0

وحید پرسیده شده در 1 سال پیش
اقامت خود حمایتی فرانسه باید چه شرایطی داشته باشه شخ؟ چقدر هزینه نیاز هست؟ ممنونم از پاسخگوییتون
9 پاسخ به این سوال داده شده است

رویا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز شما می بایست قبلا سفر به شنگن و فرانسه داشته باشید و به هیچ عنوان ریجکتی ویزا نداشته باشید. در حساب شما به ازای تعداد افراد خانواده مبلغ مشخصی پول در حساب باشد و از طرفی حداقل دو ملک داشته باشید و بتونید درامد ماهیانه متناسبی نشون بدید

Azizi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
برای خود حمایتی فرانسه شما باید نشان بدهید دارای شرایط مالی مناسبی هستید که شامل وجه نقد 2 تا 3 مورد سند ملکی درآمد ماهیانه حداقل 3000 یورویی داشته باشید می توانید برای این برنامه اقدام نمایید. که باید نفر اصلی 40 هزار یورو همسر 20 هزار یورو و هر فرزند زیر 18 سال 10 هزاریورو باید تمکن مالی نشان بدهید.

e.f پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز
شما در این روش باید ثابت کنید از اوضاع مالی خوبی برخوردار باشید. درآمد ثابت ماهیانه 3000 یورو نشان دهید و در حساب شخصی نفر اصلی 40 هزار یورو بایستی گذاشته شود. یک منزلی در فرانسه باید اجاره کنید و همچنین بیمه سالانه حدود 600 یورو پرداخت کنید. با اثبات این موارد می توانید برای خودحمایتی فرانسه اقدام بفرمایید. که برای بررسی شرایط خودتان بهتر است با موسسه ما تماس بگیرید.

حسین زاده پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام
برای خود حمایتی فرانسه نباید ویزای ریجکتی شینگن داشته باشید و بهتر است قبلا به فرانسه سفر کرده باشید. در مورد تمکن مالی باید بخشی از سرمایه به صورت نقدی در حساب بانکی شما باشد و مابقی می تواند به صورت تمکن مالی عیر نقدی از طریق ارایه اسناد ملکی و غیره ارائه شود.

Samira پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزيز
براي خودحمايتي فرانسه اين موارد بايد اثبات شود
پرينت حسابي كه در آن مبلغ مشخصي پول به ازاي نفر اصلي و اعضاي خانواده باشد
حداقل يك سند ملكي و داشتن درآمد ماهيانه
با اثبات اين موارد ميتوانيد براي خود حمايتي فرانسه اقدام نماييد

Khorshid پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز برای خودحمایتی فرانسه شما باید نشون بدید وضعیت مالی خوبی دارید، سند ملکی نشون بدید، درآمد ماهانه حداقل ۲۰۰۰ یورو به نرخ آزاد در ماه نشون بدید. علاوه بر این، شما باید در حساب خودتون به ازای نفر اصلی ۴۰ هزار یورو، برای همسر ۲۰ هزار یورو و برای هر فرزند ۱۲ هزار یورو به نرخ دولتی پول بگذارید.

mohebi پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام دوست عزیز. به ازای نفر اصلی باید چهل هزار یورو، به ازای همسر بیست هزار یورو و به ازای هر رزند زیر هیجده سال ده هزار یورو باید در حساب شخصی نشون بدید. به انضمام دوسه تا سند ملکی. البته سابقه شنگن از سال 2018 به بالا هم نیاز است

پریسا پاسخ داده شده در 1 سال پیش

درود بر شما دوست عزیز
در خصوص اقامت خودحمایتی فرانسه افراد باید تمکن مالی مناسب (پول و ملک) را به دولت فرانسه نشان دهند تا بتوانند در خصوص این اقامت اقدام نمایند. پیشنهاد می شود جهت دریافت مشاوره رایگان روی خطوط موسسه تماس بگیرید.

F. A پاسخ داده شده در 1 سال پیش

سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای خودحمایتی فرانسه شما بایستی به ازای نفر اصلی مبلغ 40 هزار یورو به ازای همسر مبلغ 20 هزار یورو و به ازای فرزندان زیر 18 سال مبلغ 10 هزار یورو در حسابتون تمکن مالی اثبات کنید. بایستی اثبات کنید که درآمد دارید ماهیانه حدود 2 الی 3 هزار یورو. بایستی قبلا به کشورهای حوزه شنگن یا کشور فرانسه سفر کرده باشید و بیمه نامه هم نیاز است. در این روش شما نیازی به انتقال سرمایه یا سرمایه گذاری نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]