0

البرز پرسیده شده در 12 ماه پیش
سلام وقت بخیر. من دارای 35 سال سن، مدرک های کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مهندسی ساخت و تولید، مدرک های دوره های کارافرینی می باشم. قصد دارم به کشورهای اروپایی برای کارافرینی اقدام کنم. مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی چگونه است؟ کار افرینی در اروپا چه شرایطی دارد؟ ممنون.
5 پاسخ به این سوال داده شده است

مارال زندگانی پاسخ داده شده در 10 ماه پیش

سلام و عرض ادب
دوست عزیز برنامه های کار افرینی در استانهای کانادا متفاوت هست و هر استان شرایط خاص خودش رو داره .در همه این استانها شما میبایست سابقه مدیریتی رده بالا و یا سابقه کسب و کار داشته باشید میزان دارایی و مبلغی که سرمایه گذاری میکتید در هر استان متفاوت هست. کار افرینی در کشورهایی اروپایی نیز متفاوت هست و هر کشور شرایط خاص خود را دارد.

نگار پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام دوست عزیز برای کارآفرینی می توانید در بسیاری از کشورها و ایالت ها اقدام کنید در حال حاضر در بسیاری از ایالت های کانادا می توانید کارآفرینی انجام دهید اما بهتره شرایط هر ایالت را کامل بررسی کنید.

Samira پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام دوست عزيز
بهترين برنامه هاي كارآفريني براي كشور كانادا مي باشد
شروط لازم براي كارآفريني اين موارد مي باشد
سابقه كار مديريتي
بودجه لازم و اعلام شده توسط استان مد نظر
مدرك زبان
البته هر استان شرايط خاص خود را دارد كه به صورت دقيق بايد بررسي گردد

شهاب پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

سلام وعرض ادب
شرایط کار آفرینی در استان های کانادا متفاوت است در همه این استان ها شما می بایست سابقه مدیریتی و یا سابقه کسب و کار داشته باشید . میزان سرمایه گذاری و تمکن مالی شما نیز در هر استان متفاوت است. در هر صورت شما می بایست بیزینس پلن ارائه دهید که مورد تائید باشد. از آنجا که ویزاهای کار آفرنی دو ساله صادر می گردد و سپس منجر به اقامت دائم می گردد توصیه میگرددبا موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما برای استارت آپ بررسی گردد. از روش استارت آپ از همان ابتدا اقامت دائم دریافت می کنید.

Azizi پاسخ داده شده در 8 ماه پیش

با سلام و عرض ادب دوست عزیز
کشورها عموماً بر اساس نیازها و سیاست هایی که دارند برنامه های مهاجرتی خود را تنظیم می کنند. در حال حاضر کشور کانادا گزینه های خیلی خوبی برای کارآفرینی دارد و اگر شما در 5 سال گذشته 3 سال سابقه مدیریتی داشته باشید و در ایران هم صاحب کسب و کار باشید با حداقل مدرک تحصیلی (فق دیپلم) می توانید برای کشور کانادا اقدام نمایید. موفق باشید.
پاسخ شما به این سوال:


[kkstarratings force="false" valign="bottom" align="right"]