حدودا 2 میلیون نفر در آن شرکت می کنند. نکته مثبت آزمون ACT این است که اگر شما نمرات پایینی در دروس کسب کرده باشید ولی در ازمون نمرات مناسبی کسب کنید میتوانید وارد دانشگاه شوید و در سال 7 بار در ماه های سپتامبر، اکتبر، دسامبر، فوریه، آوریل، ژوئن و جولای برگزار می شود. باتوجه به اینکه این آزمون ها توسه موسسه غیر انتفاعی ACT برگزار می شود و در ایران هم نماینده ندارد برای ایرانی ها بهتر است که از کشورهای اطراف ایران استفاده کنند. موفق باشید.

مهرنوش نصیر پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام دوست عزیز
آزمون ACT هفت بار در سال توسظ موسسه ACTبرگزار می شود. ماه های برگزاری آزمون مشخص است اما تاریخ دقیقی مشخص نشده است. این آزمون درمدارس،دانشگاه و کالج های آمریکا برگزار می گردد. همچنین در برخی از کشورها که هرسال تغییر می نمایند. شما اگر قصد شرکت در این آزمون را دراید باید مرکزی را در نزدیک به ایران برای شرکت در این آزمون پیدا نمایید. مواد آزمونی زبان،ریاضی و علمی می باشد.

حسین پاسخ داده شده در 2 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست گرامی متاسفانه این ازمون در ایران برگزار نمیشود و شما بایستی در حوزه های ازمونی آن در کشور های مختلف شرکت نمایید این ازمون شامل زبان انگلیسی ، درک مطلب و ریاضیات می باشد
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]