0

گونش پرسیده شده در 2 سال پیش
سلام وقتتان بخیر. من دارای مدرک کارشناسی علوم و مهندسي صنايع غذايي و 22 سال سن می باشم. دو سال به عنوان سرپرست آزمايشگاه و دستيار پژوهشي ، در دانشگاه کار ئانشجویی انجام می دادم. قصد دارم برای ارشد در یکی از دانشگاه های کانادا همین رشته رو ادامه بدم؟ شرایط پذیرش چگونه است؟ درامد مهندس صنایع غذایی در کانادا چقدر است؟ ممنون.
3 پاسخ به این سوال داده شده است

sami پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و درود
برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از دانشگاه های کانادا می بایست مدرک زبان آیلتس 6.5 یا معادل این نمره در آزمون های دیگر را ارائه نمایید. همچنین تمکن مالی لازم به منظور پوشش هزینه های زندگی و تحصیل را ارائه کنید. شرایط درامد در استان های مختلف کانادا متغییر می باشد.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در کانادا و مقطع مستر شرایط سنی شما مناسب است و بایستی زبان خود را به سطح آیلتس 6.5 برسانید، هزینه های تحصیل در کانادا بین 20 الی 25 هزار دلار متغییر است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.

رویا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز سن شما بسیار مناسب هست. برای تحصیل در کانادا و اخذ ویزا شما می بایست ایلتس ۶و نیم داشته باشید. تحصیل در کانادا مستلزم پرداخت شهریه است و شما می بایستهزینه یکسال زندگی را در حساب نشان دهید
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]